Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10493
 • 065-04598
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel je doteraz neprekonaný tabuľkový softvér, pomocou ktorého možno vykonávať zložité matematické aj obchodné výpočty. Aktuálna verzia 2021 pre Mac má tiež niekoľko nových funkcií: Okrem mnohých vylepšení bol program doplnený o veľké množstvo nových funkcií, ktoré umožňujú okrem štatistických analýz vykonávať aj logické a obchodno-matematické analýzy, podporené aj použitím otočných tabuliek. Široký výber typov grafov, škálovateľnej grafiky a modelov tiež umožňuje prezentovať výsledky zmysluplným a prehľadným spôsobom pri tvorbe správ. Excel 2021 podporuje PowerBI, výkonná služba pre podnikovú analýzu od Microsoft, ktorá umožňuje aj priamy export údajov do iných systémových prostredí.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 pre Mac ako praktická licencia pre jedného používateľa

Microsoft Excel je neprekonateľný tabuľkový softvér na vykonávanie zložitých matematických a obchodných výpočtov. Aktuálna verzia 2021 pre Mac má tiež niekoľko nových funkcií: Okrem mnohých vylepšení bol program doplnený o veľké množstvo nových funkcií, ktoré umožňujú okrem štatistických analýz vykonávať aj logické a obchodno-matematické analýzy, podporené aj použitím otočných tabuliek. Široký výber typov grafov, škálovateľnej grafiky a modelov tiež umožňuje prezentovať výsledky zmysluplným a prehľadným spôsobom pri tvorbe správ. Excel 2021 je podporovaný PowerBI, výkonnou službou spoločnosti Microsoft pre podnikovú analýzu, ktorá umožňuje aj priamy export údajov do iných systémových prostredí.

Rôzne nové grafické nástroje umožňujú farebne zvýrazniť dôležité údaje alebo ad hoc vytvárať vlastné vzorce a grafy a okamžite ich používať. Excel 2021 pre Mac ponúka aj vylepšenú podporu dotykového ovládania na tabletoch, čo uľahčuje jeho používanie na tabletoch alebo smartfónoch. Vďaka tomu je nový nástroj na kreslenie z ruky ešte praktickejší a jednoduchší na používanie. Okrem toho sú k dispozícii vylepšené možnosti vytvárania prístupných tabuliek a zošitov.

V internetovom obchode Wiresoft nájdete aktuálnuverziu Excel 2021 pre Mac za mimoriadne nízku cenu ako verziu pre jedného používateľa, t. j. bez predplatného softvéru, ako aj jeho predchodcu a všetky ostatné programy balíka Office. Nižšie uvádzame prehľad všetkých dôležitých nových funkcií aplikácie Excel 2021 pre Mac.

Prehľad najdôležitejších nových funkcií aplikácie Excel 2021 pre Mac

Nový Excel 2021 pre Mac obsahuje mnohé vylepšenia oproti predchádzajúcej verzii, ako aj mnoho nových nástrojov a funkcií, z ktorých niektoré boli predtým zahrnuté len v modeli predplatného balíka Office. Ide o typické funkcie programu Excel a všeobecné funkcie balíka MS Office.

Špecifické funkcie tabuľky Excel vo verzii 2021

Prepojenie tabuliek pre pokročilé dotazy bolo v aplikácii Excel 2021 for Mac optimalizované pomocou nasledujúcich praktických funkcií:

 • Funkcia IF zjednodušuje zadávanie zložitých funkcií IF: Príslušné podmienky sa teda testujú vo vopred definovanom poradí. Funkcia MAXWENNS určuje najväčšie číslo pre definovaný rozsah, ktoré spĺňa aspoň jednu zo zadaných podmienok; pre najmenšie číslo je rovnakým spôsobom k dispozícii funkcia MINWENNS.
 • V programe Excel 2021 pre Mac je teraz možné vylúčiť alebo deaktivovať aj také jednotlivé bunky, riadky alebo stĺpce z výberu, ktoré boli označené príliš alebo dokonca omylom, čo predtým nebolo možné.
 • Funkcia FIRST VALUE porovnáva počiatočnú hodnotu s množstvom ďalších hodnôt v zozname. Hneď ako sa nájde zhoda, vráti sa výsledok definovaný funkciou; ak sa nenájde žiadna zhoda, vráti sa hodnota pre "else".
 • Nová funkcia TEXT CHAIN má oproti predchádzajúcej funkcii CHAIN tú výhodu, že je kratšia a jednoduchšie sa zadáva. Teraz podporuje aj odkazy na rozsah, zatiaľ čo predtým boli možné len odkazy na jednotlivé bunky alebo bunky, takže teraz možno zohľadniť aj sériu buniek alebo celé stĺpce.
 • Funkcia TEXT CHAIN umožňuje kombinovať texty z viacerých rozsahov, pričom každý prvok je oddelený oddeľovačom, ktorý určí používateľ. TEXT CHAINING možno použiť aj na spojenie jednotlivých slov rozmiestnených v bunkách do vety.

Optimalizácie PivotTable v programe Excel 2021 pre Mac

PivotTable, účinný nástroj programu Excel, pomocou ktorého možno okrem iného analyzovať a vyhodnocovať veľké množstvo údajov pomocou meraní a kľúčových ukazovateľov výkonnosti a prehľadne zobrazovať ich výsledky, bol vo verzii 2021 doplnený o niekoľko ďalších praktických funkcií a zlepšil sa aj jeho používateľský komfort:

 • Oneskorená aktualizácia teraz umožňuje vykonať v programe Power Pivot niekoľko zmien naraz bez toho, aby ste museli čakať, kým sa jednotlivé zmeny rozošlú do celého zošita. Po zatvorení okna Power Pivot sa všetky zmeny rozošlú naraz.
 • Prispôsobenie pivotných tabuliek ako štandardných rozvrhnutí: Pomocou tejto praktickej funkcie v programe Excel 2021 pre Mac je možné nielen individuálne nastaviť pivotnú tabuľku podľa vlastných predstáv, ale aj uložiť tieto nastavenia ako štandardné rozvrhnutie vrátane preferovaného zobrazenia čiastkových výsledkov alebo celkových výsledkov, ako aj rozvrhnutia zostavy, aby boli okamžite k dispozícii na ďalšie použitie.
 • Automatické rozpoznávanie vzťahov: Na základe často používaných krokov počas analýzy táto funkcia automaticky vytvára vzťahy medzi takými tabuľkami, ktoré boli predtým použité v zošite. Excel pre Mac tiež rozpozná a zobrazí, keď je počas analýzy potrebné prepojiť aspoň dve tabuľky. Stačí kliknúť a príslušné vzťahy sú okamžite k dispozícii.
 • V aplikácii Excel 2021 pre Mac je teraz možné vytvárať vlastné opatrenia priamo v zozname polí PivotTable a okamžite ich upravovať.
 • Ak sa na výpočty prostredníctvom PivotTabuliek používajú servery OLAP (Online Analytical Processing), ich dopytovanie je teraz ešte rýchlejšie, takže tieto PivotTabuľky OLAP sú k dispozícii ešte rýchlejšie. Používať možno nielen otočné tabuľky pripojené k službe Microsoft SQL Server Analysis Services, ale aj údaje zo serverov OLAP tretích strán.
 • Inteligentné premenovanie: Pri premenovaní tabuliek a stĺpcov dátového modelu v zošite Excel 2021 for Mac automaticky aktualizuje aj všetky príslušné tabuľky a výpočty vrátane pracovných hárkov a vzorcov DAX.

Rozšírenie knižnice o grafy a 3D modely

Aby boli analýzy a správy popisnejšie, Excel 2021 pre Mac ponúka nové typy grafov, ako aj trojrozmernú modelovú grafiku, ktorú môžu používatelia použiť aj na ilustráciu výsledkov a funkcií špeciálnych oblastí.

 • Nové mapové grafy v programe Excel 2021 pre Mac sú praktické najmä na prehľadné znázornenie geografických hodnôt. K dispozícii sú mapy kontinentov, krajín, ale aj menších oblastí, ako sú správne okresy a poštové smerovacie čísla, ktoré zobrazujú štatistické alebo iné hodnoty a ich rozloženie.
 • Lievikové diagramy sú obzvlášť vhodné na zobrazenie rozloženia procesu v niekoľkých fázach, napríklad pri predaji alebo akvizíciách.
 • Nové 3D modely v programe Excel 2021 sú napríklad mimoriadne vhodné na zobrazovanie zložitých vzťahov v troch rozmeroch, pretože sa dajú otáčať o 360°. Okrem veľkého výberu okamžite dostupných 3D zobrazení si ich môže vytvoriť aj používateľ. 3D modely v programe Excel 2021 pre Mac sú podporované od verzie MacOS 10.12, 10.13.4 a vyššej.
 • Škálovateľnú vektorovú grafiku, napríklad súbory SVG (Scalable Vector Graphics), možno zväčšovať alebo zmenšovať a tiež otáčať - bez straty kvality obrazu.
 • Bezplatné používanie knižnice obrázkov: Všetky ikony, piktogramy, symboly, ako aj 3D obrázky a súbory SVG na ilustrovanie prezentácií a pracovných hárkov obsiahnuté v knižnici Excel 2021 for Mac môžete používať bezplatne bez platenia licenčných poplatkov.

Ďalšie nové funkcie v programe Excel a iných programoch balíka Office

V klasických programoch balíka Office, ako je Excel 2021, je k dispozícii aj množstvo praktických funkcií, ktoré ovplyvňujú nielen návrh, ale aj vkladanie alebo úpravu grafiky, ako aj ďalšie praktické nástroje.

Nové možnosti zobrazenia a funkcie pracovnej plochy v aplikácii Excel pre Mac

Excel obsahuje aj rôzne motívy pozadia a programov, ktorých cieľom je čo najviac spríjemniť prácu na obrazovke Macu a zároveň uľahčiť prácu očiam.

 • Teraz je teda možné vybrať motívy biela, tmavosivá a čierna, pričom posledný z nich ponúka najsilnejší kontrast.
 • Nové používateľské rozhranie Ribbon: Predchádzajúce zobrazenie pásu bolo v Office 2021 skombinované so vzhľadom dlaždíc typickým pre systém Windows - vzhľad známy z predchádzajúcej verzie je však stále k dispozícii na výber v možnostiach zobrazenia.
 • Často používané funkcie sú v novom zobrazení umiestnené na viditeľnom mieste, aby ste ich mohli okamžite nájsť.

Nástroj Freehand v programe Excel pre Mac na písanie a kreslenie náčrtov

 Excel 2021 pre Mac má teraz aj nové funkcie voľnej ruky, ktoré sú doplnené širokou ponukou efektov. Pomocou nového nástroja Kreslenie voľnou rukou môžu používatelia označovať vybrané oblasti, ale predovšetkým spontánne kresliť vzorce, diagramy atď. a okamžite ich importovať do zošita. Používatelia majú tieto možnosti:

 • Digitálne perá sú dostupné v rôznych prevedeniach, hrúbkach a farbách: k dispozícii je ceruzka na kreslenie, pero na písanie a zvýrazňovač na zvýrazňovanie pasáží textu.
 • Výrazné grafické efekty, ako sú dúha, galaxia, láva, oceán, zlato, striebro, ale aj kvapkové tiene, žiara, 3D efekty atď., vytvárajú pútavé návrhy doplnené preddefinovanými šablónami, pomocou ktorých možno obrázky previesť na čiarovú kresbu alebo napríklad zmeniť farbu výplne.
 • Zložité matematické vzorce môžete do zošita vkladať okamžite pomocou funkcie "Freehand FormulaInsert". To sa dá urobiť aj pomocou myši - stačí začať písať a Excel prevedie kreslenie vzorca na text. Používatelia, ktorí používajú Excel pre Mac na zariadení s dotykovou obrazovkou, môžu namiesto pera kresliť vzorce prstom.
 • Výber lasa: Na výber oblasti voľnej kresby na ďalšie úpravy nie je potrebné žiadne pero Surface Pen - možno to urobiť aj končekom prsta.

Prístupnosť je teraz ešte praktickejšia

Praktická funkcia, ktorá je k dispozícii aj v Excel 2021 for Mac : nové, ako aj optimalizované funkcie podporujú prípravu obsahu dokumentov Excelu tak, aby ich mohli ľahšie čítať a ďalej upravovať aj používatelia s obmedzenými znalosťami. Aktiváciou podpornej korekcie chýb sa zobrazia vylepšenia priamo na príslušných miestach dokumentu; súčasťou sú tieto nástroje:

 • Zoznam medzinárodne platných noriem prístupnosti.
 • Návrhy sa zobrazia po kliknutí na položku "Skontrolovať" v časti "Kontrola dostupnosti" a možno ich okamžite vykonať jedným kliknutím.
 • Kliknutím na funkciu "Pokračovať v kontrole prístupnosti" sa pri práci okamžite zobrazia aj problémy s prístupnosťou v dokumente.

Ďalšie užitočné funkcie aplikácie Excel verzia 2021 pre Mac

Nové funkcie uvedené nižšie sú okrem iných programov balíka Office Suite 2021 k dispozícii aj v programe Excel a umožňujú ešte efektívnejšiu prácu:

 • Prekladač:Jednotlivé cudzie slová, pasáže alebo celé texty v cudzom jazyku môžete teraz v programe Excel prekladať ešte jednoduchšie. Namiesto toho, aby ste na ich zadanie museli vyvolať príslušnú webovú stránku prostredníctvom prehliadača, ako to bolo predtým, je to teraz možné priamo v programe Excel. Novo integrovaná funkcia prekladu vrátane automatického rozpoznávania jazykov prostredníctvom aplikácie Microsoft Translator obsahuje slovnú zásobu viac ako 60 jazykov.
 • Ochrana pred stratou údajov: Integrácia osvedčenej funkcie DLP spoločnosti Microsoft do aplikácie Excel umožňuje prehľadávať obsah podľa definovaných pokynov v reálnom čase, napríklad na vyhľadávanie dôverných údajov, ako sú čísla účtov a kreditných kariet; to tiež ešte viac uľahčuje dodržiavanie pravidiel ochrany údajov.

Systémové požiadavky pre Excel 2021 pre macOS

Aby používatelia mohli nainštalovať a spustiť Excel 2021 for Mac na zariadení Apple, musí spĺňať nasledujúce minimálne požiadavky:

 • Operačný systém: platná verzia jedného z posledných troch aktuálnych operačných systémov macOS
 • Procesor: Intel alebo Apple Silicon (M1)
 • Pamäť: aspoň 4 GB
 • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta
 • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelov

Kúpiť Excel 2021 pre Mac ako samostatný kancelársky program od spoločnosti Wiresoft

MS Excel 2021 pre Mac je štandardne súčasťou kancelárskeho balíka Microsoft Office 2021 pre macOS, ale na rozdiel od mnohých iných dodávateľov softvéru Microsoft si môžete v internetovom obchode Wiresoft zakúpiť Excel 2021 pre Mac ako samostatný program, bez ostatných súčastí kancelárskeho balíka Office 2021. Program Excel pre macOS, ktorý ponúkame, je plnohodnotnou kúpnou verziou. Pre vás to znamená, že sa nezaväzujete k predplatnému s platenými aktualizáciami. To tiež znamená, že s touto verziou pre Mac pre Excel 2021 nemusíte dodržiavať žiadne časové obmedzenia, pokiaľ ide o dobu používania. Táto licencia pre jedného používateľa je totožná s programom Excel, ktorý je súčasťou balíka Office Suite 2021 pre Mac.

Nákup     Excel 2021 for Mac od spoločnosti Wiresoft preto šetrí peniaze, čo je výhodné nielen pre slobodné povolania, ale aj pre menšie firmy s niekoľkými zamestnancami, ktoré chcú tento klasický tabuľkový softvér používať len profesionálne alebo doma a nepotrebujú celý kancelársky balík.

Či už ide o Excel, Word alebo iné programy - všetky softvérové licencie ponúkané v obchode Wiresoft Software Shop sú originálne produkty spoločnosti Microsoft. Spravidla ide o licencie pre jedného používateľa, ktoré pochádzajú z hromadnej licencie, alebo ich zakúpila spoločnosť a môže ich opäť voľne používať predajom spoločnosti Wiresoft. To znamená, že to neobmedzuje ich použiteľnosť z hľadiska funkcií alebo trvania, ani to neznamená, že sa ako kupujúci dostávate do právnej šedej zóny. Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru ponúka svojim zákazníkom iba plné verzie programov Microsoft, ktoré sú 100 % použiteľné.

Ak máte ďalšie otázky o programe Excel pre Mac alebo o akomkoľvek inom programe balíka Office pre Mac alebo chcete využiť naše odborné poradenstvo, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo priamo tu v chate.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie