Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10147
 • D47-00764
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


PowerPoint for Mac je všestranný softvér od pre Apple na efektívne plánovanie a navrhovanie živých prezentácií na počítači Mac a ich pohodlné prezentovanie partnerom a kolegom . Táto verzia for Mac 2016 tak predstavuje ďalší míľnik široko používaného a oceňovaného softvéru , ktorý sa využíva v mnohých oblastiach - nielen vo firmách, ale aj na školách a univerzitách. for Mac 2016 podporuje začiatočníkov aj profesionálnych používateľov mnohými integrovanými, intuitívne použiteľnými nástrojmi na vytváranie informatívnych prezentačných snímok a jasné sprostredkovanie ich obsahu na prednáške. MicrosoftUser Business PowerPoint Office PowerPoint

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Microsoft PowerPoint pre Mac 2016 ako samostatný program balíka Office

PowerPoint pre Mac je univerzálny softvérový program spoločnosti Microsoft pre používateľov Apple, ktorý umožňuje efektívne plánovať a navrhovať živé prezentácie v počítači Mac a pohodlne ich prezentovať obchodným partnerom a kolegom. Táto verzia PowerPoint for Mac 2016 tak predstavuje ďalší míľnik široko používaného a oceňovaného kancelárskeho softvéru, ktorý sa používa v mnohých oblastiach - nielen vo firme, ale aj v škole a pri štúdiu. PowerPoint for Mac 2016 podporuje začiatočníkov aj profesionálnych používateľov mnohými integrovanými, intuitívne použiteľnými nástrojmi na vytváranie informatívnych prezentácií a jasné sprostredkovanie ich obsahu na prednáške.

Používateľsky prívetivé rozhranie programu Microsoft PowerPoint for Mac 2016 umožňuje aj rýchle a nekomplikované zoznámenie sa so softvérom. Veľký výber šablón a grafických prvkov môžete použiť priamo na individuálny návrh každej prezentácie.

Verzia PowerPoint 2016 pre Mac je v podstate výraznou revíziou predchádzajúceho dizajnu: napriek optimalizácii pre OS X zostalo zachované typické používateľské rozhranie známe zo systému Windows so známym rozložením. Prevzaté boli aj klávesové skratky známe z verzie Windows, čo môže byť výhodou pre používateľov, ktorí často prepínajú medzi oboma operačnými systémami. Nemusia sa však zaobísť bez známych funkcií systému Mac. Okrem toho bola v aplikácii PowerPoint for Mac 2016 optimalizovaná kompatibilita medzi dokumentmi rôznych platforiem, takže prezentácie vytvorené v systéme Windows a v systéme OS X vykazujú väčšiu jednotnosť prezentácie.

Používatelia Apple, ktorí využívajú aj cloudovú službu OneDrive od Microsoftu, môžu dokumenty vytvorené v aplikácii PowerPoint for Mac 2016 zdieľať s kolegami online - na efektívnejšiu spoluprácu.

Tento program PowerPoint for Mac 2016 je k dispozícii nielen od spoločnosti Wiresoft ako neoddeliteľná súčasť príslušného balíka Office, ale môžete si ho zakúpiť aj samostatne - bez povinnosti predplatného! Okrem programu PowerPoint for Mac 2016 sú v internetovom obchode Wiresoft k dispozícii aj staršie a novšie verzie za mimoriadne nízke ceny - aj ako samostatný program. Nasledujúci prehľad obsahuje všetky zaujímavé funkcie aplikácie PowerPoint for Mac 2016.

Prehľad všetkých dôležitých funkcií a rozšírení aplikácie PowerPoint pre Mac 2016

Okrem mnohých optimalizácií a vylepšení existujúcich funkcií obsahuje táto verzia aplikácie PowerPoint for Mac 2016 aj nové nástroje a prispôsobenia, ktoré vám poskytnú ešte viac možností pri vytváraní prezentácií, ale aj uľahčia online spoluprácu s ostatnými používateľmi.

Nové funkcie aplikácie PowerPoint pre Mac vo verzii 2016

Nové funkcie aplikácie PowerPoint rozširujú možnosti tímovej práce nielen pri vytváraní prezentácie, ale aj pri prezentovaní:

 • Pomocou nástroja Štetec zvýraznite detaily v počítači Mac: Jednotlivé prvky snímky, ako napríklad grafiku, slová alebo textové pasáže, môže prezentujúci počas prezentácie spontánne zvýrazniť pomocou nástroja štetec integrovaného v aplikácii PowerPoint for Mac a upozorniť tak publikum na jednotlivé detaily. Výhodou tohto nástroja oproti laserovému ukazovadlu alebo prútiku je na jednej strane to, že sa používa priamo v aplikácii PowerPoint 2016 na obrazovke a že prvky, ktoré sa ním zvýraznia, zostanú viditeľné. Na druhej strane sa táto činnosť vykonáva len v režime prezentácie. Samotný dokument PowerPoint zostáva nezmenený.
 • Časové sledovanie: Pomocou nástroja Časové sledovanie je trvanie prezentácie oveľa predvídateľnejšie. Pri dlhších prezentáciách sa môže rýchlo stať, že otázky alebo dodatočné vysvetlenia zdržia prezentáciu a je ťažké dodržať stanovený časový rámec. Nástroj na sledovanie času pomáha lepšie zvládnuť riadenie času a efektívne využívať čas na prezentáciu: Po aktivácii zobrazuje čas počas prezentácie, takže prezentujúci môže v prípade meškania atď. primerane reagovať a okamžite vykonať zmeny.
 • Funkcia zdieľania: Vďaka výraznej optimalizácii a prepracovaniu funkcie zdieľania možno prezentácie v aplikácii PowerPoint na počítači Mac oveľa jednoduchšie a rýchlejšie zdieľať prostredníctvom kanálov sociálnych sietí, ako je Facebook a iné.

Používanie praktických funkcií balíka Office v aplikácii PowerPoint pre Mac 2016

PowerPoint for Mac 2016 ako klasický program balíka MS Office obsahuje aj celý rad všeobecných funkcií, ktoré uľahčujú vytváranie prezentácií a rozširujú možnosti spolupráce. Patria sem najmä tieto funkcie a nástroje:

 • Integrácia služby OneDrive je k dispozícii aj pre Mac: Vďaka integrácii cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft do balíka Office 2016 pre Mac môžu používatelia počítačov Mac teraz pristupovať k dokumentom PowerPoint uloženým v službe OneDrive aj z akéhokoľvek zariadenia Apple prostredníctvom webu. To výrazne rozširuje možnosti práce s diapozitívmi bez ohľadu na ich umiestnenie a umožňuje prístup k nim aj iným zamestnancom, napr. na ich úpravu alebo komentovanie.
 • Zjednodušené zdieľanie dokumentov : Zdieľanie dokumentov je teraz ešte jednoduchšie: Ak ich chcete zdieľať, používatelia jednoducho kliknú na funkciu "Zdieľať" na páse ponuky programu PowerPoint. Každej osobe, ktorá má mať prístup k dokumentu, môžete priradiť individuálne práva na čítanie, úpravu alebo odosielanie dokumentu atď.
 • Vylepšená história verzií dokumentov: Najmä ak dokument PowerPoint používajú alebo opravujú aj iní zamestnanci, je dôležité zachovať si prehľad. To zahŕňa aj zachovanie starších verzií pri revízii. Funkcia "História verzií" slúži na ich uloženie, aby sa dali v prípade potreby znovu vyvolať a použiť.
 • Ochrana údajov pomocou funkcie DLP (Data Loss Protection ): Funkcia DLP pre obsah dokumentov je k dispozícii aj v aplikácii PowerPoint 2016 pre Mac prostredníctvom služby OneDrive. Najmä pri interných prezentáciách sa môže stať, že prezentácie obsahujú alebo zobrazujú údaje, ktoré nie sú určené pre externé osoby, a preto ich treba chrániť. Ochrana pred stratou údajov nielen zisťuje bezpečnostné riziká, ale aj centrálne vytvára usmernenia pre každý dokument, aby bola bezpečnosť údajov vždy zachovaná aj pri uvoľňovaní dokumentov iným používateľom.

Vďaka nasledujúcim základným funkciám je práca s aplikáciou PowerPoint for Mac 2016 ešte efektívnejšia:

 • Poznámky na diapozitívoch vždy po ruke: Nie vždy sa na snímku zmestia všetky informácie, najmä tie, ktoré sa pridávajú spontánne počas prezentácie. Osobné poznámky a doplnky, ktoré sú pre publikum neviditeľné, ale pre prezentujúceho priamo prístupné, sú viditeľné v okne programu PowerPoint, a teda okamžite k dispozícii.
 • Spätná väzba v oblasti komentárov: To isté platí aj pre poznámky a pripomienky kolegov pri tvorbe prezentácií, ako aj počas samotnej prednášky. Ich spätná väzba je okamžite k dispozícii v samostatnom okne.
 • Zmena režimu zobrazenia: Tlačidlá v stavovom riadku umožňujú používateľom okamžite prepínať medzi rôznymi možnosťami zobrazenia vrátane posuvníka priblíženia na rýchlejšie nastavenie snímky.
 • Viac miesta na obrazovke: Ak chcete maximalizovať veľkosť snímky, používatelia môžu kliknutím zobraziť a skryť stuhu.
 • Prispôsobenie panela nástrojov pre prístup na stránku DeepL: Funkcie, ktoré sú často potrebné, môžete umiestniť priamo do panela ponuky ako príkaz skratky, aby boli okamžite k dispozícii jedným kliknutím.

Systémové požiadavky pre PowerPoint pre Mac 2016:

PowerPointpre Mac 2016 je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Okrem toho sa na inštaláciu alebo prevádzku kancelárskeho softvéru vzťahujú tieto minimálne požiadavky:

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: Mac OS X, minimálne verzia 10.10 (Yosemite) alebo vyššia
 • Pracovná pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 6 GB vo formáte HFS+ (Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Rozlíšenie displeja: min. 1 280 x 800

Kúpte si PowerPoint pre Mac 2016 ako samostatný kancelársky program za nízku cenu od spoločnosti Wiresoft

PowerPoint for Mac 2016, ktorý je bežnou súčasťou mnohých balíkov Microsoft Office, nie je bežne dostupný samostatne alebo len ako predplatená verzia v bežných obchodoch. V spoločnosti Wiresoft si však PowerPoint for Mac 2016 môžete kúpiť aj samostatne ako samostatný program.

Vaša jednoznačná výhoda pri nákupe softvéru prostredníctvom spoločnosti Wiresoft: Licencia pre jedného používateľa aplikácie PowerPoint for Mac 2016 ponúkaná v obchode je kúpna verzia, ktorá vás preto nezaväzuje k predplatnému, ktoré vás zvyčajne zaväzuje na dlhšie obdobie - s povinnými aktualizáciami alebo časovými obmedzeniami používania - a zvyčajne je aj drahé. Kúpa softvéru od spoločnosti Wiresoft sa preto oplatí z viacerých dôvodov, aj keď nechcete kupovať iné programy Office pre Mac.

A: Nákup softvéru u spoločnosti Wiresoft je bezpečný: dostupná licencia PowerPoint for Mac 2016 pre jedného používateľa, ktorú si zakúpite v našom obchode, bola zvyčajne súčasťou väčšej objemovej licencie, ktorú používajú spoločnosti. Preto ide o takzvaný použitý softvér - preto aj naša skutočne nízka cena! Napriek tomu si pri kúpe nami ponúkaného použitého softvéru môžete byť istí, že sa ani vy, ani my nedostávame do právne nejasnej situácie, pretože obchodovanie s použitým softvérom je v Európe jednoznačne povolené zákonom, a teda absolútne legálne!

Z hľadiska funkcií je táto licencia softvéru PowerPoint for Mac 2016 úplne identická s programom PowerPoint, ktorý je tiež súčasťou príslušného balíka Office Suite for Mac 2016. Spoločnosť Wiresoft zásadne ponúka iba plné verzie programov Microsoft, ktoré sú identické s verziami dostupnými od samotnej spoločnosti Microsoft.

Každá takáto individuálna licencia programu Microsoft, ktorá pochádza z väčšej objemovej licencie, bola spoločnosťou Wiresoft skontrolovaná z hľadiska dokonalej a neobmedzenej použiteľnosti; preto je aj tento softvér PowerPoint for Mac 2016 po úspešnom zakúpení a stiahnutí registrovaný len na vás a môžete ho používať na 100 %.

Použitý softvér je výhodný nielen pre súkromných používateľov, ale aj pre samostatne zárobkovo činné osoby a malé spoločnosti, ak sa im nevyplatí zakúpiť bežnú licenciu pre jedného používateľa alebo objemovú licenciu, pretože môžu využívať všetky výhody aplikácie PowerPoint for Mac 2016 a zároveň ušetriť peniaze.

Okrem programu PowerPoint for Mac 2016 nájdete v obchode Wiresoft Software Shop aj ďalšie programy MS Office pre Mac ako licenciu pre jedného používateľa, ako aj ďalšie programy spoločnosti Microsoft, okrem novších a starších verzií tohto softvéru.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu PowerPoint pre Mac 2016 alebo iného programu MS Office pre Mac, jednoducho využite naše odborné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie