Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10125
 • 065-04598
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Excel je aj v aktuálnej verzii 2019 doteraz neprekonaný tabuľkový procesor na tvorbu zložitých obchodných a štatistických výpočtov, doplnený množstvom funkcií, ktoré umožňujú aj logické a obchodné matematické výpočty a používanie otočných tabuliek. Výsledky analýzy možno prezentovať informatívne a prehľadne pomocou širokého výberu typov grafov. Excel rok 2019 na tento účel spolupracuje s PowerBI, výkonnou službou pre podnikovú analýzu od Microsoft, ktorá umožňuje aj priamy export údajov do iných prostredí.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 ako jedna licencia

Microsoft Excel je aj v aktuálnej verzii 2019 doteraz neprekonaný tabuľkový procesor na tvorbu zložitých obchodných a štatistických výpočtov, doplnený o množstvo funkcií, ktoré umožňujú aj logické a obchodné matematické výpočty a používanie otočných tabuliek. Výsledky analýzy možno prezentovať informatívne a prehľadne prostredníctvom širokého výberu typov grafov. Excel 2019 to umožňuje vďaka spolupráci s PowerBI, výkonnou analytickou službou spoločnosti Microsoft, ktorá tiež umožňuje exportovať údaje priamo do iných prostredí.

V programe Microsoft Excel 2019 sú možné ešte rozsiahlejšie alebo ešte zložitejšie výpočty pomocou rozšírených vzorcov a nových funkcií pri reťazení a výbere údajov. Dôležité údaje môžete farebne zvýrazniť. Nové grafy ponúkajú viac možností grafického znázornenia.

Microsoft Excel Online je k dispozícii na používanie vo všetkých hlavných prehliadačoch a umožňuje používateľom vytvárať tabuľky, upravovať údaje v reálnom čase a zdieľať údaje s ostatnými. Vylepšená podpora dotykového ovládania uľahčuje používanie aplikácie Excel na tabletoch a smartfónoch.

Okrem toho sú k dispozícii nové nástroje, ako napríklad kreslenie voľnou rukou a vylepšené spôsoby jednoduchého vytvárania prístupných tabuliek a zošitov.

Pomocou cloudových služieb je zdieľanie dokumentov s ostatnými používateľmi na účely spolupráce pomerne jednoduché.

Mimochodom, ak chcete používať program Excel 2019 v počítači alebo inom zariadení, musíte si nainštalovať stránku Windows 10. V internetovom obchode Wiresoft môžete získať nielen aktuálnu verziu programu Word Excel 2019, ale aj jeho predchodcu a okrem toho aj ďalšie programy Office za mimoriadne nízku cenu ako verziu pre jedného používateľa bez predplatného softvéru. Všetky dôležité nové funkcie v aplikácii Word 2019 nájdete v nasledujúcom prehľade.

Prehľad nových funkcií aplikácie Excel vo verzii 2019

Excel 2019 obsahuje nielen vylepšenia predchádzajúcej verzie, ale aj mnoho nových funkcií, z ktorých niektoré boli predtým zahrnuté len v modeli predplatného Office 365 - tie sú teraz k dispozícii aj v kúpenej verzii.

Špecifické funkcie tabuľky Excel

Na prepojenie tabuliek s pokročilými dotazmi bol program Excel 2019 rozšírený o niekoľko nových praktických funkcií:

 • TEXT CHAIN: Na prvý pohľad táto funkcia neprináša nič výrazne nové v porovnaní s predchádzajúcou funkciou CHAIN, ale na rozdiel od nej je kratšia a tiež sa jednoduchšie zadáva. Okrem toho funkcia TEXT CHAIN podporuje aj odkazy na rozsah, zatiaľ čo predtým boli možné len odkazy na jednu bunku. To znamená, že reťazec TEXT môže obsahovať aj rozsah buniek alebo celé stĺpce.
 • Funkcia TEXT CHAIN umožňuje kombinovať text z viacerých rozsahov, pričom každý prvok je oddelený používateľom zadaným oddeľovačom. To umožňuje napríklad spojiť slová rozdelené do buniek do vety.
 • IFS: Táto funkcia zjednodušuje zadávanie zložitých funkcií IF tým, že testuje príslušné podmienky vo vopred určenom poradí. Na tento účel funkcia MAXWENNS určuje najväčšie číslo v definovanom rozsahu, ktoré spĺňa aspoň jedno z kritérií; to isté platí pre funkciu MINWENNS pre najmenšie číslo.
 • Zrušiť výber: V predchádzajúcich verziách programu Excel nebolo možné znovu vylúčiť jednotlivé bunky, riadky alebo stĺpce v predtým vybranom rozsahu. V aplikácii Excel 2019 môžu teraz používatelia zrušiť výber nadbytočných riadkov, ktoré boli napríklad vybrané príliš často alebo nesprávne.

Optimalizácie pre PivotTable

PivotTable, výkonný nástroj programu Excel na analýzu a vyhodnocovanie veľkého množstva údajov vrátane prehľadnej prezentácie výsledkov v dokumentoch, bol vo verzii 2019 rozšírený o niekoľko ďalších praktických funkcií:

 • Personalizované predvolené rozloženia pivotových tabuliek: táto funkcia teraz umožňuje nastaviť pivotovú tabuľku individuálne podľa vlastných predstáv, vrátane zobrazenia čiastkových výsledkov, ako aj celkových výsledkov a požadovanej podoby rozloženia zostavy, a potom tieto predvolené nastavenia uložiť ako predvolené rozloženie, aby boli nabudúce okamžite k dispozícii.
 • Automatická detekcia vzťahov: Táto funkcia nadväzuje na kroky bežne používané v analýzach automatickým vytváraním vzťahov medzi tabuľkami, ktoré sa už používajú v dátovom modeli zošita. Excel napríklad rozpozná, keď je potrebné prepojiť aspoň dve tabuľky pre analýzu, a upozorní používateľa. Jediným kliknutím sú k dispozícii príslušné vzťahy.
 • Vlastné merania možno vytvárať a upravovať priamo v zozname polí PivotTable v programe Excel 2019, ako aj odstraňovať.
 • Tabuľky OLAP PivotTables sa dajú vytvoriť ešte rýchlejšie: Pri použití serverov OLAP (Online Analytical Processing) pre PivotTables je teraz dopyt ešte rýchlejší. To platí nielen pre pivotné tabuľky pripojené k službe Microsoft SQL Server Analysis Services, ale aj pre iné servery OLAP tretích strán.
 • Inteligentné premenovanie: V aplikácii Excel 2019 sa pri premenovaní tabuliek a stĺpcov v dátovom modeli v zošite automaticky aktualizujú aj všetky príslušné súvisiace tabuľky a výpočty vrátane všetkých pracovných hárkov a vzorcov DAX vždy po vykonaní zmeny.
 • Power Query: Optimalizáciou existujúcich konektorov, ako aj nových konektorov, ako je napríklad konektor SAP Hana, možno údaje z rôznych zdrojov importovať do programu Excel 2019 ešte rýchlejšie a jednoduchšie počas procesov ETL (Extract, Transform & Load).

Nové grafy a 3D modely

Pre analýzy a správy je teraz v programe Excel 2019 k dispozícii množstvo ďalších grafov, ako aj trojrozmerné modely, ktoré pri hodnotení pokrývajú ešte viac oblastí.

 • Mapové grafy: Táto nová funkcia v programe Excel 2019 umožňuje zobrazovať aj geografické hodnoty. Štatistické rozloženie údajov sa tak dá rýchlo a prehľadne zobraziť na mape podľa oblastí - od globálneho pohľadu cez geografické regióny až po administratívne okresy alebo dokonca poštové smerovacie čísla.
 • Lievikové grafy: Táto forma diagramu dokáže názorne zobraziť rozdelenie a údaje o procese v niekoľkých fázach, napríklad v procesoch predaja alebo získavania zákazníkov.
 • 3D modely: Novinkou v aplikácii Excel 2019 sú trojrozmerné modely na ilustráciu zostáv - používatelia si tu môžu vybrať z rôznych okamžite dostupných zobrazení, ktoré sa dajú aj otáčať o 360°, alebo si ich môžu sami vytvoriť a okamžite vložiť do dokumentu.
 • Škálovateľná vektorová grafika: Súbory SVG (Scalable Vector Graphics) majú tú výhodu, že ich možno zväčšovať, zmenšovať alebo dokonca otáčať bez straty kvality obrazu. Zahrnutie vektorovej grafiky do aplikácie Excel 2019 je preto praktické najmä pri prezentáciách.

Všeobecné funkcie

Okrem špecifických funkcií Excelu je v programe Excel 2019 k dispozícii aj množstvo ďalších funkcií, ktoré sú k dispozícii aj v iných programoch Office.

Nové možnosti v zobrazeniach a funkciách pracovnej plochy

 • Nové motívy: Predchádzajúce motívy boli teraz v aplikácii Excel rozšírené o tmavošedú a bielu farbu, ako aj o čiernu farbu. Najvýraznejší kontrast poskytuje čierna farba.
 • Používateľské rozhranie Ribbon: Doteraz známy pásikový displej bol skombinovaný s dlaždicovým vzhľadom typickým pre operačný systém Windows 10. Často používané prvky a funkcie sú umiestnené na viditeľnom mieste, aby boli používateľom rýchlejšie dostupné. Samozrejme, toto zobrazenie je možné prispôsobiť a napríklad zobraziť len vzhľad stuhy.

Nástroj na písanie a kreslenie voľnou rukou

V programe Excel 2019 je teraz k dispozícii aj niekoľko nových funkcií a efektov voľnej ruky. Nový nástroj Freehand Drawing (Kreslenie voľnou rukou) možno používať nielen pomocou vstupu perom a dotykového ovládania, ale aj pomocou počítačovej myši na označovanie oblastí alebo vkladanie a úpravu vzorcov či vlastnoručne nakreslených diagramov.

 • Na tento účel sú k dispozícii digitálne perá rôznych hrúbok a farieb: ceruzka na kreslenie, pero na písanie a zvýrazňovač na zvýrazňovanie pasáží textu. Metalické perá a voľné efekty, ako sú dúha, galaxia, láva, oceán, zlato, striebro a ďalšie, rozširujú možnosti pri navrhovaní.
 • Funkcia Freehand FormulaInsert tiež umožňuje používateľom vkladať do zošita zložité matematické vzorce.
 • Výber lasa: Pomocou prstov môžete vybrať konkrétnu oblasť voľnej kresby, ktorú chcete upraviť. To je možné aj pomocou pera Surface.

Optimalizovaná dostupnosť

V aplikácii Excel 2019 sú k dispozícii aj vylepšené a nové funkcie na optimalizáciu obsahu, ktoré uľahčujú jeho čítanie a úpravu pre používateľov so zdravotným postihnutím. Podporná korekcia chýb tu po aktivácii navrhuje vylepšenia, integrované funkcie zahŕňajú nasledujúce:

 • Používanie medzinárodne platných noriem.
 • Kliknutím na položku "Skontrolovať" v časti "Kontrola prístupnosti" program predloží návrhy, ktoré možno okamžite vykonať jedným kliknutím.
 • Funkcia Cue-Audio aktívne podporuje používateľa prostredníctvom zvukovej spätnej väzby so zvukovými efektmi a zvukovými signálmi, napr. pri (neúmyselnej) zmene určitých funkcií alebo tiež ako potvrdenie pri odoslaní e-mailu alebo vložení odstráneného obsahu.

Ďalšie funkcie v programe Excel 2019

Aj ďalšie nové funkcie ešte viac uľahčujú prácu s programom Excel v tímoch:

 • Zmeny v zdieľaných zošitoch je možné zobraziť a v prípade potreby aj rýchlejšie zrušiť, pričom sa uvedú aj mená osôb, ktoré sa na nich podieľajú.
 • Prekladač:Prekladanie jednotlivých slov, pasáží alebo celých textov je teraz v programe Excel ešte jednoduchšie: zatiaľ čo predtým museli používatelia na preklad vyvolať webovú stránku prostredníctvom prehliadača, teraz je to možné priamo v programe Excel vďaka integrovanej prekladateľskej funkcii a automatickému rozpoznávaniu jazyka. V prekladači Microsoft je k dispozícii viac ako 60 jazykov.
 • Integrácia DLP (Data Loss Protection) ešte viac uľahčuje dodržiavanie pravidiel ochrany údajov, pretože umožňuje vyhľadávanie obsahu v reálnom čase na základe vopred definovaných zásad pre obzvlášť citlivé typy údajov, ako sú čísla účtov, kreditných kariet atď.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Excel 2019

 • Operačný systém: Windows 10 - bezpodmienečne nutné!; Windows Server 2019
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miesto na pevnom disku: min. 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov) - odporúčané: 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Kúpiť Excel 2019 ako Office jeden program lacno na Wiresoft

MS Excel je nepostrádateľnou a neoddeliteľnou súčasťou balíka Microsoft Office. V spoločnosti Wiresoft nemusíte kupovať Excel 2019 ako súčasť príslušného balíka Office, ale môžete si ho kúpiť aj ako samostatný program - na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru.

Vaša výhoda: S licenciou pre jedného používateľa nemusíte uzatvárať dlhodobé a drahé predplatné ani akceptovať časové obmedzenie používania. Preto sa oplatí kúpiť si Excel 2019 od spoločnosti Wiresoft ako samostatný program, pretože potom nemusíte sťahovať žiadne platené aktualizácie.

Táto samostatná licencia pre jedného používateľa aplikácie Excel je z hľadiska funkcií identická s aplikáciou Excel, ktorá je tiež súčasťou balíkaOffice Suite 2019. To znamená, že aj menšie spoločnosti alebo pracovníci na voľnej nohe môžu využívať výhody aplikácie Excel 2019 a ušetriť pritom peniaze - pretože samostatný softvér je na tento účel v spoločnosti Wiresoft mimoriadne cenovo dostupný.

Nielen Excel, ale aj všetky ostatné licencie softvéru Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť v obchode Wiresoft Software Shop, sú originálne produkty spoločnosti Microsoft. Často pochádzajú z množstevnej licencie alebo boli opätovne vydané spoločnosťou, čo neobmedzuje ich použiteľnosť ani nevstupuje do právnej šedej zóny. Predajom spoločnosti Wiresoft bol predtým nainštalovaný softvér odstránený, a preto je opäť voľný a použiteľný iným používateľom. Okrem toho spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru ponúka iba plné verzie, ktoré sú neobmedzené a 100 % použiteľné.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Excel 2019 alebo iného programu Office, môžete využiť naše odborné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT EXCEL 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCEL 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie