Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Komunikačné kanály v spoločnosti musia byť flexibilné, jasné, transparentné a nákladovo efektívne. Windows Exchange Server 2010 vás v tomto podporuje a pomáha vám dosiahnuť úplne novú úroveň výkonu...
156,90 € *

Microsoft Exchange Server 2010: Pevný základ pre podnikovú komunikáciu

Úvod do servera Exchange 2010

Microsoft Exchange Server 2010 bol prelomový vo vývoji riešení podnikových správ, pretože priniesol mnohé vylepšenia v oblasti efektívnosti, spravovateľnosti a používateľského komfortu. Ako robustná a vyspelá platforma Exchange 2010 naďalej podporuje mnohé organizácie na celom svete.

Čo je nové v Exchange Serveri 2010

So zavedením servera Exchange Server 2010 sa objavili dôležité funkcie, ako sú skupiny dostupnosti databáz (DAG) na zlepšenie vysokej dostupnosti a možností obnovy, ako aj nové funkcie dodržiavania predpisov a archivácie, ktoré sú veľkým prínosom pre organizácie v regulovaných odvetviach.

Kľúčové funkcie servera Exchange Server 2010

Vylepšené používateľské prostredie

Exchange Server 2010 priniesol optimalizovanú verziu aplikácie Outlook Web App (OWA), ktorá poskytla bohatšie možnosti webového prehliadača vrátane prémiových funkcií pre Internet Explorer, Firefox a Safari po prvýkrát.

Vylepšená spolupráca

Integráciou SharePointu a Office Web Apps zlepšil Exchange 2010 možnosť používateľov spolupracovať, zdieľať a upravovať dokumenty v rámci OWA.

Vylepšené zabezpečenie a dodržiavanie predpisov

Exchange Server 2010 posilnil funkcie zabezpečenia a dodržiavania predpisov vďaka možnosti implementovať zásady prevencie straty údajov a jednoduchším možnostiam elektronického zisťovania.

Riadenie prístupu na základe rolí (RBAC)

Vďaka RBAC mohli správcovia nastaviť jemne vyladené kontroly prístupu, čo viedlo k lepšiemu internému zabezpečeniu a minimalizácii chýb.

Zlepšená dostupnosť a zotavenie po havárii

Zavedenie skupín dostupnosti databáz poskytlo jednoduché riešenie na udržanie vysokej dostupnosti databáz a minimalizáciu výpadkov v prípade zlyhania servera.

Zjednodušené zálohovanie a obnovenie

Vďaka novej architektúre bolo možné zjednodušiť alebo dokonca odstrániť mnohé procesy zálohovania a obnovy, čo zjednodušilo správu a znížilo celkové náklady na vlastníctvo.

Udržateľnosť servera Exchange 2010

Nepretržitá podpora

Aj keď sú k dispozícii novšie verzie servera Exchange, server Exchange 2010 je stále cenený a používaný v mnohých organizáciách vďaka svojej stabilite a spoľahlivosti.

Platforma pre budúcnosť

Pre organizácie, ktoré chcú postupne migrovať alebo použiť hybridný prístup s cloudovými službami, môže Exchange Server 2010 slúžiť ako stabilný východiskový bod.

Microsoft Exchange Server 2010 sa etabloval ako spoľahlivé a funkčné komunikačné riešenie, ktoré dodnes spĺňa požiadavky mnohých spoločností. Tento text kategórie vám poskytne komplexný pohľad na funkcie, výhody a pretrvávajúci význam servera Exchange 2010 v súčasnom technologickom prostredí.

Kategórie