Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10143
 • D48-01105
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Word je klasický, neprekonateľný textový procesor, ktorý oceňujú nielen používatelia PC, ale aj používatelia počítačov Mac. Jeho rozsiahle možnosti vytvárania a úpravy textov všetkých druhov nenechávajú prakticky nič na náhodu. Verzia   Word for Mac 2016 opäť obsahuje veľké množstvo nástrojov a funkcií, ktoré profesionálom aj začiatočníkom uľahčujú vytváranie dokumentov všetkého druhu: Od správ , zmlúv a obchodných listov až po vedeckú dokumentáciu, od školských správ a seminárnych prác až po súkromné dokumenty - ponúka vhodné šablóny a možnosti formátovania pre všetky typy textov. Ľahko sa dajú vkladať aj grafické prvky, ako sú tabuľky, diagramy a obrázky. Business Word

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa výrobku, kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - efektívny textový procesor pre macOS

Word je klasický, neprekonateľný program na spracovanie textu, ktorý ocenia nielen používatelia PC, ale aj používatelia počítačov Mac. Jeho rozsiahle možnosti vytvárania a úpravy textov akéhokoľvek druhu nenechávajú prakticky nič na náhodu.

Verzia Word for Mac 2016 opäť obsahuje množstvo nástrojov a funkcií, ktoré profesionálom aj začiatočníkom uľahčujú vytváranie dokumentov všetkých druhov: Od obchodných správ, zmlúv a obchodných listov až po vedeckú dokumentáciu, od študentských správ cez seminárne práce až po súkromné dokumenty - Word ponúka vhodné šablóny a možnosti formátovania pre všetky typy textov. Okrem toho možno ľahko vkladať grafické prvky, ako sú tabuľky, diagramy a obrázky.

Word for Mac 2016 zmenil aj svoj vzhľad: namiesto mnohých predchádzajúcich kategórií šablón program zobrazuje štyri najdôležitejšie funkcie vo forme diskrétnych ikon namiesto predchádzajúcich siedmich zobrazení: "Nový", "Naposledy použitý" a "Otvoriť", ako aj "Účet" pre cloudové služby Microsoft, z ktorých niektoré sú dostupné aj pre používateľov počítačov Mac.

Kým predtým sa hárky štýlov zobrazovali vo voľne plávajúcich oknách, vo verzii Microsoft Word for Mac 2016 sa teraz nachádzajú v okne dokumentu v bočnom paneli na pravej strane obrazovky. Ďalšou mimoriadne praktickou funkciou je možnosť otvoriť väčší dokument programu Word v dvoch oknách súčasne, čo umožňuje používateľovi sledovať iný dokument počas úpravy konkrétnej časti textu a v prípade potreby ho zmeniť.

Word 2016 pre Mac bol tiež špeciálne optimalizovaný na spoločnú, simultánnu prácu na textovom dokumente v tíme. Prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft, ktorú môžu používať aj používatelia počítačov Mac, je možné sprístupniť súbory Word online v reálnom čase. Pred odoslaním možno každému textu priradiť individuálne práva na zverejnenie alebo použitie, najmä na zabezpečenie ochrany citlivých údajov, a to aj v sieti.

Word 2016 pre Mac je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako kúpna verzia za mimoriadne nízku cenu bez ďalších záväzkov predplatného. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií na efektívne spracovanie textu, ktoré vám tento obľúbený softvér Office ponúka pri zakúpení.

Špeciálne nové funkcie programu Word for Mac 2016

Word 2016 pre Mac obsahuje mnoho všeobecných vylepšení existujúcich funkcií, ako aj celý rad nových funkcií. Rozšírené možnosti zadávania uľahčujú prácu s takými dokumentmi, ktoré obsahujú veľa meniteľných údajov, najmä v prípade funkcií v poli. Tie sa môžu automaticky aktualizovať v súboroch Word. Používatelia poznajú jednoduchšie typické informácie z polí, ako sú čísla strán, číslovanie a poznámky pod čiarou, ale vďaka novým funkciám polí je možné používať aj zložitejšie automatizácie, ako sú napríklad obsahové tabuľky, ako aj matematické výpočty s aktuálnymi číslami a iné:

 • DocProperty: Najmä v textoch, v ktorých sa napríklad názvy výrobkov a značiek alebo iné názvy, ktoré sa v dokumente často vyskytujú a mali by byť vždy napísané rovnakým spôsobom, ako napríklad v návode na použitie alebo v reklamných textoch, uľahčuje prácu s textom funkcia poľa DocProperty. Zodpovedajúce výrazy možno v programe Word for Mac 2016 centrálne zadať a vložiť do dokumentu prostredníctvom premennej poľa a tiež ich znova zmeniť.
 • DocVariable: Funkcia poľa DocVariable sa môže používať v programovacom jazyku Microsoft Visual Basic na programovanie aplikácií. Môže sa použiť na zobrazenie obsahu premennej dokumentu v dokumente.
 • Databáza: Pomocou funkcie Databáza možno výsledky databázového dotazu automaticky vložiť do tabuľky programu Word pomocou jazyka SQL (Structured Query Language). Pole databázy možno použiť na opätovné spustenie dotazu s cieľom aktualizovať obsah tabuľky.
 • CreateDate: Funkcia poľa CreateDate sa používa na zadanie dátumu a času prvého uloženia dokumentu programu Word pod aktuálnym názvom. Tieto informácie sa potom pri neskorších úpravách nezmenia, ale zostanú zachované.
 • Bibliografia: Obzvlášť užitočné pre texty s rozsiahlymi odkazmi na zdroje: Pole Bibliografia zobrazuje úplný zoznam zdrojov údajov priradených ku konkrétnemu dokumentu programu Word, zoradených podľa abecedy. Formátuje sa podľa predtým zvoleného formátu bibliografie.
 • IncludeText: Pole IncludeText možno použiť na vloženie štandardného textu do textu, ktorý bol pre toto pole predtým definovaný. Používateľ si tak ušetrí ťažkopádne kopírovanie a vkladanie.
 • IncludePicture : Funkcia IncludePicture je analogická funkcii poľa IncludeText a možno ju použiť na vloženie grafiky do dokumentu programu Word.
 • MacroButton: Pole MacroButton vloží do textu vopred definovaný príkaz makra, táto funkcia uľahčuje najmä tvorbu mail merge, ako aj formulárov.

Ďalšie nové individuálne funkcie v aplikácii Word for Mac 2016

Okrem konkrétnych nových funkcií Wordu obsahuje verzia 2016 pre Mac aj množstvo ďalších praktických nástrojov a funkcií, ktoré sú zamerané najmä na pomoc používateľom Macu pri spolupráci na dokumente:

"História verzií" na jednoduchú spoluprácu na dokumentoch programu Word

V rámci projektov často pracuje na dokumente Word v cloude niekoľko používateľov súčasne. To často sťažuje sledovanie všetkých zmien, ktoré práve vykonali ostatní používatelia. Funkcia História verzií v aplikácii Word for Mac 2016 uľahčuje sledovanie tým, že umožňuje používateľovi zobraziť históriu verzií pre akýkoľvek dokument programu Word. To zahŕňa nielen možnosť zobraziť staršie stavy úprav, ale aj ich opätovné otvorenie na opätovné úpravy.

Jednoduchšie zdieľanie dokumentov programu Word

Word for Mac vo verzii 2016 umožňuje ešte jednoduchšie zdieľať text s ostatnými používateľmi. Na tento účel je teraz v páse kariet k dispozícii funkcia Zdieľať. Obsahuje niekoľko možností na nastavenie individuálnych oprávnení pre každý dokument programu Word a príjemcu - okrem oprávnení len na čítanie sú to aj oprávnenia na úpravu alebo opätovné odoslanie, takže citlivé údaje v texte možno chrániť.

Používanie služby OneDrive v aplikácii Word 2016 pre Mac

OneDrive je cloudové úložisko spoločnosti Microsoft na zdieľanie súborov aplikácie Word cez web a ich sprístupnenie ostatným používateľom. Používatelia počítačov Mac môžu pomocou synchronizačnej aplikácie OneDrive ukladať dokumenty Word do služby OneDrive, aby ich mohli upravovať alebo čítať online na iných zariadeniach.

Ochrana pred stratou údajov

Ochrana pred stratou údajov (DLP) je známy a široko používaný nástroj od spoločnosti Microsoft, ktorý nielenže zabraňuje strate citlivých údajov, ale chráni ich aj pred neoprávneným prístupom. DLP je možné používať aj vo verzii aplikácie Word 2016 pre počítače Mac. Zabudované filtre obsahu dokážu v dokumente odhaliť kritické údaje, ako sú čísla kreditných kariet, a potom nielen upozorniť používateľov na ich existenciu, ale aj zabrániť ich zdieľaniu s inými používateľmi. Najmä administrátori môžu efektívne využívať ochranu pred stratou údajov na správu politík špecifických pre používateľov pri vytváraní a zverejňovaní citlivých informácií, ktoré okamžite identifikujú a zobrazujú potenciálne bezpečnostné riziká.

Systémové požiadavky pre Word for Mac 2016

Upozorňujeme na nasledujúce podmienky týkajúce sa hardvérových požiadaviek pre Word 2016 pre Mac: Tento softvér Word je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Word 2016 pre Mac v zakúpenej verzii ďalej nie je možné používať v iPhone alebo s operačným systémom iOS. Ďalšie požiadavky:

 • Operačný systém: MacOS X, verzia 10.10 (Yosemite) alebo novšia
 • Procesor: Intel
 • Pracovná pamäť: min. 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: min. 6 GB vo formáte HFS+ (Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Displej: min. rozlíšenie 1 280 x 800

Kúpiť Word for Mac 2016 od spoločnosti Wiresoft aj ako samostatný program

Word 2016 sa zvyčajne ponúka len ako neoddeliteľná súčasť balíka Office pre Mac, a preto je v obchodoch ťažko dostupný ako samostatný program. V obchode so softvérom Wiresoft si však môžete kúpiť aj verziu programu Word 2016 pre Mac ako licenciu pre jedného používateľa, ako aj staršie verzie programu Word a ostatné programy balíka Office pre Mac. Keď si kúpite Word 2016 pre Mac v spoločnosti Wiresoft, okrem oveľa nižšej ceny za použitý softvér môžete využívať aj všetky nasledujúce výhody:

 • Wiresoft ponúka Word Mac verzia 2016 ako nákupnú licenciu.
 • Uzavretie záväzku predplatného, ktorý vás zvyčajne zaväzuje k prevzatiu
 • nákladné aktualizácie, preto nie je potrebné.
 • Doba používania softvéru Word nie je časovo obmedzená.
 • Program Word for Mac 2016 je identický s programom Word, ktorý je bežnou súčasťou balíka Office pre Mac 2016.
 • Ak si teda zakúpite Word 2016 pre Mac z obchodu Wiresoft Software Store, budete využívať všetky funkcie a výhody tohto samostatného programu.

Kúpna verzia programu Word 2016 pre Mac je preto ekonomicky výhodná najmä pre také skupiny používateľov, ktorí by chceli využívať všetky funkcie softvéru na spracovanie textu, ale nemajú využitie pre iné Office-programy. Výhody ponuky softvéru Wiresoft ocenia najmä samostatne zárobkovo činné osoby a malé firmy, ale aj súkromní používatelia, ktorí chcú pokryť svoje potreby programov Microsoft pre Mac za rozumnú cenu.

Všetky softvérové licencie spoločnosti Microsoft ponúkané v obchode Wiresoft Software Shop pre Mac aj pre Windows sú výlučne originálne produkty spoločnosti Microsoft, ktoré sú zvyčajne k dispozícii ako plné verzie pre jedného používateľa. Sú buď súčasťou bývalej objemovej licencie spoločnosti, alebo ich už používal bývalý používateľ, ale pri predaji spoločnosti Wiresoft boli znovu uvoľnené. To znamená, že všetky predchádzajúce inštalácie softvérového programu alebo používanie príslušnej licencie sa tým opäť vymazali. Akúkoľvek licenciu programu Word pre Mac 2016 alebo iného programu spoločnosti Microsoft ponúkaného v obchode so softvérom Wiresoft si môžete stiahnuť a nainštalovať priamo po zaplatení a potom je 100% použiteľná.

Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka vo svojom internetovom obchode žiadne testovacie verzie programov spoločnosti Microsoft, ktoré možno používať len obmedzený čas alebo ktorých rozsah funkcií možno využívať len v obmedzenom rozsahu, ani žiadne softvérové produkty, ktorých licenčný kľúč používajú aj neznáme osoby.

To pre vás ako kupujúceho znamená, že nákupom ani používaním použitého softvéru, ako je Word for Mac 2016, neutrpíte žiadne nevýhody, ani pokiaľ ide o práva na používanie, ani o ich použiteľnosť. Nákup použitých softvérových produktov od spoločnosti Wiresoft je preto úplne legálny a odolný voči auditu. Pre vašu bezpečnosť bola každá licencia na Word for Mac alebo akýkoľvek iný softvér od spoločnosti Wiresoft vopred skontrolovaná z hľadiska jej skutočnej použiteľnosti.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu aplikácie Microsoft Word 2016 pre Mac alebo iného softvéru Office pre Mac, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu a využite naše odborné poradenstvo.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie