Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Silné stránky sú najmä v oblasti business intelligence a pre kritické aplikácie, ako aj v oblasti integrácie cloudu podľa vašich želaní a potrieb. Virtualizácia opisuje proces, pri ktorom majú koncoví...
260,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 je významná verzia produktu s mnohými novými funkciami: Spoľahlivosť pre kritické obchodné aplikácie s vyššou dostupnosťou, bleskovo rýchlymi dotazmi a pokročilými funkciami...
3 695,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Kúpiť server: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Aby ste mohli neustále sledovať svoje obchodné procesy a optimalizovať ich, potrebujete dobrý systém správy databáz. Ak...
2 618,90 € *

Microsoft SQL Server 2012: Základ správy údajov

Úvod: SQL Server 2012 v skratke

Microsoft SQL Server 2012 je komplexná dátová platforma a výkonný systém správy relačných databáz, ktorý je vhodný na širokú škálu úloh správy a analýzy údajov. S jeho uvedením sa zaviedli dôležité funkcie, ktoré výrazne zlepšili výkon, dostupnosť a rozšíriteľnosť podnikových údajov.

Kľúčové funkcie servera SQL Server 2012

SQL Server 2012 je charakteristický svojimi skupinami dostupnosti AlwaysOn, zvýšeným výkonom, službami Reporting Services a Integration Services. Okrem toho ponúka hlbokú integráciu s cloudovou platformou Microsoft Azure, ktorá podporuje hybridné prostredia.

Výkon a správa

Vylepšenia výkonu

Výkonnosť servera SQL Server 2012 sa výrazne zvýšila zavedením funkcií, ako sú napríklad stĺpcové indexy, ktoré urýchľujú dopyty, a optimalizáciou plánovača dopytov.

Funkcie správy

SQL Server Management Studio (SSMS) a ďalšie nástroje na správu boli v SQL Serveri 2012 vylepšené, aby bola správa databázy jednoduchšia a efektívnejšia.

Dostupnosť a obnovenie

Skupiny dostupnosti AlwaysOn

Jednou z kľúčových inovácií servera SQL Server 2012 bolo zavedenie skupín dostupnosti AlwaysOn, ktoré poskytujú vyššiu dostupnosť a možnosti obnovy po havárii ako predchádzajúce verzie.

Vylepšené možnosti zálohovania

Nové a rozšírené možnosti zálohovania umožnili organizáciám zabezpečiť ochranu svojich údajov aj v prípade zlyhania.

Rozvoj business intelligence

Reportovanie a analýza

SQL Server 2012 vylepšil služby Reporting Services, ktoré umožňujú vytvárať komplexnejšie a používateľsky prívetivejšie zostavy. Boli zavedené funkcie Power View a PowerPivot na posilnenie samoobslužnej BI.

Data Warehousing

Možnosti dátových skladov boli posilnené vďaka vylepšeným možnostiam ETL (extrakcia, transformácia a načítanie) a integrácii s inými produktmi spoločnosti Microsoft.

Pripravenosť na cloud

Kompatibilita so službou Azure

Bezproblémová integrácia so službou Azure umožnila organizáciám rozšíriť databázové riešenia v cloude a využívať výhody škálovania v cloude.

Záver: Vplyv servera SQL Server 2012

Microsoft SQL Server 2012 zostáva dôležitou súčasťou mnohých podnikových prostredí. Poskytuje pevný základ pre aplikácie, ktoré vyžadujú spoľahlivú správu a analýzu údajov. Hoci sú k dispozícii novšie verzie, SQL Server 2012 zostáva osvedčenou voľbou pre organizácie, ktoré hľadajú vyspelú technológiu s komplexným súborom funkcií.

Kategórie