Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - pre všetky potreby podnikových profesionálov Aktuálny balík Office Suite vo verzii 2019 ponúka profesionálnym používateľom (okrem edícií Home & Business, Professional a Standard), najmä s edíciou...
130,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - edícia pre profesionálnych používateľov Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na vytváranie a navrhovanie textov a výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie, ako aj publikovanie...
120,90 € *

Microsoft Office 2019 pre Windows

Nová verzia balíka Office 2019 od spoločnosti Microsoft ponúka v porovnaní so svojím predchodcom celý rad nových funkcií, vďaka ktorým je práca s dokumentmi - samostatná alebo tímová - ešte flexibilnejšia. Osvedčený OneDrive umožňuje nekomplikované zdieľanie údajov a dokumentov v cloude - na spoluprácu na dokumentoch medzi tímami.

Spoločnosť Microsoft tiež pridala ďalšie funkcie do osvedčených programov balíka Office, ako sú Word, Excel a PowerPoint, ktoré ponúkajú rozšírené možnosti textových dokumentov, tabuliek a prezentácií: Word obsahuje okrem iného diktovaciu funkciu Microsoft Dictate, ako aj nástroj na prekladanie; Excel obsahuje napríklad analytické riešenie "Publikovať v Power BI" ako novú položku ponuky; a v PowerPointe sú k dispozícii nové animácie, ako napríklad Morph a Zoom.

Okrem toho sú v týchto programoch k dispozícii aj motívy pozadia biela, tmavosivá a čierna, pričom najmä posledne menované farby sú príjemné pre oči a práca na obrazovke je tak ešte uvoľnenejšia.

Nová verzia balíka Office má v porovnaní s verziou 2016 trochu iný vzhľad: na úvodnej stránke programov sa teraz zobrazujú aj súbory Office, ktoré používatelia zdieľali prostredníctvom cloudu. Inak používatelia nájdu obvyklú intuitívnu navigáciu v menu. Microsoft OneNote už nie je súčasťou balenia, ale môžete ho používať v systéme Windows 10 prostredníctvom univerzálnej aplikácie Windows.

Balík MS Office 2019 je k dispozícii aj ako offline verzia

Okrem predplatného softvéru je nová verzia Microsoft Office k dispozícii aj ako offline verzia na inštaláciu. To znamená, že používatelia, ktorí uprednostňujú prácu s programami Windows v lokálnom prostredí, môžu softvérový balík Office 2019 používať ako trvalý bez pripojenia ku cloudu.

V spoločnosti Wiresoft sú k dispozícii dve edície balíka Office 2019 Standard a Professional Plus v samostatnom variante. Tie ponúkajú ešte komplexnejšie funkcie ako ostatné edície a sú vhodné najmä pre samostatne zárobkovo činné osoby alebo osoby na voľnej nohe a malé aj väčšie firmy.  

Inštalácia pomocou funkcie Kliknutím na tlačidlo Spustiť

V porovnaní s verziou Office 2016 používa verzia 2019 technológiu inštalácie Click-to-Run (klikni a spusti). C2R ponúka mesačné aktualizácie zabezpečenia a znižuje nároky na sieť vďaka technológii optimalizácie sťahovania.

Všetky aplikácie a aplikácie balíka Office sa nainštalujú automaticky. Pomocou nástroja na nasadenie balíka Office je však možné nainštalovať len jednotlivé aplikácie.

MS Office 2019 podporuje iba počítače so systémom Windows 10; počítače Mac by mali mať nainštalovanú jednu z posledných troch aktuálnych verzií MacOs.

Všetky verzie balíka Office 2019 sú k dispozícii ako 32-bitové a 64-bitové verzie. 64-bitová verzia vyžaduje aspoň 4 GB pamäte RAM.

Nové všeobecné funkcie v programoch Office 2019

Balík Office 2019 obsahuje množstvo nových funkcií pre všetky verzie, ktoré sú k dispozícii v rôznych programoch, ako sú Word, Excel a PowerPoint; okrem toho sú v jednotlivých programoch rozšírené možnosti spracovania textu, analýz a návrhu šablón atď. Najdôležitejšie z nich sú stručne vysvetlené nižšie.

Funkcia prekladu

V aktuálnych verziách programov Word, Excel a PowerPoint je teraz k dispozícii funkcia prekladu; v programe Outlook ju možno nainštalovať dodatočne pomocou doplnku Office AddIn Translator for Outlook. Jeho výhodou je, že na preloženie textu alebo časti už nemusíte vyvolávať webovú stránku cez prehliadač, ale môžete to urobiť okamžite cez ponuku pomocou položky Skontrolovať > Preložiť.

Kreslenie z voľnej ruky

Tento nástroj umožňuje vytvárať a vkladať náčrty, tvary alebo dokonca matematické znázornenia z voľnej ruky; je to možné aj bez dotykovej obrazovky, pretože aplikácia pracuje aj s myšou.

Podpora opravy chýb pre prístupnosť

Podpora opravy chýb obsahuje návrhy na sprístupnenie dokumentu tak, aby ho mohli ľahko čítať a upravovať osoby so zdravotným postihnutím. Vychádza to z medzinárodne záväzných noriem pre prístupnosť.

Spätná väzba na zvuk

Ak je aktivovaná zvuková spätná väzba, pri odoslaní e-mailu alebo pri vymazaní objektov či vložení obsahu sa ako potvrdenie ozve zvuk. Pri zmene možností obrazovky sa zobrazí aj zvukové upozornenie.

Vylepšená podpora pera pre dotykové zariadenia

Optimalizovanú podporu tohto režimu práce využijú najmä používatelia, ktorí používajú Office 2019 aj na zariadení s dotykovou obrazovkou prostredníctvom pera. Zlepšila sa nielen intenzita tlaku, ale boli integrované aj nové efekty náklonu. Zakrivené čiary možno teraz kresliť s rôznou intenzitou prítlaku, pričom šírku alebo intenzitu čiary možno meniť naklonením pera.

Nové funkcie v jednotlivých programoch Office 2019

Okrem toho Office 2019 ponúka niekoľko nových funkcií v jednotlivých programoch, medzi ktoré patria:

Word 2019: Vkladanie vektorových piktogramov

Najnovšia verzia aplikácie Word teraz obsahuje možnosť vkladať do textu vektorovú grafiku alebo ikony. Výber Piktogramy obsahuje rôzne škálovateľné grafické prvky, ktoré možno do dokumentu programu Word vložiť jedným kliknutím a zväčšiť bez straty kvality.

Okrem toho je teraz možné skryť editačné lišty a zobraziť text na celej obrazovke, čo podporuje sústredenie pri čítaní.

Excel 2019: Nové funkcie analýzy údajov a typy grafov

Okrem nových funkcií na analýzu údajov bol Excel rozšírený aj o ďalšie typy grafov, napr. prehľadné lievikové grafy na zobrazenie predajných potrubí a predajných lievikov, ako aj 2D mapy na zobrazenie geografických údajov ako presných vizualizácií.

PowerPoint 2019: Animácie pre 3D objekty

Office 2019 teraz ponúka možnosť vkladať a upravovať 3D objekty z online galérie alebo z pracovnej plochy v dokumentoch Office. Najmä v aplikácii PowerPoint sú na tento účel k dispozícii funkcie ako morph a zoom, ktoré ich animujú, napr. otáčajú pohľad.

Výhľad na rok 2019: Zamerajte sa na podstatné veci

Nová funkcia Clutter je inteligentná funkcia, ktorá používateľom pomáha zvládať každodenný nával e-mailov. Clutter automaticky rozpozná, ktoré e-maily sú dôležité, a prepošle ich do priečinka doručených správ. Funkcia prekladu je po inštalácii k dispozícii aj prostredníctvom doplnku Office Translator for Outlook.

Vydania balíka Office 2019 v spoločnosti Wiresoft

Office 2019 sa dodáva v celkovo piatich verziách - z nich sú Office 2019 Standard a Office 2019 Professional Plus ponúkané spoločnosťou Wiresoft. Tieto dve verzie majú komplexnejšie funkcie a programy ako verzie Home & Student, Home & Business a Professional, pričom verzia Professional Pro obsahuje všetky funkcie verzie Standard.

Microsoft Office 2019 Standard

Softvér Office 2019 Standard je vhodný najmä pre firmy a jednotlivcov, ktorí musia denne riadiť zložitejšie obchodné procesy a úlohy.

Na tento účel sú k dispozícii ďalšie praktické funkcie, ako napríklad Kontrola aktualizácií alebo aplikácia Telemetria, ale aj Zásady skupiny, ako aj Terminálové služby alebo RDS a Microsoft Publisher.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria v aplikácii Windows Office 2019 Standard s panelom Telemetria je nástroj vo forme zošita programu Excel. Je nakonfigurovaný pre podnikovú databázu a používa sa na zhromažďovanie údajov o používaní, inventári a integrite dokumentov balíka Office. Možno ho použiť na kontrolu kompatibility doplnkov špecifických pre danú spoločnosť s cieľom optimalizovať ich používanie.

Služby vzdialenej plochy

Služby vzdialenej plochy (RDS) pre štandardnú verziu balíka Office sprístupňujú programy ako Word, Excel a PowerPoint ako webové aplikácie na používanie online. Hlavný používateľ licencovaného terminálu tak môže tieto programy používať na druhom mobilnom zariadení.

Vydavateľ publikácií

MS Publisher, ktorý je k dispozícii len vo verzii pre systém Windows, je výkonný nástroj, ktorý možno použiť na presvedčivý dizajn nielen prezentácií, ale aj tlačovín. Pomocou funkcie drag & drop sa obrázky a grafika importujú priamo do výkresovej oblasti programu Publisher a upravujú sa tam.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Balík Professional Plus poskytuje používateľom všetky funkcie programu a služby, ktoré ponúka edícia Office 2019. Patria sem funkcie Access, Skype for Business, Uchovávanie e-mailov, Prevencia straty dát, Poštové schránky na pracovisku, Archivácia, Nástroje na tvorbu tabuliek a Podnikový hlas. Za zmienku stoja najmä:

Prístup pre náročných profesionálov

Access je výkonný nástroj vo verzii Professional Plus, ktorý používateľom umožňuje nielen vytvárať databázy pre flexibilné podnikové aplikácie, ale ich aj komplexne spravovať. Na vývoj prispôsobených systémov na zber a analýzu údajov, napr. na stavové hlásenia, ktoré sa používajú intuitívne, sú k dispozícii univerzálne návrhové nástroje.

Prevencia straty údajov (DLP) na zabránenie strate údajov

Zabezpečenie dôverných údajov, ako sú čísla kreditných kariet alebo zdravotné záznamy, ktoré sú čoraz častejšie uložené v cloude, je pre mnohé spoločnosti nevyhnutnou úlohou. Ochrana pred stratou údajov v MS Office Professional Plus 2019 poskytuje ochranu pred neoprávneným prístupom alebo krádežou citlivých údajov, ktoré sú dostupné napríklad prostredníctvom Exchange Online, SharePoint Online alebo OneDrive for Business, ale aj lokálne v súboroch Word, Excel a PowerPoint. DLP sa tak môže použiť na identifikáciu a monitorovanie takýchto údajov a na zabezpečenie súladu s predpismi.

Enterprise Voice pre komplexnú komunikáciu

Toto riešenie Skype for Business ponúka komplexné funkcie na zjednotenú komunikáciu. Službu Enterprise Voice možno pripojiť k existujúcim telefónnym systémom a ponúka praktické funkcie, ako sú skupiny odpovedí, parkovanie hovorov a prijímanie a správa tímových hovorov.

Systémové požiadavky pre Office 2019

Aby ste mohli čo najlepšie využívať balík Office 2019 v počítači, mal by spĺňať nasledujúce požiadavky: Odporúčaný procesor pre PC: 1,6 GHz, 2-jadrový procesor: pre Mac: MacOs (jedna z 3 aktuálnych verzií) s procesorom Intel.

Hlavná pamäť pre PC: 2 GB v 32bitovej verzii, 4 GB v 64bitovej verzii: Mac: 4 GB.

Voľné miesto na pevnom disku pre PC: 4 GB, pre Mac: 10 GB. Pre optimálne zobrazenie by mala mať obrazovka rozlíšenie 1 280 x 768 pixelov (PC) alebo 1 280 x 800 pixelov (Mac).

Kúpte si Microsoft Office 2019 Editions za nízku cenu na Wiresoft

V spoločnosti Wiresoft nájdete MS Office 2019 vo verziách Standard aj Professional Plus za mimoriadne nízku cenu ako offline verziu bez predplatného. Oba produkty sú plné verzie s úplnou podporou spoločnosti Microsoft a nie verzie OEM. Spoločnosť Wiresoft predáva iba originálny softvér spoločnosti Microsoft, ide o nepoužité, a teda bezplatné licencie, ktoré pochádzajú od európskych spoločností a boli skontrolované spoločnosťou Wiresoft z hľadiska pravosti a funkčnosti. Potvrdzuje to mnoho našich spokojných zákazníkov, ktorí dôverujú softvérovým produktom od spoločnosti Wiresoft. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa toho, ktorá verzia balíka Office 2019 najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, neváhajte nás kontaktovať.