Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10122
 • 059-09076
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
42,90 € * 46,90 € * (8,53% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Word 2016 je cloudovo optimalizovaná verzia osvedčeného klasického softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft. Široká škála funkcií v kombinácii s vysokou úrovňou používateľskej prívetivosti robí z programu Word 2016 nenahraditeľný nástroj na profesionálnu tvorbu textov - nielen na každodenné používanie v kancelárii, ale aj v škole, na univerzite a doma. Vďaka veľkému výberu formátových šablón a mnohým intuitívne použiteľným sprievodcom môžu aj neskúsení používatelia vytvárať pomocou programu Word 2016 atraktívne navrhnuté textové dokumenty - od rozsiahlych obchodných správ a dokumentov až po listy, zmluvy, eseje, referáty a pozvánky a mnohé ďalšie.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 na profesionálne spracovanie textu

Word 2016 je cloudovo optimalizovaná verzia osvedčeného klasického softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft. Široká škála funkcií v kombinácii s vysokou úrovňou používateľskej prívetivosti robí z programu Word 2016 nenahraditeľný nástroj na profesionálnu tvorbu textov - nielen na každodenné používanie v kancelárii, ale aj v škole, na univerzite a doma. Vďaka veľkému výberu formátových šablón a mnohým intuitívne použiteľným sprievodcom môžu aj neskúsení používatelia vytvárať v aplikácii Word 2016 atraktívne textové dokumenty - od rozsiahlych obchodných správ a dokumentov až po listy, zmluvy, eseje, referáty a pozvánky a mnohé ďalšie.

Nové typy grafov rozširujú možnosti pridávania popisnej grafiky do textov Wordu, integrovaná kontrola pravopisu a noví pomocníci, ako napríklad funkcie "Insights" a "Tell Me", ponúkajú vysokú úroveň komfortu - pre profesionálov aj začiatočníkov.

Word 2016 predstavuje predovšetkým ďalší významný krok k efektívnejšej tímovej spolupráci na textoch: Zabezpečujú to rôzne cloudové funkcie s vylepšenou históriou verzií a možnosťou priradiť práva na čítanie a používanie priamo v dokumente programu Word. K tomu sa pridáva optimalizovaná dotyková funkcia, vďaka ktorej možno softvér na spracovanie textu používať aj na tabletoch a smartfónoch.

Vylepšená spolupráca s Windows 10 navyše rozširuje škálu rôznych Windows operačných systémov, s ktorými možno Word 2016 používať, rovno aj vďaka kompatibilite s Windows 7 je táto verzia Wordu použiteľná najmä aj na starších počítačoch.

Microsoft Word 2016 je typickou súčasťou príslušného balíka Office a ako taký sa zvyčajne nedá kúpiť samostatne - v spoločnosti Wiresoft si však môžete program zakúpiť za rozumnú cenu ako verziu pre jedného používateľa. Kúpou získate výkonnú verziu osvedčeného softvéru na spracovanie textu, ktorého výhodou je, že ho môžete používať bez povinných aktualizácií neobmedzene dlho.

Nové špecifické funkcie aplikácie Word vo verzii 2016

Word 2016 sa od predchádzajúcej verzie líši nielen ďalšou optimalizáciou existujúcich funkcií, ale aj niektorými novými funkciami. Ich cieľom je najmä zvýšiť produktivitu a efektívnosť tímovej spolupráce na dokumente Word, a to aj v cloude, vrátane nasledujúcich funkcií:

 • Zadávanie v reálnom čase: Funkcia "Zadávanie v reálnom čase" organizuje súčasnú spoluprácu viacerých používateľov na tom istom dokumente programu Word, čím ju robí prehľadnejšou a zároveň jednoduchšou: zobrazuje všetky miesta v súbore programu Word, kde konkrétny používateľ práve vykonáva zmeny; to znamená, že ich možno nielen sledovať, ale aj okamžite skontrolovať a v prípade potreby aj opraviť.
 • Funkcia komentárov: Vďaka vylepšenej funkcii komentárov je tímová práca s textom v aplikácii Word 2016 ešte praktickejšia: všetky komentáre sú integrované priamo do príslušného dokumentu Word, takže používatelia na ne môžu aj priamo odpovedať. Vďaka tomu nie je potrebné písať na tento účel e-mail, ktorého obsah by bolo potrebné vložiť späť do príslušného dokumentu.
 • Uložiť do pripnutého priečinka: Priečinok, v ktorom sa nachádza dokument programu Word, možno teraz viditeľne pripnúť na stranu dokumentu. Výhodou je, že všetci zainteresovaní zamestnanci k nemu majú ešte rýchlejší a pohodlnejší prístup prostredníctvom jumplistu, ako aj ku všetkým ostatným dokumentom, ktoré obsahuje.

Okrem týchto funkcií na podporu tímov ponúka Word 2016 aj ďalšie osvedčené funkcie, ako aj doplnky na grafické navrhovanie textových dokumentov alebo prenos obsahu z iných dokumentov ako dokumentov Word:

 • Viac možností pre štýly Wordart: Word 2016 teraz ponúka podstatne viac možností formátovania pre rôzne štýly, ktoré boli predtým k dispozícii. Po vložení tvaru Wordart je v galérii Typy tvarov k dispozícii množstvo nových možností štýlov na jeho ďalšie úpravy.
 • PDF v programe Word: Teraz je prenos obsahu PDF v programe Word 2016 ešte jednoduchší. Namiesto pracného kopírovania textov a obrázkov možno PDF otvoriť priamo v programe Word; táto funkcia je mimoriadne praktická, pretože všetky grafické prvky možno preniesť priamo a potom ich voľne upravovať v programe Word, namiesto toho, aby ste ich museli najprv sprístupniť prostredníctvom iného programu. Nakoniec môžete príslušný dokument programu Word opäť okamžite uložiť z programu vo formáte PDF.

Nové všeobecné funkcie v programe Word 2016, ako aj v ďalších programoch Office 2016

Word 2016 obsahuje aj rôzne nové funkcie, ktoré poskytujú používateľom užitočnú podporu pri práci s textami; niektoré z nich sú k dispozícii aj v iných programoch Office, ako je Excel, PowerPoint atď., a najmä zvyšujú efektivitu pri vytváraní textov.

Sprievodca "Želáte si" - "Tell Me"

Pás aplikácie Word 2016 teraz obsahuje asistenta obsluhy s názvom "Povedz mi" ("Praješ si"), ktorý je označený ikonou v podobe žiarovky a je praktický najmä ako pomôcka pre začiatočníkov alebo nováčikov. Používateľ jednoducho napíše do vstupného poľa vedľa žiarovky, čo chce v dokumente Word urobiť, a funkcia "Tell Me" mu vysvetlí, kde sa daná funkcia nachádza, alebo v prípade zložitejších otázok ponúkne ďalšiu pomoc pri vykonávaní požadovanej činnosti.

Sprievodca "Insights" - "Intelligent Lookup"

Ak chce používateľ pri písaní alebo čítaní dokumentu vo Worde získať ďalšie informácie alebo dokonca vysvetlenie jednotlivých pojmov alebo špecifikácií, nemusí už odchádzať z programu Word, aby sa prepol na internet a hľadal výsledky tam. Teraz stačí myšou označiť príslušný výraz alebo podobne a kliknutím aktivovať inteligentné vyhľadávanie podporované systémom Bing. Zodpovedajúce výsledky vyhľadávania sa zobrazujú priamo v okne aplikácie Word na strane s názvom "Insights".

Zjednodušené zdieľanie dokumentov Word

Zdieľanie dokumentov Word s ostatnými je teraz ešte rýchlejšie a jednoduchšie: Používatelia tak môžu urobiť len kliknutím na položku Zdieľať na páse a výberom požadovaných možností z dostupných. Tu možno jednotlivým adresátom priradiť individuálne práva na čítanie alebo aj na zápis atď.

"História verzií" pre spoluprácu v programe Word

Pri spoločnej práci na dokumente programu Word - najmä ak sa vykonáva súčasne v cloude - je dôležité sledovať všetky zmeny, ktoré v texte vykonali rôzni účastníci. História verzií je na to nevyhnutným základom. Pomocou funkcie "História verzií" sú k dispozícii aj predchádzajúce verzie textu: Zobrazí staršie stavy úprav a tiež ich opäť sprístupní na úpravy.

Nové typy popisných diagramov

Word 2016 poskytuje používateľom aj niekoľko nových typov grafov integrovaných do stránky Office, ktoré možno použiť na ilustráciu štatistických informácií v texte. Okrem mapy stromov, vodopádu a Paretových (stĺpcových) grafov sem patria aj typy grafov, ako sú histogramy, slnečné a krabicové grafy, ktoré sú obzvlášť vhodné na vizualizáciu hierarchických alebo ekonomických výpočtov.

Integrácia služby OneDrive do aplikácie Word 2016

Microsoft OneDrive je univerzálne cloudové úložisko na zdieľanie súborov na webe, ktoré teraz môžete používať v aplikácii Word 2016. Používatelia môžu ukladať dokumenty Word do služby OneDrive a pristupovať k nim odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek vhodného zariadenia. OneDrive tak umožňuje aj spoločnú online prácu so súbormi Word na všetkých miestach.

Používanie ochrany pred stratou údajov v aplikácii Word 2016

Ochrana pred stratou údajov (DLP) je osvedčený nástroj spoločnosti Microsoft, ktorý definuje a uplatňuje účinné zásady na zabránenie strate údajov. DLP je teraz k dispozícii vo Worde 2016 pre všetky dokumenty prostredníctvom SharePoint Online a OneDrive for Business. Správcovia používajú ochranu pred stratou údajov špeciálne na nastavenie zásad, ktoré chránia citlivé údaje v dokumentoch. Napríklad, keď sa zistí potenciálne bezpečnostné riziko, DLP to oznámi používateľovi prostredníctvom príslušných oznámení a môže tiež zabrániť jeho zverejneniu.

Systémové požiadavky pre MS Word 2016:

Word 2016 je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii podľa príslušného balíka Office; individuálne hardvérové požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

 • Operačný systém: Windows 7 alebo vyšší, Windows Server 2008 R2 alebo vyšší, Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť: minimálne 1 GB RAM (32-bitová verzia), 2 GB RAM (64-bitová verzia)
 • Miesto na pevnom disku: 3 GB
 • Displej: 1 024 x 768
 • Grafická karta: Pre hardvérovú akceleráciu grafiky sa vyžaduje grafická karta DirectX 10

Kúpte si Word 2016 ako samostatný program z balíka Office od spoločnosti Wiresoft

MS Word je zvyčajne neoddeliteľnou súčasťou balíkov Microsoft Office a nie je možné ho jednoducho zakúpiť samostatne. Na rozdiel od väčšiny ostatných dodávateľov softvéru Microsoft si môžete Word vo verzii 2016 zakúpiť v online obchode spoločnosti Wiresoft ako samostatný program: Pritom nemusíte uzatvárať žiadne záväzky týkajúce sa predplatného ani dodržiavať žiadne časové obmedzenia pri používaní programu. Kúpa Wordu 2016 ako jedného programu sa preto oplatí aj z dlhodobého hľadiska, pretože neskôr nemusíte sťahovať žiadne platené aktualizácie.

Táto licencia na Word 2016 pre jedného používateľa je totožná s programom Word, ktorý je tiež súčasťou príslušnej sady Office Suite 2016. Kúpa licencie pre jedného používateľa programu Word 2016 je preto cenovo výhodnou a hospodárnou alternatívou k balíku Office, a to najmä pre používateľov, ktorí nepotrebujú ostatné programy Office, napríklad slobodné povolania, študenti alebo malé podniky, ale nechcú sa zaobísť bez tohto klasického softvéru na spracovanie textu.

Word 2016 a všetky ostatné licencie softvéru Microsoft ponúkané v obchode Wiresoft Software Shop sú vždy originálne produkty Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť aj ako plnú verziu pre jedného používateľa v závislosti od programu. Tie väčšinou pochádzajú z objemových licencií spoločností alebo už boli použité. Pre vás ako kupujúceho použitého softvéru to však neznamená žiadne nevýhody z hľadiska použiteľnosti. Každý softvérový produkt dostupný v spoločnosti Wiresoft je zakúpený úplne legálne a po zaplatení ho môžete okamžite stiahnuť a používať. Všetky predchádzajúce inštalácie už použitého programu predchádzajúcim majiteľom boli odstránené spolu s predajom spoločnosti Wiresoft, takže ho možno znovu nainštalovať a je 100 % použiteľný. Každá licencia programu Word bola preto spoločnosťou Wiresoft skontrolovaná aj z hľadiska jej skutočnej použiteľnosti. Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka na predaj softvér, ktorý je platný len na obmedzené obdobie, ani testovaciu verziu, ktorú možno používať len v obmedzenom rozsahu.

Naše kompetentné poradenstvo o MS Word 2016 môžete využiť aj prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu, alebo ak máte otázky týkajúce sa nákupu iného softvéru Office.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie