Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10127
 • 079-06748
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft PowerPoint je klasický softvér na navrhovanie presvedčivých vizualizácií informácií a vytváranie názorných prezentácií. Na stránke PowerPoint 2019 je k dispozícii najnovšia verzia osvedčeného softvéru Office na vytváranie profesionálnych prezentácií v práci, v škole a na univerzite. Profesionálom, ale aj začiatočníkom, pomáhajú intuitívne použiteľné nástroje na informatívne a zároveň pôsobivé zostavenie tém a obsahu na snímkach a ich sprostredkovanie prostredníctvom živej prezentácie.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2019"

Microsoft PowerPoint 2019 ako samostatný program

Microsoft PowerPoint je klasický softvérový program, pomocou ktorého možno navrhovať presvedčivé vizualizácie informácií a vytvárať názorné prezentácie. S aplikáciou PowerPoint 2019 je k dispozícii najnovšia verzia osvedčeného softvéru Office na vytváranie profesionálnych prezentácií v práci, v škole a na univerzite. Profesionálom, ale aj začiatočníkom pomáhajú intuitívne nástroje na informatívne a zároveň pôsobivé zostavenie tém a obsahu na snímkach a ich sprostredkovanie prostredníctvom živej prezentácie.

Novo prepracované, používateľsky prívetivé rozhranie programu Microsoft PowerPoint 2019 a umožňuje rýchlo začať pracovať s programom a široká škála šablón a možností dizajnu vám umožní vytvárať prezentácie s vlastným vzhľadom.

Nový PowerPoint 2019 podporuje aj dotykové používanie na tabletoch, ako aj používanie digitálnych pier - tu treba osobitne spomenúť aj nový nástroj na voľné kreslenie, pomocou ktorého môžete spontánne používať vlastné návrhy.

Vďaka prepojeniu so službou Microsoft OneDrive možno aplikáciu PowerPoint 2019 používať aj v tímoch prostredníctvom cloudu. Vysoké bezpečnostné štandardy zaručujú bezproblémovú spoluprácu. Okrem toho je vďaka tomu vytváranie prístupných prezentácií ešte jednoduchšie ako predtým.

PowerPoint 2019 je bežne k dispozícii len ako pevná súčasť príslušnej verzie Office, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete softvér kúpiť aj samostatne. Ak chcete používať aplikáciu PowerPoint 2019 v počítači alebo inom zariadení, je povinnou požiadavkou operačný systém Windows 10. V internetovom obchode Wiresoft môžete získať aktuálny PowerPoint 2019, ako aj staršie verzie a ďalšie programy Office za mimoriadne nízku cenu ako verziu pre jedného používateľa bez predplatného softvéru. Všetky zaujímavé nové funkcie v aplikácii PowerPoint 2019 sú uvedené v nasledujúcom podrobnom prehľade.

Prehľad nových funkcií aplikácie PowerPoint vo verzii 2019

PowerPoint 2019 obsahuje nielen množstvo vylepšení a zdokonalení predchádzajúcich nástrojov, ako napríklad rozšírené možnosti zväčšovania a používanie SVG a 3D grafiky, ale aj niekoľko nových funkcií.

Špecifické funkcie aplikácie PowerPoint na pôsobivé prezentácie

Aplikácia PowerPoint 2019 ponúka niekoľko nových praktických funkcií, vďaka ktorým sú najmä prezentácie živšie a zaujímavejšie:

 • Pomocou funkcie Morph sa vytvárajú plynulé prechody medzi jednotlivými snímkami, pričom jednotlivé objekty alebo text možno tiež animovať.
 • Funkcie priblíženia tiež vytvárajú dynamickejšie prezentácie: Pomocou priblíženia snímky môžu prezentujúci voľne prechádzať medzi konkrétnymi snímkami, sekciami a časťami prezentácie bez ich vizuálneho prerušenia. Efekt priblíženia tak vytvára dojem kontinuity.
 • Je tiež možné použiť zväčšenie na zvýraznenie iba detailov na snímkach.
 • Pomocou súhrnného priblíženia možno celú prezentáciu zhrnúť na jednom diapozitíve a vytvoriť tak dynamické efekty.
 • Prezentácie na obrazovke môžete viesť aj pomocou digitálneho pera Surface Pen alebo akéhokoľvek iného pera, ktoré sa dá používať cez Bluetooth: To tiež uľahčuje prepínanie snímok; podobne sa dá použiť na zvýraznenie jednotlivých oblastí snímky počas prezentácie, aby sa na ne upriamila väčšia pozornosť.
 • Funkcie nahrávania ponúkajú možnosť zaznamenávať video a zvukové komentáre, ako aj gestá na digitálne zadávanie voľnou rukou. Všetky dostupné funkcie sú prehľadne usporiadané na karte "Záznam" v páse kariet.
 • Pri exporte prezentácie ako videosúboru je teraz k dispozícii aj rozlíšenie 4K s vysokým rozlíšením, aby boli filmy ostré.

Nové typy grafov a 3D modely

Okrem predchádzajúcich grafov a modelov zabudovaných do aplikácie PowerPoint obsahuje verzia 2019 množstvo ďalších grafov, ako aj trojrozmerných modelov, ktoré ďalej rozširujú možnosti pri ilustrovaní prezentácií:

 • Všetky nové zabudované 3D modely sa dajú otáčať o 360° a zväčšovať: Používatelia môžu takýto trojrozmerný obsah vytvoriť aj sami a vložiť ho do súboru PowerPoint.
 • Použitím morfického prechodu možno animovať aj 3D modely.
 • V súčasnosti dostupné škálovateľné vektorové grafické súbory - známe aj ako SVG (Scalable Vector Graphics) - majú podobne ako 3D modely tú výhodu, že sa dajú ľubovoľne zväčšovať, zmenšovať a otáčať bez straty kvality obrazu a dajú sa ďalej spracovávať pomocou filtrov.
 • Geografické údaje možno v niekoľkých krokoch transformovať na mapový diagram, napríklad na ilustráciu určitých štatistických rozdelení v oblasti.
 • Nové lievikové diagramy možno použiť na mimoriadne prehľadné znázornenie jednotlivých fáz procesov.

Všeobecné funkcie

Okrem týchto nových nástrojov a funkcií ponúka PowerPoint 2019 aj celý rad ďalších noviniek, ktoré podporujú predovšetkým voľné kreslenie, uľahčujú návrh prístupných prezentačných dokumentov a celkovo ešte viac zefektívňujú používanie programu.

Nové možnosti zobrazenia a funkcií na ploche v aplikácii PowerPoint

V aplikácii PowerPoint 2019 bol tiež vylepšený dizajn stránky Office o nasledujúce funkcie, ktoré môžete povoliť v závislosti od vášho výberu:

 • PowerPoint 2019 teraz obsahuje viac vzorov, ktoré vám pomôžu sústrediť sa pri práci tým, že nahradia inak pre program typické farby okien achromatickými tónmi: Napríklad biela farba ponúka veľmi jasný pohľad, zatiaľ čo tmavosivá a najmä čierna farba s režimom Dark Mode pôsobia mimoriadne redukovane a sú nenáročné na oči.
 • Predchádzajúci typický, známy vzhľad pásu bol v aplikácii PowerPoint 2019 skombinovaný so vzhľadom dlaždíc, ako to ukazuje aj operačný systém Windows 10. Často používané prvky a funkcie sú teraz viac zvýraznené, aby ste ich mohli rýchlejšie nájsť. Karty je možné rozmiestniť rôzne a pás s ponukami je možné úplne skryť, takže funkcie sú dostupné len zo všeobecného panela s ponukami.

Nástroj Freehand a ďalšie grafické funkcie v aplikácii PowerPoint 2019

V aplikácii PowerPoint 2019 je k dispozícii výkonný nástroj na voľné kreslenie, ktorý možno ovládať nielen pomocou pera a dotykového ovládania, ale aj pomocou počítačovej myši, napríklad na voľné kreslenie diagramov a vzorcov a ich okamžité vloženie do prezentácie alebo na farebné zvýraznenie textových pasáží, ako to bolo dlho možné v programe Word. Aplikácia PowerPoint má okrem iného tieto funkcie a efekty:

 • Na zvýrazňovanie a kreslenie možno použiť rôzne digitálne perá rôznych hrúbok a farieb: ceruzku na kreslenie, pero na bežné písanie a obľúbený zvýrazňovač, ktorý vyfarbuje slová atď. K dispozícii sú aj perá s metalickým efektom, ako aj ďalšie grafické efekty s popisnými názvami ako galaxia a dúha, láva, oceán, striebro a zlato.
 • Pomocou nástroja Freehand a funkcie Freehand FormulaInsert možno voľne vytvárať a vkladať do prezentácie aj zložitejšie matematické vzorce.
 • Niekedy chcete použiť len určitý detail z obrázka bez rušivého pozadia, ktoré je potom potrebné odstrániť. Orezávanie je v programe PowerPoint 2019 ešte jednoduchšie, pretože program automaticky rozpozná oblasť pozadia. Opravy však môžete vykonať pomocou zabudovanej ceruzky a pridať časti späť alebo ich odstrániť.
 • Pomocou ceruzky je tiež možné vybrať konkrétne oblasti tabuľky a použiť ich len v grafike.

Vytváranie prístupných prezentácií v aplikácii PowerPoint

V aplikácii PowerPoint 2019 sú okrem predchádzajúcich vylepšených možností k dispozícii aj nové funkcie na optimalizáciu obsahu prezentácie pri vytváraní snímok tak, aby boli ľahšie čitateľné a zrozumiteľné pre divákov so zrakovým postihnutím.

 • Keď je povolená asistenčná oprava chýb, aplikácia PowerPoint 2019 navrhuje vylepšenia na základe medzinárodne uznávaných štandardov. Kliknutím na "Review" (Preskúmať) program v každom prípade predloží návrhy, ktoré sa ďalším kliknutím prijmú a automaticky implementujú.
 • Nástroj na opravu chýb upozorňuje napríklad na chýbajúci alternatívny text pri vizuálnych objektoch, ako aj na nedostatočný farebný kontrast pri grafike a obrázkoch: Pomocou zobrazenia v odtieňoch sivej PowerPoint simuluje zobrazenie pre farboslepú osobu.
 • Pri použití preddefinovaných šablón snímok PowerPoint sa automaticky integrujú takéto názvy snímok, ktoré obsahujú štruktúru nadpisov.
 • Funkcia AI QuickStarter tu ponúka aj praktickú východiskovú pomôcku pre novú prezentáciu, pretože podporuje používateľov s jej osnovou, ako aj tematickým výskumom. Po zadaní témy QuickStarter zobrazí zoznam zodpovedajúcich podtém a pre každú z nich navrhne aj vhodnú sadu prezentácií. Na základe prieskumu v službe Bing sa vytvoria snímky s príslušným obsahom, ktoré možno vybrať kliknutím na ne. V ďalšom kroku je možné pridať vhodný vzhľad vrátane grafiky na pozadí, takže základ pre ďalšiu prezentáciu je pripravený za niekoľko minút.

Jednoduchšia spolupráca na dokumentoch PowerPoint

Ak na prezentácii pracuje viacero ľudí, ich zmeny alebo pripomienky vrátane mena autora možno zobraziť a tiež zrušiť. Na tento účel je potrebné zverejniť kópiu prezentácie v cloude v službe OneDrive alebo SharePoint. Hneď ako tam všetci zúčastnení pridajú svoje zmeny alebo pripomienky, je možné porovnať originál a kópiu a obe verzie zlúčiť.

Systémové požiadavky pre aplikáciu PowerPoint 2019

 • Operačné systémy - bezpodmienečne nutné: Windows 10; Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miesto na pevnom disku: min. 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov) - odporúčané: 4 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Kúpte si PowerPoint 2019 ako samostatný program balíka Office Suite lacno na adrese Wiresoft

MS PowerPoint je klasickou súčasťou balíkov Microsoft Office a zvyčajne je k dispozícii len spolu s ostatnými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete softvér PowerPoint 2019 kúpiť aj ako jeden program - na rozdiel od väčšiny ostatných dodávateľov softvéru Microsoft.

Vaša výhoda: Licencia pre jedného používateľa programu PowerPoint vás nezaväzuje k dlhodobému, a teda drahému predplatnému, ani k aktualizáciám či akýmkoľvek obmedzeniam používania. Preto sa dvojnásobne oplatí kúpiť PowerPoint 2019 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program, najmä ak nechcete používať programy Office.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Licencia PowerPoint pre jedného používateľa, ktorú si tu zakúpite, často pochádza z množstevnej licencie alebo ide o tzv. použitý softvér - preto je naša cena mimoriadne nízka! Z hľadiska funkcií je úplne totožný s programom PowerPoint, ktorý je tiež súčasťou balíkaOffice Suite 2019. Môžete si byť tiež istí, že pri predaji alebo kúpe takéhoto softvéru sa ani vy, ani my nenachádzame v šedej zóne zákona! Každý program Microsoft, či už použitý alebo nepoužitý, bol spoločnosťou Wiresoft testovaný na jeho skutočnú, bezchybnú použiteľnosť, a preto je po zakúpení a stiahnutí 100% použiteľný na neurčito.

Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru ponúka iba plné verzie, ktoré sú identické s programami dostupnými od spoločnosti Microsoft. To znamená, že najmä súkromní používatelia alebo pracovníci na voľnej nohe a malé spoločnosti môžu využívať všetky výhody aplikácie PowerPoint 2019 a zároveň ušetriť peniaze. V obchode so softvérom Wiresoft si môžete kúpiť nielen program PowerPoint, ale aj všetky ostatné programy Office jednotlivo, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu PowerPoint 2019 alebo iného programu Office, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie