Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10146
 • 36F-00467
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
63,90 € * 69,90 € * (8,58% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Outlook for Mac 2019 je najnovšia verzia programu pre počítače Microsoft Apple  na profesionálnu centrálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, kontaktov a úloh - a teda prakticky nepostrádateľný v modernom každodennom živote. je v porovnaní s porovnateľným e-mailovým softvérom pravdepodobne stále neprekonaný - vďaka širokej škále funkcií a možností možno s programom efektívne organizovať obchodnú komunikáciu naprieč časom i hranicami krajiny a ľahšie riadiť aj zložité projekty. Intuitívne a zároveň používateľsky prívetivé nové rozhranie Business Outlook  Desktop  Outlook for Mac 2019 podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov v ich každodennej kancelárskej práci, pretože program umožňuje rýchly a jednoduchý začiatok používania dostupných funkcií.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"

Samostatný program Microsoft Outlook pre Mac 2019 - na správu e-mailov, kontaktov a schôdzok

Outlook for Mac 2019 je najnovšia verzia programu spoločnosti Microsoft pre počítače Apple  na profesionálnu centrálnu organizáciu e-mailovej prevádzky, kontaktov a úloh - a teda prakticky nepostrádateľný v každodennom živote moderného podnikania. V porovnaní s porovnateľným e-mailovým softvérom je Outlook stále neprekonaný - vďaka širokej škále funkcií a možností možno obchodnú komunikáciu efektívne organizovať naprieč časom a hranicami krajiny a s programom možno ľahšie riadiť aj zložité projekty.

Intuitívne a zároveň ľahko použiteľné nové rozhranie aplikácie Outlook pre Mac 2019 pomáha profesionálom aj začiatočníkom pri každodenných kancelárskych úlohách, pretože program umožňuje rýchlo a jednoducho začať používať dostupné funkcie.

Lepšiu prehľadnosť e-mailovej prevádzky poskytuje aj aplikácia Outlook for Mac 2019 vďaka možnosti vytvárať komplexné štruktúry priečinkov pre každú úlohu alebo tému; to umožňuje zmysluplne a prehľadne organizovať e-maily a s nimi súvisiace kontaktné informácie atď. Inteligentné funkcie v priečinku doručenej pošty podporujú používateľov v ich každodennej komunikácii, aby dokázali rozlíšiť nedôležité veci od dôležitých a podľa toho ich inteligentne triediť. Vďaka tomu budete mať neustále prehľad o všetkých skutočne dôležitých úlohách a dôležitých stretnutiach.

Ďalšie užitočné funkcie v aplikácii Outlook for Mac 2019 tiež pomáhajú šetriť čas tým, že umožňujú používateľom lepšie sa sústrediť na podstatné veci. Vďaka možnosti prepojenia a správy viacerých e-mailových účtov prostredníctvom jedného rozhrania na pracovnej ploche, ktorá je k dispozícii v aplikácii Outlook for Mac 2019, je možné lepšie koordinovať komunikáciu. Napríklad pri organizovaní schôdzí sa jednotlivé kalendáre účastníkov vrátane už vyplnených schôdzok synchronizujú, aby sa od začiatku predišlo časovému prekrývaniu.

Na prehľadnom navigačnom paneli sú okamžite k dispozícii všetky funkcie potrebné na prácu s e-mailami a úlohami, ako aj na úpravu kontaktov a kalendárov. Okrem toho bolo prepracované rozhranie pracovnej plochy aplikácie Outlook pre Mac 2019, ktoré sa teraz vďaka intuitívnym funkciám a funkciám používa ešte pohodlnejšie ako v predchádzajúcej verzii.

Novinkou je aj optimalizácia pre dotykové ovládanie, takže Outlook sa teraz lepšie používa na tabletoch aj smartfónoch. Okrem toho táto verzia ponúka jednoduchšiu synchronizáciu medzi rôznymi koncovými zariadeniami, takže prostredníctvom aplikácie Outlook pre Mac 2019 môžete mať nezávislý lokálny prístup ku všetkým e-mailom, kontaktom, úlohám aj schôdzkam.

MS Outlook for Mac 2019 nie je k dispozícii v bežných obchodoch ako licencia pre jedného používateľa, ale ponúka sa len ako neoddeliteľná súčasť rovnomennej verzie Office for Mac alebo - v spoločnosti Wiresoft si však môžete e-mailový softvér od spoločnosti Microsoft kúpiť aj samostatne - za mimoriadne nízku cenu!

V internetovom obchode spoločnosti Wiresoft nájdete nielen túto verziu programu Outlook pre Mac, ale aj staršie verzie, ako aj ostatné programy Office pre systém macOS v podobe verzií na jedno zakúpenie. Môžete si prečítať podrobný prehľad všetkých zaujímavých nových funkcií Outlook for Mac 2019 verzia v nasledujúcej.

Predstavujeme najdôležitejšie nové funkcie aplikácie Outlook for Mac 2019, pokiaľ ide o odosielanie e-mailov

V porovnaní s predchádzajúcou verziou obsahuje Outlook forMac 2019 celý rad optimalizovaných existujúcich, ako aj úplne nových funkcií, s ktorými je organizácia e-mailovej prevádzky a koordinácia a koordinácia schôdzok a nevyriešených úloh ešte jednoduchšia na každodennej báze. Jednotlivé menšie vylepšenia spolu prinášajú výrazné zvýšenie výkonu, pretože ešte viac uľahčujú sústredenie sa na podstatné veci: Začína to inteligentnou klasifikáciou prichádzajúcej e-mailovej prevádzky podľa jej relevantnosti, ktorú dopĺňa bezpečná detekcia škodlivých odkazov v nej obsiahnutých prostredníctvom služby Microsoft Safe Link Service, a nekončí to automatickou konverziou časových pásiem na organizáciu stretnutí mimo domova.

Doručená pošta s významom pre správu každodennej záplavy e-mailov

Denná e-mailová prevádzka vo firme zvyčajne obsahuje okrem skutočne dôležitých správ aj množstvo zbytočných a nevyžiadaných správ. Funkcia "Doručená pošta s relevanciou" tu ponúka užitočný prostriedok nápravy, pretože podporuje používateľov pri oddeľovaní dôležitých vecí od nedôležitých a ich triedení pomocou predbežného triedenia. Na tento účel sa v priečinku Doručená pošta s relevantnosťou používajú dve karty Doručená pošta - s názvami "Relevantné" a "Ostatné". Správy označené ako dôležité sa automaticky uchovávajú na karte "Relevantné" a všetky ostatné sa uchovávajú na karte "Ostatné". Outlook však používateľa informuje o ďalších e-mailoch, ktoré si môže okamžite zobraziť jednoduchým prepnutím karty.

Ďalšie funkcie, ako napríklad "Zamerané", dopĺňajú predtriedenie tým, že definujú, ktoré e-maily sa majú triediť na inej karte buď jednorazovo, alebo všeobecne. Na používanie služby Inbox with Relevance je potrebné konto Microsoft Exchange.

Poznámka @mention

Ak chce autor v e-mailovej správe alebo pozvánke na stretnutie upozorniť na konkrétnu osobu, vloží do tela správy symbol @ doplnený príslušným menom. Tým sa toto meno zvýrazní v tele správy, Outlook for Mac 2019 ho potom automaticky pridá aj do predmetu a @ sa zobrazí aj vedľa správy v priečinku Doručená pošta.

Potvrdenia o prečítaní a doručení e-mailu

Ak chcete mať istotu, že príjemca správu nielen prijal, ale aj prečítal, Outlook for Mac 2019 používa potvrdenie o doručení, že e-mail bol skutočne doručený do schránky príjemcu, a potvrdenie o prečítaní, ktoré odosielateľ dostane po otvorení správy.

Používanie e-mailových šablón pre podobné správy

V každodennej e-mailovej prevádzke sa často pravidelne odosielajú správy, ktorých obsah sa mení len zriedka, napr. správy o stave atď. To sa dá dosiahnuť ešte rýchlejšie nastavením a používaním uložených šablón, ktoré sú v prípade potreby okamžite k dispozícii. Potom je potrebné pred odoslaním šablóny pridať len nové informácie.

Oneskorené odosielanie e-mailových správ

Outlook for Mac 2019 poskytuje možnosť určiť, kedy odoslať poštu prostredníctvom definovaných pravidiel. To vám umožní odložiť doručenie jednotlivých správ, ako aj všetkých správ - o celé dni, hodiny a minúty. Príslušný e-mail sa uloží do priečinka Koncepty do určeného času a odošle sa aj vtedy, ak v počítači nie je otvorený program Outlook.

Ďalšie nové funkcie aplikácie Outlook for Mac 2019 pre organizáciu

Nasledujúce nové alebo zjednodušené funkcie tiež uľahčujú organizáciu schôdzok a poskytujú praktické uľahčenie komunikácie:

 • Koordinácia rôznych časových pásiem: Zvlášť praktické je to pri plánovaní cesty do iného časového pásma.Outlook for Mac 2019 tu má možnosť vytvoriť príslušnú udalosť s miestnym časom začiatku a konca. Vďaka automatickej konverzii informácií nie je potrebné vyhľadávať na internete a vykonávať vlastnú konverziu.
 • Súhrnné cestovné karty: Táto inteligentnejšia funkcia v programe Outlook nielen automaticky pridáva rezervované cesty do kalendára, ale aj samostatne používa rovnaké súhrnné karty pre všetky dátumy a časy, ktoré rozpozná v rezerváciách - okrem dátumov a časov, miest a dôležitých čísel a ďalších užitočných informácií.
 • Režim sústredenia zlepšuje sústredenie: Režim sústredenia, ktorý je novo integrovaný do aplikácie Outlook for Mac 2019, zlepšuje sústredenie pri práci, či už ide o písanie alebo čítanie e-mailov alebo koordináciu schôdzí, tým, že dočasne skryje všetky ostatné aktívne aplikácie, ako aj nové správy.
 • Služba Microsoft Safe-Link poskytuje zabezpečenie e-mailov : Outlook for Mac 2019 poskytuje vylepšené zabezpečenie pri prijímaní potenciálne škodlivých e-mailov. Služba Microsoft Safe-Link detekuje najmä takýto škodlivý softvér skrytý v odkazoch podvodných e-mailov, ktoré sa zobrazujú v optimalizovanom náhľade. Integrovaný skener v reálnom čase spoľahlivo filtruje škodlivý softvér a phishingové odkazy.
 • Dotykovo optimalizované ovládanie programu Outlook for Mac 2019 : Používatelia programu Outlook for Mac 2019 na tablete alebo smartfóne môžu program ovládať ešte intuitívnejšie vďaka vylepšenému začleneniu gest. Akcie ako "Označiť ako prečítané", "Označiť", "Odstrániť", "Archivovať" a "Žiadne" možno individuálne definovať gestami "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava".
 • Zobrazenie účastníkov schôdzky: Ak iný zamestnanec zorganizuje schôdzku, odpovede pozvaných ľudí na žiadosť v programe Outlook for Mac 2019 sa môžu zobraziť aj na ich vlastnom počítači Mac.
 • Vizuálne vylepšite e-maily pomocou súborov SVG: E-maily často získajú na informačnom obsahu, ako aj na pôsobivosti, keď k nim odosielateľ priloží zodpovedajúci súbor SVG - Scalable Vector Graphics alebo vektorovú grafiku. Výhodou vektorovej grafiky je nielen jej škálovateľnosť, čo znamená, že ju možno zväčšovať, zmenšovať alebo otáčať bez straty kvality obrazu. Môžete ich tiež ďalej upravovať pomocou rôznych filtrov. Outlook for Mac 2019 ponúka na tento účel výber vhodných tém SVG.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Outlook 2019 v počítači Mac

Nižšie uvedené podrobnosti uvádzajú minimálne požiadavky na inštaláciu a spustenie aplikácie Outlook for Mac 2019 na zariadení Apple.

 • Operačný systém: verzia jedného z troch najnovších operačných systémov macOS
 • iPad a iPhone: iOS 8.0 alebo novší - na používanie funkcií strojového učenia je potrebný iOS 12.0
 • Procesor: Intel
 • Pamäť: aspoň 4 GB
 • Pevný disk: aspoň 3 GB voľného miesta
 • Grafická karta: aspoň 1 280 x 800 pixelov

Outlook pre Mac ako samostatný program Office-Suite for Mac 2019 kúpiť lacno na Wiresoft

Ako typický softvér balíkov Microsoft Office pre Mac je Outlook for Mac 2019 k dispozícii u väčšiny predajcov len pri zakúpení príslušnej kompletnej verzie Office. Na druhej strane spoločnosť Wiresoft ponúka aplikáciu Outlook for Mac 2019 samostatne vo svojom obchode so softvérom. Pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft môžete profitovať hneď dvakrát: na jednej strane zo všetkých výhod, ktoré táto verzia ponúka v porovnaní s predplatenou verziou, ktorá zvyčajne obsahuje spoplatnené aktualizácie, a na druhej strane z mimoriadne nízkej ceny!

Outlook pre Mac 2019 ponúkaný spoločnosťou Wiresoft sa v žiadnom prípade nelíši od softvéru, ktorý je súčasťou príslušného balíka Office, ani nemá žiadne obmedzenia z hľadiska funkčnosti.

Bezpečný nákup softvéru pomocou Wiresoft: Outlook for Mac 2019 je licencia pre jedného používateľa, ktorá pochádza z väčšej objemovej licencie, ktorú už pôvodný kupujúci - zvyčajne spoločnosť - nepoužíva. Tento softvér je na vás zaregistrovaný až po zakúpení. Wiresoft ako renomovaný predajca ponúka len taký použitý softvér Microsoft, ktorého nákup a predaj v rámci EÚ je úplne legálny a bez rizika. Ide vždy o oficiálne plné verzie, ktoré sú totožné s programami ponúkanými spoločnosťou Microsoft. Pre vašu bezpečnosť sme každý program Microsoft ponúkaný v rámci množstevnej licencie otestovali na bezchybnú použiteľnosť, aby ste ho po inštalácii mohli plnohodnotne a neobmedzene používať.

Tak, najmä súkromní používatelia a samostatne zárobkovo činné osoby, ako aj malé podniky môžu využívať všetky výhody Outlook for Mac 2019 ako samostatný program s nákupom softvéru od spoločnosti Wiresoft. Okrem programu Outlook pre Mac nájdete v obchode so softvérom aj ďalšie programy Office pre Mac, ako aj ďalší softvér spoločnosti Microsoft za rozumnú cenu.

V prípade otázok týkajúcich sa programu Outlook for Mac 2019 alebo inej verzie či iného programu Office for Mac jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie