Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK 2013

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10038
 • 543-06057
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Každodenná správa e-mailov, súkromných a Business-kontaktov, ako aj organizácia dôležitých stretnutí a úloh - s Outlook 2013, osvedčeným Microsoft Office -programom, možno všetky tieto úlohy, ktoré patria k typickým oblastiam moderného obchodného života, efektívne riadiť. Intuitívne ovládaný a mimoriadne užívateľsky prívetivý Desktop-view Outlook 2013 ponúka všetky predpoklady pre produktívnu prácu, ktorá je doplnená množstvom praktických funkcií a optimálne podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov pri rýchlom a jednoduchom vykonávaní všetkých úloh. Virtuálne priečinky možno napríklad nastaviť tak, aby vyhľadávali konkrétny obsah a filtrovali nielen e-mailovú prevádzku.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK 2013"

Microsoft Outlook 2013 - osvedčený softvér Office na komplexnú komunikáciu v kancelárii a každodennom živote - ako samostatný program

Každodenná správa e-mailov, súkromných a obchodných kontaktov, ako aj organizácia dôležitých stretnutí a úloh - s programom Outlook 2013, osvedčeným programom spoločnosti Microsoft Office, možno všetky tieto úlohy, ktoré patria k typickým oblastiam moderného podnikateľského života, efektívne spravovať.

Intuitívne a mimoriadne používateľsky prívetivé zobrazenie pracovnej plochy aplikácie Outlook 2013 ponúka všetky predpoklady na produktívnu prácu, ktorá je doplnená množstvom praktických funkcií a optimálne podporuje profesionálov aj neskúsených používateľov pri rýchlom a jednoduchom vykonávaní všetkých úloh. Virtuálne priečinky možno napríklad nastaviť tak, aby vyhľadávali konkrétny obsah a filtrovali nielen e-mailovú prevádzku.

Na rozdiel od predchádzajúcej verzie ponúka Outlook 2013 oveľa prehľadnejšie rozhranie. Obzvlášť viditeľné: navigačný panel pre e-maily, kontakty a kalendáre bol presunutý na spodný okraj okna, čo poskytuje viac priestoru pre iný obsah. Napriek tomu sú v ňom stále priamo dostupné všetky typické funkcie na spracovanie e-mailovej pošty, ako aj úloh, kontaktov a záznamov v kalendári.

Vďaka optimalizácii dotykových funkcií v programe Outlook 2013 sa teraz dá softvér pohodlne používať aj na rôznych zariadeniach, ako sú tablety a smartfóny.

Outlook 2013 je bežnou súčasťou edícií MS Office, a preto nie je k dispozícii samostatne (alebo len na základe predplatného). Vďaka ponuke spoločnosti Wiresoft na zakúpenie programu Outlook 2013 ako samostatného programu majú používatelia, ktorí nemajú nainštalovanú verziu Office 2013, tiež možnosť používať tento komunikačný softvér vo svojom počítači.

Výhodou verzie Outlook 2013 je, že tento program funguje aj pod staršími operačnými systémami spoločnosti Microsoft od Windows 7. To je veľká výhoda najmä pre používateľov, ktorí nemajú aktuálny operačný systém alebo by naň chceli prejsť.

V internetovom obchode Wiresoft nájdete verziu MS Outlook 2013, ako aj najnovšie a ďalšie verzie softvéru za rozumnú cenu na zakúpenie ako licencie pre jedného používateľa, ako aj ďalšie programy Office. Prehľad najdôležitejších funkcií a vlastností aplikácie Outlook 2013 nájdete nižšie.

Prezentácia najdôležitejších funkcií v programe Outlook 2013

Moderný obchodný deň zahŕňa množstvo úloh, ktoré spolu tvoria komplexnú a úspešnú komunikáciu s obchodnými partnermi: To zahŕňa nielen odosielanie a archiváciu e-mailov, ale aj organizáciu a koordináciu úloh, projektov a kontaktov. Outlook 2013 obsahuje všetky tieto funkcie, z ktorých každá je potrebná na tento účel.

Prístupový panel predstavuje centrum príkazov rozhrania aplikácie Outlook, ktoré sa nachádza v spodnej časti. Používatelia tu môžu jediným kliknutím prepínať medzi všetkými hlavnými funkciami aplikácie Outlook: od e-mailu po kalendár, ľudí alebo úlohy. Prístupový panel dopĺňajú štandardné karty, ktoré ponúkajú vhodný výber nástrojov a možností na vykonanie úlohy v závislosti od oblasti úlohy. Poradie a výber, ako aj počet tlačidiel (ikon) prístupového panela je možné prispôsobiť podľa potreby.

Zoznam správ obsahuje aj niekoľko príkazov pre často používané činnosti: Jedným kliknutím môžete napríklad označiť správy ako dôležité, prečítané alebo neprečítané, prípadne ich vymazať.

Okrem toho uľahčujú používanie aplikácie Outlook 2013 napríklad tieto funkcie a nástroje:

 • E-mailové správy možno vybaviť digitálnym podpisom, ktorý sa potom automaticky zobrazí na konci každého e-mailu. Na tento účel je k dispozícii mnoho možností: okrem bežného textu s adresou a portrétu odosielateľa sa môže zobraziť elektronická vizitka odosielateľa, logo spoločnosti alebo dokonca obrázok vlastnoručného podpisu.
 • Pripomienky sa zobrazujú ako vyskakovacie okná, aby ste nikdy nezabudli na dôležitú schôdzku. Ako pripomenutia v programe Outlook možno nastaviť nielen položky kalendára, ale aj kontakty a e-mailové správy.
 • Správa úloh alebo zoznamov úloh v aplikácii Outlook 2013 umožňuje kombinovať rôzne zoznamy, zobrazovať ich ako pripomenutia a tiež sledovať ich stav.
 • Webové schránky umožňujú centralizovanú správu e-mailov a projektov: Prepojením aplikácií Outlook, Exchange a SharePoint získajú všetci členovia tímu prístup ku kalendárom, úlohám a projektovým priečinkom, ktoré  tak môžu spravovať odkiaľkoľvek.
 • Vyhľadávanie konkrétnych položiek, ako sú kontakty, úlohy a iný obsah, je teraz v aplikácii Outlook 2013 veľmi jednoduché vďaka nastaveniu virtuálneho priečinka na vyhľadávanie: Pri spustení vyhľadávania sa všetky e-maily alebo položky vyhľadajú podľa konkrétneho kritéria a filtrované výsledky vyhľadávania sa potom zobrazia spoločne v tomto virtuálnom priečinku. Teraz je napríklad možné vyhľadávať len všetky neprečítané e-maily vo všetkých priečinkoch poštovej schránky programu Outlook.

Nasledujúce inteligentné funkcie tiež zjednodušujú mnohé často sa vyskytujúce úlohy prostredníctvom prehľadného zobrazenia a automatických funkcií:

 • Rýchlejší prehľad o e-mailovej prevádzke: priečinok doručenej pošty možno nastaviť tak, aby sa zobrazovali prvé tri riadky textu z prichádzajúceho e-mailu, a nie iba prvých niekoľko slov ako predtým. To znamená, že príjemcovia nemusia otvárať každý e-mail, aby zistili, čo je v ňom, ale môžu sa rýchlo oboznámiť s tým, čo je vnútri.
 • Odpovedanie na e-mail je ešte rýchlejšie, ak je v ňom vložený komentár. Jedným kliknutím môžete odpoveď zadať priamo do oblasti na čítanie. Prostredníctvom služby Lync je tiež možné okamžite hovoriť s odosielateľom v chate v reálnom čase.
 • V hektickom každodennom kancelárskom živote sa rýchlo stane, že chcete príjemcovi poslať PDF alebo inú prílohu, ktorá je skutočným dôvodom správy, ale zabudnete ju zahrnúť do e-mailu. Pomocou vyskakovacieho upozornenia vám Outlook pripomenie, keď je v texte spomenutý, ale náhodou nie je pripojený.
 • Funkcia "Karta ľudí" (alias "Ľudia"), ktorá je už integrovaná v aplikácii Windows Phone, je teraz k dispozícii aj v aplikácii Outlook 2013. Automaticky zhromažďuje všetky relevantné prvky pre konkrétny kontakt, ako sú e-mailová adresa a telefónne čísla, ale aj informácie o príslušných spoločnostiach a správy v sociálnych sieťach, ako sú Facebook a Twitter, a prehľadne ich zostavuje. Kartu Ľudia môžete používať v programe Outlook na koordináciu stretnutí, posielanie e-mailov alebo priame volanie osobe.
 • Zobrazenie kalendára teraz obsahuje aj miestnu predpoveď počasia, ak počasie zohráva úlohu pri plánovaní určitých stretnutí, napr. pri podujatiach vonku.
 • Outlook 2013 už obsahuje podporu Exchange ActiveSync, takže na pripojenie k službe outlook.com (hotmail.com) už nie je potrebný špeciálny doplnok konektora. Obsah aplikácie Outlook na pracovnej ploche je možné synchronizovať aj s obsahom aplikácie outlook.com.
 • Nová funkcia MeetingNotes ponúka aj možnosť okamžite vytvoriť poznámku v aplikácii OneNote zo stretnutia v kalendári aplikácie Outlook. Poznámka bude automaticky obsahovať dátum, čas a počet účastníkov, rovnako ako záznam v kalendári aplikácie Outlook.
 • Pri používaní aplikácie Outlook pre iOS alebo Outlook pre Android sa do mobilného zariadenia automaticky synchronizujú aj návrhy e-mailov, takže tieto správy sú k dispozícii aj na cestách.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Microsoft Outlook 2013

Office-Program Outlook 2013 ponúka spoločnosť Microsoft na stiahnutie vo verziách 32-bit a 64-bit. 32-bitová verzia aplikácie Outlook 2013 je podporovaná Windows-Operačné systémy Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

Okrem uvedených operačných systémov je 64-bitová verzia aplikácie Outlook 2013 podporovaná aj servermiWindows Server 2008 R2 a Windows Server 2012.

V závislosti od bitovej verzie existujú aj ďalšie hardvérové požiadavky na pracovný priestor a miesto na pevnom disku. Pri inštalácii je potrebné dodržať nasledujúce minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: min. Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 alebo Windows Server 2012
 • Procesor: min. 1 GHz alebo rýchlejší - x86- alebo x64-bitový procesor
 • Pamäť (RAM): aspoň 1 GB (32-bitová); 2 GB (64-bitová)
 • Pevný disk: aspoň 3 GB
 • Obrazovka: Minimálne rozlíšenie 1 024 x 576 pixelov
 • Grafická karta podporujúca DirectX10
 • Viacdotyková funkcia je optimalizovaná pre Windows 8

Kúpiť Microsoft Outlook 2013 jednotlivo na Wiresoft za nízku cenu

MS Outlook 2013 je typickou súčasťou bežných edícií MS Office 2013, a preto nie je k dispozícii v bežnom obchode samostatne, ale len spolu s balíkom Office alebo ako platená verzia predplatného. V internetovom obchode Wiresoft je program Outlook 2013 k dispozícii aj na zakúpenie samostatne - ako nákupná verzia, bez akýchkoľvek záväzkov k predplatnému s častými aktualizáciami softvéru; pri nákupe prostredníctvom Wiresoft,  vznikajú len jednorazové náklady. V tomto prípade si zakúpite bežnú plnú verziu programu, s identickou funkčnosťou ako softvérová súčasť obsiahnutá v Office 2013, Jediný rozdiel je, že tento Outlook 2013 je jedna licencia, ktorá sa používa výhradne sami.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoft: Nákup programu Outlook 2013 alebo akéhokoľvek iného programu Office od spoločnosti Wiresoft je lacný, pohodlný a bezpečný: pretože tento softvér Outlook 2013 je licencia pre jedného používateľa, ktorá bola súčasťou väčšej objemovej licencie, zvyčajne zakúpená a používaná len väčšími spoločnosťami. Každá spoločnosť získava pri nákupe právo na predaj nadbytočných softvérových licencií - napr. spoločnosti Wiresoft. Nezáleží na tom, či sa používajú alebo nepoužívali, či boli nahradené novšou verziou programu alebo už nie sú podporované z dôvodu všeobecnej úpravy hardvéru alebo aktualizácie operačného systému. Predajom sa objemová licencia rozpustila a premenila na jednotlivé licencie - tie sa potom označujú ako použitý softvér. Rozdelenie však nemá žiadny vplyv na ich funkčnosť. Okrem toho softvér nepodlieha opotrebovaniu. Spoločnosť Wiresoft preto predáva iba plné verzie programu Outlook 2013 a iné verzie alebo programy spoločnosti Microsoft, ktoré sú identické s pôvodnými verziami dostupnými od spoločnosti Microsoft a tiež pochádzajú z legálnych zdrojov.

Preto, keď si kúpite Outlook 2013 ako použitý softvér s Wiresoft, nemáte žiadne právne riziko, pretože obchod s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom.

Tento softvér Outlook 2013 môžete nainštalovať ihneď po dokončení procesu nákupu a stiahnutia do počítača a aktivovať dodaným licenčným kľúčom -Multi-Activation-Key (MAK) - a používať okamžite bez časového alebo iného obmedzenia.

Nákup softvéru programov Microsoft prostredníctvom spoločnosti Wiresoft je pre našich zákazníkov ekonomicky výhodným riešením, aby mohli sami používať tieto väčšinou drahé alebo individuálne bežne nedostupné programy. Nielen slobodné povolania a súkromní používatelia, ale aj malé a stredné podniky profitujú z našej ponuky lacného softvéru, pretože nielenže získajú všetky výhody, ktoré tvoria Outlook 2013, ale aj ušetriť peniaze na nákup!

V predajni softvéru Wiresoft je okrem aktuálnych a starších verzií programu Outlook 2013 k dispozícii mnoho ďalších programov Office, ako aj ďalšie programy spoločnosti Microsoft. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Outlook 2013 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie