Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10492
  • 3YF-00233
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2021 for Mac je najnovšia verzia klasického softvéru na spracovanie textu od , ktorý sa bežne používa aj na počítačoch Apple. Všestranný program ponúka množstvo intuitívne použiteľných funkcií a nástrojov, ktoré ďaleko presahujú rámec jednoduchej tvorby a úpravy textových dokumentov: Je doplnená mnohými možnosťami ich prehľadného štruktúrovania a informačného znázornenia pomocou grafov a tabuliek. Vďaka tomu je for Mac vhodný nielen na obchodnú korešpondenciu, ale aj na navrhovanie profesionálne napísaných správ a esejí, ako aj diplomových a dizertačných prác pre žiakov a študentov a tiež letákov, letákov, brožúr a vizitiek. Dokumenty možno priamo v programe uložiť ako PDF na tlač. for Mac rozpoznáva aj iné formáty súborov, ktoré možno pomocou neho ďalej spracovať. Microsoft Office Word Word Word

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2021"

Microsoft Word 2021 pre Mac ako samostatný program

Word 2021 pre Mac je najnovšia verzia klasického softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorý sa bežne používa aj v počítačoch Apple. Tento všestranný kancelársky program ponúka množstvo intuitívne použiteľných funkcií a nástrojov, ktoré ďaleko presahujú rámec jednoduchej tvorby a úpravy textových dokumentov: Je doplnená mnohými možnosťami ich prehľadného štruktúrovania a informačného znázornenia pomocou grafov a tabuliek. Vďaka tomu je Word for Mac vhodný nielen na obchodnú korešpondenciu, ale aj na tvorbu profesionálne písaných správ a esejí, ako aj diplomových a dizertačných prác pre žiakov a študentov, letákov, prospektov, brožúr a vizitiek. Dokumenty programu Word môžete ukladať priamo v programe ako súbory PDF na tlač. Word for Mac rozpoznáva aj iné formáty súborov, ktoré sa v ňom dajú ďalej upravovať.

Word for Mac uľahčuje tvorbu všetkých druhov textových dokumentov pomocou širokého výberu typických a často používaných formátových šablón, ktoré sú doplnené ďalšími možnosťami typografie a rozvrhnutia, okrem iného na rýchle a efektívne vytváranie čitateľných textov. Inteligentné nástroje, ako je kontrola pravopisu a mnohé možnosti automatických opráv - vrátane individuálne rozšíriteľného slovníka - uľahčujú písanie listov, esejí, referátov a iných dokumentov v súlade s platnými pravopisnými pravidlami.

Všetky texty vytvorené v aplikácii Word for Mac možno označiť na poskytnutie iným zamestnancom, napríklad vložením vodoznaku, a tak ich chrániť pred kopírovaním.

MS Word 2021 for Mac obsahuje okrem týchto osvedčených funkcií predchádzajúcich verzií Wordu samozrejme aj celý rad nových, rovnako praktických funkcií, ktoré vám uľahčia a zefektívnia nielen písanie a editovanie, ale aj sústredené čítanie. Okrem prepracovanej lišty medzi ne patria nové možnosti zobrazenia, ktoré urýchľujú vyhľadávanie konkrétnych viet alebo častí v dlhších textových súboroch, ako aj tmavý režim, ktorý je pri dlhšej práci s obrazovkou šetrnejší k očiam, a ďalšie vzdelávacie nástroje, ktoré uľahčujú čítanie nielen študentom a žiakom. Vylepšená podpora prístupnosti optimalizuje texty aj pre tých čitateľov, pre ktorých je pochopenie obsahu zložitejšie.

Nová funkcia voľnej ruky tiež uľahčuje kreslenie náčrtov a diagramov rukou a ich vkladanie priamo do dokumentu.

V internetovom obchode Wiresoft si môžete zaobstarať najnovšiu verziu programu Word 2021 pre Mac a samozrejme aj jeho predchodcov, ako aj ďalšie programy balíka Office pre Mac, a to najmä ako samostatné aplikácie za nízke ceny.

Podrobný prehľad všetkých nových funkcií aplikácie Word 2021 pre Mac

Nové funkcie verzie 2021 ocenia nielen používatelia počítačov Mac, ktorí už Word poznajú, ale aj začiatočníci, ktorí využijú všestranné možnosti profesionálnej a efektívnej tvorby a čítania textov v tomto programe balíka Office. Najmä funkcie na cielené úpravy, ako aj integrované nástroje na prekladanie pomáhajú profesionálom ešte lepšie sa sústrediť bez toho, aby museli otvárať ďalšiu aplikáciu, všetko je možné v rámci Wordu. To platí aj pre už spomínanú bezbariérovú skladbu dokumentov, ako aj pre zahrnutie zložitých matematických vzorcov vďaka podpore LaTeXu. Najdôležitejšie funkcie Word 2021 pre Mac podrobne:

Ešte lepšia prehľadnosť vďaka výberu rôznych možností zobrazenia

Používatelia, ktorí už poznajú Word pre Mac, okamžite spoznajú vizuálne inovácie, ktoré ponúka nový Word 2021 pre Mac: Už známe používateľské rozhranie s páskou v aplikácii Word for Mac 2016 je tu skombinované s moderným vzhľadom dlaždíc typickým pre systém Windows. Novinkou je výraznejšie umiestnenie najčastejšie používaných prvkov a funkcií, aby sa dali ešte ľahšie nájsť.

Word 2021 pre Mac umožňuje aj naďalej používať bežný vzhľad pásu, takže rozhranie je možné aj prepracovať. A najmä pre používanie aplikácie Word na zariadeniach s dotykovými displejmi, ako sú tablety a smartfóny, bola zvýšená citlivosť na dotyk pre zadávanie perom.

Okrem toho sú vo Worde 2021 pre Mac k dispozícii nové motívy Biela, Tmavosivá a Čierna; tieto diskrétnejšie pozadia podporujú aj sústredené písanie a čítanie textov. Najvýraznejší kontrast poskytuje čierna farba.

Integrované vzdelávacie nástroje umožňujú efektívnejšiu prácu s textom

Profesionálni používatelia ocenia aj integrované vzdelávacie nástroje na Word 2021 for Mac . Pôvodne boli určené pre žiakov a študentov na podporu rýchlejšieho porozumenia textu, ale pomáhajú aj používateľom, ktorí pravidelne používajú Word v kancelárii. Pomocou nástrojov na učenie možno napríklad upraviť šírku stĺpcov a rozstupy medzi textom, ale aj farby, a prehľadnejšie zobrazenie textu je jednoduchšie pre oči.

Pomocou nástroja "zameranie na riadok" môžete oblasť čítania obmedziť na jeden, tri alebo päť riadkov, a ak chcete, aby sa text čítal nahlas, čítané pasáže sa súčasne zvýraznia. Ľahko tak sledujete, čo počujete v texte, zlepšuje sa vaša koncentrácia a menej sa rozptyľujete.

Podobnú úlohu plní aj "režim zaostrenia" známy už zo starších verzií programu Word, ktorý skryje všetky panely nástrojov, takže zobrazenie dokumentu je prehľadnejšie.

Funkcia Cue Audio vás po aktivácii podporuje aj zvukovou spätnou väzbou. Tá vás pri písaní sprevádza rôznymi zvukovými efektmi a poskytuje tak akustické nápovedy pri zmene určitých možností, ale aj ako potvrdenie vykonanej akcie: napríklad pri odstraňovaní alebo vkladaní obsahu.

Pri úprave rozsiahlych textových dokumentov môže byť vyhľadávanie jednotlivých pasáží alebo konkrétnych častí rýchlo neprehľadné. V aplikácii Word 2021 pre Mac je okrem bežného vertikálneho zobrazenia dokumentu Word, pri ktorom sa všetky stránky posúvajú zhora nadol, k dispozícii aj nové zobrazenie "Stránka po stránke", takže dokumentom Word môžete listovať ako knihou. Pri stredne dlhých textoch, ktoré však majú veľký počet strán, ponúka nová funkcia "Miniatúry" rýchlu orientáciu: po aktivácii sa stránky zobrazia v malom prehľade, aby ste mohli ľahšie nájsť hľadané miesta.

Optimalizovaná prístupnosť vďaka jednoduchšej podpore opravy chýb

V aplikácii Word 2021 for Mac sú okrem už zahrnutých a vylepšených funkcií k dispozícii aj nové nástroje na optimalizáciu textov tak, aby boli vhodné aj pre používateľov s obmedzenými schopnosťami čítania a porozumenia. Aktivovaná podporná oprava chýb navrhuje vylepšenia kliknutím na položku ponuky "Skontrolovať", ktoré môžete okamžite prijať jedným kliknutím. Na tento účel sú integrované aj medzinárodne platné normy, ktoré boli zavedené pre takýchto čitateľov s postihnutím na ľahšie porozumenie textu.

Integrovaná funkcia prekladu s Prekladačom

Zatiaľ čo predtým museli používatelia programu Word pri písaní alebo čítaní cudzích slov alebo celého úryvku textu v inom jazyku opustiť program Word a cez prehliadač vyvolať webovú stránku, aby získali preklad z nej, v aplikácii Word 2021 for Mac to už nie je potrebné: Stačí kurzorom označiť príslušný text a aktivovať integrovanú funkciu prekladu s automatickým rozpoznávaním jazyka. Microsoft Translator Word 2021 pre Mac obsahuje viac ako 60 jazykov, z ktorých 11 možno prekladať.

Nástroj voľnej ruky na spontánne kreslenie diagramov

To, čo je možné na dotykových tabletoch alebo smartfónoch, je teraz k dispozícii aj na Word 2021 pre Mac - s novým nástrojom "Freehand Drawing". Na používanie nástroja voľnej ruky používatelia nepotrebujú pero ani dotykovú plochu; môžu ho používať aj pomocou počítačovej myši na spontánne označovanie textu alebo vytváranie náčrtov a vzorcov, ktoré potom môžu ďalej upravovať, presúvať alebo kopírovať.

Pre nástroj voľnej ruky v aplikácii Word 2021 for Mac poskytuje spoločnosť Microsoft niekoľko digitálnych pier vrátane ceruzky na kreslenie, pera na písanie a zvýrazňovača na zvýrazňovanie. Nástroje sú k dispozícii v rôznych šírkach pera, ako aj v 16 plných farbách a 8 efektoch, ako sú dúha, galaxia, láva, oceán, zlato, striebro a ďalšie.

Vkladanie a úprava škálovateľnej vektorovej grafiky

Word 2021 for Mac poskytuje rozsiahlu knižnicu voľne použiteľných ikon, piktogramov, symbolov atď. vrátane 3D obrázkov na ilustrovanie prezentácií a pracovných hárkov. Škálovateľná vektorová grafika, nazývaná aj súbory SVG (Scalable Vector Graphics), je obzvlášť zaujímavá, pretože jej veľkosť sa dá meniť, otáčať o 360° alebo dokonca kolorovať bez straty kvality obrazu.

Používanie LaTeXu v aplikácii Word 2021 for Mac na vytváranie zložitých vzorcov

Vstavaný editor vzorcov v programe Word je všestranný nástroj, ale jeho možnosti sú obmedzené, keď ide o zobrazovanie zložitejších vzorcov, napríklad vzorcov, ktoré sa často vyskytujú vo vedeckých textoch. Nový Word 2021 pre Mac teraz podporuje aj LaTeX, medzinárodný štandard pri tvorbe profesionálnych rozsiahlych vzorcov, ktoré sa s ním dajú konvertovať.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Word 2021 v počítači Mac

Nižšie uvedené špecifikácie predstavujú požiadavky na inštaláciu a spustenie Word 2021 for Macna zariadení Apple.

  • Operačný systém: platná verzia troch aktuálnych operačných systémov macOS
  • Procesor: Intel alebo Apple Silicon (M1)
  • Pamäť: aspoň 4 GB
  • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta
  • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelov

Kúpiť Word 2021 pre Mac ako samostatný kancelársky program od spoločnosti Wiresoft

MS Word pre Mac je neoddeliteľnou súčasťou balíka Microsoft Office pre macOS. Na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru si v internetovom obchode Wiresoft môžete kúpiť Word 2021 pre Mac aj ako samostatný program, a nie iba ako súčasť príslušnéhobalíka Office Suite 2021. Nami ponúkaný program Word pre Mac je kúpna verzia, čo znamená, že sa nezaväzujete k žiadnemu predplatnému, ktoré by vás viazalo k plateným aktualizáciám. Okrem toho, Word 2021 for Mac je samostatný program, takže nemusíte dodržiavať žiadne časové obmedzenie jeho používania. Preto pri kúpe programu Word 2021 pre Mac od spoločnosti Wiresoft dlhodobo ušetríte aj peniaze. Najmä pre samostatne zárobkovo činné osoby a menšie firmy s malým počtom zamestnancov, ktoré nechcú okrem Wordu používať žiadny z ďalších programov obsiahnutých v balíku Office, je zakúpenie Word 2021for Mac ako samostatného programu mimoriadne lacným spôsobom, ako používať klasický softvér na spracovanie textu na obchodné alebo súkromné účely. Táto licencia pre jedného používateľa je totožná s programom Word, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2021 pre Mac.

Nielen Word 2021 pre Mac, ale aj všetky ostatné licencie softvéru Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť v obchode Wiresoft Software Shop pre macOS, sú vždy originálne plné verzie Microsoft pre jedného používateľa. Zvyčajne pochádzajú z množstevných licencií alebo už boli použité. To však neznamená, že ste v nevýhode: Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru neponúka testovacie verzie softvéru Microsoft, ktoré sú platné len obmedzený čas, ani testovacie verzie, ktoré možno používať obmedzene.

To znamená, že máte záruku, že každý softvérový produkt zakúpený od spoločnosti Wiresoft je pre vás po zakúpení plne a legálne použiteľný, vrátane takých "použitých" programov, ktoré boli pôvodným kupujúcim odinštalované alebo odstránené súčasne s predajom spoločnosti Wiresoft, a preto sú opäť stopercentne použiteľné. Z bezpečnostných dôvodov spoločnosť Wiresoft všetky tieto licenčné produkty pred ďalším predajom dôkladne skontroluje z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa nákupu Word 2021 for Mac alebo iného kancelárskeho softvéru, môžete využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD MAC 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie