Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013

MICROSOFT OUTLOOK 2013

29,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2013 - osvedčený softvér balíka Office na komplexnú komunikáciu v kancelárii...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - osvedčený softvér balíka Office na komplexnú komunikáciu v kancelárii a každodennom živote - ako samostatný program

Každodenná správa e-mailov, súkromných a obchodných kontaktov, ako aj organizácia dôležitých schôdzok a úloh - s Outlookom 2013, osvedčeným programom Microsoft Office, možno všetky tieto úlohy, ktoré sú typickými oblasťami každodenného života moderného podnikania, efektívne zvládnuť.

Intuitívne ovládateľný a mimoriadne používateľsky prívetivý vzhľad pracovnej plochy aplikácie Outlook 2013 ponúka všetky predpoklady na produktívnu prácu, ktorá je doplnená množstvom praktických funkcií a optimálne podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov pri rýchlom a jednoduchom vykonávaní všetkých úloh. Virtuálne priečinky možno napríklad nastaviť na vyhľadávanie konkrétneho obsahu, nielen na filtrovanie e-mailovej prevádzky.

Na rozdiel od predchádzajúcej verzie ponúkaOutlook 2013 oveľa prehľadnejšie rozhranie. Obzvlášť viditeľné: navigačný panel pre e-maily, kontakty a kalendáre bol presunutý na spodný okraj okna, čím sa získalo viac priestoru pre ďalší obsah. Napriek tomu sú v ňom stále priamo dostupné všetky typické funkcie na spracovanie e-mailovej komunikácie, ako aj úloh, kontaktov a záznamov v kalendári.

Vďaka optimalizácii dotykových funkcií v programe Outlook 2013 sa teraz dá softvér pohodlne používať aj na rôznych koncových zariadeniach, ako sú tablety a smartfóny.

Outlook 2013 je bežnou súčasťou edícií balíka MS Office, a preto nie je k dispozícii samostatne (alebo len na základe predplatného). Ponuka spoločnosti Wiresoft na zakúpenie programu Outlook 2013 ako samostatného programu znamená, že aj používatelia, ktorí nemajú nainštalovanú verziu balíka Office 2013, majú možnosť používať tento komunikačný softvér vo svojom počítači.

Výhodou verzie Outlook 2013 je, že tento program funguje aj v starších operačných systémoch Microsoft od Windows 7. To je veľká výhoda najmä pre používateľov, ktorí nemajú aktuálny operačný systém alebo by naň chceli prejsť.

V internetovom obchode Wiresoft nájdete verziu MS Outlook 2013, ako aj najnovšie a ďalšie verzie softvéru za rozumnú cenu na zakúpenie ako licencie pre jedného používateľa, ako aj ďalšie programy balíka Office. Prehľad najdôležitejších funkcií a vlastností aplikácie Outlook 2013 nájdete nižšie.

Prezentácia najdôležitejších funkcií v programe Outlook 2013

Moderný obchodný život zahŕňa množstvo úloh, ktoré spolu tvoria komplexnú a úspešnú komunikáciu s obchodnými partnermi: To zahŕňa nielen odosielanie a archiváciu e-mailov, ale aj organizáciu a koordináciu úloh, projektov a kontaktov. Outlook 2013 obsahuje všetky tieto funkcie, z ktorých každá je potrebná na tento účel.

Prístupový panel predstavuje centrum príkazov rozhrania aplikácie Outlook, nachádza sa na spodnom okraji. Používatelia tu môžu jedným kliknutím prepínať medzi všetkými hlavnými funkciami aplikácie Outlook: od e-mailov po kalendár, ľudí alebo úlohy. Prístupovú lištu dopĺňajú štandardné karty, ktoré ponúkajú vhodný výber nástrojov a možností na vykonávanie jednotlivých oblastí úloh. Poradie a výber, ako aj počet tlačidiel (ikon) na prístupovom paneli je možné prispôsobiť podľa potreby.

Zoznam správ obsahuje aj niekoľko príkazov pre často používané činnosti: Jedným kliknutím môžete napríklad označiť správy ako dôležité, prečítané, neprečítané alebo vymazané.

Okrem toho uľahčujú používanie aplikácie Outlook 2013 napríklad tieto funkcie a nástroje:

 • E-mailové správy možno vybaviť digitálnym podpisom, ktorý sa potom automaticky zobrazí na konci každého e-mailu. Na tento účel je k dispozícii mnoho možností: okrem bežného textu s adresou a portrétu odosielateľa sa môže zobraziť elektronická vizitka odosielateľa, logo spoločnosti alebo dokonca obrázok vlastnoručného podpisu.
 • Pripomienky sa zobrazujú ako vyskakovacie okná, aby ste nikdy nezabudli na dôležitú schôdzku. Ako pripomenutia v programe Outlook možno nastaviť nielen položky kalendára, ale aj kontakty a e-mailové správy.
 • Správa úloh alebo zoznamov úloh v aplikácii Outlook 2013 umožňuje kombinovať rôzne zoznamy, zobrazovať ich ako pripomenutia a tiež sledovať ich stav.
 • Webové schránky umožňujú centrálnu správu e-mailov a projektov: Vďaka prepojeniu aplikácií Outlook, Exchange a SharePoint majú všetci členovia tímu prístup ku kalendárom, úlohám a projektovým priečinkom, ktoré  tak môžu spravovať odkiaľkoľvek.
 • Vyhľadávanie konkrétnych položiek, ako sú kontakty, úlohy a iný obsah, je teraz v aplikácii Outlook 2013 veľmi jednoduché vďaka nastaveniu virtuálneho priečinka na vyhľadávanie: Pri spustení vyhľadávania sa všetky e-maily alebo položky vyhľadajú podľa konkrétneho kritéria a filtrované výsledky vyhľadávania sa potom zobrazia spoločne v tomto virtuálnom priečinku. Teraz je napríklad možné vyhľadávať len všetky neprečítané e-maily vo všetkých priečinkoch poštovej schránky programu Outlook.

Nasledujúce inteligentné funkcie tiež zjednodušujú mnohé často sa vyskytujúce úlohy prostredníctvom prehľadného zobrazenia a automatických funkcií:

 • Rýchlejší prehľad o e-mailovej prevádzke: Doručenú poštu je možné nastaviť tak, aby sa namiesto prvých slov zobrazovali prvé tri riadky textu prichádzajúceho e-mailu ako doteraz. To znamená, že príjemcovia nemusia otvárať každý e-mail, aby sa dozvedeli o jeho obsahu, ale dostanú stručný prehľad.
 • Odpovedanie na e-mail je ešte rýchlejšie, ak je v ňom vložený komentár. Jedným kliknutím môžete odpoveď zadať priamo do oblasti na čítanie. Prostredníctvom služby Lync je tiež možné okamžite hovoriť s odosielateľom v chate v reálnom čase.
 • V hektickom každodennom kancelárskom živote sa rýchlo stane, že človek chce príjemcovi poslať PDF alebo inú prílohu, ktorá je skutočným dôvodom správy, ale zabudne ju zahrnúť do e-mailu. Outlook vám pomocou vyskakovacieho upozornenia pripomenie, ak je v texte spomenutý, ale náhodou nie je pripojený.
 • Funkcia "Karta ľudí", ktorá je už integrovaná v systéme Windows Phone, je teraz k dispozícii aj v programe Outlook 2013. Automaticky zhromažďuje všetky relevantné prvky pre konkrétny kontakt, ako sú e-mailová adresa a telefónne čísla, ale aj informácie o príslušnej spoločnosti a správy v sociálnych sieťach, ako sú Facebook a Twitter, a prehľadne ich zostavuje. Kartu Ľudia môžete používať v programe Outlook na koordináciu stretnutí, posielanie e-mailov alebo priame volanie osobe prostredníctvom nej.
 • Zobrazenie kalendára teraz obsahuje aj miestnu predpoveď počasia, ak počasie zohráva úlohu pri plánovaní určitých stretnutí, napr. pri podujatiach vonku.
 • Outlook 2013 už obsahuje podporu Exchange ActiveSync; na pripojenie k službe outlook.com (hotmail.com) preto už nie je potrebný špeciálny doplnok Connector Add-In. Obsah aplikácie Outlook na pracovnej ploche je možné synchronizovať aj s obsahom aplikácie outlook.com.
 • Nová funkcia MeetingNotes ponúka aj možnosť okamžite vytvoriť poznámku v aplikácii OneNote zo stretnutia v kalendári aplikácie Outlook. Ten potom automaticky obsahuje príslušný dátum, ako aj čas a počet účastníkov - presne tak, ako je to uvedené v položke kalendára programu Outlook.
 • Pri používaní aplikácie Outlook pre iOS alebo Outlook pre Android sa návrhy e-mailov automaticky synchronizujú s mobilným koncovým zariadením, takže tieto správy sú k dispozícii aj na cestách.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Microsoft Outlook 2013

Program Office Outlook 2013 ponúka spoločnosť Microsoft na stiahnutie v 32-bitovej a 64-bitovej verzii. 32-bitová verzia aplikácie Outlook 2013 je podporovaná operačnými systémami Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

64-bitovú verziu aplikácie Outlook 2013 podporujú nielen vyššie uvedené operačné systémy, ale aj systémy Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012.

V závislosti od bitovej verzie existujú aj ďalšie hardvérové požiadavky na pracovný priestor a miesto na pevnom disku. Pri inštalácii je potrebné dodržať nasledujúce minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: min. 1 GHz alebo rýchlejší - x86- alebo x64-bitový procesor
 • Pamäť (RAM): min. 1 GB (32-bitová); 2 GB (64-bitová)
 • Pevný disk: min. 3 GB
 • Obrazovka: Minimálne rozlíšenie 1 024 x 576 pixelov
 • Grafická karta podporujúca DirectX10
 • Viacdotyková funkcia optimalizovaná pre systém Windows 8

Kúpiť Microsoft Outlook 2013 jednotlivo na Wiresoft za nízku cenu

MS Outlook 2013 je typickou súčasťou bežných edícií MS Office 2013, a preto nie je k dispozícii samostatne v bežnom obchode, ale iba spolu s balíkom Office alebo ako platená verzia predplatného.  V internetovom obchode spoločnosti Wiresoft je možné zakúpiť program Outlook 2013 aj samostatne - ako kúpnu verziu bez záväzku predplatného s častými aktualizáciami softvéru; pri nákupe prostredníctvom spoločnosti Wiresoft vznikajú len jednorazové náklady. V tomto prípade si zakúpite bežnú plnú verziu programu s rovnakým rozsahom funkcií ako softvérová zložka obsiahnutá v balíku Office 2013, s jediným rozdielom, že tento Outlook 2013 je jediná licencia, ktorú používate výlučne vy.

Bezpečný nákup softvéru so spoločnosťou Wiresoft: Nákup programu Outlook 2013 alebo akéhokoľvek iného programu Office od spoločnosti Wiresoft je lacný, pohodlný a bezpečný: Pretože tento softvér Outlook 2013 je licencia pre jedného používateľa, ktorá bola súčasťou väčšej objemovej licencie, ako zvyčajne kupujú a používajú len väčšie spoločnosti. Každá spoločnosť získava pri nákupe právo na predaj nadbytočných softvérových licencií - napr. spoločnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, či sa používajú alebo nepoužívali, či boli nahradené novšou verziou programu alebo už nie sú podporované z dôvodu všeobecnej úpravy hardvéru alebo aktualizácie operačného systému. Predajom sa hromadná licencia rozpustila a zmenila na jednotlivé licencie - tie sa potom označujú ako použitý softvér alebo použitý softvér. Rozdelenie však nijako neovplyvňuje ich funkčnosť, navyše softvér nepodlieha opotrebovaniu. Spoločnosť Wiresoft preto predáva iba úplné verzie programu Outlook 2013 a iných verzií alebo programov spoločnosti Microsoft, ktoré sú identické s pôvodnými verziami dostupnými od spoločnosti Microsoft a pochádzajú z legálnych zdrojov.

Pri nákupe programu Outlook 2013 ako použitého softvéru u spoločnosti Wiresoft preto nepodstupujete žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom.

Tento softvér Outlook 2013 môžete nainštalovať ihneď po dokončení procesu nákupu a stiahnutia do počítača a aktivovať pomocou dodaného licenčného kľúča -Multi-Activation-Key (MAK) - a okamžite používať bez akýchkoľvek časových alebo iných obmedzení.

Nákup softvéru programov Microsoft prostredníctvom spoločnosti Wiresoft je pre našich zákazníkov ekonomicky výhodným riešením, aby mohli sami používať tieto väčšinou drahé alebo individuálne bežne nedostupné programy. Nielen slobodné povolania a súkromní používatelia, ale aj malé a stredné podniky profitujú z našej výhodnej ponuky softvéru, pretože nielenže získajú všetky výhody, ktoré tvoria Outlook 2013, ale aj ušetriť peniaze na nákup!

V ponuke obchodu so softvérom Wiresoft nájdete okrem iných programov spoločnosti Microsoft aj mnoho ďalších programov balíka Office, ako aj novšie a staršie verzie programu Outlook 2013. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Outlook 2013 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené