Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2010 STANDARD
Microsoft Project 2010 Standard Na stiahnutie Microsoft Project Standard 2010 (Riadenie projektov) Spravujte a vytvárajte nové projekty, prideľujte termíny a priraďujte ľudí ku konkrétnym úlohám v rámci softvéru Project Manager. V...
83,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Project Professional 2010 Na stiahnutie Microsoft Project Professional 2010 (profesionálne riadenie projektov) Spravujte a vytvárajte nové projekty, priraďujte termíny a prideľujte ľuďom konkrétne úlohy v rámci softvéru...
93,90 € *

Microsoft Project 2010 - komplexný úvod

Čo je Microsoft Project 2010?

Microsoft Project 2010 je univerzálny softvér na riadenie projektov vyvinutý spoločnosťou Microsoft, ktorý pomáha organizáciám a tímom efektívne plánovať, riadiť a monitorovať ich projekty. V tomto článku sa ponoríme do sveta Microsoft Project 2010 a dozviete sa viac o jeho výkonných funkciách.

Kľúčové funkcie programu Microsoft Project 2010

Plánovanie a riadenie projektov

Jednou z výnimočných funkcií programu Microsoft Project 2010 je jeho schopnosť vytvárať a spravovať komplexné plány projektov. Tento softvér umožňuje definovať úlohy, nastavovať závislosti a vytvárať harmonogramy, aby ste zabezpečili hladký priebeh projektu a jeho včasné dokončenie. Intuitívne používateľské rozhranie vám umožňuje ľahko prispôsobiť plány projektov a pružne reagovať na zmeny požiadaviek.

Správa zdrojov

Microsoft Project 2010 ponúka výkonné nástroje na správu zdrojov. Môžete jednoducho prideľovať zamestnancov, vybavenie a materiál a sledovať dostupnosť týchto zdrojov. Vďaka tomu môžete rozpoznať úzke miesta a včas prijať opatrenia na zvýšenie produktivity a predísť oneskoreniu projektu.

Sledovanie pokroku a podávanie správ

Softvér vám umožňuje sledovať priebeh projektu v reálnom čase. Môžete vytvárať prispôsobené správy a grafy na analýzu aktuálneho stavu a výkonnosti projektu. Táto funkcia uľahčuje komunikáciu a umožňuje vám reagovať na problémy a vykonávať úpravy na dosiahnutie cieľov projektu.

Integrácia s ďalšími nástrojmi Microsoft

Microsoft Project 2010 je bezproblémovo integrovaný s ďalšími aplikáciami Microsoft, ako sú Excel, SharePoint a Outlook. Táto integrácia uľahčuje výmenu údajov a spoluprácu v rámci vášho tímu. Môžete importovať a exportovať údaje z iných programov, aby ste mohli bezproblémovo riadiť svoje projekty a efektívne zdieľať informácie.

Záver

Microsoft Project 2010 je mimoriadne výkonné riešenie na plánovanie a riadenie projektov. Vďaka vynikajúcim funkciám riadenia zdrojov, sledovania postupu prác a bezproblémovej integrácii s ďalšími nástrojmi Microsoft je nepostrádateľným nástrojom pre projektových manažérov a tímy, ktoré chcú úspešne dokončiť projekty. Objavte výhody Microsoft Project 2010 a zvýšte efektivitu svojej projektovej práce, aby ste dosiahli svoje obchodné ciele a úspešne dokončili projekty.

Kategórie