Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 pre Mac - efektívny kancelársky a obchodný softvér Komplexný balík softvéru Microsoft Office 2016 je k dispozícii aj pre Mac. V edícii Standard obsahuje osvedčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote....
69,90 € *

Office 2016 pre Mac: Osvedčený kancelársky softvér pre používateľov Apple

V kategórii Office 2016 pre Mac predstavujeme osvedčený kancelársky softvér od spoločnosti Microsoft vyvinutý špeciálne pre operačné systémy Mac. V tomto článku nájdete komplexný prehľad balíka Office 2016 pre Mac a dozviete sa, prečo je tento balík vynikajúcou voľbou pre používateľov počítačov Mac, ktorí potrebujú výkonné a známe kancelárske aplikácie.

Čo ponúka Office 2016 pre Mac?

Známe aplikácie v ich najlepšej kvalite

Office 2016 pre Mac obsahuje známe aplikácie, ako sú Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook, v ich najlepšej podobe. Tieto aplikácie boli špeciálne optimalizované pre platformu Mac a ponúkajú bezproblémové používateľské prostredie.

Produktivita a spolupráca

S Office 2016 pre Mac môžete pracovať efektívne a zároveň zlepšiť spoluprácu v rámci tímu. Balík ponúka nástroje na spoločnú úpravu dokumentov a spoluprácu v reálnom čase.

Prečo si vybrať Office 2016 pre Mac?

Bezproblémová integrácia do prostredia Mac

Office 2016 pre Mac sa bezproblémovo integruje do prostredia Mac a využíva funkcie špecifické pre Mac. Používateľské rozhranie je intuitívne a ľahko sa používa.

Jednorazový nákup, dlhodobé používanie

Jednou z najdôležitejších vlastností balíka Office 2016 pre Mac je, že nemusíte platiť mesačné predplatné. Softvér si kúpite raz a používate ho trvalo.

Maximálna kontrola ochrany údajov

S balíkom Office 2016 pre Mac si zachovávate úplnú kontrolu nad svojimi údajmi, pretože nie ste závislí od cloudového úložiska. Vaše súbory zostávajú v bezpečí na vašom počítači Mac.

Záver

Office 2016 pre Mac je ideálne riešenie kancelárskeho softvéru pre používateľov počítačov Mac, ktorí potrebujú výkonné a známe aplikácie. Vďaka vylepšenému dizajnu, funkciám produktivity a bezproblémovej integrácii do prostredia Mac ponúka Office 2016 for Mac prvotriedne riešenie pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu.

Či už ste študent, profesionál alebo kreatívny pracovník, Office 2016 for Mac vám umožní efektívne vytvárať dokumenty, prezentácie a tabuľky na počítači Mac. Investujte do balíka Office 2016 pre Mac a využite mnohé výhody tohto osvedčeného a ľahko použiteľného kancelárskeho softvéru. Zachovajte si úplnú kontrolu nad svojimi údajmi a prístup k známym aplikáciám, aby ste optimalizovali svoje pracovné postupy a pracovali efektívnejšie.

Kategórie