Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10486
  • 059-05143
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Word 2021 je najnovšia verzia softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorá sa používa na celom svete. Tento bohato vybavený kancelársky program so svojimi integrovanými nástrojmi a intuitívnym ovládaním ďaleko presahuje rámec jednoduchého písania a úpravy textov: početné možnosti dizajnu umožňujú vkladanie grafiky a tabuliek, všestranné možnosti prezentácie a formátovania dokumentov sú vhodné nielen na vybavovanie obchodnej korešpondencie, ale aj na tvorbu profesionálne navrhnutých diplomových prác a informačných správ, ako aj vizitiek, brožúr a letákov, ktoré možno priamo vo Worde uložiť ako súbory PDF na tlač. Pomocou programu Microsoft Word možno upravovať aj rôzne formáty súborov.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - všestranný program na spracovanie textu

Word 2021 je najnovšia verzia softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorá sa používa na celom svete. Vďaka integrovaným nástrojom a intuitívnemu ovládaniu tento bohato vybavený kancelársky program ďaleko presahuje rámec jednoduchého písania a úpravy textov: početné možnosti návrhu umožňujú vkladanie grafiky a tabuliek, všestranné možnosti prezentácie a formátovania dokumentov sú vhodné nielen na spracovanie obchodnej korešpondencie, ale aj na tvorbu profesionálne navrhnutých diplomových prác a informačných správ, ako aj vizitiek, brožúr a letákov, ktoré možno uložiť priamo vo Worde ako súbory PDF na tlač. Pomocou programu Microsoft Word môžete upravovať aj rôzne formáty súborov.

Mnohé typické formátové šablóny sú doplnené ďalšími rozsiahlymi možnosťami rozvrhnutia stránky, aby bolo možné vytvárať prehľadné a rýchlo čitateľné texty; dôležité dokumenty možno tiež chrániť pred kopírovaním alebo označiť pre ďalšie použitie vložením vodoznakov.

Okrem toho mnohé inteligentné nástroje, ako napríklad kontrola pravopisu a možnosti automatickej opravy, uľahčujú a urýchľujú tvorbu textových dokumentov podľa platných pravidiel pravopisu.

Praktická lišta umožňuje rýchle prepínanie medzi jednotlivými aplikáciami jediným kliknutím.

Vďaka voliteľnému pripojeniu desktopového programu k službe Microsoft Cloud môže na dokumente v reálnom čase spolupracovať aj niekoľko používateľov, čo ponúka množstvo možností na zlepšenie tímovej práce. Takisto Word 2021 má individuálne pridelenie práv pre jednotlivé dokumenty Word.doc, ktoré môžu napríklad obmedziť alebo zabrániť čítaniu alebo úpravám inou osobou.

Okrem týchto osvedčených funkcií starších verzií programu Word ponúka MS Word 2021 aj množstvo nových praktických funkcií, vďaka ktorým je písanie, editovanie a čítanie textových dokumentov ešte príjemnejšie a efektívnejšie ako predtým. Patrí medzi ne tmavý režim, ktorý je šetrnejší k očiam, najmä pri dlhom sledovaní obrazovky, možnosti prehľadného zobrazenia dlhších textových súborov, ktoré urýchľujú vyhľadávanie konkrétnych pasáží, a vylepšená podpora prístupnosti. Nástroje na učenie zvyšujú čitateľnosť a funkcia voľnej ruky umožňuje používateľom kresliť vlastné náčrty a diagramy rukou a vkladať ich priamo do dokumentu. Ak chcete v počítači používať MS Word 2021 , musí byť najprv nainštalovaný systém Windows 10. Všetky dôležité nové funkcie v aplikácii Word 2021 nájdete v nasledujúcom prehľade.

V internetovom obchode Wiresoft  môžete získať aktuálnu verziu programu Word 2021 a jeho predchodcu, ako aj ďalšie programy balíka Office ako jednotlivé aplikácie za mimoriadne nízke ceny.

Prehľad všetkých nových funkcií aplikácie Word 2021

Prechod na verziu 2021 programu Word sa môže oplatiť najmä používateľom, ktorí vytvárajú texty profesionálne a chcú zvýšiť svoju efektivitu pri písaní a čítaní. Vďaka mnohým funkciám sa môžu ľahšie sústrediť na to najdôležitejšie.

Najmä ak sa majú dokumenty vytvárať bezbariérovo, aby sa dostali k okruhu adresátov, ktorí majú problémy s čítaním a porozumením textu, nové integrované funkcie, ktoré zohľadňujú aj medzinárodné normy, vám uľahčia vytváranie textov, ktoré môžu čítať všetci.

K dispozícii sú aj ďalšie funkcie na tvorbu a publikovanie vedeckých dokumentov, najmä pri používaní zložitých vzorcov, čo je teraz možné vďaka podpore štandardného programu LaTeX, ktorý sa používa na celom svete.

Väčšia prehľadnosť vďaka rôznym možnostiam zobrazenia

Word 2021 ponúka aj viac vizuálnych možností. Táto verzia napríklad kombinuje používateľské rozhranie s páskou známe z Word 2016 s moderným, známym vzhľadom dlaždíc, ktorý je typický aj pre Windows 10. Často používané prvky alebo funkcie sú umiestnené výraznejšie, aby boli k dispozícii ešte rýchlejšie.

A ak chcete naďalej používať známy vzhľad pásu z predchádzajúcej verzie aplikácie Word, môžete tiež zmeniť dizajn rozhrania.

Väčšia prehľadnosť sa vzťahuje aj na používanie v zariadeniach s dotykovými displejmi, ako sú tablety a smartfóny, kde sa zvýšila citlivosť rozhrania na zadávanie údajov perom.

Najmä pri práci s rozsiahlymi textovými dokumentmi sa môže rýchlo stať, že bude ťažké vyhľadať konkrétne pasáže alebo časti. V aplikácii Word 2021 môžete okrem známeho vertikálneho zobrazenia, pri ktorom prechádzate všetky stránky zhora nadol, použiť aj novú funkciu "stránka po stránke" a listovať v dokumente Word ako v knihe. Pri stredne dlhých textoch poskytuje orientáciu nová funkcia "Miniatúry": Všetky stránky sa v prehľade zobrazujú v malom formáte, aby ste sa mohli rýchlo presunúť na hľadané miesto.

Okrem toho má Word 2021 diskrétnejšie pozadie s novými tmavými témami Dark Grey a Black, ktoré tiež podporujú sústredené písanie a čítanie textov.

Väčšia prístupnosť vďaka podpore opravy chýb

Vylepšená podporná oprava chýb integrovaná v aplikácii Word 2021 naznačuje zlepšenie spôsobu sprístupnenia dokumentu. Na tento účel sa okrem iného opiera o medzinárodné normy, aby sa zabezpečilo, že obsah bude ľahko čitateľný a upraviteľný pre používateľov so zdravotným postihnutím.

Kliknutím na položku ponuky "Skontrolovať" v časti "Kontrola prístupnosti" vám program navrhne nápravné opatrenia, ktoré môžete jednoducho a okamžite prijať jedným kliknutím.

Môžete na to použiť aj podporu zvukovej spätnej väzby. Funkcia cue audio vás potom pri práci sprevádza zvukovými efektmi a zvukovými pokynmi. Poskytuje akustické nápovedy alebo upozornenia, ak neúmyselne zmeníte určité možnosti, alebo ako potvrdenie po vykonaní akcie: napríklad pri odosielaní e-mailu alebo odstraňovaní či vkladaní obsahu.

Učebné nástroje na efektívnejšiu prácu s textom

Učebné nástroje nie sú len praktickou funkciou programu Word pre žiakov a študentov, ale uľahčujú aj porozumenie textu pre odborníkov. Nástroje integrované v aplikácii Word 2021 vám napríklad umožnia upraviť šírku stĺpcov, rozstupy medzi textom, ako aj farbu stránky, aby ste znížili namáhanie očí v dôsledku prehľadnejšej prezentácie.

Sústredenie na riadky zvyšuje vašu koncentráciu a zabezpečuje menej rozptýlenia tým, že obmedzuje oblasť na čítanie na jeden, tri alebo päť riadkov. Ak chcete text v programe Word 2021 prečítať nahlas, práve prečítané slová sa súčasne zvýraznia, aby ste mohli ľahko sledovať, čo v texte počujete.

Režim zaostrenia známy zo starších verzií programu Word vám tiež pomôže lepšie sa sústrediť v programe Word 2021: zobrazenie dokumentu sa stane prehľadnejším, pretože sa skryjú všetky panely nástrojov.

Integrovaná funkcia prekladu

Ak chcete pri písaní alebo čítaní preložiť úryvok textu alebo dokonca celý text, nemusíte už vo Worde 2021 vyvolávať webovú stránku cez prehliadač, aby ste tam získali preklad: vďaka integrovanej funkcii prekladu to nie je potrebné s pomocou automatického rozpoznávania reči. Prekladač Microsoft obsahuje viac ako 60 jazykov, z ktorých 11 možno prekladať.

Nástroj na voľné kreslenie

To, čo bolo predtým možné pomocou touchpadov alebo smartfónov, je teraz možné robiť aj pomocou nového nástroja na kreslenie voľnou rukou pre Word. Voliteľne môžete pomocou vstupu perom, dotykového ovládania, ale aj počítačovej myši používať funkciu voľnej ruky na vytváranie značiek v texte alebo spontánne vytvárať náčrty a vzorce a vkladať ich.

Spoločnosť Microsoft poskytuje v aplikácii Word 2021 na tento účel niekoľko digitálnych pier vrátane ceruzky na kreslenie, pera na písanie a zvýrazňovača na zvýrazňovanie pasáží textu. Na výber sú rôzne hrúbky pera, ako aj 16 plných farieb a 8 efektov.

Každý nakreslený voľný tvar potom môžete presunúť alebo skopírovať a ďalej upravovať rovnakým spôsobom ako ostatné prvky kresby.

Pridávanie a úprava vektorovej grafiky

Prezentácie a pracovné hárky môžete navrhovať v aplikácii Word 2021 pomocou piktogramov a symbolov, ako aj 3D obrázkov. Mimoriadne zaujímavou možnosťou je aj použitie škálovateľnej vektorovej grafiky alebo súborov SVG (Scalable Vector Graphics). Ich veľkosť sa dá meniť, otáčať alebo dokonca farebne meniť bez straty kvality obrazu.

Používanie LaTeXu v programe Word 2021 na vytváranie vzorcov

Doteraz boli pri vytváraní vedeckého textu obmedzenia pri prezentácii zložitejších vzorcov pomocou editora vzorcov. Word 2021 teraz podporuje aj LaTeX na vytváranie profesionálnych vzorcov, ktoré sa pomocou neho dajú konvertovať.

Systémové požiadavky pre Word 2021

  • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz
  • RAM: aspoň 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov) - odporúčané: 4 GB RAM
  • Miesto na pevnom disku: minimálne 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov) na inštalačnej jednotke
  • Grafická karta: 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Podporované jazyky: Nemčina, dánčina, angličtina, francúzština, taliančina, poľština, španielčina a ďalšie

Kúpte si Word 2021 ako samostatný kancelársky program od spoločnosti Wiresoft

MS Word je tradičnou pevnou súčasťou balíkov Microsoft Office. Na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru si Word 2021 od spoločnosti Wiresoft môžete kúpiť nielen ako súčasť balíka Office Suite 2021, ale aj ako samostatný program bez toho, aby ste museli uzavrieť akýkoľvek záväzok predplatného alebo dodržiavať časové obmedzenia používania. Kúpa programu Word 2021 ako samostatného programu sa oplatí aj z dlhodobého hľadiska, pretože nemusíte sťahovať žiadne aktualizácie, ktoré sú spoplatnené.

Táto samostatná licencia pre jedného používateľa je totožná s programom Word, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2021.

Najmä pre samostatne zárobkovo činné osoby a menšie firmy s malým počtom zamestnancov, ktoré nepotrebujú všetky ostatné programy zahrnuté v balíku Office, je zakúpenie samostatného programu Word 2021 mimoriadne lacným spôsobom, ako používať tento klasický softvér na spracovanie textu.

Všetkysoftvérové licencie Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť v obchode Wiresoft Software Shop, sú originálne produkty Microsoft, ktoré si zakúpite ako plnú verziu pre jedného používateľa. Môžu pochádzať z množstevných licencií alebo byť z druhej ruky, ale to vás nijako neznevýhodňuje. Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka skúšobné verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo ktoré možno používať len s obmedzeniami. Každý softvérový produkt spoločnosti Wiresoft je po zakúpení plne a legálne použiteľný, pretože v prípade takýchto použitých programov bol akýkoľvek softvér, ktorý pôvodný kupujúci predtým nainštaloval, odstránený spolu s predajom spoločnosti Wiresoft, takže je opäť 100 % voľný a použiteľný. Všetky licencované produkty spoločnosti Wiresoft boli tiež dôkladne testované z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.

 Ak máte ďalšie otázky týkajúce sanákupu aplikácie MS Word 2021 alebo iného kancelárskeho softvéru, môžete využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie