Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard SQL Server 2017 Standard edition od spoločnosti Microsoft poskytuje všetky výkonné funkcie databázy, reportovania a analýzy, ktoré malé a stredné firmy očakávajú od relačného systému správy databáz....
407,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core Vďaka zahrnutým databázovým, reportovacím a analytickým funkciám ponúka edícia SQL Server 2017 Standard najmä malým a stredným firmám výkonnú verziu osvedčenej relačnej dátovej platformy...
1 660,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition poskytuje väčším organizáciám výkonnú novšiu verziu osvedčenej relačnej dátovej platformy spoločnosti Microsoft, ktorá spája všetky dôležité databázové,...
6 711,90 € *

Microsoft SQL Server 2017: Všestranné riešenie na správu údajov

Úvod: Inovácia sa stretáva s osvedčeným

Uvedením servera Microsoft SQL Server 2017 spoločnosť Microsoft stanovuje nové štandardy v oblasti platforiem na správu údajov. Ako komplexné a na budúcnosť orientované riešenie na správu údajov ponúka SQL Server 2017 prevratné inovácie aj osvedčené technológie.

Flexibilita vďaka podpore viacerých platforiem

Azda najvýraznejším pokrokom v serveri SQL Server 2017 je zavedenie medziplatformovej kompatibility. Po prvýkrát je možné spustiť SQL Server v systémoch Windows, Linux a v kontajneroch Docker. Táto flexibilita umožňuje organizáciám integrovať SQL Server do svojej existujúcej infraštruktúry bez ohľadu na preferované prostredie operačného systému.

Funkcie servera SQL Server 2017

Zvýšený výkon

Adaptívne spracovanie dotazov

Adaptívne spracovanie dotazov zabezpečuje, že SQL Server 2017 spracováva dotazy inteligentnejšie a dynamicky optimalizuje plány vykonávania. To môže výrazne zlepšiť výkon a priepustnosť databázových dotazov.

Funkcie zabezpečenia na najvyššej úrovni

Pokročilá ochrana pred hrozbami

SQL Server 2017 ponúka pokročilé ochranné mechanizmy na ochranu pred rastúcimi kybernetickými bezpečnostnými hrozbami. Pokročilá ochrana pred hrozbami pomáha včas rozpoznať nebezpečné aktivity a reagovať na ne s cieľom zabrániť narušeniu ochrany údajov.

Business intelligence a analytika

Integrácia a spravodajstvo

Možnosti grafickej databázy

Podpora funkcií grafových databáz umožňuje serveru SQL Server 2017 efektívne pracovať so zložitými vzťahovými údajmi, čo otvára nové možnosti pre aplikácie business intelligence.

Natívna integrácia programov R a Python

Zabudovanie programov R a Python priamo do databázy umožňuje analytikom a dátovým vedcom vykonávať strojové učenie a komplexné štatistické analýzy bez nutnosti exportu údajov.

Vizualizácia a reportovanie

Vďaka rozšíreným možnostiam BI, najmä vďaka integrácii s nástrojmi, ako je Power BI, môžu používatelia vytvárať pôsobivé vizualizácie a akčné reporty priamo z údajov.

Zhrnutie: Prečo SQL Server 2017?

SQL Server 2017 nie je len databáza, je to komplexná platforma na správu údajov a analytické aplikácie. Vďaka podpore systémov Windows, Linux a kontajnerov Docker v spojení s najnovšími pokrokmi v oblasti databázových technológií ponúka SQL Server 2017 škálovateľné, bezpečné a perspektívne riešenie pre organizácie všetkých veľkostí. Vďaka priebežným aktualizáciám a aktívnej komunite vývojárov zostáva SQL Server 2017 ústrednou súčasťou strategických plánov riadenia údajov organizácií na celom svete.

Kategórie