Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - nové funkcie Táto príručka sa zameriava na možnosti aplikácií Teams, SharePoint a OneDrive vrátane ukladania dokumentov, spolupráce, zdieľania a konverzácií. Na vykonanie práce nemusíte používať len...
4 213,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Kúpiť SharePoint Server 2016 lacno Neustála potreba nových technologických pokrokov a hospodársky rast znamenajú, že podniky každý deň hľadajú nové softvérové riešenia. Tým sa zabezpečí, že budú držať krok s konkurenciou a eliminovať...
3 640,90 € *

SharePoint Server: Platforma pre inovatívnu spoluprácu

SharePoint Server: Revolúcia v spolupráci

Pokiaľ ide o tímovú prácu, správu údajov a efektívne obchodné procesy, SharePoint Server je na čele. SharePoint ako vlajková loď spoločnosti Microsoft Enterprise platforma pre spoluprácu poskytuje podnikom všetkých veľkostí nástroje, ktoré potrebujú na dosiahnutie úspechu v dnešnom digitálne prepojenom svete.

Podstatou SharePoint Server

Čo je server SharePoint?

Vo svojej podstate je SharePoint Server platforma na vytváranie webových stránok. Tieto webové stránky však nie sú obyčajné. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby podporovali tímovú prácu, organizovali údaje, automatizovali procesy a boli centrálnym zdrojom informácií pre organizácie.

História služby SharePoint

Od svojho vzniku prešiel SharePoint pozoruhodnú cestu. Od jednoduchých nástrojov na správu dokumentov až po komplexné funkcie na spoluprácu sa SharePoint neustále vyvíjal, aby spĺňal rastúce potreby moderných podnikov.

Kľúčové funkcie a výhody SharePoint Server

Správa a ukladanie dokumentov

Jednou z najvýraznejších funkcií stránky SharePoint Server je jej výkonný systém správy dokumentov. Umožňuje ukladať, zdieľať, spravovať a upravovať dokumenty v reálnom čase, čím zvyšuje produktivitu a spoluprácu.

Intuitívne používateľské rozhranie

SharePoint Server poskytuje intuitívne používateľské rozhranie, v ktorom sa ľahko orientujú technologickí nadšenci aj netechnickí používatelia. Dizajn je zameraný na to, aby používatelia boli produktívni bez toho, aby ich zahlcoval zbytočnou zložitosťou.

Personalizované prostredie

Každý používateľ si môže prispôsobiť prostredie SharePoint podľa vlastných preferencií. Či už ide o ovládacie panely, nastavenia oznámení alebo vizualizácie údajov, SharePoint je dostatočne flexibilný na to, aby vyhovel individuálnym potrebám.

Integrácia s ostatnými produktmi spoločnosti Microsoft

Jednou z najväčších predností stránky SharePoint Server je jej bezproblémová integrácia s ostatnými produktmi spoločnosti Microsoft, ako sú Office, Teams a Yammer. Táto integrácia umožňuje používateľom používať v rámci SharePointu nástroje, ktoré používajú každý deň, čím sa zvyšuje ich efektivita.

Možnosti využitia SharePoint Server

Webové stránky

Mnohé spoločnosti používajú SharePoint na vytvorenie interných portálov a intranetových stránok, ktoré slúžia ako centrálny zdroj informácií pre zamestnancov.

Extranety

SharePoint sa dá použiť aj na vytvorenie extranetových stránok pre partnerov, dodávateľov a externých zainteresovaných strán. To umožňuje chránenú výmenu údajov a informácií.

Systém správy obsahu

Pre spoločnosti, ktoré hľadajú robustné riešenie na správu obsahu, ponúka SharePoint rozsiahle funkcie, od tvorby a správy obsahu až po optimalizáciu pre vyhľadávače.

Business Intelligence a analytika

Integrované nástroje BI SharePoint umožňujú spoločnostiam analyzovať údaje, vytvárať zostavy a zefektívňovať rozhodovacie procesy.

Záver: SharePoint Server v dnešnom svete podnikania

V dobe, keď majú údaje cenu zlata a tímová práca je základom úspešného podnikania, sa SharePoint Server stavia do pozície nepostrádateľného nástroja moderných podnikov. Vďaka prispôsobeným riešeniam, škálovateľnosti a jednoduchému používaniu pomáha SharePoint Server optimalizovať obchodné procesy a pripraviť spoločnosti na výzvy digitálnej éry. Nie je to len softvér, ale komplexný spoločník pre firmy na ceste k úspechu.