Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016

MICROSOFT WORD MAC 2016

79,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word for Mac 2016 - efektívny textový procesor pre macOS Word je klasický,...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - efektívny textový procesor pre macOS

Word je klasický, neprekonateľný program na spracovanie textu, ktorý ocenia nielen používatelia PC, ale aj používatelia počítačov Mac. Jeho rozsiahle možnosti na vytváranie a úpravu textov všetkých druhov nenechávajú prakticky nič na náhodu.

Verzia Word for Mac 2016 obsahuje aj veľké množstvo nástrojov a funkcií, ktoré uľahčujú písanie všetkých druhov dokumentov profesionálom aj začiatočníkom: Word ponúka vhodné šablóny a možnosti formátovania pre všetky typy textov - od obchodných správ, zmlúv a obchodných listov až po vedeckú dokumentáciu, od školských správ a seminárnych prác až po súkromné dokumenty. Ľahko sa dajú vkladať aj grafické prvky, ako sú tabuľky, diagramy a obrázky.

Word for Mac 2016 zmenil aj svoj vzhľad: namiesto mnohých predchádzajúcich kategórií šablón program zobrazuje štyri najdôležitejšie funkcie vo forme diskrétnych ikon namiesto predchádzajúcich siedmich zobrazení: "Nový", "Naposledy použitý" a "Otvoriť", ako aj "Účet" pre cloudové služby Microsoft, z ktorých niektoré sú dostupné aj pre používateľov počítačov Mac.

Kým predtým sa hárky štýlov zobrazovali vo voľne plávajúcich oknách, vo verzii Microsoft Word for Mac 2016 sa teraz nachádzajú v okne dokumentu v bočnom paneli na pravom okraji obrazovky. Ďalšou mimoriadne praktickou funkciou je možnosť otvoriť väčší dokument programu Word v dvoch oknách súčasne, čo umožňuje používateľovi sledovať inú časť textu a v prípade potreby ju zmeniť.

Word 2016 pre Mac bol tiež optimalizovaný najmä na súčasnú tímovú prácu na textovom dokumente. Prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft, ktorú môžu používať aj používatelia počítačov Mac, je možné sprístupniť súbory Word online v reálnom čase. Pred odoslaním možno každému textu priradiť individuálne práva na zverejnenie alebo použitie, najmä na zabezpečenie ochrany citlivých údajov online.

Word 2016 pre Mac je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako kúpna verzia za mimoriadne výhodnú cenu bez ďalších záväzkov predplatného. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií na efektívne spracovanie textu, ktoré vám tento obľúbený kancelársky softvér ponúka pri jeho kúpe.

Špeciálne nové funkcie programu v aplikácii Word for Mac 2016

Word 2016 pre Mac obsahuje mnoho všeobecných vylepšení existujúcich funkcií, ako aj celý rad nových funkcií. Rozšírené možnosti zadávania uľahčujú prácu s dokumentmi, ktoré obsahujú veľa premenných údajov, najmä v poľných funkciách. Tie sa môžu automaticky aktualizovať v súboroch Word. Používatelia poznajú jednoduchšie typické informácie z polí, ako sú čísla strán, číslovanie a poznámky pod čiarou, ale vďaka novým funkciám polí je možné používať aj zložitejšie automatizácie, ako sú napríklad obsahové tabuľky, ako aj matematické výpočty s aktuálnymi číslami a iné:

 • DocProperty: Najmä v textoch, v ktorých sa napríklad názvy výrobkov a značiek alebo iné názvy, ktoré sa v dokumente často vyskytujú a mali by byť vždy napísané rovnakým spôsobom, ako napríklad v návode na použitie alebo v reklamných textoch, uľahčuje prácu s textom funkcia poľa DocProperty. Zodpovedajúce výrazy možno v programe Word for Mac 2016 centrálne zadať a vložiť do dokumentu prostredníctvom premennej poľa a tiež ich znova zmeniť.
 • DocVariable: Funkcia poľa DocVariable sa môže používať v programovacom jazyku Microsoft Visual Basic na programovanie aplikácií. Môže sa použiť na zobrazenie obsahu premennej dokumentu v dokumente.
 • Databáza: Pomocou funkcie Databáza možno výsledky databázového dotazu automaticky vložiť do tabuľky programu Word pomocou jazyka SQL (Structured Query Language). Pole databázy možno použiť na opätovné spustenie dotazu s cieľom aktualizovať obsah tabuľky.
 • CreateDate: Funkcia poľa CreateDate sa používa na zadanie dátumu a času prvého uloženia dokumentu programu Word pod aktuálnym názvom. Tieto informácie sa pri neskorších úpravách nemenia, ale zachovávajú sa.
 • Bibliografia: Obzvlášť užitočné pre texty s rozsiahlymi odkazmi na zdroje: Pole Bibliografia zobrazuje úplný zoznam zdrojov údajov priradených ku konkrétnemu dokumentu programu Word, zoradených podľa abecedy. Formátuje sa podľa predtým zvoleného formátu bibliografie.
 • IncludeText: Pole IncludeText možno použiť na vloženie štandardného textu do textu, ktorý bol pre toto pole predtým definovaný. Používateľ si tak ušetrí ťažkopádne kopírovanie a vkladanie.
 • IncludePicture : Funkcia IncludePicture je analogická funkcii poľa IncludeText a možno ju použiť na vloženie grafiky do dokumentu programu Word.
 • MacroButton: Pole MacroButton vloží do textu vopred definovaný príkaz makra. Táto funkcia uľahčuje vytváranie formulárov a tlačív na spájanie pošty.

Ďalšie nové individuálne funkcie v aplikácii Word for Mac 2016

Okrem špecifických nových funkcií Wordu obsahuje verzia pre Mac 2016 aj množstvo ďalších praktických nástrojov a funkcií, ktoré sú zamerané na podporu používateľov Macu, najmä pri spoločnej práci na dokumente:

"História verzií" na jednoduchú spoluprácu na dokumentoch programu Word

V rámci projektov často pracuje na dokumente Word v cloude niekoľko používateľov súčasne. To často sťažuje sledovanie všetkých zmien, ktoré práve vykonali ostatní používatelia. Funkcia "História verzií" v aplikácii Word for Mac 2016 uľahčuje sledovanie, pretože umožňuje používateľovi zobraziť históriu verzií pre každý dokument programu Word. To zahŕňa nielen možnosť zobrazenia starších stavov úprav, ale aj ich opätovné otvorenie na opätovné úpravy.

Jednoduchšie zdieľanie dokumentov programu Word

Word for Mac vo verzii 2016 umožňuje ešte jednoduchšie zdieľať texty s ostatnými používateľmi. Na tento účel je teraz na páse k dispozícii funkcia "Zdieľať". Obsahuje rôzne možnosti prideľovania individuálnych oprávnení pre každý dokument programu Word a každého príjemcu - okrem čistých práv na čítanie zahŕňajú aj práva na úpravu alebo preposielanie, takže citlivé údaje v texte možno chrániť.

Používanie služby OneDrive v aplikácii Word 2016 pre Mac

OneDrive je cloudové úložisko spoločnosti Microsoft na zdieľanie súborov aplikácie Word cez web a ich sprístupnenie ostatným používateľom. Používatelia počítačov Mac môžu pomocou synchronizačnej aplikácie OneDrive ukladať dokumenty Word do služby OneDrive, aby ich mohli upravovať alebo čítať online na iných zariadeniach.

Ochrana pred stratou údajov

Ochrana pred stratou údajov (DLP) je známy a často používaný nástroj od spoločnosti Microsoft, ktorý nielenže zabraňuje strate citlivých údajov, ale chráni ich aj pred neoprávneným prístupom. DLP možno použiť aj vo verzii aplikácie Word 2016 pre počítače Mac. Integrované filtre obsahu dokážu v dokumente odhaliť kritické údaje, ako sú čísla kreditných kariet, a potom nielen upozorniť používateľov na ich existenciu, ale aj zabrániť ich odovzdaniu ďalším používateľom. Najmä administrátori môžu efektívne využívať ochranu pred stratou údajov na správu politík špecifických pre používateľov pri vytváraní a zverejňovaní dôverných informácií, ktoré okamžite identifikujú a zobrazujú potenciálne bezpečnostné riziká.

Systémové požiadavky pre Word for Mac 2016

Upozorňujeme na nasledujúce podmienky týkajúce sa hardvérových požiadaviek pre Word 2016 pre Mac: Tento softvér Word je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Word 2016 pre Mac v zakúpenej verzii ďalej nie je možné používať v iPhone alebo s operačným systémom iOS. Ďalšie požiadavky:

 • Operačný systém: MacOS X, od verzie 10.10 (Yosemite)
 • Procesor: Intel
 • Pracovná pamäť: min. 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: min. 6 GB vo formáte HFS+ (Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Displej: min. rozlíšenie 1 280 x 800

Word for Mac 2016 si môžete zakúpiť aj ako samostatný program od spoločnosti Wiresoft

Word 2016 sa zvyčajne ponúka len ako pevná súčasť balíka Office pre Mac, a preto je v obchodoch ťažko dostupný ako samostatný program. V obchode so softvérom Wiresoft si však môžete kúpiť aj verziu programu Word 2016 pre Mac ako licenciu pre jedného používateľa, ako aj staršie verzie programu Word a ostatné programy balíka Office pre Mac. Keď si kúpite Word 2016 pre Mac od spoločnosti Wiresoft, okrem oveľa nižšej ceny za použitý softvér môžete využívať aj všetky nasledujúce výhody:

 • Spoločnosť Wiresoft ponúka verziu Word Mac 2016 ako zakúpenú licenciu.
 • Uzavretie záväzku predplatného, ktorý zvyčajne zaväzuje k prevzatiu
 • nákladné aktualizácie, už nie je potrebné.
 • Doba používania softvéru Word nie je časovo obmedzená.
 • Program Word for Mac 2016 je identický s programom Word, ktorý je bežnou súčasťou balíka Office pre Mac 2016.
 • Keď si kúpite Word 2016 pre Mac v obchode Wiresoft Software Shop, využijete všetky možnosti a výhody tohto jediného programu.

Kúpna verzia programu Word 2016 pre Mac je preto ekonomicky výhodná najmä pre také skupiny používateľov, ktorí chcú využívať všetky funkcie softvéru na spracovanie textu, ale nemajú využitie pre ostatné programy balíka Office. Predovšetkým samostatne zárobkovo činné osoby a malé podniky, ale aj súkromní používatelia preto ocenia výhody ponuky softvéru Wiresoft, ak chcú pokryť svoju potrebu programov Microsoft pre Mac za rozumnú cenu.

Všetky licencie softvéru Microsoft pre Mac a Windows ponúkané v obchode Wiresoft Software Shop sú výlučne originálne produkty spoločnosti Microsoft, ktoré sú zvyčajne k dispozícii ako plné verzie pre jedného používateľa. Sú buď súčasťou bývalej objemovej licencie spoločnosti, alebo ich už používal predchádzajúci používateľ, ale pri predaji spoločnosti Wiresoft boli znovu uvoľnené. To znamená, že všetky predchádzajúce inštalácie softvérového programu alebo používanie príslušnej licencie boli vymazané. Každú licenciu Wordu pre Mac 2016 alebo iného programu spoločnosti Microsoft ponúkaného v obchode Wiresoft Software Shop si môžete stiahnuť a nainštalovať priamo po zaplatení a potom je 100% použiteľná.

Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka vo svojom internetovom obchode žiadne testovacie verzie programov spoločnosti Microsoft, ktoré možno používať len obmedzený čas alebo ktorých rozsah funkcií možno používať len v obmedzenom rozsahu, ani žiadne softvérové produkty, ktorých licenčný kľúč používajú aj neznáme osoby.

Pre vás ako kupujúceho to znamená, že nákupom alebo používaním použitého softvéru, ako je Word for Mac 2016, neutrpíte žiadne nevýhody, ani pokiaľ ide o práva na používanie, ani o jeho použiteľnosť. Nákup použitých softvérových produktov od spoločnosti Wiresoft je preto úplne legálny a odolný voči auditu. Pre vašu bezpečnosť bola každá licencia na Word for Mac alebo iný softvér od spoločnosti Wiresoft vopred skontrolovaná z hľadiska jej skutočnej použiteľnosti.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu aplikácie Microsoft Word 2016 pre Mac alebo iného kancelárskeho softvéru pre Mac, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu a využite naše odborné poradenstvo.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené