Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019

MICROSOFT WORD MAC 2019

99,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2019 pre Mac ako samostatný program Word 2019 pre Mac je najnovšia verzia...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Microsoft Word 2019 pre Mac ako samostatný program

Word 2019 pre Mac je najnovšia verzia klasického softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorý sa bežne používa aj v počítačoch Apple. Tento všestranný kancelársky program ponúka množstvo intuitívne použiteľných funkcií a nástrojov, ktoré ďaleko presahujú rámec jednoduchej tvorby a úpravy textových dokumentov: Je doplnená mnohými možnosťami ich prehľadného štruktúrovania a informačného znázornenia pomocou grafov a tabuliek. Vďaka tomu je Word for Mac vhodný nielen na obchodnú korešpondenciu, ale aj na tvorbu profesionálne písaných správ a esejí, ako aj diplomových a dizertačných prác pre žiakov a študentov, letákov, prospektov, brožúr a vizitiek. Dokumenty programu Word môžete ukladať priamo v programe ako súbory PDF na tlač. Word for Mac rozpoznáva aj iné formáty súborov, ktoré sa v ňom dajú ďalej upravovať.

Word for Mac uľahčuje tvorbu všetkých druhov textových dokumentov pomocou širokého výberu typických a často používaných formátových šablón, ktoré sú doplnené ďalšími možnosťami typografie a rozvrhnutia, okrem iného na rýchle a efektívne vytváranie čitateľných textov. Inteligentné nástroje, ako je kontrola pravopisu a mnohé možnosti automatickej opravy - vrátane individuálne rozšíriteľného slovníka - uľahčujú písanie listov, esejí, referátov a iných dokumentov v súlade s platnými pravopisnými pravidlami.

Všetky texty vytvorené v programe Word for Mac môžete označiť na poskytnutie iným zamestnancom, napríklad vložením vodoznaku, a tak ich chrániť pred kopírovaním.

Okrem týchto osvedčených funkcií predchádzajúcich verzií programu Word obsahujeMS Word 2019 pre Mac prirodzene aj celý rad nových, rovnako praktických funkcií, vďaka ktorým je nielen písanie a editovanie, ale aj cielené čítanie ešte jednoduchšie a efektívnejšie ako predtým. Okrem prepracovanej lišty medzi ne patria nové možnosti zobrazenia, ktoré urýchľujú vyhľadávanie konkrétnych viet alebo častí v dlhších textových súboroch, ako aj tmavý režim, ktorý je pri dlhšej práci s obrazovkou šetrnejší k očiam, a ďalšie vzdelávacie nástroje, ktoré uľahčujú čítanie nielen študentom a žiakom. Vylepšená podpora prístupnosti optimalizuje texty aj pre tých čitateľov, pre ktorých je pochopenie obsahu zložitejšie.

Nová funkcia voľnej ruky tiež uľahčuje kreslenie náčrtov a diagramov rukou a ich vkladanie priamo do dokumentu.

V internetovom obchode Wiresoft môžete získať najnovšiu verziu aplikácie Word 2019 pre Mac a samozrejme aj jej predchodcov, ako aj ďalšie programy balíka Office pre Mac, a to najmä ako samostatné aplikácie za nízke ceny.

Podrobný prehľad všetkých nových funkcií aplikácie Word 2019 pre Mac

Nové funkcie verzie 2019 ocenia nielen používatelia počítačov Mac, ktorí už Word poznajú, ale aj začiatočníci, ktorí využijú všestranné možnosti profesionálnej a efektívnej tvorby a čítania textov v tomto programe balíka Office. Najmä funkcie na cielené úpravy, ako aj integrované nástroje na prekladanie pomáhajú profesionálom ešte lepšie sa sústrediť bez toho, aby museli otvárať ďalšiu aplikáciu, všetko je možné v rámci Wordu. To platí aj pre už spomínané bezbariérové vytváranie dokumentov, ako aj pre zapracovanie zložitých matematických vzorcov vďaka podpore LaTeXu. Podrobné informácie o najdôležitejších funkciách aplikácie Word 2019 pre Mac:

Ešte lepšia prehľadnosť vďaka výberu rôznych možností zobrazenia

Používatelia, ktorí už poznajú Word pre Mac, okamžite spoznajú vizuálne inovácie, ktoré ponúka nový Word 2019 pre Mac: Už známe používateľské rozhranie s páskou v aplikácii Word for Mac 2016 je tu skombinované s moderným vzhľadom dlaždíc typickým pre systém Windows. Novinkou je výraznejšie umiestnenie najčastejšie používaných prvkov a funkcií, aby sa dali ešte ľahšie nájsť.

Word 2019 pre Mac umožňuje aj naďalej používať bežný vzhľad stuhy, takže rozhranie je možné aj prepracovať. A najmä pre používanie aplikácie Word na zariadeniach s dotykovými displejmi, ako sú tablety a smartfóny, bola zvýšená citlivosť na dotyk pre zadávanie pomocou pera.

Okrem toho sú vo Worde 2019 pre Mac k dispozícii nové motívy Biela, Tmavosivá a Čierna; tieto diskrétnejšie pozadia podporujú aj sústredené písanie a čítanie textov. Najvýraznejší kontrast poskytuje čierna farba.

Integrované vzdelávacie nástroje umožňujú efektívnejšiu prácu s textom

Profesionálni používatelia ocenia aj integrované vzdelávacie nástroje vo Worde 2019 pre Mac. Pôvodne boli určené pre žiakov a študentov na podporu rýchlejšieho porozumenia textu, ale pomáhajú aj používateľom, ktorí pravidelne používajú Word v kancelárii. Pomocou nástrojov na učenie možno napríklad upraviť šírku stĺpcov a rozstupy medzi textom, ale aj farby, čím sa očiam uľaví od jasnejšieho zobrazenia textu.

Pomocou nástroja "zameranie na riadok" môžete oblasť čítania obmedziť na jeden, tri alebo päť riadkov, a ak chcete, aby sa text čítal nahlas, čítané pasáže sa súčasne zvýraznia. Ľahko tak sledujete, čo počujete v texte, zlepšuje sa vaša koncentrácia a menej sa rozptyľujete.

Podobnú úlohu plní aj "režim zaostrenia", známy už zo starších verzií programu Word, ktorý skryje všetky panely nástrojov, takže zobrazenie dokumentu je prehľadnejšie.

Funkcia Cue Audio vás po aktivácii podporuje aj zvukovou spätnou väzbou. Tá vás pri písaní sprevádza rôznymi zvukovými efektmi a poskytuje tak akustické nápovedy pri zmene určitých možností, ale aj ako potvrdenie vykonanej akcie: napríklad pri odstraňovaní alebo vkladaní obsahu.

Pri úprave rozsiahlych textových dokumentov môže byť vyhľadávanie jednotlivých pasáží alebo konkrétnych častí rýchlo neprehľadné. V aplikácii Word 2019 pre Mac je okrem bežného vertikálneho zobrazenia dokumentu Word, pri ktorom sa všetky stránky posúvajú zhora nadol, k dispozícii aj nové zobrazenie "Stránka po stránke", ktoré umožňuje listovať dokumentom Word ako knihou. Pri stredne dlhých textoch, ktoré však majú veľký počet strán, ponúka nová funkcia "Miniatúry" rýchlu orientáciu: po aktivácii sa stránky zobrazia v malom prehľade, aby ste mohli ľahšie nájsť hľadané miesta.

Optimalizovaná prístupnosť vďaka jednoduchšej podpore opravy chýb

V aplikácii Word 2019 pre Mac sú okrem už zahrnutých a vylepšených funkcií k dispozícii aj nové nástroje na optimalizáciu textov tak, aby boli vhodné aj pre používateľov s obmedzenými schopnosťami čítania a porozumenia. Aktivovaná podporná oprava chýb navrhuje vylepšenia kliknutím na položku ponuky "Skontrolovať", ktoré môžete ľahko okamžite prijať jedným kliknutím. Integrované sú aj medzinárodne platné normy, ktoré boli zavedené pre takýchto čitateľov s postihnutím na ľahšie porozumenie textu.

Integrovaná funkcia prekladu s Prekladačom

Zatiaľ čo predtým museli používatelia Wordu pri písaní alebo čítaní cudzích slov alebo celého úryvku textu v inom jazyku opustiť program Word a cez prehliadač vyvolať webovú stránku, aby tam získali preklad, vo Worde 2019 pre Mac to už nie je potrebné: Stačí kurzorom označiť príslušný text a aktivovať integrovanú funkciu prekladu s automatickým rozpoznávaním jazyka. Microsoft Translator Word 2019 pre Mac obsahuje viac ako 60 jazykov, 11 jazykov možno prekladať.

Nástroj voľnej ruky na spontánne kreslenie diagramov

To, čo je možné na dotykových tabletoch alebo smartfónoch, je teraz k dispozícii aj vo Worde 2019 pre Mac - s novým nástrojom "Kreslenie voľnou rukou". Na používanie voľného nástroja používatelia nepotrebujú pero ani dotykovú plochu, môžu ho používať aj pomocou počítačovej myši na spontánne označovanie textu alebo vytváranie náčrtov a vzorcov, ktoré potom môžu ďalej upravovať, presúvať alebo kopírovať.

V nástroji na písanie voľnou rukou v aplikácii Word 2019 pre Mac poskytuje spoločnosť Microsoft hneď niekoľko digitálnych pier vrátane ceruzky na kreslenie, pera na písanie a zvýrazňovača na zvýrazňovanie. Nástroje sú k dispozícii v rôznych šírkach pera, ako aj v 16 jednofarebných farbách a 8 efektoch, ako sú dúha, galaxia, láva, oceán, zlato, striebro a ďalšie.

Vkladanie a úprava škálovateľnej vektorovej grafiky

Word 2019 pre Mac poskytuje rozsiahlu knižnicu voľne použiteľných ikon, piktogramov, symbolov atď. vrátane 3D obrázkov na ilustrovanie prezentácií a pracovných hárkov. Škálovateľná vektorová grafika, nazývaná aj súbory SVG (Scalable Vector Graphics), je obzvlášť zaujímavá, pretože jej veľkosť sa dá meniť, otáčať o 360° alebo dokonca kolorovať bez straty kvality obrazu.

Používanie LaTeXu v aplikácii Word 2019 pre Mac na vytváranie zložitých vzorcov

Vstavaný editor vzorcov v programe Word je všestranný nástroj, ale jeho možnosti sú obmedzené, keď ide o zobrazovanie zložitejších vzorcov, ktoré sa často vyskytujú vo vedeckých textoch. Nový Word 2019 pre Mac teraz podporuje aj LaTeX, medzinárodný štandard pri tvorbe profesionálnych rozsiahlych vzorcov, ktoré sa s ním dajú konvertovať.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Word 2019 v počítači Mac

Nižšie uvedené špecifikácie sú požiadavky na inštaláciu a spustenie aplikácie Word 2019pre Mac v zariadení Apple.

  • Operačný systém: platná verzia jedného z troch aktuálnych operačných systémov macOS
  • Procesor: Intel
  • Pamäť: aspoň 4 GB
  • Pevný disk: aspoň 3 GB voľného miesta
  • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelov

Kúpiť Word 2019 pre Mac ako samostatný program Office od spoločnosti Wiresoft

MS Word pre Mac je neoddeliteľnou súčasťou balíka Microsoft Office pre macOS. Na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru si v internetovom obchode Wiresoft môžete zakúpiť Word 2019 pre Mac aj ako samostatný program, a nie len ako súčasť príslušného balíka Office 2019. Nami ponúkaný program Word pre Mac je kúpna verzia, čo znamená: Nevzniká vám žiadny záväzok predplatného, ktorý by vás viazal k plateným aktualizáciám. Word 2019 pre Mac je samostatný program, a preto nemusíte dodržiavať žiadne časové obmedzenia jeho používania. Preto pri kúpe aplikácie Word 2019 pre Mac od spoločnosti Wiresoft dlhodobo ušetríte aj peniaze. Najmä samostatne zárobkovo činné osoby a menšie firmy s malým počtom zamestnancov, ktoré okrem Wordu nechcú používať žiadny z ostatných programov obsiahnutých v balíku Office, si môžu zakúpiť Word 2019 pre Mac ako samostatný program, čo je mimoriadne lacný spôsob, ako používať klasický softvér na spracovanie textu profesionálne alebo súkromne. Táto licencia pre jedného používateľa je totožná s programom Word, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019 pre Mac.

Nielen Word 2019 pre Mac, ale aj všetky ostatné licencie softvéru Microsoft, ktoré si môžete kúpiť v obchode Wiresoft Software Shop pre macOS, sú vždy originálne plné verzie Microsoft pre jedného používateľa. Zvyčajne pochádzajú z množstevných licencií alebo už boli použité. To však neznamená, že ste v nevýhode: Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru neponúka skúšobné verzie softvéru Microsoft, ktoré sú platné len obmedzený čas alebo ktoré možno používať obmedzene.

To znamená, že máte záruku, že každý softvérový produkt zakúpený od spoločnosti Wiresoft je pre vás po zakúpení plne a legálne použiteľný, vrátane takých "použitých" programov, ktoré boli pôvodným kupujúcim odinštalované alebo odstránené súčasne s predajom spoločnosti Wiresoft, a preto sú opäť 100 % použiteľné. Z bezpečnostných dôvodov spoločnosť Wiresoft všetky tieto licencované produkty pred ďalším predajom dôkladne skontroluje z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa nákupu aplikácie Word 2019 pre Mac alebo iného kancelárskeho softvéru, môžete využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené