Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 je významná verzia produktu s mnohými novými funkciami: Spoľahlivosť pre kritické obchodné aplikácie s vyššou dostupnosťou, bleskovo rýchle dotazy a pokročilé funkcie zabezpečenia pre...
322,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 poskytuje informačnú platformu s podporou cloudu, ktorá pomáha organizáciám uvoľniť prelomové poznatky v rámci celej organizácie a rýchlo vytvárať riešenia a šíriť údaje lokálne aj vo...
4 297,90 € *

Microsoft SQL Server 2014: Efektívnosť a inovácie pri správe údajov

Prehľad servera SQL Server 2014

Microsoft SQL Server 2014 predstavuje dôležitý míľnik vo vývoji databázových technológií spoločnosti Microsoft. Server SQL Server 2014 je navrhnutý na efektívnu správu veľkých objemov údajov a podporu kritických obchodných aplikácií a ponúka výkonné funkcie, ktoré organizáciám umožňujú optimalizovať databázovú infraštruktúru a zlepšiť analýzu údajov.

Kľúčové vlastnosti a výhody

SQL Server 2014 predstavil prevratné funkcie zamerané na výkon, dostupnosť a obchodnú inteligenciu. Patrí medzi ne technológia in-memory, vylepšená integrácia cloudu a zdokonalené bezpečnostné funkcie.

Výkon a škálovateľnosť

In-Memory OLTP Engine

In-memory OLTP engine, jedna z výnimočných nových funkcií servera SQL Server 2014, umožňuje zvýšiť rýchlosť transakcií znížením časovo náročných diskových I/O operácií. To je výhodné najmä pre systémy s vysokou frekvenciou transakcií.

Správca zdrojov

Resource Governor v serveri SQL Server 2014 poskytuje lepšiu kontrolu nad využívaním CPU a I/O. To umožňuje lepšie spravovať serverové zdroje, najmä vo viacpoužívateľských prostrediach.

Vysoká dostupnosť a obnova

Skupiny dostupnosti AlwaysOn

Vylepšenia technológie AlwaysOn v serveri SQL Server 2014 poskytujú vylepšené možnosti pre inštancie klastrov s funkciou failover, čím sa zabezpečuje vyššia dostupnosť a možnosti obnovy po havárii.

Riešenia zálohovania

Vďaka novým a vylepšeným zálohovacím riešeniam vrátane zjednodušeného zálohovania do cloudu Azure môžu organizácie zálohovať svoje údaje ešte spoľahlivejšie.

Business intelligence a analytika

Vylepšené nástroje BI

SQL Server 2014 integruje výkonné nástroje business intelligence, ktoré umožňujú komplexnú analýzu a vytváranie správ poskytujúcich cenné informácie o podnikových údajoch.

Dátové sklady

Vylepšené možnosti dátových skladov v serveri SQL Server 2014 zlepšujú rýchlosť a škálovateľnosť databázových dotazov, čo je dôležité pre veľké a zložité súbory údajov.

Integrácia cloudu

Integrácia so službou Windows Azure

SQL Server 2014 posilnil integráciu so službou Windows Azure, čo umožňuje bezproblémové hybridné cloudové riešenie správy údajov. Organizácie tak môžu ľahšie škálovať databázové zdroje a rozširovať svoje lokálne databázy do cloudu.

Zhrnutie: Význam servera SQL Server 2014

SQL Server 2014 zostáva kľúčovým komponentom pre mnohé organizácie, ktoré potrebujú robustnú, spoľahlivú a výkonnú dátovú platformu. Vďaka pokročilým možnostiam spracovania a analýzy údajov poskytuje pevný základ pre kritické obchodné aplikácie. Hoci sú už k dispozícii novšie verzie, SQL Server 2014 naďalej poskytuje podporu a stabilitu pre existujúce infraštruktúry s potrebou osvedčenej technológie.

Kategórie