Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016

MICROSOFT OUTLOOK 2016

64,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2016 - univerzálny kancelársky softvér na správu e-mailov, kontaktov, úloh a...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - univerzálny kancelársky softvér na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program

Microsoft Outlook 2016 je stále obľúbenou verziou osvedčeného programu balíka Office na efektívne spracovanie každodennej e-mailovej komunikácie, ako aj na centrálnu organizáciu a koordináciu obchodných stretnutí a kontaktov, čo je jedna z typických opakujúcich sa úloh v každodennom živote moderného podnikania.

Široká škála funkcií a vlastností aplikácie Outlook 2016 umožňuje pracovať produktívne a zároveň bezpečne: Intuitívne použiteľné a užívateľsky prívetivé rozhranie podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov pri efektívnom vykonávaní všetkých potrebných úloh. Rozsiahle funkcie vyhľadávania e-mailov, obsahu a kontaktov tiež uľahčujú správu zložitých a rozsiahlych objemov údajov. Vďaka neustálej synchronizácii kontaktov atď. majú používatelia vždy aktuálne informácie a nikdy nezmeškajú dôležité správy alebo nadchádzajúce stretnutia.

Odosielanie príloh súborov je v aplikácii Outlook 2016 ešte rýchlejšie a jednoduchšie a ponúka aj možnosť priradenia individuálnych práv pre jednotlivých adresátov.

Vďaka prehľadnému navigačnému panelu aplikácie Outlook 2016 máte rýchlo k dispozícii všetky funkcie potrebné na prácu s e-mailami, úlohami, kontaktmi a záznamami v kalendári. Rozhranie optimalizované pre dotykové ovládanie v aplikácii Outlook 2016 sa teraz dá jednotne používať aj na rôznych koncových zariadeniach a je ešte pohodlnejšie ako predtým.

MS Outlook 2016, ktorý je inak v obchodoch dostupný len ako súčasť verzie Office 2016, si môžete zakúpiť od spoločnosti Wiresoft aj ako samostatný program, a to za mimoriadne nízku cenu. Keďže táto verzia e-mailového programu stále beží pod operačným systémom Windows 7, nákup využijú najmä tí používatelia, ktorí chcú naďalej používať tento operačný systém.

V internetovom obchode Wiresoft nájdete nielen túto verziu Outlooku 2016, ale aj staršie alebo najnovšie verzie, ako aj ďalšie programy MS Office jednotlivo ako zakúpenú verziu - tiež za mimoriadne nízku cenu. V nasledujúcom podrobnom prehľade nájdete všetky zaujímavé funkcie aplikácie Outlook 2016.

Dôležité a praktické nové funkcie aplikácie Outlook

Nasledujúce funkcie integrované do aplikácie Outlook 2016 pomáhajú používateľom najmä efektívne spravovať každodenný príval e-mailov vrátane rýchleho vyhľadávania obsahu, kontaktov a dokumentov. Dve hlavné výhody aplikácie Microsoft Outlook 2016 sa týkajú vyhľadávania a odosielania príloh súborov, ktoré je teraz ešte jednoduchšie a rýchlejšie.

Funkcia Clutter

Používatelia, ktorých poštová schránka programu Outlook je pripojená k serveru Exchange, ocenia výhody tohto inteligentného nástroja: Clutter - pomenovaný podľa anglického slova pre "neporiadok" - okamžite po príchode oddeľuje dôležité e-maily od nedôležitých a automaticky ich triedi do vlastnej "nevyžiadanej pošty", pričom zakáže akýkoľvek potenciálne nebezpečný obsah, napríklad nebezpečné odkazy alebo škodlivý softvér. Outlook denne odosiela prehľad všetkých e-mailov, ktoré sú v ňom uložené, ako pripomienku. Používatelia sa tak môžu sústrediť na skutočne dôležité správy.

Túto funkciu je potrebné aktivovať samostatne, t. j. podľa potreby ju možno aj deaktivovať. Clutter ukladá správanie používateľa a rozpoznáva, ktoré e-maily sú otvorené ako prvé, ktoré sú čítané neskôr alebo ktoré sú úplne ignorované. Takéto e-maily sa potom automaticky presunú do priečinka s nevyžiadanou poštou. Týmto spôsobom sa program samostatne učí a neustále zdokonaľuje svoje vlastné vyhľadávacie filtre a kritériá.

Nastavenie virtuálnych vyhľadávacích priečinkov v programe Outlook 2016 na rýchlejšie vyhľadávanie správ alebo iných položiek

Virtuálny priečinok na vyhľadávanie filtruje všetky e-maily alebo položky, ktoré vyhovujú určitému vopred definovanému kritériu vyhľadávania, a potom ich zobrazí spoločne. Napríklad priečinok "Neprečítané správy" obsahuje všetky neprečítané e-maily v poštovej schránke programu Outlook, aj keď sú uložené v úplne iných priečinkoch. Môžete ho použiť aj na vyhľadávanie osôb a kontaktov.

Vyhľadávanie v programe Outlook možno zmeniť aj prostredníctvom rozbaľovacieho zoznamu "Nová oblasť vyhľadávania", čím sa okamžite zmení aktuálny priečinok alebo poštová schránka.

Vylepšený adresár

Výber správneho adresáta e-mailu je teraz v aplikácii Outlook 2016 ešte rýchlejší. Po zadaní mena alebo kliknutí do poľa "Komu" program navrhne vhodné kontakty z adresára alebo kontakty, s ktorými používateľ komunikuje najčastejšie.

Vyhľadávanie príloh ešte rýchlejšie

Microsoft Outlook 2016 umožňuje ešte jednoduchší, a teda rýchlejší výber súborov, ktoré sa majú odoslať ako prílohy e-mailu: Kliknutím na položku "Pripojiť súbor" sa používateľovi zobrazí zoznam všetkých naposledy použitých súborov. Ak sa medzi nimi nachádza príslušný súbor, môžete ho opäť pripojiť jediným kliknutím. Tým sa výrazne skracujú ťažkopádne procesy vyhľadávania.

Prílohy obsahujú aj vlastnú rozbaľovaciu ponuku s rôznymi funkciami na ich otvorenie, uloženie, kopírovanie alebo vymazanie jediným kliknutím.

Odosielanie príloh ešte rýchlejšie

Odosielanie najmä veľkých súborov je v aplikácii Microsoft Outlook 2016 ešte rýchlejšie: umožňujú to služby OneDrive a SharePoint. Súbory, ktoré sú uložené online, už nie je potrebné nahrávať do e-mailu, ale môžu sa posielať vo forme odkazu. Táto funkcia nielen urýchľuje odosielanie "ťažkých" súborov, ale aj znižuje množstvo údajov v e-mailovej schránke. Na tento účel možno jednotlivým súborom uloženým v službe OneDrive priradiť aj určité práva na uvoľnenie pre adresátov.

Asistent "You wish" (Povedz mi)

Asistent "Povedz mi" integrovaný do pásu ponuky Office 2016 podporuje neskúsených používateľov pri vyhľadávaní alebo používaní funkcií aplikácie Outlook; spoznáte ho podľa ikony v podobe žiarovky, vedľa ktorej sa nachádza vstupné pole. Používateľ jednoducho zadá, čo hľadá alebo chce urobiť, a "Povedz mi" mu ukáže, ako to urobiť a kde sa hľadaná funkcia nachádza na páse ponuky; v prípade potreby ponúka aj ďalšiu podporu pre zložitejšie činnosti.

Asistent "Insights

Asistent "Insights" je používateľom k dispozícii v aplikácii Outlook 2016 na získanie vysvetľujúcej definície alebo ďalších informácií o jednotlivých pojmoch alebo detailoch v e-maile. Kliknutím na príslušnú formuláciu sa aktivuje inteligentné vyhľadávanie podporované službou Bing a výsledok sa zobrazí priamo v programe Outlook bez toho, aby sa používateľ musel prepínať na internet.

Jednotné rozhranie aplikácie Outlook 2016 optimalizované pre dotykové ovládanie

Po zjednotení vzhľadu aplikácie Outlook 2016 a ostatných programov balíka Office boli optimalizované na dotykové ovládanie v systéme Windows 10.

Používanie aplikácie Outlook je ešte jednoduchšie vďaka novej integrácii gest posúvania prstom. Gestá "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava" možno priradiť akciám "Označiť ako prečítané", "Vymazať", "Označiť", "Archivovať" a "Žiadne". Týmto spôsobom možno napríklad odstrániť e-mail zo schránky alebo z nej vytvoriť schôdzku. V tomto prípade sa príslušný e-mail pred začatím schôdzky opäť zobrazí v schránke.

Nové funkcie v programe Outlook 2016 pre správcov:

Správcovia okrem iného uvítajú nasledujúce dve funkcie, ktoré ďalej zlepšili bezpečnosť údajov a ochranu účastníkov:

  • Podpora viacfaktorového overovania (MFA) v programe Outlook 2016 prostredníctvom integrácie s knižnicou overovania Active Directory ďalej chráni organizácie pred krádežou dôležitých údajov spôsobenou stratou alebo krádežou poverovacích údajov, pričom MFA poskytuje bezpečnú alternatívu k heslám a zabezpečuje všetky aplikácie balíka Office jediným kliknutím.
  • Ak chcete používať pripojenie k serveru Microsoft Exchange, je teraz potrebné vopred nakonfigurovať funkciu AutoDiscovery, ktorá nahrádza predchádzajúcu registráciu. Outlook potom načíta nastavenia pripojenia pre Exchange priamo z programu AutoDiscovery. Vďaka tomu sú profily ešte spoľahlivejšie a zároveň sa minimalizuje počet krokov potrebných na konfiguráciu používateľov a zabezpečenie.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Outlook 2016

Outlook 2016 je k dispozícii pre systém Windows v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Spoločnosť Microsoft odporúča nainštalovať 32-bitovú verziu, pretože je lepšie kompatibilná s mnohými ďalšími aplikáciami a doplnkami, ktoré potom môžete používať spolu s programom Outlook alebo inými programami balíka Office.

  • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
  • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou 1 GHz a SSE2
  • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
  • Miesto na pevnom disku: aspoň 3,0 GB voľného miesta
  • Displej: min. 1024 x 768
  • Grafická karta: grafická karta DirectX 10 potrebná na hardvérovú akceleráciu grafiky

Kúpte si Outlook 2016 ako jeden program z balíka Office za rozumnú cenu v spoločnosti Wiresoft

Outlook 2016 je klasickou súčasťou balíkov Microsoft Office - vo verzii Home & Student však chýba - a zvyčajne nie je k dispozícii samostatne ako samostatný program v príslušnom balíku Office. V obchode so softvérom spoločnosti Wiresoft sa však program Outlook 2016 ponúka aj na zakúpenie ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny ostatných predajcov softvéru spoločnosti Microsoft.

Ak si teda kúpite softvér Outlook 2016 so spoločnosťou Wiresoft, získate dvojnásobnú výhodu, ak nepotrebujete iné programy Office 2016, pretože softvér získate 1. samostatne a 2. za mimoriadne výhodnú cenu! Okrem súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činných osôb je preto nákup softvéru Outlook 2016 od spoločnosti Wiresoft mimoriadne výhodným riešením aj pre menšie spoločnosti.

Vaše výhody pri kúpe jednej licencie programu Outlook 2016 sú teda: Získate licenciu pre jedného používateľa od spoločnosti Wiresoft, ktorá vás nezaväzuje k predplatnému s platenými a dlhodobo drahými aktualizáciami, navyše neexistujú žiadne obmedzenia funkčnosti. Táto verzia nákupu je registrovaná len na vás.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Použitý softvér od Wiresoftu je absolútne legálny - a bez akéhokoľvek rizika pre vás: Pretože európsky zákonodarca to výslovne potvrdil! Každý program Microsoft ponúkaný na predaj v spoločnosti Wiresoft, či už ako súčasť hromadnej licencie alebo tzv. použitý softvér, bol tiež testovaný na skutočnú použiteľnosť bez časových alebo iných obmedzení, takže ho môžete na svojom počítači používať neobmedzene dlho po inštalácii.

Licencia pre jedného používateľa aplikácie Outlook 2016 ponúkaná v obchode so softvérom zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie, ktorú používajú spoločnosti, alebo ide o použitý softvér, ktorý už predchádzajúci kupujúci nepoužíva, a preto bol odinštalovaný, aby sa mohol opäť voľne používať. To tiež znamená, že rozsah funkcií programu je 100 % použiteľný, pretože tento samostatný softvér je úplne identický s programom Outlook 2016, ktorý je tiež súčasťou balíka Office 2016.

Wiresoft ako renomovaný predajca použitého softvéru Microsoft ponúka aj také plné verzie programov Microsoft, ktoré sú identické s verziami a edíciami dostupnými v bežnom obchode.

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Outlook 2016 a jeho ďalšie verzie, ako aj ostatné programy balíka Office na predaj a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook 2016 alebo iného programu Office, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené