Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

99,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook pre Mac 2019 ako samostatný program na správu e-mailov, kontaktov a schôdzok...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Microsoft Outlook pre Mac 2019 ako samostatný program na správu e-mailov, kontaktov a schôdzok

Outlook pre Mac 2019 je najnovšia verzia programu spoločnosti Microsoft pre počítače Apple  na profesionálnu centrálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, kontaktov a úloh - a teda prakticky nepostrádateľný v modernom každodennom podnikaní. V porovnaní s porovnateľným e-mailovým softvérom je Outlook stále neprekonateľný - vďaka širokej škále funkcií a možností je možné efektívne organizovať obchodnú komunikáciu naprieč časom a hranicami krajiny a s programom sa dajú ľahšie riadiť aj zložité projekty.

Intuitívne a zároveň ľahko použiteľné nové rozhranie aplikácie Outlook for Mac 2019 podporuje profesionálov aj začiatočníkov v ich každodennej kancelárskej práci, pretože program umožňuje rýchlo a jednoducho začať používať dostupné funkcie.

Outlook for Mac 2019 ponúka aj lepší prehľad o e-mailovej prevádzke prostredníctvom možnosti vytvárania komplexných štruktúr priečinkov pre príslušné úlohy alebo témy; to umožňuje rozumne a prehľadne organizovať e-maily a súvisiace kontaktné informácie atď. Inteligentné funkcie v priečinku doručenej pošty podporujú používateľov v ich každodennej komunikácii, aby mohli rozlišovať medzi nedôležitými a dôležitými vecami a podľa toho ich inteligentne triediť. Vďaka tomu máte vždy prehľad o všetkých skutočne dôležitých úlohách a dôležitých stretnutiach.

Ďalšie užitočné funkcie v aplikácii Outlook for Mac 2019 tiež pomáhajú šetriť čas tým, že umožňujú používateľom lepšie sa sústrediť na podstatné veci. Možnosť prepojenia a správy viacerých e-mailových účtov prostredníctvom jedného rozhrania na pracovnej ploche, ktorá je k dispozícii v aplikácii Outlook for Mac 2019, umožňuje lepšiu koordináciu komunikácie. Napríklad pri organizovaní schôdzí sa jednotlivé kalendáre účastníkov vrátane už vyplnených termínov synchronizujú, aby sa od začiatku predišlo časovému prekrývaniu.

Na prehľadnom navigačnom paneli sú okamžite k dispozícii všetky funkcie potrebné na prácu s e-mailami a úlohami, ako aj na úpravu kontaktov a kalendárov. Okrem toho bolo prepracované rozhranie pracovnej plochy aplikácie Outlook pre Mac 2019, ktoré sa teraz vďaka intuitívnym funkciám a funkciám používa ešte pohodlnejšie ako v predchádzajúcej verzii.

Novinkou je aj optimalizácia používania na dotyk, takže Outlook sa teraz lepšie používa aj na tabletoch a smartfónoch. Okrem toho táto verzia ponúka jednoduchšiu synchronizáciu medzi rôznymi koncovými zariadeniami, takže všetky e-maily, kontakty, úlohy a schôdzky sú prístupné lokálne a nezávisle prostredníctvom aplikácie Outlook for Mac 2019.

MS Outlook for Mac 2019 nie je k dispozícii v bežných obchodoch ako licencia pre jedného používateľa, ale ponúka sa len ako neoddeliteľná súčasť rovnomennej verzie balíka Office for Mac - v spoločnosti Wiresoft si však môžete e-mailový softvér od Microsoftu kúpiť aj samostatne - za mimoriadne výhodnú cenu!

V internetovom obchode Wiresoft nájdete nielen túto verziu programu Outlook pre Mac, ale aj staršie vydania, ako aj ostatné programy balíka Office pre macOS v podobe jednotlivých zakúpených verzií. Nižšie si môžete prečítať podrobný prehľad všetkých zaujímavých nových funkcií verzie Outlook for Mac 2019.

Prezentácia najdôležitejších nových funkcií v aplikácii Outlook for Mac 2019 pre e-mailovú prevádzku

V porovnaní s predchádzajúcou verziou obsahuje Outlook forMac 2019 celý rad optimalizovaných existujúcich a úplne nových funkcií, ktoré ešte viac uľahčujú organizáciu e-mailovej prevádzky a každodennú koordináciu stretnutí a úloh. Jednotlivé menšie vylepšenia spoločne prinášajú výrazné zvýšenie výkonu, pretože ešte viac uľahčujú sústredenie sa na podstatné veci: začína to inteligentnou klasifikáciou prichádzajúcej e-mailovej prevádzky podľa jej relevantnosti, doplnenou bezpečnou detekciou škodlivých odkazov v nej obsiahnutých prostredníctvom služby Microsoft Safe-Link, a nekončí automatickou konverziou časových pásiem na organizáciu stretnutí mimo domova.

Doručená pošta s významom pre zvládanie každodennej záplavy e-mailov

Denná e-mailová prevádzka vo firme zvyčajne obsahuje okrem skutočne dôležitých správ aj množstvo zbytočných a nevyžiadaných správ. Funkcia "Doručená pošta s relevanciou" tu ponúka užitočný prostriedok nápravy, pretože pomáha používateľom oddeliť dôležité od nedôležitého tým, že ich vopred roztriedi a zodpovedajúcim spôsobom zoradí. Na tento účel sa v priečinku Doručená pošta s relevantnosťou používajú dve karty doručenej pošty - s názvami "Relevantné" a "Ostatné". Správy, ktoré sú považované za dôležité, sa automaticky uchovávajú na karte "Relevantné", všetky ostatné na karte "Ostatné". Outlook však používateľa informuje o ďalších e-mailoch, ktoré si môže okamžite zobraziť jednoduchým prepnutím karty.

Ďalšie funkcie, ako napríklad "Zamerané", dopĺňajú predbežné triedenie definovaním e-mailov, ktoré sa majú triediť buď jednorazovo, alebo všeobecne na príslušnej inej karte. Na používanie služby Inbox with Relevance je potrebné konto Microsoft Exchange.

Poznámka @mention

Ak chce autor v e-mailovej správe alebo pozvánke na stretnutie upozorniť na konkrétnu osobu, vloží do tela textu symbol @ doplnený príslušným menom. Tým sa toto meno zvýrazní v tele správy, Outlook for Mac 2019 ho potom automaticky pridá aj do riadku predmetu a @ sa zobrazí aj vedľa správy v priečinku doručenej pošty.

Potvrdenia o prečítaní a doručení e-mailu

Na zabezpečenie toho, aby príjemca správu nielen prijal, ale aj prečítal, používa Outlook for Mac 2019 na jednej strane potvrdenie o doručení, že e-mail bol skutočne doručený do schránky príjemcu, a na druhej strane potvrdenie o prečítaní, ktoré odosielateľ dostane po otvorení správy.

Používanie e-mailových šablón pre podobné správy

V každodennej e-mailovej prevádzke sa často pravidelne odosielajú správy, ktorých obsah sa mení len zriedka, napr. stavové správy atď. To sa dá dosiahnuť ešte rýchlejšie nastavením a používaním uložených šablón, ktoré sú v prípade potreby okamžite k dispozícii. Pred odoslaním šablóny je potom potrebné pridať len nové informácie.

Oneskorené odosielanie e-mailových správ

Outlook pre Mac 2019 ponúka možnosť určiť čas odosielania e-mailov podľa definovaných pravidiel. To umožňuje oneskorenie prenosu jednotlivých aj všetkých správ - o celé dni, hodiny aj minúty. Príslušný e-mail sa uloží do priečinka Koncepty do určeného termínu a odošle sa aj vtedy, keď v počítači nie je otvorený Outlook.

Ďalšie inovácie v programe Outlook for Mac 2019 pre organizácie

Nasledujúce nové alebo optimalizované funkcie tiež uľahčujú organizáciu stretnutí a ponúkajú praktické uľahčenie komunikácie:

 • Koordinácia rôznych časových pásiem: Je to praktické najmä pri plánovaní cesty do iného časového pásma: Outlook for Mac 2019 tu má možnosť vytvoriť príslušnú udalosť s miestnym časom začiatku a konca. Vďaka automatickej konverzii údajov nie je potrebné vyhľadávať na internete a vykonávať vlastnú konverziu.
 • Súhrnné karty pre výlety: Táto inteligentnejšia funkcia v programe Outlook nielen automaticky pridáva rezervované cesty do kalendára, ale aj samostatne používa rovnaké súhrnné karty pre všetky stretnutia a dátumy, ktoré rozpozná v rezerváciách - okrem dátumov a časov, miest a dôležitých čísel, ako aj ďalších užitočných informácií.
 • Režim sústredenia zlepšuje sústredenie: Režim sústredenia, ktorý je novo integrovaný do aplikácie Outlook for Mac 2019, zlepšuje sústredenie pri práci, či už ide o písanie alebo čítanie e-mailov alebo koordináciu schôdzí, tým, že dočasne skryje všetky ostatné aktívne aplikácie, ako aj nové správy.
 • Služba Microsoft Safe-Link poskytuje zabezpečenie e-mailov : Outlook for Mac 2019 poskytuje vylepšené zabezpečenie pri prijímaní potenciálne škodlivých e-mailov. Služba Microsoft Safe-Link Service zisťuje najmä škodlivý softvér skrytý v odkazoch podvodných e-mailov, ktoré sa zobrazujú v optimalizovanom náhľade. Integrovaný skener v reálnom čase spoľahlivo filtruje škodlivý softvér a phishingové odkazy.
 • Dotykové ovládanie programu Outlook for Mac 2019 : Používatelia programu Outlook for Mac 2019 na tablete alebo smartfóne môžu program ovládať ešte intuitívnejšie vďaka vylepšenému začleneniu gest. Akcie, ako napríklad "Označiť ako prečítané", "Označiť", "Vymazať", "Archivovať" a "Žiadne", možno individuálne definovať gestami "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava".
 • Zobrazenie účastníkov schôdzky: Ak schôdzku organizuje iný zamestnanec, odpovede pozvaných osôb na žiadosť sa môžu zobraziť aj v programe Outlook for Mac 2019 na ich vlastnom počítači Mac.
 • Vizuálne vylepšite e-maily pomocou súborov SVG: E-maily často získajú na informačnom obsahu, ako aj na pôsobivosti, ak odosielateľ vloží vhodný súbor SVG - Scalable Vector Graphics alebo vektorovú grafiku. Výhodou vektorovej grafiky je nielen jej škálovateľnosť, čo znamená, že sa dá zväčšiť, zmenšiť alebo otočiť bez straty kvality obrazu. Môžete ich tiež ďalej upravovať pomocou rôznych filtrov. Outlook for Mac 2019 ponúka na tento účel výber vhodných motívov SVG.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Outlook 2019 v počítači Mac

Nižšie uvedené informácie uvádzajú minimálne požiadavky na inštaláciu a spustenie aplikácie Outlook for Mac 2019 na zariadení Apple.

 • Operačný systém: verzia jedného z troch najnovších operačných systémov macOS
 • iPad a iPhone: minimálne iOS 8.0 alebo novší - na používanie funkcií strojového učenia je potrebný iOS 12.0
 • Procesor: Intel
 • Pamäť: aspoň 4 GB
 • Pevný disk: aspoň 3 GB voľného miesta
 • Grafická karta: aspoň 1 280 x 800 pixelov

Kúpte si Outlook pre Mac ako samostatný program balíka Office Suite pre Mac 2019 za nízku cenu v spoločnosti Wiresoft

Ako typický softvér balíkov Microsoft Office pre Mac je Outlook pre Mac 2019 k dispozícii u väčšiny predajcov len pri zakúpení príslušnej kompletnej verzie balíka Office. Na druhej strane spoločnosť Wiresoft ponúka aplikáciu Outlook for Mac 2019 aj samostatne vo svojom obchode so softvérom. Ak si kúpite softvér od spoločnosti Wiresoft, profitujete z toho dvakrát: na jednej strane zo všetkých výhod, ktoré táto kúpna verzia ponúka v porovnaní s predplatenou verziou, ktorá zvyčajne obsahuje spoplatnené aktualizácie, a na druhej strane z mimoriadne výhodnej ceny!

Outlook pre Mac 2019 ponúkaný spoločnosťou Wiresoft sa v žiadnom prípade nelíši od softvéru, ktorý je súčasťou príslušného balíka Office, ani nemá žiadne obmedzenia z hľadiska funkčnosti.

Bezpečný nákup softvéru pomocou Wiresoft: Outlook for Mac 2019 je licencia pre jedného používateľa, ktorá pochádza z väčšej objemovej licencie, ktorú už pôvodný kupujúci - zvyčajne spoločnosť - nepoužíva. Tento softvér je na vás zaregistrovaný až po zakúpení. Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca ponúka iba použitý softvér spoločnosti Microsoft, ktorého nákup a predaj v rámci EÚ je úplne legálny a bez rizika. Ide vždy o oficiálne plné verzie, ktoré sú totožné s programami ponúkanými spoločnosťou Microsoft. V záujme vašej bezpečnosti sme každý program Microsoft ponúkaný v rámci objemovej licencie skontrolovali z hľadiska jeho dokonalej použiteľnosti, aby ste ho po nainštalovaní mohli plnohodnotne a neobmedzene používať.

To znamená, že najmä súkromní používatelia, samostatne zárobkovo činné osoby a malé podniky môžu využívať všetky výhody aplikácie Outlook for Mac 2019 ako samostatného programu zakúpením softvéru od spoločnosti Wiresoft. Okrem programu Outlook pre Mac nájdete v obchode so softvérom aj ďalšie programy balíka Office pre Mac, ako aj iný softvér spoločnosti Microsoft za výhodnú cenu.

V prípade otázok týkajúcich sa programu Outlook for Mac 2019 alebo inej verzie či iného programu Office for Mac jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené