Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

109,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 pre Mac - efektívny kancelársky a obchodný softvér Komplexný balík...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 pre Mac - efektívny kancelársky a obchodný softvér

Komplexný balík softvéru Microsoft Office 2016 je k dispozícii aj pre Mac. Štandardná edícia obsahuje osvedčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Vo verzii pre Mac ponúka MS Office 2016 dôkladnú revíziu predchádzajúcich komponentov s optimalizovaným prispôsobením pre OS X, pričom si zachováva typické používateľské rozhranie známe zo systému Windows s jeho typickým rozložením. Používatelia môžu písať texty, vytvárať výpočty, navrhovať prezentácie, spravovať e-maily a spracovávať poznámky ako zvyčajne, bez toho, aby sa museli zaobísť bez známych funkcií systému Mac. Klávesové skratky známe z verzie pre systém Windows boli prevzaté aj do balíka Microsoft Office 2016 pre Mac, čo je úľava najmä pre používateľov, ktorí medzi týmito dvoma operačnými systémami prechádzajú.

V Office 2016 Mac sa optimalizovala kompatibilita medzi dokumentmi vytvorenými v systéme Windows a dokumentmi vytvorenými v systéme OS X, najmä vďaka väčšej jednotnosti prezentácie. To predstavuje osobitnú výhodu pri spolupráci a zdieľaní dokumentov nielen medzi používateľmi systémov Windows a Mac, ale aj v cloude - kde Office preferuje cloudovú službu OneDrive od Microsoftu.

Verzia MS Office 2016 Standard pre Mac sa napriek tomu v niektorých ohľadoch líši od verzie pre Windows: aplikácie Microsoft Publisher a Microsoft Access nie sú súčasťou Office for Mac 2016; chýbajú aj dve nové funkcie "Intelligent Search" - "Insights" - ako aj "What would you like to do?" - "Tell Me" - a novo pridané typy grafov v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint.

V Office for Mac 2016 je však k dispozícii aj mnoho praktických vylepšení programov, ako aj nové zaujímavé funkcie na bezproblémové zvládnutie všetkých úloh, ktoré sa vyskytnú.

Microsoft Office 2016 pre Mac je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako lacná jednotlivá licencia pre edíciu Standard. Nižšie nájdete prehľad celého radu výhod, ktoré Office 2016 pre Mac ponúka pri zakúpení.

Nové funkcie v jednotlivých programoch Office 2016 pre Mac

Mnohé nové funkcie v Office 2016 pre Mac sú k dispozícii aj v troch samostatných aplikáciách Excel, Word a PowerPoint, čo podporuje prácu s dokumentmi medzi jednotlivými aplikáciami.

Zjednodušené zdieľanie dokumentov

Ak chcete zdieľať dokumenty ešte jednoduchšie, používatelia jednoducho kliknú na príslušné tlačidlo "Zdieľať" na páse kariet. Práva na čítanie a editovanie možno prideliť aj individuálne.

Vylepšená história verzií dokumentov

Pri práci na dokumente s viacerými kolegami je dôležité, aby staršie verzie dokumentu zostali k dispozícii. Pomocou funkcie "História verzií" ich možno nielen okamžite zobraziť, ale aj obnoviť príslušné stavy, aby ste ich mohli ďalej používať.

Integrácia služby OneDrive aj pre Mac

Integráciu služby OneDrive do balíka Office 2016 pre počítače Mac môžu teraz využívať aj používatelia počítačov Mac a pristupovať tak k dokumentu balíka Office uloženému v službe OneDrive z akéhokoľvek príslušného koncového zariadenia bez ohľadu na jeho umiestnenie. Vďaka tomu nie je potrebné ukladať ich lokálne do počítača alebo podobného zariadenia alebo na USB kľúč, ako to bolo predtým.

Ochrana pred stratou údajov (DLP)

Funkcia DLP je prostredníctvom služby OneDrive k dispozícii aj v aplikácii Office 2016 pre Mac pre dokumenty Word, Excel a PowerPoint. Najmä správcovia môžu pomocou DLP centrálne vytvárať a spravovať zásady, ktoré nastavujú usmernenia a upozornenia týkajúce sa bezpečnosti údajov pri vytváraní a zdieľaní dokumentov s inými používateľmi a zobrazujú ich hneď, ako aplikácia zistí potenciálne riziko.

Jednotlivé funkcie v aplikáciách Office 2016 pre Mac

Okrem týchto nových funkcií, ktoré sú k dispozícii spoločne v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint, má Office 2016 pre Mac aj niekoľko nových funkcií a vylepšení pre ostatné jednotlivé aplikácie dostupné v štandardnej edícii:

Nové funkcie Wordu v Office 2016 pre Mac

Spoločnú prácu viacerých používateľov na dokumente programu Word uľahčujú najmä nasledujúce funkcie:

 • Zadávanie v reálnom čase: Ak na tom istom dokumente programu Word pracuje viacero používateľov, je možné použiť zadávanie v reálnom čase, aby sa ukázalo, kde jednotliví používatelia práve vykonávajú zmeny, ktoré je potom možné okamžite sledovať alebo kontrolovať.
 • Funkcia komentárov: Vďaka vylepšenej funkcii komentárov je teraz úprava textu v programe Word 2016 oveľa prehľadnejšia a efektívnejšia, pretože dokument programu Word teraz obsahuje všetky komentáre rôznych účastníkov; okrem toho na ne možno priamo odpovedať, takže už nie je potrebné písať ďalší e-mail.
 • Uloženie do pripnutého priečinka: Dokument programu Word možno teraz vizuálne pripnúť do príslušného priečinka, takže každý používateľ má k tomuto priečinku a dokumentom v ňom prístup rýchlejšie a jednoduchšie prostredníctvom zoznamu skokov (jumplist).
 • PDF v programe Word: Ak chcete preniesť obsah PDF do programu Word, nie je už potrebné v programe Word for Office 2016 pre Mac kopírovať a vkladať ho - niekedy pracne: stačí otvoriť PDF priamo v programe Word a preniesť nielen text, ale aj všetky grafické prvky. Tie a teraz môžete voľne upravovať v programe Word. Ak má byť dokument programu Word opäť k dispozícii vo formáte PDF, môžete ho opäť uložiť aj v tomto formáte.

Nové funkcie Excelu v Office 2016 pre Mac

Excel 2016 pre Mac obsahuje nasledujúce vylepšenia existujúcich funkcií, ako aj nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS: Pomocou funkcie PROGNOSE.ETS možno extrapolovať časové rady údajov pomocou exponenciálneho vyhladzovania s využitím algoritmu ETS (Exponential Smoothing), ktorý je medzi používateľmi dobre známy. Funkcia sa používa na generovanie krátkodobých alternatívnych prognóz, ktoré môžu byť k dispozícii aj ako tzv. prognostický list.
 • Funkcia LET: Pomocou funkcie LET je teraz možné pomenovať jednotlivé rozsahy vo vzorci; to zlepšuje nielen výpočtový výkon, ale aj čitateľnosť a kombinovateľnosť v programe Excel.
 • Filter zobrazení: Najmä pri spoločnej práci na dokumente Excel je často dôležité, aby ste mohli zobraziť len určité zobrazenia - napr. svoje vlastné, aby ste získali lepší prehľad. Prostredníctvom zobrazenia filtra je teraz možné skryť triedenie a filtre iných používateľov.

Nové funkcie aplikácie Outlook v Office 2016 pre Mac

Používatelia Macu, ktorí radi používajú Outlook na organizovanie e-mailov a schôdzok, určite ocenia nasledujúce nové funkcie, ktoré nielenže triedia každodennú záplavu e-mailov, ale aj výrazne uľahčujú vyhľadávanie obsahu a dokumentov.

 • Prehľad príloh súborov: Ak sa má e-mail odoslať s prílohou, Outlook 2016 pre Mac prehľadne zobrazí všetky nedávno použité dokumenty v zozname.
 • Zdieľanie dokumentov: Používatelia služby OneDrive v systéme Mac ju môžu používať na jednoduché zdieľanie dokumentov s ostatnými používateľmi vrátane individuálnej konfigurácie oprávnení na zdieľanie pre čítanie a úpravu atď.
 • Funkcia Clutter (Neporiadok): Tento nástroj je dôležitým pomocníkom pri triedení veľkého množstva e-mailov a oddeľovaní zrna od pliev: Automaticky triedi nedôležité e-maily do vlastného priečinka a denne odosiela prehľad e-mailov uložených v tomto priečinku prostredníctvom aplikácie Outlook, aby sa na ne nezabudlo.
 • Zjednodušené vyhľadávanie: Ak chcete pri vyhľadávaní obsahu zmeniť aktuálny priečinok alebo poštovú schránku, stačí zmeniť vyhľadávanie prostredníctvom rozbaľovacieho zoznamu "Nová oblasť vyhľadávania".

Nové funkcie aplikácie PowerPoint v Office 2016 pre Mac

Nové funkcie aplikácie Outlook v balíku Office Standard for Mac ponúkajú okrem iného praktické spôsoby, ako zlepšiť riadenie času počas prezentácie a prehľadne zvýrazniť obsah:

 • Sledovanie času: zbavte sa stresu pri prezentáciách s krátkym časovým rámcom: Sledovanie času zlepšuje riadenie času a pomáha efektívne využiť daný čas prezentácie, pretože zobrazuje čas, ktorý je počas prezentácie k dispozícii; používateľ tak môže kedykoľvek primerane reagovať a prispôsobiť svoju prezentáciu.
 • Stručnejšie poznámky pomocou nástroja štetec: Namiesto toho, aby používatelia počas prezentácie používali laserové ukazovadlo alebo dokonca prútik na poukázanie na určité prvky alebo procesy, ako to bolo predtým, môžu teraz použiť integrovaný štetec na upútanie pozornosti publika farebným zvýraznením dôležitých prvkov. Toto sa deje len v režime prezentácie, takže pôvodný súbor PowerPoint zostáva nezmenený.
 • Funkcia zdieľania: Funkcia zdieľania v aplikácii PowerPoint bola vylepšená, takže prezentácie možno teraz ešte jednoduchšie a rýchlejšie publikovať prostredníctvom sociálnych sietí.

Nové funkcie OneNote v Office 2016 pre Mac

OneNote - poznámkový blok balíka Office - umožňuje ešte pohodlnejšie robiť si poznámky, upravovať ich a zdieľať dôležité nápady s ostatnými:

 • Zdieľať zápisníky: Všetky dôležité informácie o projekte, ako sú fotografie, výkresy, videá atď., sa môžu zhromažďovať centrálne v novom OneNote a synchronizovať s ostatnými, čo zlepšuje spoluprácu na projektoch.
 • Vkladanie videí: Videá zo služieb Vimeo a YouTube teraz môžete jednoducho integrovať do stránky pomocou aplikácie OneNote.
 • Vytvárajte poznámky priamo na webovej stránke: Používatelia počítačov Mac, ktorí používajú prehliadač Microsoft Edge, si môžu jednoducho písať poznámky alebo zvýraznenia na webovej stránke a potom ich zdieľať prostredníctvom aplikácie OneNote.

Systémové požiadavky pre Office 2016 pre Mac Standard

Office 2016 pre Mac je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Okrem toho Office 2016 pre Mac nie je možné v zakúpenej verzii používať pre iOS na iPhonoch.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: Mac OS, minimálne verzia 10.10 (Yosemite) až po verziu Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Pracovná pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 6 GB vo formáte HFS+ (tiež: Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Displej: minimálne 1 280 x 800

Kúpte si MS Office 2016 pre Mac za rozumnú cenu v online obchode Wiresoft

V spoločnosti Wiresoft nájdete štandardnú edíciu balíka Office 2016 pre Mac - s integrovanými aplikáciami:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Keď si zakúpite štandardnú edíciu Office 2016 pre Mac od spoločnosti Wiresoft, okrem našej nízkej ceny za použitý softvér získate aj tieto ďalšie výhody:

 • Zakúpením každej licencie Microsoft Office 2016 for Mac Standard od spoločnosti Wiresoft získate softvérový produkt, ktorý budete používať výhradne vy.
 • Každá licencia softvéru Office, ktorú používal pôvodný kupujúci, bola pri predaji spoločnosti Wiresoft vymazaná, takže je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Jednotlivé licencie pre Office for Mac pochádzajúce z objemových licencií boli dôkladne skontrolované spoločnosťou Wiresoft, aby sa zabezpečilo, že sú vhodné na používanie.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka vo svojom internetovom obchode testovacie verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo majú obmedzené funkcie.
 • Pri nákupe od spoločnosti Wiresoft si môžete byť vždy úplne istí, že kupujete originálny softvérový produkt spoločnosti Microsoft, ktorý je v súlade s platnými právnymi predpismi, takže sa v žiadnom prípade nenachádzate v šedej zóne.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu balíka Microsoft Office 2016 for Mac Standard alebo iných dostupných softvérových produktov spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené