Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10566
  • VS6-ESP-KIT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 801,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"

Ako zákazníkov spoločnosti VMware vás určite poteší, že spoločnosť VMware vydala svoj najnovší produkt, sadu vSphere 6 Essentials Plus . Tento nový produkt je inováciou predchádzajúcej verzie a ponúka zákazníkom viac funkcií a výhod. Súprava obsahuje licenciu vSphere 6 Essentials Plus, ročnú podporu a predplatnéServices a poukaz na školenie s 50% zľavou. Touto novou verziou VMware pokračuje v pridávaní hodnoty svojim zákazníkom poskytovaním inovatívnych produktov, ktoré uľahčujú efektívnu prevádzku vášho podniku viac ako kedykoľvek predtým.

Medzi kľúčové vylepšenia na stránke vSphere 6 patria:

-Vylepšený výkon: jednou z hlavných priorít stránky VMware bolo v tejto verzii zlepšiť výkon. Dosiahlo sa to optimalizáciou kódových ciest a zvýšením efektivity pamäte.Zjednodušená stránka Management: Boli pridané nové funkcie na zjednodušenie správy vrátane integrácie PowerCLI so stránkou Windows Powershell 5.0, používateľského rozhrania hostiteľaClient založeného na HTML5, vylepšených funkcií automatického nasadenia a ďalších.Vylepšená bezpečnosť: Vzhľadom na rastúci počet prípadov narušenia bezpečnosti údajov je bezpečnosť dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. vSphere 6 ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka funkciám, ako je šifrovanie virtuálnych počítačov a bezpečné zavádzanie.-Flexibilita: Najnovšia verzia ponúka väčšiu flexibilitu vďaka vylepšeniam, ako je podpora väčších virtuálnych počítačov (až 64 jadier) a 2 TB virtuálnych pevných diskov."

Celkovo nová súprava VMware vSphere 6 Essentials Plus kit ponúka oproti predchádzajúcej verzii výrazné vylepšenia vďaka vyššiemu výkonu, zjednodušenému Management, zvýšenému zabezpečeniu a väčšej flexibilite. Ak ste zákazníkom stránky VMware, mali by ste zvážiť aktualizáciu na túto najnovšiu verziu, aby ste mohli využívať všetky tieto vylepšenia.

Hľadáte spôsob, ako čo najlepšie využiť prostredie VMware vSphere 6? Potom by ste mali investovať do súpravy VMware vSphere 6 Essentials Plus kit. Táto komplexná súprava poskytuje všetko, čo potrebujete na začatie práce s VMware vSphere 6, vrátane prístupu k základným vlastnostiam a funkciám tejto výkonnej virtualizačnej platformy.

Súprava VMware vSphere 6 Essentials Plus je ideálna pre malé podniky, ktoré chcú využiť výhody virtualizačnej technológie. Vďaka tejto súprave môžete na jednej stránke Server spustiť viacero operačných systémov a zvýšiť tak efektivitu a produktivitu svojho podnikania. Okrem toho, vďaka priloženým licenciám VMware môžete ľahko začať s virtualizáciou a rozširovať ju podľa toho, ako sa vaša firma rozrastá.

Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách súpravy VMware vSphere 6 Essentials Plus kit, kontaktujte našu stránku Team ešte dnes. Radi vám odpovieme na vaše otázky o tejto výkonnej virtualizačnej platforme a pomôžeme vám s vlastnou implementáciou!

 

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 6 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.