Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - pre všetky potreby podnikových profesionálov Aktuálny balík Office Suite vo verzii 2019 ponúka profesionálnym používateľom (okrem edícií Home & Business, Professional a Standard), najmä s edíciou...
118,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - edícia pre profesionálnych používateľov Microsoft Office 2019 je najnovšia verzia osvedčeného softvéru na vytváranie a navrhovanie textov a výpočtov vrátane ich prehľadnej prezentácie, ako aj publikovanie...
109,90 € *

Office 2019: Osvedčený balík na produktívnu prácu

V kategórii Office 2019 predstavujeme osvedčený a spoľahlivý kancelársky balík Microsoft Office, ktorý naďalej ponúka vynikajúce riešenie pre kancelárske aplikácie. V tomto článku vám poskytneme komplexný prehľad balíka Office 2019 a vysvetlíme výhody tohto osvedčeného balíka pre vašu produktivitu a efektivitu.

Čo ponúka balík Office 2019?

Osvedčené aplikácie v ich najlepšej kvalite

Balík Office 2019 obsahuje známe aplikácie, ako sú Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook, optimalizované vo svojej najnovšej verzii, aby vám umožnili plynulú a efektívnu prácu.

Žiadna závislosť od cloudu

Jedným z hlavných rozdielov oproti novším predplatným balíka Office je, že Office 2019 nevyžaduje trvalé pripojenie na internet. To znamená, že svoje dokumenty a údaje môžete ukladať lokálne bez toho, aby ste sa museli spoliehať na cloud.

Prečo si vybrať balík Office 2019?

Jednorazový nákup, trvalé používanie

Na rozdiel od predplatného balíka Office je balík Office 2019 jednorazovým nákupom. Zaplatíte raz a balík môžete používať trvalo, bez mesačných poplatkov za predplatné.

Maximálna kontrola ochrany údajov

So sadou Office 2019 si zachováte úplnú kontrolu nad svojimi údajmi a smernicami na ochranu údajov, pretože sa nemusíte spoliehať na cloudové úložisko.

Žiadne neustále aktualizácie a zmeny

Office 2019 ponúka stabilitu a konzistentné používateľské rozhrania bez neustálych aktualizácií a zmien, ktoré by vás vytrhávali z pracovného procesu.

Záver

Office 2019 je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá osvedčený a spoľahlivý kancelársky balík bez toho, aby sa musel zaväzovať k pravidelným poplatkom za predplatné. Vďaka známym aplikáciám, maximálnej kontrole ochrany údajov a stabilnému pracovnému prostrediu je Office 2019 prvotriednym riešením pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu.

Či už ste študent, profesionál alebo majiteľ firmy, Office 2019 vám poskytne nástroje, ktoré potrebujete na efektívnu prácu a vytváranie profesionálnych dokumentov, prezentácií a tabuliek. Investujte do balíka Office 2019 a vyskúšajte si osvedčený výkon a spoľahlivosť tohto prvotriedneho balíka kancelárskych aplikácií. So sadou Office 2019 môžete svoju prácu vykonávať efektívne a zároveň si zachovať úplnú kontrolu nad svojimi údajmi. Je to cenovo výhodné a stabilné riešenie pre tých, ktorí hľadajú osvedčený kancelársky balík bez predplatného. Zvýšte svoju produktivitu a investujte do balíka Office 2019, aby ste mohli využívať známe aplikácie a mnohé výhody tohto osvedčeného kancelárskeho softvéru.

Kategórie