Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10494
 • 3YF-00233
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2021 je najnovšia verzia programu pre počítače Microsoft Apple  na profesionálnu centrálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, kontaktov a úloh - a teda prakticky nepostrádateľný v modernom každodennom živote. je v porovnaní s porovnateľným e-mailovým softvérom pravdepodobne stále neprekonaný - vďaka širokej škále funkcií a možností možno s programom efektívne organizovať obchodnú komunikáciu naprieč časom a hranicami krajiny a ľahšie riadiť aj zložité projekty. Intuitívne a používateľsky prívetivé nové rozhranie Business Outlook  Desktop  Outlook for Mac 2021 podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov v ich každodennej kancelárskej práci, pretože program umožňuje rýchly a jednoduchý začiatok používania dostupných funkcií.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"

Microsoft Outlook pre Mac 2021 ako samostatný program na správu e-mailov, kontaktov a schôdzok

Outlook for Mac 2021 je najnovšia verzia programu spoločnosti Microsoft pre počítače Apple   na profesionálnu centrálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, kontaktov a úloh - a teda prakticky nepostrádateľný v modernom obchodnom živote. V porovnaní s porovnateľným e-mailovým softvérom je Outlook stále neprekonateľný - vďaka širokej škále funkcií a možností je možné efektívne organizovať obchodnú komunikáciu naprieč časom a hranicami krajín a s programom možno ľahšie riadiť aj zložité projekty.

Intuitívne a zároveň používateľsky prívetivé nové rozhranie programu Outlook for Mac 2021 podporuje profesionálov aj začiatočníkov v ich každodennej kancelárskej práci, pretože program umožňuje rýchlo a jednoducho začať používať dostupné funkcie.

Lepší prehľad o e-mailovej prevádzke ponúka aj Outlook for Mac 2021 prostredníctvom možnosti vytvárať komplexné štruktúry priečinkov pre príslušné úlohy alebo témy; to umožňuje rozumne a prehľadne organizovať e-maily a súvisiace kontaktné informácie atď. Inteligentné funkcie v priečinku doručenej pošty podporujú používateľov v ich každodennej komunikácii, aby dokázali rozlišovať medzi nedôležitými a dôležitými vecami a inteligentne ich triediť. Takto máte neustále prehľad o všetkých skutočne dôležitých úlohách a dôležitých stretnutiach.

Ďalšie užitočné funkcie v programe Outlook pre Mac 2021 tiež pomáhajú šetriť čas tým, že umožňujú používateľom lepšie sa sústrediť na podstatné veci. Možnosť prepojenia a správy viacerých e-mailových účtov prostredníctvom jedného rozhrania na pracovnej ploche, ktorá je k dispozícii v aplikácii Outlook for Mac 2021 , umožňuje lepšiu koordináciu komunikácie. Napríklad pri organizovaní schôdzí sa jednotlivé kalendáre účastníkov vrátane už vyplnených termínov synchronizujú, aby sa od začiatku predišlo časovému prekrývaniu.

Na prehľadnom navigačnom paneli sú okamžite k dispozícii všetky funkcie potrebné na prácu s e-mailami a úlohami, ako aj na úpravu kontaktov a kalendárov. Okrem toho bolo prepracované rozhranie pracovnej plochy aplikácie Outlook pre Mac 2021 , ktoré sa teraz vďaka intuitívnym funkciám a funkciám používa ešte pohodlnejšie ako v predchádzajúcej verzii.

Novinkou je aj optimalizácia používania na dotyk, takže Outlook sa teraz lepšie používa aj na tabletoch a smartfónoch. Okrem toho táto verzia ponúka jednoduchšiu synchronizáciu medzi rôznymi koncovými zariadeniami, takže všetky e-maily, kontakty, úlohy a schôdzky sú prístupné lokálne a nezávisle prostredníctvom aplikácie Outlook for Mac 2021.

MS Outlook pre Mac 2021 nie je dostupný v bežných obchodoch ako licencia pre jedného používateľa, ale je ponúkaný len ako neoddeliteľná súčasť rovnomennej verzie Office for Mac - v spoločnosti Wiresoft si však môžete e-mailový softvér od Microsoftu kúpiť aj samostatne - za mimoriadne výhodnú cenu!

Okrem tejto verzie Outlook pre Mac nájdete v internetovom obchode Wiresoft aj staršie verzie, ako aj ostatné programy Office pre macOS ako samostatné kúpiteľné verzie. Podrobný prehľad všetkých zaujímavých nových funkcií verzie Outlook for Mac 2021 nájdete nižšie.

Predstavenie najdôležitejších nových funkcií aplikácie Outlook for Mac 2021 pre e-mailovú prevádzku

V porovnaní s predchádzajúcou verziou obsahujeOutlook for Mac 2021 celý rad optimalizovaných existujúcich funkcií, ako aj úplne nové funkcie, ktoré ešte viac uľahčujú organizáciu e-mailovej prevádzky a koordináciu termínov a úloh. Jednotlivé menšie vylepšenia spolu prinášajú výrazné zvýšenie výkonu, pretože ešte viac uľahčujú sústredenie sa na podstatné veci: začína to inteligentnou klasifikáciou prichádzajúcej e-mailovej prevádzky podľa jej relevantnosti, doplnenou bezpečnou detekciou škodlivých odkazov v nej obsiahnutých prostredníctvom služby Microsoft Safe-Link, a nekončí to automatickou konverziou časových pásiem na organizáciu stretnutí mimo domova.

Doručená pošta s významom pre zvládanie každodennej záplavy e-mailov

Denná e-mailová prevádzka vo firme zvyčajne obsahuje okrem skutočne dôležitých správ aj množstvo zbytočných a nevyžiadaných správ. Funkcia "Doručená pošta s relevanciou" tu ponúka užitočný prostriedok nápravy, pretože pomáha používateľom oddeliť dôležité od nedôležitého tým, že ich vopred roztriedi a zodpovedajúcim spôsobom zoradí. Na tento účel sa v priečinku Doručená pošta s relevantnosťou používajú dve karty doručenej pošty - s názvami "Relevantné" a "Ostatné". Správy, ktoré sú považované za dôležité, sa automaticky uchovávajú na karte "Relevantné", všetky ostatné na karte "Ostatné".   Outlook však informuje používateľa o ďalších e-mailoch, ktoré si môže okamžite zobraziť jednoduchým prepnutím karty.

Ďalšie funkcie, ako napríklad "Zamerané", dopĺňajú predbežné triedenie definovaním e-mailov, ktoré sa majú triediť buď jednorazovo, alebo všeobecne do príslušného iného registra. Na používanie služby Inbox with Relevance je potrebné konto Microsoft Exchange.

Poznámka @mention

Ak chce autor v e-mailovej správe alebo pozvánke na stretnutie upozorniť na konkrétnu osobu, vloží do tela textu symbol @ doplnený príslušným menom. Tým sa meno zvýrazní v tele správy, Outlook for Mac 2021 sa potom automaticky pridá aj do riadku predmetu a @ sa zobrazí aj vedľa správy v doručenej pošte.

Čítanie a potvrdzovanie doručenia e-mailov

Na uistenie sa, že príjemca správu nielen prijal, ale aj prečítal, používa Outlook pre Mac 2021 na jednej strane potvrdenie o doručení, že e-mail bol skutočne doručený do schránky príjemcu, a na druhej strane potvrdenie o prečítaní, ktoré odosielateľ dostane po otvorení správy.

Používanie e-mailových šablón pre podobné správy

V každodennej e-mailovej prevádzke sa často pravidelne odosielajú správy, ktorých obsah sa mení len zriedka, napr. stavové správy atď. To sa dá dosiahnuť ešte rýchlejšie nastavením a používaním uložených šablón, ktoré sú v prípade potreby okamžite k dispozícii. Pred odoslaním šablóny je potom potrebné pridať len nové informácie.

Oneskorené odosielanie e-mailových správ

Outlook pre Mac 2021 ponúka možnosť určiť čas odosielania e-mailov podľa definovaných pravidiel. To znamená, že prenos jednotlivých správ, ako aj všetkých správ sa môže oneskoriť - o celé dni, hodiny aj minúty. Príslušný e-mail sa uloží do priečinka Koncepty do určeného času a odošle sa, aj keď Outlook nie je v počítači otvorený.

Ďalšie inovácie v programe Outlook for Mac 2021 pre organizáciu

Nasledujúce nové alebo optimalizované funkcie tiež uľahčujú organizáciu stretnutí a ponúkajú praktické uľahčenie komunikácie:

 • Koordinácia rôznych časových pásiem: Praktické najmä pri plánovaní cesty do iného časového pásma: Outlook pre Mac 2021 má možnosť vytvoriť príslušnú udalosť s miestnym časom začiatku a konca. Automatická konverzia informácií eliminuje potrebu vyhľadávania na internete a vlastnej konverzie.
 • Súhrnné karty pre cesty: Táto inteligentnejšia funkcia v programe Outlook nielen automaticky pridáva rezervované cesty do kalendára, ale aj samostatne používa rovnaké súhrnné karty pre všetky stretnutia a dátumy, ktoré rozpozná v rezerváciách - okrem dátumu a času, miest a dôležitých čísel, ako aj ďalších užitočných informácií.
 • Režim sústredenia zlepšuje koncentráciu: Režim sústredenia, ktorý je novo integrovaný do aplikácie Outlook for Mac 2021, zlepšuje sústredenie pri práci, či už ide o písanie alebo čítanie e-mailov alebo koordináciu stretnutí, tým, že dočasne skryje všetky ostatné aktívne aplikácie, ako aj nové správy.
 • Služba Microsoft Safe-Link poskytuje zabezpečenie e-mailov: Outlook for Mac 2021 poskytuje zvýšenú bezpečnosť pri prijímaní potenciálne škodlivých e-mailov. Služba Microsoft Safe-Link dokáže odhaliť najmä škodlivý softvér ukrytý v odkazoch podvodných e-mailov, ktoré sa zobrazia v optimalizovanom náhľade. Integrovaný skener v reálnom čase spoľahlivo filtruje škodlivý softvér a phishingové odkazy.
 • Dotykové ovládanie programu Outlook for Mac 2021: Používatelia programu Outlook for Mac 2021 na tablete alebo smartfóne môžu program ovládať ešte intuitívnejšie vďaka vylepšenému používaniu gest. Akcie, ako napríklad "Označiť ako prečítané", "Označiť", "Vymazať", "Archivovať" a "Žiadne", možno individuálne definovať gestami "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava".
 • Zobrazenie účastníkov schôdzky: Ak schôdzku organizuje iný zamestnanec, odpovede pozvaných osôb na žiadosť v programe Outlook for Mac 2021 sa môžu zobraziť aj na ich vlastnom počítači Mac.
 • Vizuálne vylepšite e-maily pomocou súborov SVG: E-maily často získajú na informačnom obsahu, ako aj na pôsobivosti, ak odosielateľ vloží vhodný súbor SVG - Scalable Vector Graphics alebo vektorovú grafiku. Výhodou vektorovej grafiky je nielen jej škálovateľnosť, čo znamená, že sa dá zväčšiť, zmenšiť alebo otočiť bez straty kvality obrazu. Možno ich tiež ďalej spracovať pomocou rôznych filtrov. Outlook for Mac 2021 ponúka na tento účel výber vhodných motívov SVG.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Outlook 2021 v počítači Mac

Nasledujúce informácie uvádzajú minimálne požiadavky na inštaláciu a spustenie aplikácie Outlook for Mac 2021 v zariadení Apple.

 • Operačný systém: Verzia jedného z troch najnovších operačných systémov macOS
 • Procesor: Intel alebo Apple Silicon (M1)
 • Pamäť: aspoň 4 GB
 • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta
 • Grafická karta: aspoň 1 280 x 800 pixelov

Kúpte si Outlook pre Mac ako samostatný program balíka Office Suite pre Mac 2021 v spoločnosti Wiresoft za nízku cenu

Ako typický softvér balíkov Microsoft Office pre Mac, Outlook for Mac 2021 je k dispozícii u väčšiny predajcov len po zakúpení príslušnej kompletnej verzie balíka Office. Na druhej strane spoločnosť Wiresoft ponúka aplikáciu Outlook pre Mac 2021 aj samostatne vo svojom obchode so softvérom. Ak si kúpite softvér od spoločnosti Wiresoft, profitujete z toho dvakrát: na jednej strane zo všetkých výhod, ktoré táto kúpna verzia ponúka v porovnaní s predplatenou verziou, ktorá zvyčajne obsahuje aktualizácie, ktoré sú spoplatnené, a na druhej strane z mimoriadne výhodnej ceny!

Outlook pre Mac 2021 ponúkaný spoločnosťou Wiresoft sa v žiadnom prípade nelíši od softvéru, ktorý je súčasťou príslušného balíka Office, ani nemá žiadne obmedzenia z hľadiska funkčnosti.

Bezpečný nákup softvéru pomocou Wiresoft: Outlook for Mac 2021 je licencia pre jedného používateľa, ktorá pochádza z väčšej objemovej licencie, ktorú už pôvodný kupujúci - zvyčajne spoločnosť - nepoužíva. Tento softvér je na vás zaregistrovaný až po zakúpení. Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca ponúka iba použitý softvér spoločnosti Microsoft, ktorého nákup a predaj v rámci EÚ je úplne legálny a bez rizika. Ide vždy o oficiálne plné verzie, ktoré sú totožné s programami ponúkanými spoločnosťou Microsoft. Pre vašu bezpečnosť sme každý program Microsoft ponúkaný v rámci množstevnej licencie otestovali na dokonalú použiteľnosť, aby ste ho po inštalácii mohli používať naplno a neobmedzene.

To znamená, že najmä súkromní používatelia a samostatne zárobkovo činné osoby, ako aj malé spoločnosti môžu využívať všetky výhody programu Outlook for Mac 2021 ako samostatného programu zakúpením softvéru od spoločnosti Wiresoft. Okrem programu Outlook pre Mac nájdete v obchode so softvérom aj ďalšie programy balíka Office pre Mac, ako aj iný softvér spoločnosti Microsoft za výhodnú cenu.

V prípade otázok týkajúcich sa Outlook for Mac 2021 alebo inej verzie či iného programu Office for Mac jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie