Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Kúpiť Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 pre Windows Používate vo svojej spoločnosti operačný systém Windows a chcete si kúpiť SQL Server? Potom tu nájdete lacnú verziu. Vďaka rozsiahlym...
1 992,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup R2 Kúpiť Windows SQL Server 2008 Workgroup R2 lacno Na efektívnu prácu v podniku je potrebné mať k dispozícii dobrý systém správy databáz, pomocou ktorého možno rýchlo a jednoducho vykonávať...
462,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2
Microsoft SQL Server 2008 Standard R2 Kúpiť SQL Server 2008 Standard R2 pre Windows Kúpte si pre svoju spoločnosť server Windows SQL Server od spoločnosti Microsoft vo verzii 2008 Standard R2 a vytvorte nové štruktúry v práci. Systém...
230,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Kúpiť Windows Server: Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Hľadáte pre svoju spoločnosť dobrý systém na správu databáz a pracujete s operačným systémom Windows? Kúpte si SQL Server 2008 Enterprise od...
1 992,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup Kúpiť Windows SQL Server: Verzia 2008 Pracovná Workgroup Hľadáte pre svoju spoločnosť spoľahlivú a bezpečnú platformu na správu a vykazovanie? Kúpte si Microsoft SQL Server pre Windows vo verzii 2008...
462,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008 MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008
Microsoft SQL Server pre Small and Business 2008 Pre systém Windows: Kúpte si SQL Server pre Small and Business 2008 Máte malú firmu a pracujete s operačným systémom Windows? Kúpte si SQL Server pre Small and Business 2008 a zjednodušte...
230,90 € *

SQL Server 2008 R2 - ešte viac Business Intelligence pre vašu spoločnosť

V porovnaní so svojím predchodcom prináša verzia SQL 2008 R2 predovšetkým vylepšenia funkcií BI s cieľom ešte lepšie podporovať SharePoint 2010 a Office 2010. Najdôležitejším cieľom je stále poskytovanie komplexných samoobslužných riešení BI v podnikoch, aby sa splnili čoraz komplexnejšie požiadavky týkajúce sa analýzy a poskytovania údajov. SQL Server 2008 R2 ponúka aj vylepšené prepojenie medzi serverom SQL Azure a jednotlivými nástrojmi BI. Vysoko škálovateľná platforma BI servera SQL Server 2008 R2 obsahuje nasledujúce služby, ktoré obsahujú vylepšené funkcie, ako aj nové vlastnosti:

 • Analytické služby (SSAS)
 • Integračné služby (SSIS)
 • Reportovacie služby (SSRS)
 • Hlavné dátové služby (MDS)
 • Ťažba údajov a dátové sklady
 • Sprostredkovateľ služieb
 • StreamInsight
 • Report Builder V3.0

Nižšie nájdete ďalšie informácie o jednotlivých funkciách Business Intelligence pre SQL Server 2008 R2.

SSAS pre SQL Server 2008 R2

Analytické služby sú základom všetkých zostáv, ako aj analýz OLAP a dolovania údajov. SSAS ponúka integrovaný, jednotný pohľad na všetky podnikové údaje. Doplnené o online analytické spracovanie (OLAP) sa dajú analyzovať z rôznych hľadísk, ako sú hierarchie, dimenzie a drill-downs alebo drill-ups, a zobraziť ako kocka.

Na tento účel je k dispozícii aj PowerPivot pre Excel 2010 ako doplnok pre SSAS v spojení s balíkom Office Suite 2010. To znamená, že z dátového skladu možno importovať a analyzovať aj veľké objemy údajov. Okrem rôznych optimalizácií obsahuje PowerPivot aj funkčné vylepšenia, ako napríklad podporované vyhľadávanie polí pre názvy a pomenované množiny. V otočnej tabuľke možno rozpoznať aj vzťahy medzi nesúvisiacimi tabuľkami. Tieto analýzy a zostavy PowerPivot môžu byť k dispozícii ostatným zamestnancom prostredníctvom knižníc dokumentov SharePoint a môžu byť priebežne aktualizované.

Integračné služby (SSIS)

Integračné služby servera SQL Server (SSIS), ktoré sú známe už z predchádzajúcich verzií servera SQL Server, sú k dispozícii aj vo verzii SQL 2008 R2. Tvoria tri základné kamene všetkých aplikácií business intelligence vo firmách: Integrácia, analýza a vykazovanie údajov. Sú tiež základom všetkých procesov ETL (Extract, Transform and Load) a poskytujú široký repertoár funkcií pre dátové sklady.

Reportovacie služby (SSRS)

Praktické služby SQL Server Reporting Services ponúkajú niekoľko zaujímavých funkcií, najmä pre textové polia: Tie je možné napríklad otočiť o 270 stupňov a zalomenie stránky v rámci rozsahov a skupín údajov tabulek atď. rozširuje možnosti rozloženia pri vytváraní zostáv.

Hlavné dátové služby (MDS)

Hlavné dátové služby sú novou funkciou v serveri SQL Server 2008 R2. Tie teraz umožňujú centrálnu správu údajov a zároveň ich sprístupnenie rôznym aplikáciám. To zahŕňa správu a ochranu produktov, ako aj údajov o zákazníkoch a účtoch pri transakciách.

Ťažba údajov a dátové sklady

V oblasti dátových skladov umožňuje vyšší výkon v serveri SQL Server 2008 rýchlejšiu integráciu údajov do dátového skladu. To zahŕňa aj optimalizovanú správu a výkon, najmä veľkých rozdelených tabuliek.

Sprostredkovateľ služieb

Pomocou služby Service Broker môžu vývojári v serveri SQL Server implementovať natívne funkcie asynchrónneho zasielania správ. To umožňuje rozdeliť pracovné zaťaženie medzi niekoľko databáz bez zložitého programovania. V serveri SQL Server 2008 R2 získal Service Broker okrem iného vylepšené inštrukčné funkcie pri spracovaní nespracovateľných správ vo fronte, ktoré podporujú aj komunikáciu medzi rôznymi databázami.

StreamInsight pre SQL Server 2008 R2

Verzia servera SQL Server 2008 R2 obsahuje aj technológiu CEP (Complex Event Processing). StreamInsight umožňuje nepretržité monitorovanie, spracovanie a kontrolu dátových tokov v reálnom čase. Táto technológia sa používa najmä v elektronickom obchode na spracovanie informácií o kreditných kartách, v logistike, ako aj na monitorovanie siete.

Report Builder V3.0

Report Builder V3.0 je tiež novou funkciou servera SQL Server 2008 R2. Prostredníctvom ukladania do vyrovnávacej pamäte umožňuje rýchlejšie zobrazenie správ a grafiky. Niektoré oblasti správ možno publikovať ako webový obsah prostredníctvom služby SharePoint. Okrem toho nové typy údajov v geoinformačných systémoch umožňujú názorné zobrazenie prostredníctvom geografických máp.

Funkcie správcu v serveri Microsoft SQL Server 2008 R2

Správcovia ocenia aj množstvo sprievodcov, úložísk a funkcií servera SQL Server 2008 R2, pretože uľahčujú a zjednodušujú nielen správu, ale aj implementáciu špecializovaných požiadaviek a dodržiavanie dohôd o úrovni služieb (SLA). Okrem toho SQL 2008 R2 ponúka aj vylepšenú podporu prostredia PowerShell 2.x.

SQL Server Management Studio poskytuje aj efektívne funkcie na správu servera SQL Server 2008 R. Integrovaný prieskumník objektov zhromažďuje relevantné informácie zo všetkých registrovaných serverov a nový ovládací panel umožňuje prehľadné zobrazenie rôznych parametrov servera a databázy.

Licenčný model spoločnosti Microsoft pre verzie servera SQL Server 2008/R2

Licencovanie verzie SQL Server 2008 aj 2008 R2 ponúka dve možnosti, pričom tieto sú k dispozícii v závislosti od príslušnej edície.

K dispozícii sú nasledujúce modely licencií na softvér:

 • Na procesor - Na základe počtu fyzických a virtuálnych procesorov používaných v prostredí operačného systému, v ktorom sú spustené inštancie tohto serverového softvéru.
 • Licencia na prístup k serveru/klientovi (CAL) - na základe počtu inštancií so serverovým softvérom PLUS počtu zariadení a používateľov pristupujúcich k inštanciám a funkciám serverového softvéru.

Licencovanie pre SQL Server 2008 a SQL Server 2008 R2

V prípade verzie SQL Server 2008 spoločnosť Microsoft povoľuje 1 virtuálnu inštanciu databázy na (virtuálny) procesor pre každú z edícií Workgroup a Standard, ako aj SBS, ktoré sú k dispozícii od spoločnosti Wiresoft. Vo verzii Enterprise Edition nie je virtualizácia obmedzená, vždy za predpokladu, že si zakúpite príslušný počet licencií pre všetky procesory.

Vo verzii SQL 2008 R2 platí pre verziu Enterprise limit 4 virtuálnych serverov.

Prehľad edícií Microsoft SQL Server 2008 dostupných v spoločnosti Wiresoft

V spoločnosti Wiresoft nájdete softvérové licencie pre SQL Server 2008, ako aj pre verziu SQL Server 2008 R2. Ako už bolo spomenuté, táto verzia sa v niektorých funkciách líši od verzie 2008. Tieto dve verzie jazyka SQL si môžete zakúpiť u nás:

 • SQL Server 2008 Enterprise R2
 • SQL Server 2008 Standard R2
 • SQL Server 2008 Workgroup R2
 • SQL Server 2008 Enterprise
 • SQL Server 2008 Standard
 • Pracovná skupina servera SQL Server 2008
 • SQL Server pre malé podniky 2008 (SBS)

Verzie Microsoft SQL Server 2008 s Wiresoft za rozumnú cenu

V spoločnosti Wiresoft nájdete originálne serverové licencie verzií a edícií Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Standard, Enterprise, Workgroup aj Small Business za mimoriadne výhodnú koncovú cenu. Využívate špeciálne podmienky, ktoré vám spoločnosť Wiresoft poskytuje nielen pre tieto, ale aj pre iné softvérové licencie: Všetky produkty Microsoft, ktoré sú u nás k dispozícii, sú nepoužité jednorazové licencie od európskych spoločností, ktoré boli získané úplne legálne: Podľa rozhodnutia Európskeho súdneho dvora je nákup a ďalší predaj softvérových produktov, serverových licencií alebo licencií CAL, úplne legálny. Preto sú všetky naše licenčné produkty 100 % použiteľné, pretože sme dôkladne skontrolovali ich pravosť. Mnoho zákazníkov pravidelne dôveruje výhodám výhodnej licenčnej ponuky spoločnosti Wiresoft. Máte nejaké otázky týkajúce sa individuálneho licencovania so serverom Microsoft SQL Server 2008 Edition? Potom nás neváhajte kontaktovať.