Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2016

MICROSOFT POWERPOINT 2016

64,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint 2016 ako samostatný program balíka Office Microsoft PowerPoint je...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2016"

Microsoft PowerPoint 2016 ako samostatný program balíka Office

Microsoft PowerPoint je všestranný softvér na navrhovanie presvedčivých prezentácií a prednášok a na prehľadné prezentovanie informácií. Verzia PowerPoint 2016 predstavuje ďalší míľnik v osvedčenom softvéri balíka Office na úspešné odovzdávanie obsahu iným ľuďom v podnikaní, v škole a na univerzite

úspešne komunikovať obsah s ostatnými ľuďmi v podnikaní, v škole a na univerzite. PowerPoint 2016 podporuje profesionálov aj začiatočníkov mnohými intuitívne použiteľnými nástrojmi na vytváranie prehľadne navrhnutých prezentácií a tým aj na živé sprostredkovanie tém prednášky.

Používateľsky prívetivé rozhranie programu Microsoft PowerPoint 2016 uľahčuje prácu s programom. Okrem toho je k dispozícii veľký výber štandardizovaných šablón a grafických prvkov, ako aj programov, ktoré každej prezentácii dodajú individuálny vzhľad. Vďaka optimalizovanému dotykovému ovládaniu možno aplikáciu PowerPoint 2016 používať aj na tabletoch; okrem digitálneho pera možno niektoré nástroje ovládať aj prstom.

Skutočnosť, že verzia PowerPoint 2016 stále funguje pod operačným systémom Windows 7, znamená, že ju využijú najmä tí, ktorí chcú naďalej používať tento operačný systém. Používatelia, ktorí používajú aj službu Microsoft OneDrive, môžu PowerPoint 2016 používať aj v tímoch na efektívnu spoluprácu prostredníctvom cloudových služieb.

Program PowerPoint 2016 je k dispozícii nielen od spoločnosti Wiresoft ako neoddeliteľná súčasť príslušnej verzie balíka Office, ale môžete si ho kúpiť aj samostatne!

Okrem tohto softvéru PowerPoint 2016 nájdete v internetovom obchode Wiresoft aj staršie a novšie verzie za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa, bez predplatného, ktoré vás zaväzuje kupovať aktualizácie softvéru. Nasledujúci prehľad obsahuje všetky zaujímavé funkcie aplikácie PowerPoint 2016.

Prehľad najdôležitejších funkcií a vlastností aplikácie PowerPoint vo verzii 2016

Okrem mnohých optimalizácií a rozšírení funkcií predchádzajúceho vydania obsahuje verzia PowerPoint 2016 aj nové nástroje a grafiku, ktoré ponúkajú ešte viac možností pri vytváraní prezentácií, ale aj uľahčujú spoluprácu na dokumente.

Nové funkcie aplikácie PowerPoint vo verzii 2016

Nové funkcie aplikácie Outlook okrem iného zlepšujú riadenie času pri prezentovaní a

ponúka praktickú možnosť zvýraznenia obsahu:

 • Návrhár aplikácie PowerPoint: Ak vám niekedy chýba nápad na nový dizajn prezentácie, integrovaný návrhár aplikácie PowerPoint vám po vložení obrázka alebo grafiky do prezentácie poskytne rôzne návrhy. Tie si môžete okamžite osvojiť jedným kliknutím.
 • PowerPoint Morph : Pomocou novej funkcie Morph možno vytvárať zaujímavé animované prechody medzi jednotlivými snímkami prezentácie. Predpokladom je, že prvok, ktorý sa má upraviť morfovaním, sa nachádza na dvoch po sebe nasledujúcich snímkach. Môžu to byť obrázky, grafika a dokonca aj 3D tvary, ale aj slová alebo celé texty.
 • Zvýraznenie detailov pomocou nástroja štetec: Ak chce prezentujúci počas prezentácie spontánne zvýrazniť jednotlivé prvky, napríklad grafiku alebo slová, môže na tento účel použiť štetec integrovaný v aplikácii PowerPoint. Tento nástroj je vizuálne zaujímavou alternatívou k laserovému ukazovadlu alebo prútiku, ktorý upozorňuje publikum na dôležité detaily. Celý proces prebieha len v režime prezentácie, takže samotný dokument PowerPoint zostáva nezmenený.
 • Časový harmonogram: Najmä pri dlhších prezentáciách môže byť problém efektívne využiť daný časový rámec, ak napríklad otázky z publika ovplyvňujú koncepciu. Práve tu vám nástroj na sledovanie času pomôže lepšie zvládnuť riadenie času: Ukazuje prezentujúcemu čas počas prezentácie, aby mohol primerane reagovať a vykonať úpravy napríklad v prípade meškania.
 • Funkcia zdieľania: Vďaka pohodlnejšiemu dizajnu funkcie zdieľania možno teraz prezentácie jednoduchšie a rýchlejšie publikovať prostredníctvom kanálov sociálnych médií, ako je okrem iného Facebook.
 • Použite prezentačnú službu: Používatelia konta Microsoft môžu túto službu využívať, aby prezentáciu mohli prostredníctvom prehliadača sledovať aj ostatní kolegovia a partneri. Priradenie oprávnení možno definovať individuálne pre každú prezentáciu programu PowerPoint.

Používanie nových funkcií balíka Office v aplikácii PowerPoint 2016

PowerPoint 2016 ako typický program balíka Office obsahuje aj celý rad nových všeobecných funkcií, ktoré všeobecne uľahčujú a zjednodušujú používanie softvéru. Používateľov podporujú najmä tieto funkcie a nástroje:

 • Integrácia služby OneDrive: Vďaka všeobecnej integrácii služby OneDrive od spoločnosti Microsoft do balíka Office 2016 môžu používatelia pristupovať k dokumentom aplikácie PowerPoint odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek koncového zariadenia, ak ich predtým uložia do služby OneDrive.
 • Jednoduché zdieľanie súborov PowerPoint : Dokumenty PowerPoint môžete ešte jednoduchšie zdieľať s ostatnými používateľmi. Kliknutím na tlačidlo "Zdieľať" na páse otvoríte príslušnú ponuku, ktorá obsahuje rôzne možnosti na pridelenie jednotlivých práv (čítanie, úprava, zdieľanie atď.) pre každého adresáta.
 • Nástroj "You wish" (Povedz mi): V páse aplikácie PowerPoint 2016 je teraz k dispozícii praktický asistent obsluhy "Povedz mi" ("Chceš"), ktorý používateľom pomáha pri hľadaní vhodných funkcií pre konkrétnu úlohu. Spoznáte ho podľa ikony v tvare žiarovky. Používatelia musia len zadať hľadanú funkciu alebo to, čo chcú urobiť, do vedľajšieho poľa a "Povedz mi" im ukáže, ako to urobiť alebo kde sa nachádza vhodná funkcia.
 • Asistentka Insights: Tento nástroj - v nemčine "Intelligent Lookup" - umožňuje používateľovi získať doplňujúce informácie alebo vysvetlenia k pojmu alebo textu obsiahnutému v prezentácii priamo v aplikácii PowerPoint 2016 bez toho, aby musel ísť na internet a získať zodpovedajúce výsledky vyhľadávania. Stačí myšou označiť príslušnú pasáž a aktivuje sa inteligentné vyhľadávanie s podporou Bingu, ktoré zobrazí výsledky vyhľadávania na strane okna programu PowerPoint.
 • Nástroj "História verzií" : Tento nástroj ešte viac uľahčuje spoločnú prácu na dokumente PowerPoint. Najmä keď na prezentácii pracuje niekoľko používateľov súčasne, je ľahké stratiť prehľad o tom, ktoré zmeny vykonal ktorý účastník a kedy. "História verzií" poskytuje históriu verzií pre každý dokument programu PowerPoint; zobrazuje staršie stavy úprav, ktoré sú k dispozícii aj na opätovné úpravy.
 • Ochrana pred stratou údajov (DLP) : Pri používaní služby SharePoint Online a OneDrive for Business môžu používatelia používať funkciu DLP aj pre dokumenty PowerPoint. Ochrana pred stratou údajov podporuje predovšetkým správcov pri centrálnom vytváraní a správe usmernení pre vytváranie a následné zverejňovanie prezentácií s cieľom chrániť všetky kritické alebo citlivé údaje, ktoré sú v nich obsiahnuté, pred odovzdaním neoprávneným osobám. Akonáhle nástroj DLP zistí možné riziko, príslušnému koncovému používateľovi sa zobrazí príslušné upozornenie.

Nové typy grafov dostupné v aplikácii PowerPoint 2016

Vďaka typom grafov Histogram, Box Chart, TreeMap, Waterfall, Sunburst a Pareto (stĺpcový graf) integrovaným do balíka Office 2016 majú používatelia k dispozícii aj nové informatívne typy grafov pre prezentácie v aplikácii PowerPoint, ktoré sú vhodné najmä na prehľadnú vizualizáciu ekonomických, ako aj štatistických a hierarchicky štruktúrovaných údajov pre ostatných účastníkov.

 • Vodopád: Tento typ stĺpcového grafu je vhodný na zobrazenie zmien počiatočnej hodnoty prostredníctvom rôznych kladných a záporných hodnôt.
 • Histogram: Tento typ je vhodný na zobrazenie rozdelenia frekvencií určitých tried.
 • Pareto: Paretov graf predstavuje rozšírenú formu histogramu, v ktorom sú absolútne hodnoty vizualizované vo forme stĺpcov v porovnaní s relatívnymi, percentuálnymi podielmi.
 • Mapa stromov: Toto je dlaždicový graf na zobrazenie pomerov v hierarchickej štruktúre.
 • Sunburst: Táto rozšírená forma kruhového diagramu predstavuje hierarchicky usporiadané údaje vo forme sústredných prstencov. Vhodným usporiadaním rozloženia na jednotlivých krúžkoch možno preukázať určité vzťahy medzi týmito úrovňami.
 • Graf v rámčeku: Tento typ grafu, nazývaný aj boxplot alebo box & whiskers, sa používa na štatistické vyhodnotenia, pričom vizualizácia  je vo forme kvartilov, mediánov atď.

V aplikácii PowerPoint 2016 sa nachádza aj nový nástroj, ktorý používateľom umožňuje kresliť vlastné matematické vzorce - nielen myšou alebo digitálnym perom, ale aj prstom na dotykovom rozhraní. Stačí, ak prostredníctvom funkcie "Vložiť nový vzorec" vyvolajú samostatné okno, do ktorého napíšu vzorec, a aplikácia PowerPoint okamžite prevedie napísaný vzorec na text. Na ďalšie úpravy sú k dispozícii možnosti Zapísať, Vybrať, Opraviť a Vymazať.

Systémové požiadavky pre aplikáciu PowerPoint 2016:

PowerPoint 2016 sa štandardne ponúka na prevzatie vo verzii pre systém Windows v 32-bitovej a 64-bitovej verzii; požiadavky na hardvér sa preto môžu líšiť.

 • Operačný systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť: min. 1 GB RAM (32-bitová) alebo 2 GB RAM (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: min. 3,0 GB voľného miesta
 • Displej: min. 1024 x 768
 • Grafická karta: Na hardvérovú akceleráciu grafiky sa vyžaduje grafická karta DirectX 10

Kúpte si PowerPoint 2016 ako jeden program z príslušného balíka Office za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Program PowerPoint je bežnou súčasťou mnohých balíkov Microsoft Office, preto sa dá zvyčajne zakúpiť len v kombinácii s inými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si však môžete verziu PowerPoint 2016 jednoducho kúpiť aj samostatne ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny bežných dodávateľov softvéru Microsoft.

Vaša osobitná výhoda pri nákupe s Wiresoftom: Táto licencia PowerPoint 2016 pre jedného používateľa je kúpna verzia, ktorá vás nezaväzuje k dlhodobému, a teda drahému predplatnému, ani k povinným aktualizáciám alebo časovým obmedzeniam používania. Preto sa vám nákup softvéru u nás oplatí dvojnásobne, najmä ak nechcete používať iné kancelárske programy z tohto balíka.

Nákup softvéru u Wiresoftu je bezpečný: Jednopoužívateľská licencia PowerPoint 2016, ktorú si u nás zakúpite v obchode, bola zvyčajne súčasťou väčšej objemovej licencie, ktorú používajú firmy, a preto ide o tzv. použitý softvér - preto je naša cena nízka! Napriek tomu je táto licencia použitého softvéru PowerPoint z hľadiska funkcií úplne identická s programom PowerPoint 2016, ktorý je tiež súčasťou príslušného balíka Office Suite 2016.

Môžete si byť tiež istí, že ani vy, ani my sa pri obchodovaní s použitým softvérom nedostaneme do právne nejasnej situácie. Obchodovanie s použitým softvérom je totiž v Európe úplne legálne!

Okrem toho bol každý program spoločnosti Microsoft, ktorý je súčasťou objemovej licencie, testovaný spoločnosťou Wiresoft na bezchybnú a neobmedzenú použiteľnosť, takže PowerPoint 2016 môžete po zakúpení a stiahnutí používať na 100 %.

Spoločnosť Wiresoft ponúka iba plné verzie programov Microsoft, ktoré sú identické s edíciami dostupnými od spoločnosti Microsoft. Nielen súkromní používatelia, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a menšie spoločnosti, pre ktoré nie je nákup veľkoobjemovej licencie výhodný, tak môžu využívať všetky výhody aplikácie PowerPoint 2016 a zároveň ušetriť peniaze.

Okrem programu PowerPoint 2016 si môžete v obchode Wiresoft Software Shop samostatne zakúpiť aj ďalšie programy MS Office, ako aj jeho novšie a staršie verzie a ďalšie programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu PowerPoint 2016 alebo iného programu MS Office, najlepšie je využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené