Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Komunikačné kanály v spoločnosti musia byť flexibilné, jasné, transparentné a nákladovo efektívne. Windows Exchange Server 2013 vás v tomto podporuje a pomáha vám dosiahnuť úplne novú úroveň výkonu...
199,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Oproti svojmu predchodcovi má produkt množstvo nových služieb, funkcií a technológií, ktoré sú určené na podporu spoločností pri navrhovaní ich komunikačných kanálov. S týmto softvérom groupware...
1 233,90 € *

Microsoft Exchange Server 2013: Základ modernej podnikovej komunikácie

Úvod do servera Exchange 2013

Microsoft Exchange Server 2013 predstavuje významný vývoj v histórii produktového radu Exchange. Vďaka zvýšenému dôrazu na použiteľnosť, bezpečnosť a mobilitu poskytuje Exchange 2013 pevnú platformu pre komunikáciu a spoluprácu v organizáciách.

Inovácie v serveri Exchange Server 2013

V tejto verzii sa zaviedlo niekoľko kľúčových inovácií vrátane vylepšenej architektúry, ktorá integruje funkcie front-endu aj back-endu, zjednodušeného používateľského prostredia a vylepšených funkcií na bezproblémovú integráciu s radom produktov Microsoft Office.

Kľúčové funkcie servera Exchange Server 2013

Vylepšené používateľské rozhranie

Exchange Server 2013 priniesol prepracovanú webovú aplikáciu Outlook (OWA), ktorá poskytuje bohatšie, prehľadnejšie a rýchlejšie používateľské prostredie v rôznych zariadeniach a prehliadačoch.

Optimalizované pre dotykové obrazovky

Aplikácia OWA bola optimalizovaná pre dotykové obrazovky, čím sa výrazne zlepšilo používateľské prostredie na tabletoch a smartfónoch a zjednodušil sa mobilný prístup k e-mailom, kalendáru a kontaktom.

Vylepšené bezpečnostné funkcie

Exchange Server 2013 posilnil ochranu citlivých údajov pomocou zabudovaných bezpečnostných mechanizmov, ktoré chránia pred vonkajšími hrozbami a zároveň zlepšujú vnútornú kontrolu údajov.

Prevencia straty dát (DLP)

Vďaka zavedeniu funkcií DLP mohli organizácie lepšie monitorovať a kontrolovať citlivé informácie, aby sa zabezpečilo, že nedôjde k ich náhodnému alebo úmyselnému úniku.

Zjednodušená správa

Exchange Admin Center (EAC), webová konzola na správu, zjednodušila správu servera Exchange Server 2013 tým, že správcom poskytla centralizované rozhranie.

Štandardizovaná architektúra správ

Architektúra Exchange 2013 bola zjednodušená s cieľom znížiť zložitosť a zlepšiť spoľahlivosť a výkon, najmä pokiaľ ide o vysokú dostupnosť a obnovu po havárii.

Úloha servera Exchange 2013 v dnešnom prostredí IT

Dlhodobá prevádzková spoľahlivosť

Napriek svojmu veku sa Exchange Server 2013 naďalej používa v mnohých organizáciách, ktoré si cenia stabilitu a osvedčené technológie.

Krok smerom k modernizácii

Exchange Server 2013 slúži ako pevný základ pre organizácie, ktoré hľadajú osvedčené lokálne riešenie alebo plánujú postupný prechod na cloud.

Microsoft Exchange Server 2013 zostáva dôveryhodnou platformou, ktorá pomáha organizáciám prekonávať ich komunikačné výzvy. Tento text kategórie je navrhnutý tak, aby vám pomohol pochopiť význam a funkcie servera Exchange Server 2013 a to, ako môžu byť stále relevantné v dnešnom rýchlom prostredí IT.

Kategórie