Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016

MICROSOFT WORD 2016

64,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2016 na profesionálne spracovanie textu Word 2016 je cloudovo...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD 2016"

Microsoft Word 2016 na profesionálne spracovanie textu

Word 2016 je cloudovo optimalizovaná verzia osvedčeného klasického softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft. Široká škála funkcií v kombinácii s vysokou úrovňou používateľskej prívetivosti robí z programu Word 2016 nenahraditeľný nástroj na profesionálnu tvorbu textov - nielen na každodenné používanie v kancelárii, ale aj v škole, na univerzite a doma. Vďaka veľkému výberu formátových šablón a mnohým intuitívne použiteľným sprievodcom môžu aj neskúsení používatelia vytvárať v programe Word 2016 atraktívne textové dokumenty - od rozsiahlych obchodných správ a dokumentov až po listy, zmluvy, eseje, referáty a pozvánky a mnohé ďalšie.

Nové typy diagramov rozširujú možnosti pridávania popisnej grafiky do textov Wordu, integrovaná kontrola pravopisu a noví pomocníci, ako napríklad funkcie "Insights" a "Tell Me", ponúkajú vysoký komfort - pre profesionálov aj začiatočníkov.

Word 2016 predstavuje predovšetkým ďalší významný krok k efektívnejšej tímovej spolupráci na textoch: Zabezpečujú to rôzne cloudové funkcie s vylepšenou históriou verzií, ako aj možnosť prideľovania práv na čítanie a používanie priamo v dokumente programu Word. K tomu sa pridáva optimalizovaná dotyková funkcia, vďaka ktorej možno softvér na spracovanie textu používať aj na tabletoch a smartfónoch.

Vylepšená spolupráca so systémom Windows 10 tiež rozširuje škálu rôznych operačných systémov Windows, s ktorými možno Word 2016 používať, najmä vďaka kompatibilite so systémom Windows 7 možno túto verziu Wordu používať aj na starších počítačoch.

Microsoft Word 2016 je typickou súčasťou príslušného balíka Office a ako taký sa zvyčajne nedá kúpiť samostatne - v spoločnosti Wiresoft si však môžete program zakúpiť ako verziu pre jedného používateľa za výhodnú cenu. Kúpou získate výkonnú verziu osvedčeného softvéru na spracovanie textu, ktorého výhodou je aj to, že ho môžete používať neobmedzene dlho bez povinných aktualizácií.

Nové špecifické funkcie aplikácie Word vo verzii 2016

Word 2016 sa od predchádzajúcej verzie líši nielen ďalšou optimalizáciou existujúcich funkcií, ale aj niektorými novými funkciami. Ich cieľom je najmä zvýšiť produktivitu a efektívnosť spoločnej práce na dokumente Word v tíme, a to aj v cloude, vrátane nasledujúcich funkcií:

  • Zadávanie v reálnom čase: Funkcia "Zadávanie v reálnom čase" organizuje súčasnú spoluprácu viacerých používateľov na tom istom dokumente programu Word a tým ju sprehľadňuje a zároveň uľahčuje: Zobrazuje všetky miesta v súbore programu Word, kde konkrétny používateľ práve vykonáva zmeny; to znamená, že ich možno nielen sledovať, ale aj okamžite skontrolovať a v prípade potreby aj opraviť.
  • Funkcia komentárov: Vďaka vylepšenej funkcii komentárov je tímová práca s textom v aplikácii Word 2016 ešte praktickejšia: všetky komentáre sú teraz integrované priamo do príslušného dokumentu programu Word, takže používatelia na ne môžu aj priamo odpovedať. Vďaka tomu nie je potrebné písať na tento účel e-mail, ktorého obsah by sa musel vložiť späť do príslušného dokumentu.
  • Ukladanie do pripnutého priečinka: Priečinok, v ktorom sa nachádza dokument programu Word, možno teraz viditeľne pripnúť na stranu dokumentu. Výhodou je, že všetci zainteresovaní zamestnanci k nemu majú ešte rýchlejší a pohodlnejší prístup prostredníctvom jumplistu, ako aj ku všetkým ostatným dokumentom, ktoré obsahuje.

Okrem týchto funkcií na podporu tímov ponúka Word 2016 aj ďalšie osvedčené funkcie, ako aj doplnky na grafické navrhovanie textových dokumentov alebo na preberanie obsahu z iných dokumentov, ako sú dokumenty programu Word:

  • Viac možností formátov Wordart: Word 2016 teraz ponúka podstatne viac možností formátovania rôznych formulárov, ktoré boli predtým k dispozícii. Po vložení tvaru WordArt je v galérii typov tvarov k dispozícii množstvo nových možností štýlov na ďalšie úpravy.
  • PDF v programe Word: Obsah PDF sa teraz dá v programe Word 2016 prenášať ešte jednoduchšie. Namiesto pracného kopírovania textov a obrázkov možno PDF otvoriť priamo v programe Word; táto funkcia je obzvlášť praktická, pretože všetky grafické prvky možno tiež priamo prevziať a potom ich voľne upravovať v programe Word namiesto toho, aby ste ich museli najprv sprístupniť prostredníctvom iného programu. Nakoniec je možné príslušný dokument programu Word opäť okamžite uložiť z programu vo formáte PDF.

Nové všeobecné funkcie v programe Word 2016 a ďalších programoch balíka Office 2016

Word 2016 obsahuje aj rôzne nové funkcie, ktoré užitočne podporujú používateľov pri práci s textami; niektoré z nich sú k dispozícii aj v iných programoch balíka Office, ako sú Excel, PowerPoint atď., a zvyšujú efektívnosť najmä pri tvorbe textov.

Wizard "You wish" - "Tell Me

Do pásu aplikácie Word 2016 je teraz integrovaný asistent obsluhy s názvom "Povedz mi" ("Chceš"), ktorý je označený ikonou v podobe žiarovky a je praktický najmä ako pomôcka pre začiatočníkov alebo nováčikov. Používateľ jednoducho napíše do vstupného poľa vedľa žiarovky, čo chce v dokumente Word urobiť, a funkcia "Povedz mi" mu vysvetlí, kde sa nachádza príslušná funkcia, alebo v prípade zložitejších otázok ponúkne ďalšiu podporu na vykonanie požadovanej činnosti.

Sprievodca "Insights" - "Intelligent Lookup

Ak chce používateľ pri písaní alebo čítaní dokumentu vo Worde získať ďalšie informácie alebo dokonca vysvetlenie k jednotlivým pojmom alebo špecifikáciám, nemusí už odchádzať z programu Word, aby sa prepol na internet a hľadal výsledky tam. Teraz stačí myšou označiť príslušný výraz alebo podobný výraz a kliknutím aktivovať inteligentné vyhľadávanie podporované službou Bing. Zodpovedajúce výsledky vyhľadávania sa zobrazujú priamo v okne aplikácie Word na strane s názvom "Insights".

Zjednodušené zdieľanie dokumentov Word

Dokumenty programu Word teraz môžete zdieľať s ostatnými ešte rýchlejšie a jednoduchšie: Na to stačí, aby používatelia klikli na položku "Zdieľať" na páse a vybrali požadované možnosti. Tu možno jednotlivým adresátom priradiť individuálne práva na čítanie alebo zápis atď.

"História verzií" pre spoluprácu v programe Word

Pri spoločnej práci na dokumente programu Word - najmä ak sa vykonáva súčasne v cloude - je dôležité sledovať všetky zmeny, ktoré v texte vykonali rôzni účastníci. História verzií je na to nevyhnutným základom. Pomocou funkcie "História verzií" sú k dispozícii aj predchádzajúce verzie textu: Zobrazí staršie stavy úprav a tiež ich opäť sprístupní na úpravy.

Nové typy popisných diagramov

Word 2016 poskytuje používateľom aj niekoľko nových typov grafov integrovaných do balíka Office, ktoré možno použiť na ilustráciu štatistických informácií v texte. Okrem mapy stromov, vodopádu a Paretových (stĺpcových) grafov sem patria aj typy grafov, ako sú histogramy, ako aj sunburst a krabicové grafy, ktoré sú obzvlášť vhodné na vizualizáciu hierarchických alebo ekonomických výpočtov.

Integrácia služby OneDrive do aplikácie Word 2016

Microsoft OneDrive je univerzálne cloudové úložisko na zdieľanie súborov na webe, ktoré teraz môžete používať aj v aplikácii Word 2016. Používatelia môžu ukladať dokumenty Word do služby OneDrive a pristupovať k nim odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek vhodného koncového zariadenia. OneDrive tak umožňuje aj spoločnú online prácu so súbormi Word na všetkých miestach.

Používanie ochrany pred stratou údajov v aplikácii Word 2016

Ochrana pred stratou údajov (DLP) je osvedčený nástroj spoločnosti Microsoft, ktorý definuje a uplatňuje účinné zásady na zabránenie strate údajov. DLP je teraz k dispozícii aj v aplikácii Word 2016 pre všetky dokumenty prostredníctvom služieb SharePoint Online a OneDrive for Business. Správcovia používajú ochranu pred stratou údajov na definovanie zásad, ktoré chránia citlivé údaje v dokumentoch. Napríklad, keď sa zistí potenciálne bezpečnostné riziko, DLP to používateľovi oznámi prostredníctvom príslušných upozornení a môže tiež zabrániť jeho zverejneniu.

Systémové požiadavky pre MS Word 2016:

Word 2016 je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii podľa príslušného kancelárskeho balíka; jednotlivé hardvérové požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od verzie.

  • Operačný systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
  • Pamäť: minimálne 1 GB RAM (32-bitová verzia), 2 GB RAM (64-bitová verzia)
  • Miesto na pevnom disku: 3 GB
  • Displej: 1 024 x 768
  • Grafická karta: Na hardvérovú akceleráciu grafiky sa vyžaduje grafická karta DirectX 10

Kúpte si Word 2016 ako jeden program balíka Office od spoločnosti Wiresoft

MS Word je zvyčajne neoddeliteľnou súčasťou balíka Microsoft Office a nie je možné ho jednoducho zakúpiť samostatne. Na rozdiel od väčšiny ostatných dodávateľov softvéru Microsoft si môžete Word 2016 kúpiť v internetovom obchode spoločnosti Wiresoft ako samostatný program: Pritom nemusíte uzatvárať žiadne záväzky týkajúce sa predplatného ani dodržiavať žiadne časové obmedzenia pri používaní programu. Kúpa aplikácie Word 2016 ako jedného programu sa preto oplatí aj z dlhodobého hľadiska, pretože nemusíte neskôr sťahovať žiadne aktualizácie, ktoré sú spoplatnené.

Táto licencia pre jedného používateľa programu Word 2016 je totožná s programom Word, ktorý je tiež integrovaný do príslušného balíka Office Suite 2016. Kúpa licencie Word 2016 pre jedného používateľa je preto cenovo výhodnou a ekonomickou alternatívou k balíku Office, najmä pre používateľov, ktorí nepotrebujú ostatné programy balíka Office, napríklad pre slobodné povolania, študentov alebo malé podniky, ale nechcú sa zaobísť bez tohto klasického softvéru na spracovanie textu.

Word 2016 a všetky ostatné licencie softvéru Microsoft ponúkané v predajni Wiresoft Software Shop sú vždy originálne produkty Microsoft, ktoré si v závislosti od programu môžete kúpiť aj ako plnú verziu pre jedného používateľa. Tie zvyčajne pochádzajú z množstevných licencií od spoločností alebo už boli použité. Pre vás ako kupujúceho použitého softvéru to však neznamená žiadne nevýhody z hľadiska použiteľnosti. Každý softvérový produkt dostupný v spoločnosti Wiresoft je zakúpený úplne legálne a po zaplatení ho môžete okamžite stiahnuť a používať. Všetky predchádzajúce inštalácie už používaného programu predchádzajúcim majiteľom boli odstránené spolu s predajom spoločnosti Wiresoft, takže ho možno znovu nainštalovať a je 100 % použiteľný. Každá licencia programu Word bola preto spoločnosťou Wiresoft skontrolovaná aj z hľadiska jej skutočnej použiteľnosti. Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka na predaj softvér, ktorý je platný len na obmedzené obdobie, ani testovaciu verziu, ktorú možno používať len v obmedzenom rozsahu.

Naše kompetentné poradenstvo o MS Word 2016 môžete využiť aj prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu, alebo ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu iného kancelárskeho softvéru.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené