Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10128
 • 543-06497
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
42,90 € * 46,90 € * (8,53% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Outlook 2016 je stále obľúbenou verziou osvedčeného programu na efektívne spracovanie každodennej e-mailovej prevádzky, ako aj na centrálnu organizáciu a koordináciu schôdzok a kontaktov, čo je jedna z typických opakujúcich sa úloh v modernom obchodnom živote. Široká škála funkcií a vlastností na Office Business  Outlook 2016 umožňuje produktívnu a zároveň bezpečnú prácu: Intuitívne a používateľsky prívetivé rozhranie podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov pri efektívnom vykonávaní všetkých potrebných úloh. Rozsiahle funkcie vyhľadávania e-mailov, obsahu a kontaktov tiež uľahčujú správu zložitých a veľkých objemov údajov. Vďaka neustálej synchronizácii kontaktov atď. sú používatelia vždy aktuálni a nikdy nezmeškajú dôležité správy alebo nadchádzajúce stretnutia. Desktop

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - všestranný softvér Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program

Microsoft Outlook 2016 je stále obľúbená verzia osvedčeného programu Office na efektívne spracovanie každodennej e-mailovej prevádzky, ako aj na centrálnu organizáciu a koordináciu obchodných schôdzok a kontaktov, čo je jedna z typických opakujúcich sa úloh v modernom podnikateľskom živote.

Široká škála funkcií a vlastností aplikácie Outlook 2016 vám umožňuje pracovať produktívne a zároveň bezpečne: Intuitívne použiteľné a užívateľsky prívetivé rozhranie podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov pri efektívnom vykonávaní všetkých potrebných úloh. Rozsiahle funkcie vyhľadávania e-mailov, obsahu a kontaktov tiež uľahčujú správu zložitého a rozsiahleho množstva údajov. Permanentná synchronizácia kontaktov atď. umožňuje používateľom byť neustále v obraze a nikdy nezmeškať dôležité správy alebo nadchádzajúce stretnutia.

Odosielanie príloh súborov je v aplikácii Outlook 2016 ešte rýchlejšie a jednoduchšie a ponúka aj možnosť priradenia individuálnych práv pre jednotlivých adresátov.

Vďaka prehľadnému navigačnému panelu aplikácie Outlook 2016 máte rýchlo k dispozícii všetky potrebné funkcie na vyplnenie e-mailov, úloh, kontaktov a záznamov v kalendári. Rozhranie aplikácie Outlook 2016 optimalizované pre dotykové ovládanie sa teraz dá používať jednotne na rôznych zariadeniach a je ešte pohodlnejšie ako predtým.

MS Outlook 2016 - inak dostupný len ako súčasť verzie Office 2016 - je možné zakúpiť od spoločnosti Wiresoft aj ako samostatný program - a to za mimoriadne nízku cenu. Keďže táto verzia e-mailového programu stále funguje pod Windows 7, z nákupu profitujú najmä tí používatelia, ktorí chcú naďalej používať tento operačný systém.

V internetovom obchode Wiresoft nájdete nielen túto verziu Outlooku 2016, ale aj staršie alebo najnovšie, ako aj ďalšie programy MS Office samostatne ako kúpnu verziu - aj tieto mimoriadne lacné. Všetky zaujímavé funkcie v programe Outlook 2016 sú uvedené v nasledujúcom podrobnom prehľade.

Dôležité a praktické nové funkcie aplikácie Outlook

Nasledujúce funkcie integrované v aplikácii Outlook 2016 podporujú používateľov najmä pri efektívnej správe každodenného prívalu e-mailov, vrátane rýchleho vyhľadávania obsahu, kontaktov a dokumentov. Medzi dve hlavné výhody aplikácie Microsoft Outlook 2016 patrí vyhľadávanie a odosielanie príloh súborov, ktoré je teraz ešte jednoduchšie a rýchlejšie.

Funkcia Neporiadok

Používatelia, ktorých poštová schránka programu Outlook je pripojená k serveru Exchange, ocenia výhody tohto inteligentného nástroja: Clutter - pomenovaný podľa anglického slova pre "neporiadok" - okamžite po príchode oddelí dôležité e-maily od nedôležitých a automaticky ich roztriedi do vlastnej "nevyžiadanej pošty", pričom zakáže akýkoľvek potenciálne nebezpečný obsah, napríklad nebezpečné odkazy alebo škodlivý softvér. Outlook denne odosiela prehľad všetkých e-mailov, ktoré sú v ňom uložené, ako pripomienku. Používatelia sa tak môžu sústrediť na skutočne dôležité správy.

Túto funkciu je potrebné aktivovať samostatne, t. j. podľa potreby ju možno aj deaktivovať. Clutter ukladá správanie používateľa a rozpoznáva, ktoré e-maily sú otvorené ako prvé, ktoré sú prečítané neskôr alebo úplne ignorované. Takéto e-maily sa potom automaticky presunú do priečinka s nevyžiadanou poštou. Týmto spôsobom sa program samostatne učí a neustále zdokonaľuje svoje vlastné vyhľadávacie filtre a kritériá.

Nastavenie virtuálnych priečinkov na vyhľadávanie v programe Outlook 2016 na rýchlejšie vyhľadávanie správ alebo iných položiek

Virtuálny priečinok na vyhľadávanie filtruje všetky e-maily alebo položky, ktoré vyhovujú určitému vopred definovanému kritériu vyhľadávania, a potom ich zobrazí spoločne. Napríklad priečinok "Neprečítané správy" obsahuje všetky neprečítané e-maily v poštovej schránke programu Outlook, aj keď sú uložené v úplne iných priečinkoch. Môžete ho použiť aj na vyhľadávanie osôb a kontaktov.

Vyhľadávanie v programe Outlook možno zmeniť aj pomocou rozbaľovacieho zoznamu "Nový rozsah vyhľadávania", čím sa okamžite zmení aktuálny priečinok alebo poštová schránka.

Vylepšený adresár

Výber správneho adresáta e-mailu je teraz v aplikácii Outlook 2016 ešte rýchlejší. Pri zadávaní mena alebo kliknutí do poľa "Komu" program navrhne vhodné kontakty z adresára alebo kontakty, s ktorými používateľ komunikuje najčastejšie.

Vyhľadávanie príloh ešte rýchlejšie

Microsoft Outlook 2016 umožňuje ešte jednoduchší, a teda rýchlejší výber súborov, ktoré sa odosielajú ako prílohy e-mailu: Kliknutím na položku "Pripojiť súbor" sa používateľovi zobrazí zoznam všetkých naposledy použitých súborov. Ak sa medzi nimi nachádza príslušný súbor, môžete ho opäť pripojiť jediným kliknutím. Tým sa výrazne skracujú ťažkopádne procesy vyhľadávania.

Prílohy obsahujú aj vlastnú rozbaľovaciu ponuku s rôznymi funkciami na ich otvorenie, uloženie, kopírovanie alebo vymazanie jediným kliknutím.

Odosielanie príloh ešte rýchlejšie

Odosielanie najmä veľkých súborov je v aplikácii Microsoft Outlook 2016 ešte rýchlejšie: umožňujú to služby OneDrive a SharePoint. Súbory, ktoré sú uložené online, už nie je potrebné odosielať samostatne v e-maile, ale môžu byť odoslané vo forme odkazu. Táto funkcia nielen urýchľuje odosielanie "ťažkých" súborov, ale aj znižuje množstvo údajov v e-mailovej schránke. Okrem toho možno jednotlivým súborom uloženým v službe OneDrive priradiť špecifické práva na zdieľanie pre adresátov.

Sprievodca "You wish" (Tell Me)

Asistent "Povedz mi" integrovaný do pásu ponuky Office 2016 podporuje neskúsených používateľov pri vyhľadávaní a používaní funkcií aplikácie Outlook; možno ho rozpoznať podľa ikony v podobe žiarovky, vedľa ktorej sa nachádza vstupné pole. Používateľ jednoducho zadá, čo hľadá alebo čo chce urobiť, a "Povedz mi" mu ukáže, ako to urobiť a kde sa hľadaná funkcia nachádza na páse, v prípade potreby ponúka aj ďalšiu podporu pre zložitejšie činnosti.

Asistent "Insights

Asistent "Insights" - v nemčine "Intelligent Lookup" - je používateľom k dispozícii v programe Outlook 2016 na získanie vysvetľujúcej definície alebo aj ďalších informácií k jednotlivým pojmom alebo údajom v e-maile. Kliknutím na príslušnú formuláciu sa aktivuje inteligentné vyhľadávanie podporované službou Bing a výsledok sa zobrazí priamo v programe Outlook bez toho, aby sa používateľ musel prepínať na internet.

Jednotné rozhranie aplikácie Outlook 2016 optimalizované pre dotykové ovládanie

Vďaka zjednoteniu vzhľadu aplikácie Outlook 2016 a ostatných programov Office boli optimalizované pre dotykové ovládanie na adrese Windows 10.

Používanie aplikácie Outlook je ešte jednoduchšie vďaka novej integrácii gest posúvania prstom. Pre akcie "Označiť ako prečítané", "Odstrániť", "Označiť", "Archivovať" a "Žiadne" možno priradiť gestá "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava". Týmto spôsobom možno napríklad odstrániť e-mail zo schránky alebo z nej vytvoriť schôdzku. V takom prípade sa príslušný e-mail opäť zobrazí v schránke pred začatím stretnutia.

Nové funkcie v programe Outlook 2016 pre správcov:

Správcovia okrem iného uvítajú nasledujúce dve funkcie, ktoré ďalej zlepšujú bezpečnosť údajov a ochranu predplatiteľov:

 • Podpora viacfaktorového overovania (MFA) v programe Outlook 2016 prostredníctvom integrácie s knižnicou overovania Active Directory ďalej chráni organizácie pred krádežou dôležitých údajov spôsobenou stratou alebo krádežou poverení, pričom MFA poskytuje bezpečnú alternatívu k heslám - a zabezpečenie jedným kliknutím pre všetky aplikácie Office.
 • Ak chcete používať pripojenie k serveru Microsoft Exchange Server, musíte teraz vopred nakonfigurovať funkciu AutoDiscovery, ktorá nahrádza predchádzajúcu registráciu. Outlook potom načíta nastavenia pripojenia pre Exchange priamo z programu AutoDiscovery. Vďaka tomu sú profily ešte spoľahlivejšie a zároveň sa minimalizujú kroky potrebné na konfiguráciu používateľov a zabezpečenie.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Outlook 2016

Outlook 2016 je k dispozícii na adrese Windows v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Spoločnosť Microsoft odporúča nainštalovať 32-bitovú verziu, pretože má lepšiu kompatibilitu s mnohými inými aplikáciami a doplnkami, ktoré možno používať s programom Outlook alebo inými programami Office.

 • Operačné systémy: Windows 7 alebo novšie, Windows Server 2012 R2 alebo Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2 (Windows XP a Vista už nie sú podporované)
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou 1 GHz a SSE2
 • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3,0 GB voľného miesta
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: grafická karta DirectX 10 potrebná na hardvérovú akceleráciu grafiky

Kúpte si Outlook 2016 ako jeden program z balíka Office Suite za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Outlook 2016 je klasickou súčasťou balíkov Office od spoločnosti Microsoft - vo verzii Home & Student však chýba - a zvyčajne nie je k dispozícii samostatne v príslušnom balíku Office ako samostatný program. V obchode so softvérom spoločnosti Wiresoft je však Outlook 2016 k dispozícii aj na zakúpenie ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny ostatných predajcov softvéru spoločnosti Microsoft.

Takže keď si kúpite softvér Outlook 2016 so spoločnosťou Wiresoft, môžete získať dvakrát, ak nepotrebujete iný program Office 2016, pretože dostanete softvér 1. samostatne a 2. za mimoriadne nízku cenu! Okrem súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činných osôb je preto nákup softvéru Outlook 2016 od spoločnosti Wiresoft mimoriadne výhodným riešením aj pre menšie spoločnosti.

Vaše výhody pri kúpe jednej licencie programu Outlook 2016 sú teda: Kúpite si licenciu pre jedného používateľa od spoločnosti Wiresoft, ktorá vás nezaväzuje k predplatnému s platenými a dlhodobo drahými aktualizáciami, navyše neexistujú žiadne obmedzenia funkčnosti. Táto verzia nákupu je registrovaná len na vás.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Použitý softvér od Wiresoftu je absolútne legálny - a bez akéhokoľvek rizika pre vás: Pretože európsky zákonodarca to výslovne potvrdil! Každý program Microsoft ponúkaný na predaj v spoločnosti Wiresoft, či už ako súčasť objemovej licencie alebo takzvaný použitý softvér, bol tiež testovaný na skutočnú použiteľnosť bez časových alebo iných obmedzení, takže ho môžete na svojom počítači používať neobmedzene dlho po inštalácii.

Licencia pre jedného používateľa aplikácie Outlook 2016 ponúkaná v obchode so softvérom zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie, ako ju používajú spoločnosti, alebo ide o použitý softvér, ktorý už predchádzajúci kupujúci nepoužíva, a preto bol odinštalovaný, aby ho bolo možné voľne opätovne používať. To tiež znamená, že funkčnosť programu je 100 % použiteľná, pretože tento samostatný softvér je úplne identický s programom Outlook 2016, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2016.

Ako renomovaný predajca použitého softvéru Microsoft ponúka spoločnosť Wiresoft tiež len také plné verzie programov Microsoft, ktoré sú identické s verziami a edíciami dostupnými v bežnom obchode.

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete program Outlook 2016 a jeho ďalšie verzie, ako aj ďalšie programy Office na predaj a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook 2016 alebo iného programu Office, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie