Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD MAC 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10144
  • D48-01257
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
63,90 € * 69,90 € * (8,58% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2019 pre Mac je najnovšia verzia klasického softvéru na spracovanie textu od , ktorý sa bežne používa aj na počítačoch Apple. Všestranný program ponúka množstvo intuitívne použiteľných funkcií a nástrojov, ktoré ďaleko presahujú rámec jednoduchej tvorby a úpravy textových dokumentov: Je doplnená mnohými možnosťami ich prehľadného štruktúrovania a informačného znázornenia pomocou grafov a tabuliek. Vďaka tomu je for Mac vhodný nielen na obchodnú korešpondenciu, ale aj na navrhovanie profesionálne napísaných správ a esejí, ako aj diplomových a dizertačných prác pre žiakov a študentov a tiež letákov, letákov, brožúr a vizitiek. Dokumenty možno priamo v programe uložiť ako PDF na tlač. for Mac rozpoznáva aj iné formáty súborov, ktoré možno pomocou neho ďalej spracovať Microsoft Office Word Word Word 

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Samostatný program Microsoft Word 2019 pre Mac

Word 2019 pre Mac je najnovšia verzia klasického softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorý sa bežne používa aj v počítačoch Apple. Tento všestranný program Office ponúka množstvo intuitívne použiteľných funkcií a nástrojov, ktoré ďaleko presahujú rámec jednoduchej tvorby a úpravy textových dokumentov: Je doplnená mnohými možnosťami ich prehľadného štruktúrovania a informačného znázornenia pomocou grafov a tabuliek. Vďaka tomu je Word for Mac vhodný nielen na obchodnú korešpondenciu, ale aj na tvorbu profesionálne písaných správ a esejí, diplomových a študentských prác, ako aj letákov, letákov, brožúr a vizitiek. Dokumenty programu Word môžete ukladať priamo v programe ako súbory PDF na tlač. Word for Mac rozpoznáva aj iné formáty súborov, ktoré sa v ňom dajú ďalej upravovať.

Word for Mac uľahčuje vytváranie textových dokumentov všetkých druhov tým, že ponúka širokú škálu typických, bežne používaných štýlov spolu s ďalšími možnosťami typografie a rozvrhnutia, ktoré okrem iného umožňujú rýchlo a efektívne vytvárať čitateľný text. Inteligentné nástroje, ako je kontrola pravopisu a mnohé možnosti automatickej opravy vrátane prispôsobiteľného slovníka, uľahčujú písanie listov, esejí, referátov a iných dokumentov, ktoré sú v súlade s pravidlami pravopisu.

Všetky texty vytvorené v programe Word for Mac môžete označiť na poskytnutie iným zamestnancom, napríklad vložením vodoznaku, a tak ich chrániť pred kopírovaním.

MS Word 2019 pre Mac obsahuje okrem týchto osvedčených funkcií predchádzajúcich verzií Wordu samozrejme aj celý rad nových, rovnako praktických funkcií, ktoré vám uľahčia a zefektívnia nielen písanie a editovanie, ale aj cielené čítanie ešte viac ako predtým. Okrem prepracovanej lišty Ribbon medzi ne patria nové možnosti zobrazenia, ktoré urýchľujú vyhľadávanie konkrétnych viet alebo častí v dlhších textových súboroch, ako aj tmavý režim, ktorý je pri dlhodobej práci s obrazovkou šetrnejší k očiam, a ďalšie vzdelávacie nástroje, ktoré uľahčujú čítanie nielen študentom a žiakom. Vylepšená podpora prístupnosti optimalizuje texty aj pre tých čitateľov, pre ktorých je pochopenie obsahu zložitejšie.

Nová funkcia voľnej ruky tiež uľahčuje kreslenie náčrtov a diagramov rukou a ich vkladanie priamo do dokumentu.

V internetovom obchode Wiresoft Onlineshop môžete získať najnovšiu verziu Wordu 2019 pre Mac a samozrejme aj jeho predchodcov, ako aj ďalšie Office-programy pre Mac ako obzvlášť lacné individuálne aplikácie.

Podrobný prehľad všetkých nových funkcií aplikácie Word 2019 pre Mac

Nové funkcie verzie 2019 ocenia nielen používatelia počítačov Mac, ktorí už poznajú Word, ale aj začiatočníci, ktorí využijú všestranné možnosti, ktoré ponúka profesionálna a efektívna tvorba a čítanie textov pomocou tohto Office-programu. Najmä funkcie na cielené úpravy, ako aj integrované nástroje na prekladanie podporujú profesionálov, aby sa mohli ešte lepšie sústrediť bez toho, aby museli otvárať ďalšiu aplikáciu, všetko je možné interne vo Worde. To zahŕňa aj vyššie uvedené prístupné vytváranie dokumentov, ako aj zahrnutie zložitých matematických vzorcov prostredníctvom podpory LaTeXu. Podrobné informácie o najdôležitejších funkciách aplikácie Word 2019 pre Mac:

Ešte lepšia prehľadnosť vďaka výberu rôznych možností zobrazenia

Používatelia, ktorí už poznajú Word pre Mac, okamžite spoznajú vizuálne inovácie, ktoré ponúka nový Word 2019 pre Mac: Už známe používateľské rozhranie s páskou v aplikácii Word for Mac 2016 je tu skombinované s moderným, pre Windows typickým vzhľadom dlaždíc. Novinkou je výraznejšie umiestnenie najčastejšie používaných prvkov a funkcií, aby ste ich ešte ľahšie našli.

Word 2019 pre Mac umožňuje aj naďalej používať bežný vzhľad stuhy, takže rozhranie je možné aj prepracovať. A najmä pri používaní aplikácie Word na zariadeniach s dotykovými displejmi, ako sú tablety a smartfóny, bola zvýšená citlivosť na dotyk pre vstup perom.

V aplikácii Word 2019 pre Mac sú k dispozícii aj nové témy Biela, Tmavošedá a Čierna, pričom tieto jemnejšie pozadia podporujú aj sústredené písanie a čítanie textu. Čierna farba je v tomto ohľade najvýraznejším kontrastom.

Zabudované nástroje na učenie vám umožnia efektívnejšie pracovať s textom

Profesionálni používatelia ocenia aj vstavané nástroje na učenie v aplikácii Word 2019 pre Mac. Pôvodne boli navrhnuté pre študentov na podporu rýchlejšieho porozumenia textu, ale pomáhajú aj používateľom, ktorí pravidelne používajú Word v kancelárii. Pomocou nástrojov na učenie môžete napríklad upraviť šírku stĺpcov a rozstupy medzi textom, ale aj farby, jasnejšie zobrazenie textu uľaví očiam.

Pomocou nástroja "Zameranie na riadok" môžete oblasť čítania obmedziť na jeden, tri alebo päť riadkov, a ak chcete, aby sa text čítal nahlas, aktuálne čítané pasáže sa súčasne zvýraznia. To uľahčuje sledovanie toho, čo počujete v texte, zlepšuje vašu koncentráciu a tiež vás menej rozptyľuje.

Podobnú úlohu plní aj "režim zaostrenia" známy už zo starších verzií programu Word, ktorý skryje všetky panely nástrojov, takže zobrazenie dokumentu je prehľadnejšie.

Funkcia Cue Audio vás po aktivácii podporuje aj zvukovou spätnou väzbou. Ten vás pri písaní sprevádza rôznymi zvukovými efektmi a poskytuje zvukové signály pri zmene určitých možností, ale aj ako potvrdenie vykonanej akcie: napríklad pri odstraňovaní alebo vkladaní obsahu.

Pri úprave rozsiahlejších textových dokumentov môže byť vyhľadávanie jednotlivých pasáží alebo konkrétnych častí rýchlo neprehľadné. V aplikácii Word 2019 pre Mac je okrem bežného vertikálneho zobrazenia dokumentu Word, pri ktorom sa všetky stránky prechádzajú zhora nadol, k dispozícii aj nové zobrazenie "Stránka po stránke", takže dokumentom Word môžete listovať ako knihou. A v prípade textov strednej dĺžky, ktoré majú veľký počet strán, umožňuje rýchlu orientáciu funkcia "Miniatúry", ktorá je tiež nová: po aktivácii sa stránky zobrazia v malom prehľade, čo uľahčuje nájdenie hľadaných miest.

Optimalizovaná prístupnosť vďaka jednoduchšej podpore opravy chýb

V aplikácii Word 2019 pre Mac sú okrem už zahrnutých a vylepšených funkcií k dispozícii aj nové nástroje, ktoré optimalizujú text tak, aby bol prístupný používateľom s obmedzenými schopnosťami čítania a porozumenia. Aktivovaná podporná oprava chýb navrhuje vylepšenia kliknutím na položku ponuky "Review" (Preskúmať), ktoré môžete ľahko okamžite prijať jedným kliknutím. Okrem toho sú integrované aj medzinárodne platné normy, ktoré boli zavedené pre takýchto čitateľov so zdravotným znevýhodnením pre ľahšie porozumenie textu.

Integrovaná funkcia prekladu s Prekladačom

Zatiaľ čo predtým museli používatelia Wordu pri písaní alebo čítaní cudzích slov alebo celého úryvku textu v inom jazyku opustiť program Word a cez prehliadač vyvolať webovú stránku, aby tam získali preklad, vo Worde 2019 pre Mac to už nie je potrebné: Stačí kurzorom vybrať príslušný text a aktivovať integrovanú funkciu prekladu s automatickým rozpoznávaním jazyka. Microsoft Translator Word 2019 pre Mac obsahuje viac ako 60 jazykov, pričom 11 jazykov možno prekladať v procese.

Nástroj voľnej ruky na spontánne kreslenie diagramov

To, čo je možné na dotykových tabletoch alebo smartfónoch, je teraz k dispozícii aj vo Worde 2019 pre Mac - s novým nástrojom Freehand Drawing. Na používanie voľného nástroja používatelia nepotrebujú pero ani dotykové rozhranie, môžu ho používať aj pomocou počítačovej myši na spontánne označovanie textu alebo vytváranie náčrtov a vzorcov, ktoré potom môžu ďalej upravovať, presúvať alebo kopírovať.

V nástroji na písanie voľnou rukou v aplikácii Word 2019 pre Mac poskytuje spoločnosť Microsoft hneď niekoľko digitálnych pier vrátane ceruzky na kreslenie, stylusu na písanie a zvýrazňovača na zvýrazňovanie. Nástroje sú k dispozícii v rôznych šírkach pera, ako aj v 16 jednofarebných farbách a 8 efektoch, ako sú dúha, galaxia, láva, oceán, zlato, striebro a ďalšie.

Vkladanie a úprava škálovateľnej vektorovej grafiky

Word 2019 pre Mac poskytuje rozsiahlu knižnicu voľne použiteľných ikon, piktogramov, symbolov atď. vrátane 3D obrázkov na ilustrovanie prezentácií a pracovných hárkov. Škálovateľná vektorová grafika, nazývaná aj SVG (Scalable Vector Graphics), je mimoriadne zaujímavá, pretože jej veľkosť sa dá meniť, otáčať o 360° alebo dokonca farebne upravovať bez straty kvality obrazu.

Používanie LaTeXu vo Worde 2019 pre Mac na vytváranie zložitých vzorcov

Vstavaný editor vzorcov v programe Word je všestranný nástroj, ale jeho možnosti sú obmedzené, keď ide o vykresľovanie zložitejších vzorcov, ktoré sa často vyskytujú vo vedeckých textoch. Nový Word 2019 pre Mac teraz podporuje LaTeX, medzinárodný Standard pri vytváraní profesionálnych rozsiahlych vzorcov, ktoré sa s ním dajú konvertovať.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Word 2019 v počítači Mac

Nižšie uvedené špecifikácie sú požiadavky na inštaláciu a spustenie aplikácie Word 2019pre Mac na zariadení Apple.

  • Operačný systém: platná verzia jedného z troch aktuálnych operačných systémov macOS
  • Procesor: Intel
  • Pamäť: aspoň 4 GB
  • Pevný disk: aspoň 3 GB voľného miesta
  • Grafická karta: 1 280 x 800 pixelov

Kúpte si Word 2019 pre Mac ako samostatný program od spoločnosti Wiresoft na adrese Office

MS Word for Mac je neoddeliteľnou súčasťou balíka Microsoft Office pre macOS. V internetovom obchode Wiresoft si na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru môžete zakúpiť Word 2019 pre Mac aj ako samostatný program, a nie iba ako súčasť príslušného balíkaOffice 2019. Nami ponúkaný program Word pre Mac je kúpna verzia, čo znamená, že sa nezaväzujete k žiadnemu predplatnému, ktoré by vás viazalo k plateným aktualizáciám. Word 2019 pre Mac je tiež samostatný program, pri ktorého používaní nemusíte dodržiavať žiadne časové obmedzenie. Preto pri kúpe aplikácie Word 2019 pre Mac od spoločnosti Wiresoft dlhodobo ušetríte aj peniaze. Najmä samostatne zárobkovo činné osoby a malé firmy s malým počtom zamestnancov, ktoré nechcú používať žiadny z ďalších programov zahrnutých v balíku Office, predstavujú zakúpením samostatného programu Word 2019 pre Mac mimoriadne lacný spôsob, ako používať klasický softvér na spracovanie textu profesionálne alebo súkromne. Táto licencia pre jedného používateľa je totožná s programom Word, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019 pre Mac.

Nielen Word 2019 pre Mac, ale aj všetky ostatné licencie softvéru Microsoft, ktoré si môžete kúpiť v obchode Wiresoft Software Shop pre macOS, sú vždy originálne plné verzie Microsoft pre jedného používateľa. Zvyčajne pochádzajú z objemových licencií alebo už boli použité. To však neznamená, že ste v nevýhode: Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru neponúka skúšobné verzie softvéru Microsoft, ktoré sú platné len obmedzený čas alebo ktoré možno používať obmedzene.

Preto máte záruku, že každý softvérový produkt zakúpený od spoločnosti Wiresoft je pre vás po zakúpení plne a legálne použiteľný, a to aj také "použité" programy, pretože tieto boli odinštalované alebo odstránené prvým kupujúcim súčasne s predajom spoločnosti Wiresoft, a teda sú opäť 100 % použiteľné. Z bezpečnostných dôvodov sú všetky tieto licenčné produkty pred ďalším predajom dôkladne testované spoločnosťou Wiresoft z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa nákupu aplikácie Word 2019 pre Mac alebo iného softvéru Office, môžete využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie