Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
69,90 € * 76,90 € * (9,1% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Komplexný softvérový balík Microsoft Office 2016 je k dispozícii aj pre Mac. Edícia Standard obsahuje osvedčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Vo verzii pre Mac ponúka MS Office 2016 dôkladnú revíziu predchádzajúcich komponentov s optimalizovaným prispôsobením pre OS X, pričom si zachováva typické používateľské rozhranie známe z Windows s typickým rozložením. Používatelia môžu písať texty, vytvárať výpočty, navrhovať prezentácie, spravovať e-maily a spracovávať poznámky ako zvyčajne, bez toho, aby sa museli zaobísť bez známych funkcií systému Mac. Klávesové skratky známe z verzie pre systém Windows boli prevzaté aj v aplikácii Microsoft Office 2016 for Mac , čo je úľavou najmä pre tých používateľov, ktorí medzi týmito dvoma operačnými systémami prechádzajú.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 pre Mac - efektívny kancelársky a obchodný softvér

Komplexný balík softvéru Microsoft Office 2016 je k dispozícii aj pre Mac. V edícii Standard obsahuje osvedčené programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a OneNote. Vo verzii pre Mac ponúka MS Office 2016 dôkladnú revíziu predchádzajúcich komponentov s optimalizovaným prispôsobením pre OS X, pričom si zachováva typické používateľské rozhranie známe z Windows s typickým rozložením. Používatelia môžu písať texty, vytvárať výpočty, navrhovať prezentácie, spravovať e-maily a spracovávať poznámky ako zvyčajne, bez toho, aby sa museli zaobísť bez známych funkcií systému Mac. Microsoft Office 2016 pre Mac obsahuje aj známe klávesové skratky z verzie Windows, čo uľahčuje prácu používateľom, ktorí prechádzajú medzi oboma operačnými systémami.

V aplikácii Office 2016 Mac bola optimalizovaná najmä kompatibilita medzi dokumentmi vytvorenými na stránke Windows a dokumentmi vytvorenými v systéme OS X, a to vďaka väčšej jednotnosti prezentácie. To predstavuje mimoriadnu výhodu pri spolupráci a zdieľaní dokumentov nielen medzi používateľmi Windows a Mac, ale aj v cloude - kde Office preferuje službu Microsoft Cloud OneDrive.

Verzia MS Office 2016 Standard pre Mac sa napriek tomu v niektorých ohľadoch líši od verzie Windows: programy Microsoft Publisher a Microsoft Access nie sú súčasťou Office for Mac 2016; nie sú tu ani dve nové funkcie "Inteligentné vyhľadávanie" - "Insights" - a "Čo by ste chceli robiť?" - "Tell Me" - a nové typy grafov pridané do aplikácií Word, Excel a PowerPoint.

Napriek tomu je v programoch dostupných na Office for Mac 2016 k dispozícii aj mnoho praktických vylepšení a nových zaujímavých funkcií, ktoré vám umožnia bez námahy zvládnuť všetky úlohy, ktoré sa vyskytnú.

Microsoft Office 2016 pre Mac je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Store ako cenovo výhodná jednotlivá licencia pre edíciu Standard. Nižšie je uvedený prehľad všetkých výhod, ktoré ponúka Office 2016 for Mac.

Nové funkcie v jednotlivých programoch Office 2016 pre Mac

Mnohé nové funkcie v aplikácii Office 2016 for Mac sú k dispozícii aj v troch samostatných aplikáciách Excel, Word a PowerPoint, čo podporuje prácu s dokumentmi medzi jednotlivými aplikáciami.

Zjednodušené zdieľanie dokumentov

Ak chcete zdieľať dokumenty ešte jednoduchšie, stačí kliknúť na tlačidlo "Zdieľať" na páse kariet. Oprávnenia na čítanie a editovanie možno prideliť aj jednotlivo.

Vylepšená história verzií dokumentov

Pri práci na dokumente s viacerými kolegami je dôležité, aby staršie verzie dokumentu zostali k dispozícii. Pomocou funkcie "História verzií" ich možno nielen okamžite zobraziť, ale aj obnoviť príslušné stavy, aby ste ich mohli ďalej používať.

Integrácia služby OneDrive aj pre Mac

Integráciu služby OneDrive v aplikácii Office 2016 for Mac môžu teraz využívať aj používatelia počítačov Mac a pristupovať tak k dokumentu Office, ktorý bol uložený v službe OneDrive, z akéhokoľvek príslušného koncového zariadenia bez ohľadu na jeho umiestnenie. Vďaka tomu nie je potrebné ukladať ich lokálne do počítača alebo podobného zariadenia alebo na kľúč USB, ako to bolo predtým.

Ochrana pred stratou údajov (DLP)

DLP je k dispozícii aj v aplikácii Office 2016 for Mac pre dokumenty Word, Excel a PowerPoint prostredníctvom služby OneDrive. Správcovia môžu pomocou DLP najmä centrálne vytvárať a spravovať politiky, ktoré nastavujú usmernenia a upozornenia týkajúce sa bezpečnosti údajov pri vytváraní a zdieľaní dokumentov s inými používateľmi, ako aj zobrazovať ich, keď aplikácia zistí potenciálne riziko.

Jednotlivé funkcie v aplikáciách Office 2016 pre Mac

Okrem týchto nových funkcií, ktoré sú k dispozícii spoločne v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint, obsahuje Office 2016 for Mac aj niekoľko nových funkcií a vylepšení pre ostatné jednotlivé aplikácie dostupné v edícii Standard:

Nové funkcie aplikácie Word na stránke Office 2016 pre Mac

Viacerým používateľom uľahčujú prácu na dokumente programu Word najmä tieto funkcie:

 • Zadávanie v reálnom čase: Ak na tom istom dokumente programu Word pracuje viacero používateľov, je možné použiť zadávanie v reálnom čase, aby sa ukázalo, kde jednotliví používatelia práve vykonávajú zmeny, ktoré je potom možné okamžite sledovať alebo kontrolovať.
 • Funkcia komentárov: Vďaka vylepšenej funkcii komentárov je teraz úprava textu v programe Word 2016 oveľa prehľadnejšia a efektívnejšia, pretože dokument programu Word teraz obsahuje všetky komentáre rôznych účastníkov; okrem toho na ne možno priamo odpovedať, takže už nie je potrebné písať ďalší e-mail.
 • Uloženie do pripnutého priečinka: Dokument programu Word môže mať teraz vizuálne pripnutý svoj priečinok, čo umožňuje každému používateľovi rýchlejší a jednoduchší prístup k nemu a k dokumentom, ktoré obsahuje, prostredníctvom zoznamu skokov (jumplist).
 • PDF v programe Word: Ak chcete preniesť obsah PDF do programu Word, už ho nemusíte v programe Word for Office 2016 for Mac kopírovať a vkladať - niekedy zdĺhavo: na to stačí otvoriť PDF priamo v programe Word, aby ste preniesli nielen text, ale aj všetky grafické prvky. Tie a teraz môžete voľne upravovať v programe Word. Ak má byť dokument programu Word opäť k dispozícii vo formáte PDF, môžete ho opäť uložiť aj v tomto formáte.

Nové funkcie Excelu na Office 2016 pre Mac

Excel 2016 pre Mac obsahuje nasledujúce vylepšenia existujúcich funkcií, ako aj nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS: Funkciu PROGNOSE.ETS možno použiť na extrapoláciu časových radov údajov pomocou exponenciálneho vyhladzovania (ETS), ktoré je medzi používateľmi osvedčeným algoritmom. Funkcia sa používa na generovanie krátkodobých alternatívnych prognóz, ktoré môžu byť k dispozícii aj ako tzv. prognostický list.
 • Funkcia LET: Pomocou funkcie LET je teraz možné pomenovať jednotlivé rozsahy vo vzorci; to zlepšuje nielen výpočtový výkon, ale aj čitateľnosť a kombinovateľnosť v programe Excel.
 • Filter zobrazení: Najmä pri spoločnej práci na dokumente Excel je často dôležité, aby ste mohli zobraziť len určité zobrazenia - napr. svoje vlastné, aby ste získali lepší prehľad. Pomocou zobrazenia filtra je teraz možné skryť triedenie a filtre iných používateľov.

Nové funkcie programu Outlook v aplikácii Office 2016 pre Mac

Používatelia Macu, ktorí radi používajú Outlook na organizovanie e-mailov a schôdzok, určite ocenia nasledujúce nové funkcie, ktoré nielen triedia každodennú záplavu e-mailov, ale aj výrazne uľahčujú vyhľadávanie obsahu a dokumentov.

 • Prehľad príloh súborov: Ak sa má e-mail odoslať s prílohou, Outlook 2016 pre Mac prehľadne zobrazí všetky nedávno použité dokumenty v zozname.
 • Zdieľanie dokumentov: Používatelia služby OneDrive v systéme Mac môžu prostredníctvom nej jednoducho zdieľať dokumenty s ostatnými používateľmi vrátane individuálnej konfigurácie oprávnení na zdieľanie pre čítanie a úpravu atď.
 • Funkcia Clutter (Neporiadok): Tento nástroj je dôležitým pomocníkom pri triedení veľkého množstva e-mailov a oddeľovaní zrna od pliev: Automaticky triedi nedôležité e-maily do vlastného priečinka a denne odosiela prehľad e-mailov uložených v tomto priečinku prostredníctvom aplikácie Outlook, aby sa na ne nezabudlo.
 • Zjednodušené vyhľadávanie: Ak chcete pri vyhľadávaní obsahu zmeniť aktuálny priečinok alebo poštovú schránku, jednoducho použite rozbaľovací zoznam "Nová oblasť vyhľadávania".

Nové funkcie aplikácie PowerPoint v aplikácii Office 2016 pre Mac

Nové funkcie aplikácie Outlook na stránke Office Standard for Mac ponúkajú okrem iného praktické spôsoby, ako zlepšiť riadenie času počas prezentácie a názorne zvýrazniť obsah:

 • Sledovanie času: zbavte sa stresu pri prezentáciách s krátkym časovým harmonogramom: Sledovanie času zlepšuje riadenie času a pomáha efektívne využiť daný časový rámec prezentácie, pretože zobrazuje čas, ktorý je počas prezentácie k dispozícii, takže používateľ môže kedykoľvek primerane reagovať a upraviť svoju prezentáciu.
 • Stručnejšie poznámky pomocou nástroja štetec: Namiesto toho, aby používatelia počas prezentácie používali laserové ukazovadlo alebo dokonca prútik na poukázanie na určité prvky alebo procesy ako predtým, môžu teraz pomocou integrovaného štetca upriamiť pozornosť publika farebným zvýraznením dôležitých prvkov. Toto sa deje len v režime prezentácie, takže pôvodný súbor PowerPoint zostáva nezmenený.
 • Funkcia zdieľania: Funkcia zdieľania v aplikácii PowerPoint bola vylepšená, aby sa prezentácie dali ľahšie a rýchlejšie zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí.

Nové funkcie OneNote v Office 2016 pre Mac

OneNote - poznámkový blok zo stránky Office, vďaka ktorému je písanie poznámok, ich úprava a zdieľanie dôležitých nápadov s ostatnými ešte pohodlnejšie:

 • Zdieľajte zápisníky: Všetky dôležité informácie o projekte, ako sú fotografie, výkresy, videá atď., možno centrálne zhromažďovať v novom OneNote a synchronizovať s ostatnými, čo zlepšuje spoluprácu na projektoch.
 • Vkladanie videí: Dokonca aj videá z Vimeo a YouTube môžete teraz jednoducho integrovať do stránky v aplikácii OneNote.
 • Vytvárajte poznámky priamo na webovej stránke: Používatelia počítačov Mac, ktorí používajú prehliadač Microsoft Edge, môžu pomocou neho jednoducho písať poznámky alebo zvýraznenia na webovej stránke a potom ich zdieľať prostredníctvom aplikácie OneNote.

Systémové požiadavky pre Office 2016 pre Mac Standard

Office 2016 pre Mac je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Takisto Office 2016 for Mac nie je možné použiť pre iOS na iPhonoch v zakúpenej verzii.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: Mac OS, minimálne verzia 10.10 (Yosemite) až po verziu Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 6 GB vo formáte HFS+ (tiež: Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Displej: minimálne 1 280 x 800

MS Office 2016 pre Mac kúpiť lacno v internetovom obchode Wiresoft

Na stránke Wiresoft nájdete Standard-edíciu Office 2016 for Mac - s integrovanými programami:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Pri kúpe Standard-edície Office 2016 for Mac môžete okrem nízkej ceny za použitý softvér využiť aj nasledujúce ďalšie výhody spoločnosti Wiresoft:

 • Pri kúpe každej licencie Microsoft Office 2016 for Mac Standard od spoločnosti Wiresoft získate softvérový produkt, ktorý môžete používať výlučne sami.
 • Každá licencia softvéru Office, ktorú použil pôvodný kupujúci, bola pri predaji spoločnosti Wiresoft vymazaná, takže bola opäť 100 % bezplatná a použiteľná.
 • Jednotlivé licencie pre Office for Mac, ktoré pochádzajú z objemových licencií, spoločnosť Wiresoft dôkladne otestovala, aby sa uistila, že sa dajú správne používať.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka vo svojom internetovom obchode skúšobné verzie, ktoré sú platné len na obmedzený čas alebo majú obmedzené funkcie.
 • Pri každom nákupe od spoločnosti Wiresoft si môžete byť vždy absolútne istí, že kupujete originálny softvérový produkt spoločnosti Microsoft, ktorý je v súlade s platnými právnymi predpismi, takže sa v žiadnom prípade nenachádzate v šedej zóne.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu Microsoft Office 2016 for Mac Standard alebo iných dostupných softvérových produktov spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie