Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - edícia pre profesionálnych používateľov Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na vytváranie a navrhovanie textov a výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie, ako aj publikovanie...
109,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - pre všetky potreby podnikových profesionálov Aktuálny balík Office Suite vo verzii 2019 ponúka profesionálnym používateľom (okrem edícií Home & Business, Professional a Standard), najmä s edíciou...
118,90 € *

Microsoft Office 2019 pre Windows

Nová verzia balíka Office 2019 od spoločnosti Microsoft ponúka v porovnaní so svojím predchodcom celý rad nových funkcií, vďaka ktorým je práca s dokumentmi - samostatne alebo v tíme - ešte flexibilnejšia. Osvedčený OneDrive umožňuje nekomplikované zdieľanie dát a dokumentov v cloude - na spoluprácu na dokumentoch v rámci tímu.

Spoločnosť Microsoft tiež pridala ďalšie funkcie do osvedčených programov balíka Office, ako sú Word, Excel a PowerPoint, ktoré ponúkajú rozšírené možnosti pre textové dokumenty, tabuľky a prezentácie: Word obsahuje okrem iného funkciu diktovania Microsoft Dictate, ako aj nástroj na prekladanie; Excel obsahuje napríklad analytické riešenie "Publikovať v Power BI" ako novú položku ponuky; a v PowerPointe sú k dispozícii nové animácie, ako napríklad Morph a Zoom.

Okrem toho sú v týchto programoch k dispozícii aj motívy pozadia biela, tmavosivá a čierna, pričom najmä posledne menované farby sú príjemné pre oči a práca na obrazovke je tak ešte uvoľnenejšia.

Nová verzia balíka Office má v porovnaní s verziou 2016 trochu iný vzhľad: Na úvodnej stránke programov sa teraz zobrazujú aj súbory Office, ktoré používatelia zdieľali prostredníctvom cloudu. Inak tu používatelia nájdu obvyklú intuitívnu navigáciu v menu. Microsoft OneNote už nie je súčasťou balenia, ale možno ho používať v systéme Windows 10 prostredníctvom univerzálnej aplikácie pre Windows.

Balík MS Office 2019 je k dispozícii aj ako offline verzia

Okrem predplatného softvéru je nová verzia balíka Microsoft Office k dispozícii aj ako offline verzia na inštaláciu. To znamená: používatelia, ktorí uprednostňujú prácu s programami Windows v lokálnom prostredí, môžu softvérový balík Office 2019 používať ako trvalý bez pripojenia ku cloudu.

V spoločnosti Wiresoft sú k dispozícii dve edície balíka Office 2019 Standard a Professional Plus sú k dispozícii v samostatnom variante. Tie ponúkajú ešte komplexnejšie funkcie ako ostatné edície a sú vhodné najmä pre samostatne zárobkovo činné osoby alebo slobodné povolania a malé aj väčšie firmy.  

Office 2019 - inštalácia kliknutím na tlačidlo Spustiť

V porovnaní s verziou Office 2016 používa verzia 2019 technológiu inštalácie Click-to-Run (klikni a spusti). C2R ponúka mesačné aktualizácie zabezpečenia a vďaka technológii optimalizácie sťahovania znižuje nároky na sieť.

Všetky aplikácie a aplikácie balíka Office sa inštalujú automaticky. Pomocou nástroja na nasadenie balíka Office je však možné nainštalovať len jednotlivé aplikácie.

MS Office 2019 podporuje len počítače so systémom Windows 10; počítače Mac by mali mať nainštalovanú jednu z posledných troch aktuálnych verzií MacOs.

Všetky verzie balíka Office 2019 sú k dispozícii ako 32-bitové a 64-bitové verzie. Na 64-bitovú verziu sú potrebné minimálne 4 GB pamäte RAM.

Office 2019 - Nové všeobecné funkcie v programoch Office 2019

Balík Office 2019 obsahuje množstvo nových funkcií pre všetky verzie, ktoré sú k dispozícii v rôznych programoch, ako sú Word, Excel a PowerPoint; okrem toho sú v jednotlivých programoch rozšírené možnosti pri spracovaní textu, v analýzach a pri návrhu šablón atď. Najdôležitejšie z nich sú stručne vysvetlené nižšie.

Office 2019 - funkcia prekladu

V aktuálnych verziách programov Word, Excel a PowerPoint je teraz k dispozícii funkcia prekladu; v programe Outlook ju možno nainštalovať dodatočne pomocou doplnku Office AddIn Translator for Outlook. Jej výhodou je, že na preloženie textu alebo časti už nemusíte vyvolávať webovú stránku cez prehliadač, ale môžete to urobiť okamžite prostredníctvom ponuky s položkou Prehľad > Preložiť.

Office 2019 - Skicovanie voľnou rukou

Tento nástroj umožňuje vytvárať a vkladať náčrty, tvary alebo dokonca matematické znázornenia z voľnej ruky; je to možné aj bez dotykovej obrazovky, pretože aplikácia pracuje aj s myšou.

Kúpiť Office 2019 - Podpora opravy chýb pre prístupnosť

Vďaka podpore opravy chýb sú návrhy na vytvorenie dokumentu bezbariérové, aby ho mohli ľahko čítať a upravovať aj ľudia so zdravotným postihnutím. Vychádza pritom z medzinárodne záväzných noriem prístupnosti.

Office 2019 - spätná väzba na zvuk

Zvukové upozornenia, ak sú aktivované, sa objavia so zvukom ako potvrdenie hneď po odoslaní e-mailu alebo pri odstránení objektov či vložení obsahu. Podobne sa zvukové upozornenie objaví aj pri zmene možností obrazovky.

Office 2019 - Vylepšená podpora pera pre dotykové zariadenia

Optimalizovanú podporu tohto spôsobu práce využijú najmä používatelia, ktorí používajú Office 2019 aj na zariadení s dotykovou obrazovkou prostredníctvom pera. Zlepšila sa nielen intenzita prítlaku, ale boli integrované aj nové efekty naklonenia. Zakrivené čiary možno teraz kresliť s rôznou intenzitou prítlaku, pričom šírku alebo intenzitu čiary možno meniť naklonením pera.

Office 2019 - Nové funkcie v jednotlivých programoch Office 2019

Okrem toho Office 2019 ponúka rôzne nové funkcie v jednotlivých programoch; medzi ne patria napr:

Word 2019: Vkladanie vektorových piktogramov

Najnovšia verzia programu Word teraz obsahuje možnosť vkladania vektorových grafických prvkov alebo ikon do textu. Voľba Piktogramy obsahuje rôzne škálovateľné grafické prvky, ktoré možno do dokumentu Word vložiť jedným kliknutím a zväčšiť bez straty kvality.

Okrem toho je teraz možné skryť editačné lišty a zobraziť text na celej obrazovke, čo podporuje sústredenie pri čítaní.

Excel 2019: Nové funkcie analýzy údajov a typy grafov

Okrem nových funkcií na analýzu údajov bol program Excel rozšírený aj o ďalšie typy grafov, napr. prehľadné lievikové grafy na zobrazenie predajných potrubí a predajných lievikov, ako aj 2D mapy na zobrazenie geografických údajov ako presných vizualizácií.

PowerPoint 2019: Animácie pre 3D objekty

Office 2019 teraz ponúka možnosť vkladať a upravovať 3D objekty z online galérie alebo z plochy v dokumentoch Office. Najmä v aplikácii PowerPoint sú na tento účel k dispozícii funkcie ako morph a zoom na ich animáciu, napr. na otáčanie pohľadu.

Outlook 2019: Zamerajte sa na to podstatné

Nová funkcia Clutter je inteligentná funkcia, ktorá podporuje používateľov pri zvládaní každodennej záplavy e-mailov. Clutter automaticky rozpozná, ktoré e-maily sú dôležité, a prepošle ich do priečinka doručených správ. Po inštalácii je k dispozícii aj funkcia prekladu prostredníctvom doplnku Office Translator for Outlook.

Vydania balíka Office 2019 v spoločnosti Wiresoft

Office 2019 sa dodáva v celkovo piatich verziách - z nich sú v ponuke spoločnosti Wiresoft verzie Office 2019 Standard a Office 2019 Professional Plus. Tieto dve verzie majú komplexnejšie funkcie a programy ako verzie Home & Student, Home & Business a Professional, pričom Professional Pro obsahuje všetky funkcie verzie Standard.

Microsoft Office 2019 Standard

Softvér Office 2019 Standard je vhodný najmä pre firmy a ľudí, ktorí musia denne riadiť zložitejšie obchodné procesy a úlohy.

Na tento účel sú k dispozícii ďalšie praktické funkcie, ako napríklad kontrola aktualizácií alebo aplikácia Telemetria, ale aj skupinové politiky, ako aj terminálové služby alebo RDS a Microsoft Publisher.

Office 2019 - aplikácia Telemetria

Telemetrická aplikácia v aplikácii Windows Office 2019 Standard s panelom Telemetry Dashboard je nástroj vo forme zošita Excel. Je nakonfigurovaný pre podnikovú databázu a slúži na zhromažďovanie údajov o používaní, inventári a integrite dokumentov balíka Office. Možno ho použiť na kontrolu kompatibility doplnkov špecifických pre podnik s cieľom optimalizovať ich používanie.

Office 2019 - Služby vzdialenej plochy

Služby vzdialenej plochy (RDS) pre Office Standard sprístupňujú programy, ako sú Word, Excel a PowerPoint, ako webové aplikácie na používanie online. Hlavný používateľ licencovaného koncového zariadenia tak môže tieto programy používať na druhom, mobilnom zariadení.

Office 2019 - Publisher pre publikácie

MS Publisher, ktorý je k dispozícii len vo verzii pre Windows, je výkonný nástroj, pomocou ktorého možno presvedčivo navrhovať nielen prezentácie, ale aj tlačoviny. Pomocou funkcie drag & drop sa obrázky a grafika importujú priamo do kresliacej oblasti programu Publisher a tam sa upravujú.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Balík Professional Plus poskytuje používateľom všetky funkcie programu a služby, ktoré ponúka edícia Office 2019. Patria k nim funkcie Access, Skype for Business, Uchovávanie e-mailov, Prevencia straty dát, Poštové schránky na webe, Archivácia, Nástroje na tvorbu tabuliek a Enterprise Voice. Osobitnú pozornosť si zaslúžia napr:

Office 2019 - Prístup pre náročných profesionálov v oblasti podnikania

Access je výkonný nástroj vo verzii Professional Plus, ktorý používateľom umožňuje nielen vytvárať databázy pre flexibilné podnikové aplikácie, ale ich aj komplexne spravovať. K dispozícii sú všestranné návrhové nástroje na vývoj prispôsobených systémov na zber a analýzu údajov, napr. na stavové hlásenia, ktoré sa používajú intuitívne.

Office 2019 - prevencia straty dát (DLP) na zabránenie strate dát

Zabezpečenie dôverných údajov, ako sú čísla kreditných kariet alebo zdravotné záznamy, ktoré sa čoraz častejšie ukladajú v cloude, je pre mnohé podniky nevyhnutnou úlohou. Ochrana pred stratou údajov v aplikácii MS Office Professional Plus 2019 poskytuje ochranu pred neoprávneným prístupom alebo krádežou citlivých údajov, ktoré sú dostupné napríklad prostredníctvom služieb Exchange Online, SharePoint Online alebo OneDrive for Business, ale aj lokálne v súboroch Word, Excel a PowerPoint. DLP sa preto môže používať na identifikáciu a monitorovanie takýchto údajov a zabezpečenie súladu s predpismi.

Office 2019 - Enterprise Voice pre komplexnú komunikáciu

Toto riešenie Skype for Business ponúka komplexné funkcie na jednotnú komunikáciu. Enterprise Funkciu Voice možno pripojiť k existujúcim telefónnym systémom a ponúka praktické funkcie, ako sú skupiny odpovedí, parkovanie hovorov a prijímanie a správa tímových hovorov.

Systémové požiadavky pre Office 2019

Aby sa Office 2019 v počítači používal optimálne, mal by spĺňať nasledujúce požiadavky: Odporúčaný procesor pre PC: 1,6 GHz, 2-jadrový procesor: pre Mac: MacOs (jedna z 3 aktuálnych verzií) s procesorom Intel.

Hlavná pamäť pre PC: 2 GB v 32bitovej verzii, 4 GB v 64bitovej verzii: Mac: 4 GB.

Voľné miesto na pevnom disku pre PC: 4 GB, pre Mac: 10 GB. Na optimálne zobrazenie by mala mať obrazovka rozlíšenie 1 280 x 768 pixelov (PC) alebo 1 280 x 800 pixelov (Mac).

Kúpte si Microsoft Office 2019 Editions za skvelú cenu na Wiresoft

Na stránke Wiresoft nájdete verzie MS Office 2019 Standard, ako aj Professional Plus za mimoriadne nízku cenu ako offline verziu bez predplatného. Oba produkty sú plné verzie s kompletnou podporou spoločnosti Microsoft, a nie OEM verzie. Wiresoft predáva iba originálny softvér Microsoft, ide o nepoužité, a teda bezplatné licencie, ktoré pochádzajú od európskych spoločností a boli skontrolované spoločnosťou Wiresoft z hľadiska pravosti a funkčnosti. Potvrdzuje to mnoho našich spokojných zákazníkov, ktorí dôverujú softvérovým produktom od spoločnosti Wiresoft. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa toho, ktorá verzia balíka Office 2019 najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, neváhajte nás kontaktovať.