Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10538
  • ST7-ADV-DT10-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
891,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"

Som rád, že vám môžem povedať o VMware vSan 7 Advanced. Najnovšia verzia platformy VMware pre hyperkonvergovanú infraštruktúru (HCI) ponúka nové výkonné funkcie, ktoré zákazníkom ešte viac uľahčujú nasadenie a správu HCI. S vSan 7 Advanced môžu zákazníci dosiahnuť ešte vyšší výkon, efektivitu a odolnosť svojich aplikácií.

Jednou z najdôležitejších nových funkcií v systéme vSan 7 Advanced je podpora zariadení NVMe. Zákazníci tak môžu využívať výhody vysokého výkonu a nízkej latencie týchto zariadení. Okrem toho vSan teraz podporuje až 64 uzlov Pro clustrov, čo poskytuje lepšiu škálovateľnosť pre väčšie nasadenia. A vďaka vylepšeným bezpečnostným funkciám, ako je šifrovanie v pokoji a riadenie prístupu na základe rolí (RBAC), si zákazníci môžu byť istí, že ich údaje sú v bezpečí.

VMware vSan 7 je výkonná platforma na ukladanie dát, ktorá pomôže vašej firme znížiť náklady a zvýšiť výkon. Nižšie sú uvedené niektoré z kľúčových funkcií VMware vSan 7:

-Pokročilé úložné priestory: VMware vSan 7 umožňuje vytvárať pokročilé úložné priestory, ktoré ponúkajú väčšiu flexibilitu a výkon. Tieto rozšírené priestory úložiska môžete použiť aj na ukladanie virtuálnych počítačov a iných údajov.

-Vyšší výkon: VMware vSan 7 ponúka vyšší výkon pre virtuálne počítače a aplikácie. Ponúka najmä lepšiu podporu pre vysoko výkonné pracovné zaťaženie.

-Vyššia škálovateľnosť: VMware v SAN 7 ponúka vyššiu škálovateľnosť ako predchádzajúce verzie, takže je ideálny pre veľké organizácie alebo podniky s rastúcimi potrebami.
-Zjednodušená stránka Management: VMware v SAN 7 uľahčuje prácu so stránkou Management viac ako kedykoľvek predtým a umožňuje rýchle spustenie prevádzky bez zložitých konfiguračných postupov.

VMware vSan 7 Advanced je výkonná platforma, ktorá vašim aplikáciám poskytuje vynikajúci výkon, efektivitu a odolnosť. Odporúčam vám, aby ste ho vyskúšali ešte dnes!

 
Ďalšie odkazy na "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.