Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10129
  • 543-06601
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Outlook 2019 je najnovšia verzia osvedčeného programu na profesionálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, ale aj na centrálne plánovanie a koordináciu stretnutí a kontaktov, ako je to typické pre moderný každodenný život na . v porovnaní s inými e-mailovými softvérmi je Office Business Outlook Outlook 2019 presvedčivý svojou širokou škálou nástrojov a možností, pomocou ktorých možno spravovať aj zložité projekty a rozsiahlu komunikáciu. podporuje intuitívne použiteľné a prívetivé používateľské rozhranie, ktoré umožňuje aj neskúseným používateľom rýchlo a jednoducho začať pracovať so softvérom. Okrem toho sa program vďaka dotykovej optimalizácii ľahko používa aj na tabletoch a smartfónoch. User

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - všestranný softvér Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program

Microsoft Outlook 2019 je najnovšia verzia osvedčeného Office-programu na profesionálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, ale aj na centrálne plánovanie a koordináciu schôdzok a kontaktov, pretože patrí k typickým úlohám v každodennom živote moderného podnikania.

V porovnaní s iným e-mailovým softvérom presvedčí Outlook veľkým rozsahom nástrojov a možností, pomocou ktorých možno spravovať aj zložité projekty a rozsiahlu komunikáciu.

Používateľom pomáha intuitívne a používateľsky prívetivé používateľské rozhranie aplikácie Outlook 2019, ktoré umožňuje aj neskúseným používateľom rýchlo a jednoducho začať pracovať so softvérom. K tomu sa pridáva aj dotykovo optimalizovaná použiteľnosť, vďaka ktorej sa program ľahko používa aj na tabletoch a smartfónoch. Jednoduchá synchronizácia medzi rôznymi zariadeniami zaručuje, že používatelia majú pomocou aplikácie Outlook 2019 prístup k svojim e-mailom, kontaktom, úlohám a schôdzkam odkiaľkoľvek.

E-mailový softvér okrem iného ponúka aj možnosť vytvárať prehľadné štruktúry priečinkov, ako aj tematické priečinky na zmysluplné usporiadanie e-mailov atď. Inteligentné funkcie pomáhajú oddeliť dôležité od nedôležitého a automaticky ich podľa toho triediť. Používatelia tak môžu mať neustále prehľad o všetkých dôležitých úlohách a dôležitých stretnutiach. Mnohé užitočné funkcie im pomáhajú sústrediť sa na podstatné veci a šetriť tak drahocenný čas.

V aplikácii Outlook 2019 je tiež možné spravovať viacero e-mailových účtov prostredníctvom rozhrania na pracovnej ploche a prepojiť ich. To umožňuje zosúladiť rôzne kalendáre vrátane schôdzok, čím sa zabráni časovému prekrývaniu. Vďaka prehľadnému navigačnému panelu sú všetky funkcie pre e-maily, úlohy, kontakty a kalendáre rýchlo dostupné. Okrem toho je rozhranie prepracované v aplikácii Outlook 2019 ešte intuitívnejšie a pohodlnejšie na používanie ako predtým.

MS Outlook 2019 je inak k dispozícii len ako pevná súčasť príslušnej verzie Office alebo od množstva 5 licencií, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete e-mailový program kúpiť aj samostatne - a za mimoriadne nízku cenu. Kupujúci aplikácie Outlook 2019, ktorí by chceli využívať všetky jej nové výhody, by si mali uvedomiť, že Office-softvér však funguje len pod Windows 10.

V internetovom obchode Wiresoft môžete získať nielen túto aktuálnu verziu programu Outlook 2019, ale aj staršie, ako aj iné Office-programy obzvlášť lacno ako nákupnú verziu. Všetky zaujímavé nové funkcie v programe Outlook 2019 nájdete v nasledujúcom podrobnom prehľade.

Najdôležitejšie nové funkcie v aplikácii Outlook 2019 pre Windows

Outlook 2019 obsahuje v porovnaní s predchádzajúcou verziou viacero vylepšení a nových funkcií, ktoré ešte viac zefektívňujú každodennú organizáciu e-mailovej prevádzky a schôdzok, ako aj úloh. Mnohé zo zjednodušení sú prínosom najmä v detailoch a uľahčujú sústredenie sa na podstatné veci: od klasifikácie prichádzajúcich e-mailov podľa ich relevantnosti cez službu Safe Link na odhaľovanie škodlivých odkazov až po organizáciu stretnutí v rôznych časových pásmach.

Doručená pošta s funkciou Relevance si poradí so záplavou e-mailov

Funkcia "Doručená pošta s relevanciou" pomáha používateľom doslova oddeliť zrno od pliev - keďže dnešná e-mailová prevádzka, žiaľ, obsahuje okrem skutočne dôležitých správ aj množstvo zbytočných, ak nie spamových alebo s prílohami škodlivého softvéru.

Funkcia rozdeľuje doručenú poštu na dve karty - označené ako "Relevantné" a "Ostatné". Najdôležitejšie správy sú samozrejme uložené na prvej karte, zatiaľ čo používateľ je informovaný aj o ďalších e-mailoch, ktoré sú zaradené do kategórie "Ostatné" a môže si ich prezerať prepnutím karty. Ďalšie funkcie, ako napríklad "Zamerané ", môžete použiť na jednorazové alebo všeobecné triedenie jednotlivých e-mailov na inej karte podľa potreby. Na používanie služby Inbox with Relevance je však potrebné konto Microsoft Exchange.

Jednoduché triedenie e-mailov

Pre používateľov, ktorí nechcú aktivovať funkciu Doručená pošta s relevantnosťou alebo ktorí pracujú bez konta Exchange, sú v programe Outlook 2019 namiesto toho opäť k dispozícii rôzne možnosti triedenia, ako aj filter "Neprečítané" v zozname správ.

Označenie e-mailov ako "prečítané" pri ich odstraňovaní

Najmä pri veľkom počte e-mailov je rýchly prehľad všetkých neprečítaných správ mimoriadne dôležitý, aby ste nič neprehliadli. Mnohé správy sú však irelevantné a vymažú sa neprečítané. Všetky takéto neprečítané správy nachádzajúce sa v priečinku Odstránené položky teraz môžete označiť ako prečítané niekoľkými kliknutiami bez toho, aby ste museli kliknúť na každú správu osobitne.

Režim sústredenia v programe Outlook 2019 uľahčuje sústredenie

Osobitnú pozornosť si zaslúži aj novo integrovaný režim zaostrenia, ktorého cieľom je pravý opak, a to chrániť používateľa pred ostatnými aktívnymi programami, ako aj správami pri čítaní e-mailov alebo organizovaní schôdzok ich dočasným skrytím

Počúvanie obsahu e-mailov

Keď je v kancelárii veľa práce a času málo, čítanie e-mailov s rozsiahlym obsahom vás môže zdržať. Outlook 2019 ponúka riešenie tohto problému tým, že umožňuje hlasné čítanie e-mailov aj v rámci programu, zatiaľ čo príjemca môže v tom istom čase dokončiť iné, dôležitejšie úlohy.

Zabezpečenie e-mailov pomocou služby Microsoft Safe Link

V programe Outlook 2019 sa kladie osobitný dôraz aj na bezpečnosť údajov v e-mailových správach.

Nová služba Safe-Link chráni pred škodlivým softvérom a podvodnými e-mailami, najmä skrytými v odkazoch. Odkazy vložené do e-mailu sa zobrazujú pomocou oveľa lepšieho náhľadu, zatiaľ čo skener v reálnom čase spoľahlivo filtruje škodlivý softvér a phishingové odkazy.

Používanie aplikácie Outlook 2019 optimalizované pre dotykové ovládanie

Používatelia tabletov a smartfónov môžu aplikáciu Outlook používať ešte jednoduchšie vďaka novej integrácii gest. Na tento účel sú k dispozícii gestá "Potiahnite prstom doľava" a "Potiahnite prstom doprava" pre akcie ako "Označiť ako prečítané", "Vymazať", "Archivovať", "Označiť" a "Žiadne", ktoré možno priradiť jednotlivo.

Zobrazenie troch časových pásiem na plánovanie

Globálna spolupráca medzi spoločnosťami kladie nové požiadavky na organizáciu projektov a stretnutí. Outlook 2019 teraz ponúka možnosť pridať do kalendára viacero časových pásiem. Zobrazí sa tak miestny čas, v ktorom sú všetci k dispozícii, čo uľahčuje výber času, ktorý vyhovuje všetkým pri plánovaní medzinárodných stretnutí.

Nezmeškajte pripomenutie stretnutia

Aby ste nezmeškali dôležité stretnutia, Outlook 2019 ponúka niekoľko spôsobov, ako vám ich pripomenúť. Tu je možné voliteľne zobraziť nápadnú pripomienku nad aktuálne otvoreným oknom alebo na ňu upozorniť nenápadným blikaním na paneli úloh.

Zobrazenie účastníkov schôdzky

Ak chcete vedieť, kto sa zúčastňuje na schôdzke organizovanej niekým iným, aplikácia Outlook 2019 vám teraz umožňuje zobraziť odpovede iných ľudí na príslušnú žiadosť vo vašom počítači.

Zlepšenie vizuálneho dojmu e-mailov pomocou súborov SVG

E-maily môžu získať informačný obsah a pôsobivosť aj prostredníctvom vizuálneho obsahu, napríklad tak, že odosielateľ vloží vektorovú grafiku - nazývanú aj škálovateľná vektorová grafika (SVG). Outlook 2019 obsahuje výber takýchto motívov SVG, ktoré môžete používať bezplatne.

Výhodou vektorovej grafiky je predovšetkým jej škálovateľnosť: to znamená, že ju možno zväčšovať alebo zmenšovať bez straty kvality obrazu a podľa potreby ju aj otáčať. Okrem toho sú k dispozícii rôzne filtre na úpravu, napríklad na zmenu farby.

Prístupná komunikácia v programe Outlook 2019

Outlook 2019 ponúka aj možnosť bezbariérovej komunikácie, takže e-maily atď. môžu čítať a rozumieť im aj osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Program pritom uplatňuje medzinárodne platné normy. V zozname "Odporúčané opatrenia" sa v každom prípade zobrazia príslušné riešenia. Podporná oprava chýb sa dá v programe Outlook 2019 aktivovať už pri písaní správy, takže spontánnemu písaniu správ už nič nestojí v ceste. Automatické návrhy na zlepšenie môžete prijať jedným kliknutím a automaticky ich implementovať do aplikácie Outlook.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Outlook 2019

Outlook 2019 je k dispozícii na adrese Windows v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii. V predvolenom nastavení je nainštalovaná 32-bitová verzia. Jeho výhodou je vyššia kompatibilita s mnohými ďalšími aplikáciami a doplnkami, ktoré možno používať spolu s programami Office.

  • Operačný systém - vyžaduje sa: Windows 10 alebo Windows Server 2019
  • Procesor: dvojjadrový, 1,6 GHz alebo vyšší
  • Miesto na pevnom disku: aspoň 16 GB (32 bitov) alebo aspoň 20 GB (64 bitov)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo min. 4 GB RAM (64 bitov)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Kúpte si Outlook ako jeden program z balíka Office Suite 2019 lacno na Wiresoft

Outlook 2019 ako klasická súčasť balíkov Microsoft Office je zvyčajne k dispozícii len v rámci príslušného balíka Office. Na druhej strane spoločnosť Wiresoft ponúka program Outlook 2019 na predaj aj ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny ostatných poskytovateľov softvéru spoločnosti Microsoft. Tým získate dvakrát pri nákupe softvéru s Wiresoft, ak nechcete používať žiadny iný program Office, pretože dostanete Outlook 2019 individuálne za mimoriadne nízku cenu!

Vaše výhody pri kúpe programu Outlook 2019 od spoločnosti Wiresoft: Kúpite si licenciu pre jedného používateľa, ktorá vás nezaväzuje k drahému predplatnému s platenými aktualizáciami, ani nemá žiadne obmedzenia funkčnosti. Ide o verziu, ktorá je registrovaná len na vás.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoft: Licencia Outlook 2019 pre jedného používateľa, ktorú si zakúpite v našom obchode so softvérom, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie alebo ide o použitý softvér, ktorý už pôvodný kupujúci nepoužíva. Súbor funkcií je 100 % použiteľný a úplne identický s aplikáciou Outlook 2019, ktorá je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019. Wiresoft ako renomovaný predajca použitého softvéru Microsoft ponúka iba oficiálne plné verzie, ktoré sú identické s programami Microsoft dostupnými v iných obchodoch.

Nákup použitého softvéru v spoločnosti Wiresoft je úplne legálny a bez rizika: ani vy, ani my sa nenachádzame v právne nebezpečnej zóne! Okrem toho sme každý program Microsoft ponúkaný v spoločnosti Wiresoft, či už ide o použitý softvér alebo súčasť objemovej licencie, otestovali z hľadiska jeho skutočnej a bezchybnej použiteľnosti, takže ho možno plnohodnotne a neobmedzene používať aj po dokončení nákupu a stiahnutí.

Najmä súkromní používatelia alebo slobodné povolania a malé podniky môžu využívať všetky výhody aplikácie Outlook 2019 s nákupom softvéru od spoločnosti Wiresoft. V obchode so softvérom Wiresoft nájdete na predaj nielen program Outlook, ale aj všetky ostatné programy Office, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook 2019 alebo iného programu Office, jednoducho využite naše odborné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie