Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10488
 • 079-02577
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft PowerPoint je klasický softvér na navrhovanie presvedčivých vizualizácií informácií a vytváranie názorných prezentácií. Na stránke PowerPoint 2021 je k dispozícii najnovšia verzia osvedčeného softvéru Office na vytváranie profesionálnych prezentácií v práci, v škole a na univerzite. Profesionálom, ale aj začiatočníkom, pomáhajú intuitívne použiteľné nástroje na informatívne a zároveň pôsobivé zostavenie tém a obsahu na snímkach a ich sprostredkovanie prostredníctvom živej prezentácie.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2021"

Microsoft PowerPoint 2021 ako samostatný program

Microsoft PowerPoint je klasický softvér na navrhovanie presvedčivých vizualizácií informácií a vytváranie názorných prezentácií. S aplikáciou PowerPoint 2021 je k dispozícii najnovšia verzia osvedčeného softvéru Office na vytváranie profesionálnych prezentácií v práci, v škole a na univerzite. Profesionálom, ale aj začiatočníkom, pomáhajú intuitívne použiteľné nástroje na informatívne a zároveň pôsobivé zostavenie tém a obsahu na snímkach a ich sprostredkovanie prostredníctvom živej prezentácie.

Nové prepracované, užívateľsky prívetivé používateľské rozhranie Microsoft PowerPoint 2021 umožňuje rýchle zoznámenie sa s programom a veľký výber šablón a možností dizajnu umožňuje vytvárať prezentácie s individuálnym vzhľadom.

Nový PowerPoint 2021 podporuje aj dotykové optimalizované používanie na tabletoch, ako aj používanie digitálnych pier - tu treba osobitne spomenúť nový nástroj na voľné kreslenie, pomocou ktorého možno spontánne používať vlastné návrhy.

Vďaka prepojeniu so službou Microsoft OneDrive možno aplikáciu PowerPoint 2021 používať aj v tímoch prostredníctvom cloudu. Vysoké bezpečnostné štandardy zaručujú bezproblémovú spoluprácu. Okrem toho je vďaka tomu vytváranie prístupných prezentácií ešte jednoduchšie ako predtým.

PowerPoint2021 je zvyčajne k dispozícii len ako pevná súčasť príslušnej verzie balíka Office, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete softvér kúpiť aj samostatne. Aby ste mohli používať aplikáciu PowerPoint 2021 v počítači alebo inom koncovom zariadení, je povinnou požiadavkou operačný systém Windows 10. Okrem aktuálnej verzie PowerPoint 2021 si môžete v internetovom obchode Wiresoft zakúpiť aj staršie verzie a ďalšie programy balíka Office za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa bez predplatného softvéru. V nasledujúcom podrobnom prehľade nájdete všetky zaujímavé nové funkcie v aplikácii PowerPoint 2021.

Prehľad nových funkcií aplikácie PowerPoint vo verzii 2021

PowerPoint 2021 obsahuje nielen mnohé vylepšenia a zdokonalenia predchádzajúcich nástrojov, ako napríklad rozšírené funkcie zväčšenia a používanie SVG a 3D grafiky, ale aj niekoľko nových funkcií.

Špecifické funkcie aplikácie PowerPoint na pôsobivé prezentácie

PowerPoint 2021 ponúka niekoľko nových praktických funkcií, vďaka ktorým sú najmä prezentácie ešte živšie a zaujímavejšie:

 • Pomocou funkcie morph sa vytvárajú plynulé prechody medzi jednotlivými snímkami a animovať možno aj jednotlivé objekty alebo text.
 • Funkcie priblíženia tiež vytvárajú dynamickejšie prezentácie: Vďaka priblíženiu snímky môžu prezentujúci voľne prechádzať medzi určitými snímkami, sekciami a časťami prezentácie bez toho, aby ich vizuálne prerušili. Efekt priblíženia tak vytvára dojem kontinuity.
 • Je tiež možné použiť zväčšenie na zvýraznenie iba detailov na snímkach.
 • Pomocou súhrnného priblíženia možno celú prezentáciu zhrnúť na jeden snímok a vytvoriť tak dynamické efekty.
 • Prezentácie na obrazovke môžete držať aj pomocou digitálneho pera Surface Pen alebo akéhokoľvek iného pera, ktoré sa dá používať cez Bluetooth: Vďaka tomu je tiež veľmi jednoduché meniť snímky; možno ho použiť aj na zvýraznenie jednotlivých oblastí snímky počas prezentácie, aby sa na ne upozornilo.
 • Funkcie nahrávania ponúkajú možnosť zaznamenávať video a zvukové komentáre, ako aj gestá na digitálne zadávanie voľnou rukou. Všetky dostupné funkcie sú prehľadne usporiadané na karte "Nahrávanie" v páse kariet.
 • Pri exporte prezentácie ako videosúboru je teraz na výber aj rozlíšenie 4K s vysokým rozlíšením, aby boli filmy ostré ako špendlík.

Nové typy diagramov a 3D modely

Okrem predchádzajúcich grafov a modelov integrovaných v aplikácii PowerPoint ponúka verzia 2021 celý rad ďalších diagramov, ako aj trojrozmerných modelov, ktoré ďalej rozširujú možnosti ilustrácie prezentácií:

 • Všetky nové integrované 3D modely sa dajú otáčať o 360° a zväčšovať: Používatelia môžu takýto trojrozmerný obsah vytvoriť aj sami a vložiť ho do súboru PowerPoint.
 • Použitím morfického prechodu možno animovať aj 3D modely.
 • V súčasnosti dostupné škálovateľné vektorové grafické súbory - známe aj ako SVG (Scalable Vector Graphics) - majú podobne ako 3D modely tú výhodu, že sa dajú ľubovoľne zväčšovať, zmenšovať a otáčať bez straty kvality obrazu a dajú sa ďalej spracovávať pomocou filtrov.
 • Geografické údaje možno v niekoľkých krokoch transformovať na mapový diagram, napr. na znázornenie určitých štatistických rozložení v oblasti.
 • Nové lievikové diagramy možno použiť na mimoriadne prehľadné znázornenie jednotlivých fáz procesov.

Všeobecné funkcie

Okrem týchto nových nástrojov a funkcií ponúka PowerPoint 2021 aj celý rad ďalších noviniek, ktoré predovšetkým podporujú voľné kreslenie a uľahčujú koncipovanie prístupných prezentačných dokumentov a celkovo ešte viac zefektívňujú používanie programu.

Nové možnosti zobrazenia a funkcií na ploche v aplikácii PowerPoint

Dizajn balíka Office bol vylepšený aj nastránke PowerPoint 2021 o nasledujúce funkcie, ktoré si môžete aktivovať podľa vlastného výberu:

 • PowerPoint 2021 teraz obsahuje ďalšie návrhy, ktoré podporujú najmä koncentráciu pri práci tým, že nahrádzajú inak pre program typické farby okien achromatickými tónmi: Napríklad biela farba ponúka veľmi jasný pohľad, zatiaľ čo tmavosivá a najmä čierna farba s režimom Dark Mode pôsobia mimoriadne redukovane a sú príjemné pre oči.
 • Predchádzajúci typický, známy vzhľad pásu bol v aplikácii PowerPoint 2021 skombinovaný so vzhľadom dlaždíc, ako to ukazuje aj operačný systém Windows 10. Často používané prvky a funkcie sú teraz výraznejšie zvýraznené, aby ste ich mohli rýchlejšie nájsť. Karty možno tiež rôzne usporiadať a pás s ponukami možno úplne skryť, aby boli funkcie dostupné len prostredníctvom všeobecného panela s ponukami.

Nástroj Freehand a ďalšie grafické funkcie v aplikácii PowerPoint 2021

V aplikácii PowerPoint 2021 je k dispozícii výkonný nástroj na voľné kreslenie, ktorý možno ovládať nielen pomocou pera a dotykového ovládania, ale aj pomocou počítačovej myši, napríklad na voľné kreslenie diagramov a vzorcov a ich okamžité vloženie do prezentácie alebo na farebné zvýraznenie pasáží textu, ako je to už nejaký čas možné v aplikácii Word. Aplikácia PowerPoint má okrem iného tieto funkcie a efekty:

 • Na označovanie a kreslenie možno používať rôzne digitálne perá rôznych hrúbok a farieb: ceruzku na kreslenie náčrtov, pero na bežné písanie a obľúbený zvýrazňovač, ktorý farebne podčiarkuje slová atď. Okrem toho sú k dispozícii perá s metalickým efektom, ako aj ďalšie grafické efekty s popisnými názvami ako galaxia a dúha, láva, oceán, striebro a zlato.
 • Pomocou nástroja Freehand a funkcie "Freehand FormulaInsert" možno voľne vytvárať a vkladať do prezentácie aj zložitejšie matematické vzorce.
 • Niekedy chcete použiť len určitý detail obrázka bez rušivého pozadia, ktoré sa potom musí odstrániť. Orezávanie je v programe PowerPoint 2021 ešte jednoduchšie, pretože program automaticky rozpozná oblasť pozadia. Opravy môžete vykonávať pomocou integrovanej ceruzky a pridávať alebo odstraňovať časti.
 • Pomocou ceruzky je tiež možné vybrať určité oblasti tabuľky a použiť ich v grafike.

Vytváranie prístupných prezentácií v aplikácii PowerPoint

V aplikácii PowerPoint 2021 sú okrem predchádzajúcich vylepšených možností k dispozícii aj nové funkcie na optimalizáciu obsahu prezentácie pri vytváraní snímok tak, aby boli ľahšie čitateľné a zrozumiteľné pre divákov so zrakovým postihnutím.

 • Keď je aktivovaná podporná korekcia chýb, aplikácia PowerPoint 2021 navrhuje vylepšenia na základe medzinárodne platných noriem. Kliknutím na tlačidlo "Skontrolovať" program predloží návrhy, ktoré sa ďalším kliknutím prijmú a automaticky vykonajú.
 • Nástroj na opravu chýb upozorňuje napríklad na chýbajúci alternatívny text vo vizuálnych objektoch, ako aj na nedostatočný farebný kontrast v grafike a obrázkoch: Prostredníctvom zobrazenia v odtieňoch sivej PowerPoint simuluje ich zobrazenie pre osoby, ktoré sú farboslepé.
 • Pri použití preddefinovaných šablón snímok PowerPoint sa automaticky integrujú také názvy snímok, ktoré obsahujú štruktúru nadpisov.
 • Funkcia AI QuickStarter tu ponúka aj praktickú pomôcku na spustenie novej prezentácie, pretože podporuje používateľov pri jej štruktúrovaní, ako aj pri tematickom prieskume. Po zadaní témy QuickStarter zobrazí zoznam zodpovedajúcich podtém a ku každej navrhne vhodnú sadu snímok. Na základe prieskumu v službe Bing sa vytvoria snímky s príslušným obsahom, ktoré možno vybrať kliknutím na ne. V ďalšom kroku je možné pridať vhodný vzhľad vrátane grafiky na pozadí, takže základ pre ďalšiu prezentáciu je pripravený za niekoľko minút.

Jednoduchšia spolupráca na dokumentoch PowerPoint

Ak na prezentácii pracuje viacero ľudí, ich zmeny alebo pripomienky vrátane mena autora možno zobraziť a tiež zrušiť. Na tento účel je potrebné zverejniť kópiu prezentácie v cloude v službe OneDrive alebo SharePoint. Hneď ako tam všetci zúčastnení pridajú svoje zmeny alebo pripomienky, je možné porovnať originál a kópiu a obe verzie zlúčiť.

Systémové požiadavky pre aplikáciu PowerPoint 2021

 • Operačné systémy: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miesto na pevnom disku: min. 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov) - odporúčané: 4 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Kúpte si PowerPoint 2021 ako jeden program balíka Office Suite za nízku cenu v spoločnosti Wiresoft

MS PowerPoint je klasickou súčasťou balíkov Microsoft Office a zvyčajne je k dispozícii len spolu s ostatnými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete PowerPoint 2021 kúpiť aj ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny ostatných dodávateľov softvéru Microsoft.

Vaša výhoda: PowerPoint Single User Licence vás nezaväzuje k dlhodobému, a teda drahému predplatnému, ani k aktualizáciám či akýmkoľvek obmedzeniam používania. Preto sa dvojnásobne oplatí kúpiť PowerPoint 2021 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program, najmä ak chcete používať iné programy ako Office.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Licencia PowerPoint pre jedného používateľa, ktorú si tu zakúpite, často pochádza z množstevnej licencie alebo ide o takzvaný použitý softvér - preto je naša cena mimoriadne priaznivá! Z hľadiska funkcií je úplne totožný s programom PowerPoint, ktorý je tiež súčasťoubalíka Office Suite 2021 . Môžete si byť tiež istí, že ani vy, ani my sa pri predaji alebo kúpe takéhoto softvéru nenachádzame v šedej zóne zákona! Každý program Microsoft, či už použitý alebo nepoužitý, bol spoločnosťou Wiresoft testovaný z hľadiska jeho skutočnej, bezchybnej použiteľnosti, a preto je po zakúpení a stiahnutí 100% použiteľný na neobmedzené obdobie.

Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru ponúka iba plné verzie, ktoré sú identické s programami dostupnými od spoločnosti Microsoft. To znamená, že súkromní používatelia, nezávislí pracovníci a malé spoločnosti môžu využívať všetky výhody aplikácie PowerPoint 2021 a zároveň ušetriť peniaze. V obchode Wiresoft Software Shop si môžete kúpiť nielen program PowerPoint, ale aj všetky ostatné programy balíka Office, ako aj mnohé iné programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu PowerPoint 2021 alebo iného programu balíka Office, jednoducho využite naše odborné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie