Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Microsoft Office 2013 Standard - edícia na firemné a súkromné použitie MS Office-Suite 2013 Standard s množstvom osvedčených programov a efektívnych funkcií ponúka všetko, čo moderný kancelársky softvér potrebuje na plnenie typických...
32,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2013 Professional Plus - kúpiť ako licenciu pre jedného používateľa MS Office-Suite 2013 Professional Plus je najkomplexnejší softvérový balík dostupný pre túto verziu Office. Okrem aktuálnych výkonných verzií programov...
39,90 € *

Office 2013: osvedčený kancelársky softvér na efektívnu prácu

Kategória Office 2013 predstavuje spoľahlivý kancelársky softvér od spoločnosti Microsoft, ktorý je aj dnes vynikajúcim riešením pre vaše pracovné požiadavky. V tomto článku vám ponúkame podrobný pohľad na balík Office 2013 a vysvetľujeme výhody tohto osvedčeného balíka pre vašu produktivitu a efektivitu.

Čo ponúka balík Office 2013?

Známe aplikácie v ich najlepšej kvalite

Office 2013 obsahuje známe aplikácie, ako sú Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook, v ich najlepšej podobe. Tieto aplikácie boli optimalizované tak, aby vám umožnili plynulú a efektívnu prácu.

Miestne ukladanie dát a nezávislosť od cloudu

Na rozdiel od novších predplatných balíka Office si balík Office 2013 nevyžaduje trvalé internetové pripojenie. Svoje dokumenty a údaje môžete ukladať lokálne a nie ste závislí od cloudu.

Prečo si vybrať balík Office 2013?

Jednorazový nákup, trvalé používanie

S balíkom Office 2013 urobíte jednorazový nákup a môžete ho používať trvalo bez nutnosti platiť mesačné predplatné.

Ochrana údajov a úplná kontrola

Office 2013 vám poskytuje úplnú kontrolu nad vašimi údajmi a zásadami ochrany osobných údajov, pretože sa nemusíte spoliehať na cloudové úložisko.

Stabilita a spoľahlivosť

Balík Office 2013 sa vyznačuje stabilitou a konzistentným používateľským rozhraním bez neustálych prerušení v dôsledku aktualizácií a zmien.

Záver

Office 2013 je optimálnou voľbou pre každého, kto hľadá osvedčené a spoľahlivé riešenie kancelárskeho softvéru bez toho, aby sa musel zaväzovať k pravidelným poplatkom za predplatné. Vďaka známym aplikáciám, úplnej kontrole nad údajmi a stabilnému pracovnému prostrediu ponúka Office 2013 prvotriedne riešenie pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu.

Či už ste študent, profesionál alebo majiteľ firmy, Office 2013 vám poskytne nástroje, ktoré potrebujete na efektívnu prácu a vytváranie profesionálnych dokumentov, prezentácií a tabuliek. Investujte do balíka Office 2013 a vyskúšajte si osvedčený výkon a spoľahlivosť tohto vynikajúceho balíka kancelárskych aplikácií.

Office 2013 vám umožní efektívne vykonávať prácu a zároveň si zachovať úplnú kontrolu nad svojimi údajmi. Je to cenovo výhodné a stabilné riešenie pre tých, ktorí hľadajú osvedčený kancelársky softvér bez predplatného. Zvýšte svoju produktivitu a investujte do balíka Office 2013, aby ste mohli využívať známe aplikácie a mnohé výhody tohto spoľahlivého kancelárskeho softvéru.

Kategórie