Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019

MICROSOFT OUTLOOK 2019

79,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2019 - všestranný softvér balíka Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - všestranný softvér balíka Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program

Microsoft Outlook 2019 je aktuálna verzia osvedčeného programu balíka Office na profesionálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, ale aj na centrálne plánovanie a koordináciu schôdzok a kontaktov, ako je to typické pre moderné každodenné podnikanie.

V porovnaní s inými e-mailovými softvérmi je Outlook presvedčivý vďaka veľkému rozsahu nástrojov a možností, pomocou ktorých možno spravovať aj zložité projekty a rozsiahlu komunikáciu.

Používateľom pomáha intuitívne a používateľsky prívetivé používateľské rozhranie aplikácie Outlook 2019, ktoré umožňuje aj neskúseným používateľom rýchlo a jednoducho začať pracovať so softvérom. K tomu sa pridáva aj dotykovo optimalizovaná použiteľnosť, vďaka ktorej možno program ľahko používať aj na tabletoch a smartfónoch. Jednoduchá synchronizácia medzi rôznymi koncovými zariadeniami zaručuje, že používatelia majú pomocou aplikácie Outlook 2019 prístup k svojim e-mailom, kontaktom, úlohám a schôdzkam odkiaľkoľvek.

Na každodennú kancelársku prácu ponúka e-mailový softvér aj možnosť vytvárania prehľadných štruktúr priečinkov a tematických priečinkov na zmysluplné usporiadanie e-mailov atď. Inteligentné funkcie pomáhajú oddeliť dôležité od nedôležitého a automaticky ich podľa toho triediť. Používatelia tak môžu mať neustále prehľad o všetkých dôležitých úlohách a dôležitých stretnutiach. Mnohé užitočné funkcie im pomáhajú sústrediť sa na podstatné veci a šetriť tak drahocenný čas.

Pomocou aplikácie Outlook 2019 je možné spravovať aj niekoľko e-mailových účtov prostredníctvom rozhrania na pracovnej ploche a navzájom ich prepojiť. To umožňuje synchronizovať rôzne kalendáre vrátane schôdzok, aby sa zabránilo časovému prekrývaniu. Vďaka prehľadnému navigačnému panelu sú všetky funkcie pre e-maily, úlohy, kontakty a kalendáre rýchlo dostupné. Prepracované rozhranie aplikácie Outlook 2019 je ešte intuitívnejšie a pohodlnejšie na používanie ako predtým.

MS Outlook 2019 je inak k dispozícii len ako pevná súčasť príslušnej verzie balíka Office alebo v počte 5 licencií, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete e-mailový program kúpiť aj samostatne - a za mimoriadne nízku cenu. Kupujúci aplikácie Outlook 2019, ktorí chcú využívať všetky jej nové výhody, by si však mali uvedomiť, že softvér Office funguje len v systéme Windows 10.

V internetovom obchode Wiresoft môžete získať nielen túto aktuálnu verziu programu Outlook 2019, ale aj staršie, ako aj iné programy balíka Office za mimoriadne nízke ceny ako kúpnu verziu. V nasledujúcom podrobnom prehľade nájdete všetky zaujímavé nové funkcie aplikácie Outlook 2019.

Najdôležitejšie nové funkcie v aplikácii Outlook 2019 pre systém Windows

Outlook 2019 obsahuje v porovnaní s predchádzajúcou verziou množstvo vylepšení a nových funkcií, ktoré ešte viac zefektívňujú každodennú organizáciu e-mailovej prevádzky, schôdzok a úloh. Mnohé zjednodušenia sú užitočné najmä v detailoch a uľahčujú sústredenie sa na podstatné veci: od klasifikácie prichádzajúcich e-mailov podľa ich relevantnosti cez službu Safe Link na rozpoznávanie škodlivých odkazov až po organizáciu stretnutí v rôznych časových pásmach.

Doručená pošta s funkciou Relevance si poradí so záplavou e-mailov

Funkcia "Doručená pošta s relevanciou" používateľom doslova pomáha oddeliť zrno od pliev - keďže dnešná e-mailová prevádzka bohužiaľ obsahuje okrem skutočne dôležitých správ aj množstvo zbytočných správ, ak nie spamov alebo správ s prílohami škodlivého softvéru.

Funkcia rozdeľuje doručenú poštu na dve karty - označené ako "Relevantné" a "Ostatné". Najdôležitejšie správy sú samozrejme uložené na prvej karte, ale používateľ je informovaný aj o ďalších e-mailoch, ktoré sú zaradené do kategórie "Ostatné", a môže si ich prezerať prepnutím karty. Ďalšie funkcie, ako napríklad "Zamerané ", môžete použiť na jednorazové alebo všeobecné triedenie jednotlivých e-mailov na inej karte podľa potreby. Podmienkou používania služby Inbox with Relevance je však konto Microsoft Exchange.

Jednoduché triedenie e-mailov

Pre používateľov, ktorí nechcú aktivovať funkciu Doručená pošta s relevantnosťou alebo pracujú bez konta Exchange, sú v programe Outlook 2019 opäť k dispozícii rôzne možnosti triedenia, ako aj filter "Neprečítané" v zozname správ.

Označenie e-mailov ako "prečítané" pri ich odstraňovaní

Najmä pri rozsiahlej e-mailovej prevádzke je rýchly prehľad všetkých neprečítaných e-mailov mimoriadne dôležitý, aby ste nič neprehliadli. Mnohé správy však nie sú relevantné a sú vymazané neprečítané. Všetky takéto neprečítané správy nachádzajúce sa v priečinku "Odstránené položky" môžete teraz označiť ako prečítané niekoľkými kliknutiami bez toho, aby ste museli kliknúť na každú správu osobitne.

Režim sústredenia v programe Outlook 2019 uľahčuje koncentráciu

Osobitnú pozornosť si zaslúži aj novo integrovaný režim sústredenia, ktorého cieľom je pravý opak, a to chrániť používateľa pred ostatnými aktívnymi programami a správami počas čítania e-mailov alebo organizovania schôdzok ich dočasným skrytím

Počúvanie obsahu e-mailov

Keď je v kancelárii veľa práce a času málo, môže vám čítanie e-mailov s rozsiahlym obsahom prekážať. Outlook 2019 ponúka riešenie tohto problému tým, že umožňuje hlasné čítanie e-mailov v programe, zatiaľ čo príjemca môže súčasne vykonávať iné, dôležitejšie úlohy.

Zabezpečenie e-mailovej prevádzky pomocou služby Microsoft Safe Link

Outlook 2019 kladie osobitný dôraz aj na bezpečnosť údajov v e-mailoch.

Nová služba Safe-Link chráni pred škodlivým softvérom a phishingovými e-mailami, ktoré sa skrývajú najmä v odkazoch. Odkazy vložené do e-mailu sa zobrazujú pomocou oveľa lepšieho náhľadu, zatiaľ čo skener v reálnom čase spoľahlivo filtruje škodlivý softvér a phishingové odkazy.

Používanie aplikácie Outlook 2019 optimalizované pre dotykové ovládanie

Používatelia tabletov a smartfónov môžu aplikáciu Outlook používať ešte jednoduchšie vďaka novej integrácii gest. Na tento účel sú k dispozícii gestá "Potiahnite prstom doľava" a "Potiahnite prstom doprava" pre akcie ako "Označiť ako prečítané", "Vymazať", "Archivovať", "Označiť" a "Žiadne", ktoré možno priradiť jednotlivo.

Zobrazenie troch časových pásiem na plánovanie

Globálna spolupráca medzi spoločnosťami kladie nové požiadavky na organizáciu projektov a stretnutí. Outlook 2019 teraz ponúka možnosť pridať do kalendára viacero časových pásiem. Zobrazuje sa tu miestny časový dostupný pre všetkých účastníkov, čo uľahčuje výber času, ktorý vyhovuje všetkým pri plánovaní medzinárodných stretnutí.

Nezmeškajte pripomenutie stretnutia

Aby ste nezmeškali dôležité stretnutia, Outlook 2019 ponúka niekoľko možností, ako vám ich pripomenúť. Voliteľne je možné zobraziť nápadnú pripomienku nad aktuálne otvoreným oknom alebo na ňu upozorniť nenápadným blikaním na paneli úloh.

Zobrazenie účastníkov schôdzky

Ak chcete vedieť, kto sa zúčastňuje na schôdzke organizovanej iným účastníkom, odpovede iných osôb na príslušnú žiadosť sa teraz môžu zobrazovať v aplikácii Outlook 2019 na vlastnom počítači.

Zlepšenie vizuálneho dojmu e-mailov pomocou súborov SVG

E-maily môžu získať na informačnom obsahu a pôsobivosti aj prostredníctvom vizuálneho obsahu, napríklad vložením vektorovej grafiky - nazývanej aj škálovateľná vektorová grafika (SVG). Outlook 2019 obsahuje výber takýchto motívov SVG, ktoré môžete používať bezplatne.

Výhodou vektorovej grafiky je na jednej strane jej škálovateľnosť: to znamená, že ju možno zväčšovať alebo zmenšovať bez straty kvality obrazu a podľa potreby ju možno aj otáčať. Okrem toho sú k dispozícii rôzne filtre na úpravu, napríklad na zmenu farby.

Prístupná komunikácia v programe Outlook 2019

Outlook 2019 ponúka aj možnosť bezbariérovej komunikácie, takže e-maily atď. môžu čítať a chápať aj ľudia s obmedzenou schopnosťou pohybu. Program pritom uplatňuje medzinárodne platné normy. Príslušné riešenia sa zobrazia v zozname "Odporúčané akcie". Podporná oprava chýb sa dá v programe Outlook 2019 aktivovať už pri písaní správy, takže spontánnemu písaniu správ už nič nestojí v ceste. Automatické návrhy na zlepšenie môžete prijať jedným kliknutím a automaticky ich implementovať do aplikácie Outlook.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Outlook 2019

Outlook 2019 je k dispozícii pre systém Windows v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. Predvolene je nainštalovaná 32-bitová verzia. Jeho výhoda spočíva vo vyššej kompatibilite s mnohými ďalšími aplikáciami a doplnkami, ktoré možno používať spolu s programami Office.

  • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • Procesor: Dvojjadrový, 1,6 GHz alebo vyšší
  • Miesto na pevnom disku: aspoň 16 GB (32 bitov) alebo aspoň 20 GB (64 bitov)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo min. 4 GB RAM (64 bitov)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Kúpte si Outlook ako jeden program balíka Office Suite 2019 za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Outlook 2019 ako klasická súčasť balíkov Microsoft Office je zvyčajne k dispozícii len v rámci príslušného balíka Office. Na druhej strane spoločnosť Wiresoft ponúka program Outlook 2019 na predaj aj ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny ostatných poskytovateľov softvéru spoločnosti Microsoft. Pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft tak získate dvojnásobnú výhodu, ak nechcete používať žiadny iný program balíka Office, pretože program Outlook 2019 získate individuálne za mimoriadne výhodnú cenu!

Vaše výhody pri kúpe aplikácie Outlook 2019 od spoločnosti Wiresoft: Kúpite si licenciu pre jedného používateľa, ktorá vás nezaväzuje k drahému predplatnému s platenými aktualizáciami, ani nemá žiadne obmedzenia funkčnosti. Ide o čistú verziu nákupu, ktorá je registrovaná len na vás.

Bezpečný nákup softvéru so spoločnosťou Wiresoft: Licencia Outlook 2019 pre jedného používateľa, ktorú si zakúpite v našom obchode so softvérom, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie alebo ide o použitý softvér, ktorý už pôvodný kupujúci nepoužíva. Rozsah funkcií je 100 % použiteľný a úplne identický s programom Outlook 2019, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019. Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca použitého softvéru Microsoft ponúka iba oficiálne plné verzie, ktoré sú identické s programami Microsoft dostupnými v iných maloobchodných predajniach.

Nákup použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft je úplne legálny a bez rizika: ani vy, ani my sa nenachádzame v právne nebezpečnej zóne! Okrem toho sme každý program Microsoft ponúkaný spoločnosťou Wiresoft, či už ide o používaný softvér alebo súčasť objemovej licencie, otestovali z hľadiska jeho skutočnej a bezchybnej použiteľnosti, takže ho možno plnohodnotne a neobmedzene používať aj po ukončení nákupu a stiahnutí.

Najmä súkromní používatelia alebo slobodné povolania a malé spoločnosti môžu využívať všetky výhody aplikácie Outlook 2019 zakúpením softvéru od spoločnosti Wiresoft. V obchode so softvérom Wiresoft nájdete na predaj nielen program Outlook, ale aj všetky ostatné programy balíka Office, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook 2019 alebo iného programu Office, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené