Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - nové funkcie Táto príručka sa zameriava na možnosti aplikácií Teams, SharePoint a OneDrive vrátane ukladania dokumentov, spolupráce, zdieľania a konverzácií. Na vykonanie práce nemusíte používať len...
4 213,90 € *

SharePoint Server 2019: Platforma pre modernú spoluprácu a komunikáciu

SharePoint Server 2019 - Nový horizont pre podniky

Uvedením stránky SharePoint Server 2019 urobila spoločnosť Microsoft rozhodujúci krok smerom k efektívnej a používateľsky prívetivej platforme pre firmy všetkých veľkostí, ktorá je odolná voči budúcnosti. Tento článok poukazuje na základné funkcie, výhody a pridanú hodnotu, ktorú SharePoint Server 2019 ponúka na digitálnom pracovisku.

Moderné používateľské rozhranie - intuitívne a efektívne

Jednou z najvýraznejších vlastností systému SharePoint Server 2019 je jeho moderné používateľské rozhranie. Navigácia je navrhnutá intuitívne a interakcia s dokumentmi, zoznamami a iným obsahom je plynulejšia ako kedykoľvek predtým.

Mobilné skúsenosti

S aplikáciou SharePoint Server 2019 majú používatelia plný prístup k svojim dokumentom aj na cestách. Mobilné zobrazenie je optimalizované pre tablety aj smartfóny, čo umožňuje bezproblémovú produktivitu.

Komunikačné stránky

Komunikačné stránky umožňujú organizáciám prezentovať novinky, správy a iný obsah vo vizuálne príťažlivom formáte. To nielenže zlepšuje používateľský zážitok, ale aj uľahčuje komunikáciu v rámci organizácie.

Bezpečnosť a súlad s predpismi na najvyššej úrovni

V dnešnom digitálnom svete je bezpečnosť a ochrana údajov mimoriadne dôležitá. SharePoint Server 2019 ju kladie do popredia vďaka množstvu nástrojov a funkcií.

Správa informačných práv (IRM)

IRM umožňuje organizáciám obmedziť prístup a používanie dokumentov, tabuliek a prezentácií. Poskytuje to dodatočnú ochranu dôverných informácií.

Pokročilá prevencia straty údajov (DLP)

DLP na stránke SharePoint Server 2019 umožňuje organizáciám identifikovať, monitorovať a automaticky chrániť kritické informácie. Zabezpečuje sa tak úplná zhoda s predpismi a znižuje sa riziko straty údajov.

Platforma pre tímovú prácu a inovácie

SharePoint Server 2019 presahuje rámec správy dokumentov a poskytuje komplexné nástroje na spoluprácu.

Moderné tímové stránky

Tieto stránky poskytujú centrálne miesto pre tímový obsah, informácie a aktivity. Podporujú komunikáciu a zefektívňujú spoluprácu.

Integrované skupiny Office 365

Vďaka integrácii skupín Office 365 do stránky SharePoint Server 2019 môžu tímy ľahšie pristupovať k zdieľaným zdrojom, ako sú Outlook, OneNote a Planner.

Hybridné riešenie - to najlepšie z oboch svetov

Kľúčovou výhodou SharePoint Server 2019 je jeho schopnosť fungovať ako hybridné riešenie.

Jednotné vyhľadávanie

Hybridné vyhľadávanie umožňuje používateľom súčasne vyhľadávať v lokálnom aj online obsahu, čo výrazne zvyšuje efektivitu.

Flexibilita údajov

Organizácie si môžu vybrať, kde chcú ukladať svoje údaje - lokálne, v cloude alebo kombináciou oboch možností.

Záver

SharePoint Server 2019 je viac než len evolúciou svojich predchodcov. Je to výkonný nástroj, ktorý podporuje moderné podniky v ich digitálnej transformácii. Vďaka vylepšenému používateľskému rozhraniu, rozšíreným bezpečnostným funkciám a nástrojom na spoluprácu a komunikáciu stanovuje SharePoint Server 2019 nové štandardy v kategórii podnikového softvéru. Nie je to len platforma na ukladanie dokumentov, ale centrálne centrum pre inovácie, tímovú prácu a rast.