Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - nové funkcie Táto príručka sa zameriava na možnosti aplikácií Teams, SharePoint a OneDrive vrátane ukladania dokumentov, spolupráce, zdieľania a konverzácií. Na vykonanie práce nemusíte používať len...
4 213,90 € *

Microsoft SharePoint Server 2019: Platforma pre modernú tímovú prácu

Prehľad SharePoint Server 2019

Microsoft SharePoint Server 2019 je pokročilé riešenie pre organizácie, ktoré hľadajú robustnú a integrovanú platformu pre spoluprácu a správu informácií. Ako nástupca predchádzajúcich verzií stavia SharePoint Server 2019 na pevných základoch a ponúka nové funkcie, ktoré podporujú moderné spôsoby práce a zlepšujú používateľský zážitok.

Inovácie v oblasti SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 prináša zlepšenie používateľského zážitku, najmä v oblasti integrácie s modernými službami, ako je Office 365 a verzia SharePoint Online. Ponúka modernejšie a intuitívnejšie rozhranie a vylepšené mobilné prostredie, ktoré používateľom umožňuje prístup k obsahu a spoluprácu odkiaľkoľvek.

Kľúčové vlastnosti SharePoint Server 2019

Vylepšená tímová práca

Vďaka dôrazu na tímovú prácu SharePoint Server 2019 uľahčuje zdieľanie dokumentov a informácií v rámci tímov. Podporuje spoluprácu v reálnom čase a uľahčuje a zefektívňuje koordináciu projektov a úloh.

Mobilné prostredie a používateľské rozhranie

Mobilné prostredie bolo výrazne vylepšené vďaka lepšej podpore mobilných zariadení a responzívnemu dizajnu. Používatelia teraz môžu pristupovať k dokumentom a komunikovať na cestách, čím sa zvyšuje flexibilita a schopnosť tímov reagovať.

Prispôsobenie a správa

Rozšírené možnosti prispôsobenia

SharePoint Server 2019 umožňuje správcom hĺbkovo konfigurovať a prispôsobovať platformu špecifickým potrebám ich organizácie. Vývojári môžu na základe platformy vytvárať výkonné riešenia.

Zjednodušená správa

Správa platformy bola zjednodušená, čo pomáha tímom IT pracovať efektívnejšie a šetriť čas. Vylepšené centrum administrácie a nástroje na správu poskytujú väčšiu kontrolu a uľahčujú správu práv používateľov a nastavení zabezpečenia.

Bezpečnosť a súlad

Vylepšené funkcie zabezpečenia

SharePoint Server 2019 posilňuje bezpečnostné opatrenia pomocou vylepšených metód overovania, silnejšieho šifrovania a lepších spôsobov monitorovania a zabezpečenia súladu.

Podpora štandardov zhody

Organizácie si môžu byť isté, že dodržiavajú regulačné normy pomocou stránky SharePoint Server 2019 vďaka rozšíreným možnostiam auditu a nástrojom na zabezpečenie zhody.

Zhrnutie: Pridaná hodnota SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 ponúka celý rad vylepšení, vďaka ktorým je atraktívnou voľbou pre organizácie, ktoré hľadajú modernú a výkonnú platformu na spoluprácu a správu informácií. Vďaka vylepšenému používateľskému prostrediu, mobilnej dostupnosti a silným bezpečnostným funkciám je SharePoint Server 2019 kľúčovým stavebným prvkom pre digitálnu transformáciu organizácií.

Kategórie