Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ponúka riešenie pre súkromné a komerčné serverové aplikácie, ktoré sa ľahko inštaluje a udržiava. Serverová verzia systému Microsoft Windows bola ďalej...
60,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Ak si kúpite Windows Server 2012, získate výkonnú serverovú platformu založenú na skúsenostiach a znalostiach z budovania a prevádzky dátových centier a cloudových služieb. Serverový softvér je...
1 165,90 € *

Microsoft Windows Server 2012: Inovácie a výkon

Úvod do systému Windows Server 2012

Windows Server 2012 je kľúčovou súčasťou série Windows Server, ktorá stavia na pevných základoch svojich predchodcov a ponúka vylepšené funkcie a výkon. Ako platforma na strane servera je Windows Server 2012 navrhnutý tak, aby zvyšoval efektivitu IT oddelení a podporoval pripravenosť organizácií na cloud.

Čo ponúka Windows Server 2012?

Vďaka zavedeniu nových technológií správy a virtualizácie mal Windows Server 2012 významný vplyv na spôsob vývoja a nasadenia serverových operačných systémov.

Základné funkcie systému Windows Server 2012

Komplexné nástroje na správu

Správca servera a PowerShell boli výrazne vylepšené, aby umožnili efektívnejšiu správu serverových rolí a funkcií.

Správca servera

Nový Správca servera v systéme Windows Server 2012 zjednodušuje správu servera pomocou prehľadného ovládacieho panela, ktorý umožňuje monitorovanie a správu služieb a rolí na viacerých serveroch.

Pokroky v oblasti virtualizácie

Hyper-V, virtualizačná platforma spoločnosti Microsoft, získala v systéme Windows Server 2012 významné vylepšenia, ktoré umožňujú vyššiu škálovateľnosť a výkon.

Vylepšenia Hyper-V

Tretia verzia Hyper-V v systéme Windows Server 2012 priniesla funkcie, ako je sieťová virtualizácia a replikácia, ktoré položili základy vysoko dostupných a flexibilných virtualizačných prostredí.

Nové možnosti ukladania

V systéme Windows Server 2012 boli zdokonalené technológie ukladania dát, aby vyhovovali potrebe nákladovo efektívneho a vysoko dostupného ukladania dát.

Priestory úložiska

Zavedenie funkcie Storage Spaces umožňuje organizáciám dosiahnuť porovnateľnú redundanciu a výkon na diskových poliach, ktoré nie sú súčasťou siete SAN, čo bolo predtým vyhradené pre drahšie riešenia SAN.

Význam systému Windows Server 2012 v súčasnosti

Konzistentná spoľahlivosť

Aj po vydaní novších verzií zostáva Windows Server 2012 spoľahlivou voľbou pre organizácie, ktoré potrebujú osvedčený systém s komplexnou funkcionalitou.

Pokračujúca podpora

Hoci spoločnosť Microsoft ukončila hlavnú podporu systému Windows Server 2012, stále je k dispozícii rozšírená podpora, čo znamená, že aktualizácie zabezpečenia a kritické záplaty sa budú poskytovať aj naďalej.

Windows Server 2012 bol prelomovým bodom vo vývoji serverov Windows a ponúkol celý rad vylepšení a nových funkcií, ktoré sa v mnohých organizáciách používajú dodnes. Tento text kategórie poskytuje prehľad dôležitých aspektov systému Windows Server 2012 a jeho pokračujúceho významu v prostredí IT.

Kategórie