Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
29,90 € * 31,90 € * (6,27% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Yosemite, Mavericks, Mountain Lion


Microsoft Office 2011 je tiež neodmysliteľnou súčasťou každodennej práce na mnohých počítačoch Mac. Pri vydaní tejto edície pre používateľov Macu sa preto kladie dôraz nielen na lepšiu kompatibilitu MacOS s Windows pre praktickú spoluprácu, ale aj na všeobecnú používateľskú prívetivosť a pridanie funkcií, ktoré uľahčujú používanie programov Office online. Používatelia Macu teraz môžu využívať všetky výhody, ktoré ponúkajú klasické programy Office Word, Excel a PowerPoint: na vytváranie profesionálnych dokumentov vo formátoch, ktoré sa často používajú profesionálne aj súkromne, na rýchle formátovanie a analýzu rozsiahlych údajov a na zobrazovanie a zdieľanie informatívnych prezentácií aj na webe.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - používateľsky prívetivejšie ako predtým

Microsoft Office je tiež nepostrádateľnou súčasťou každodennej práce na mnohých počítačoch Mac. Pri vydaní tejto edície pre používateľov počítačov Mac sa preto kladie dôraz nielen na lepšiu kompatibilitu systému macOS so stránkou Windows na praktickú spoluprácu, ale aj na všeobecnú používateľskú prívetivosť a pridanie funkcií, ktoré uľahčujú používanie programov Office online.

Používatelia počítačov Mac teraz môžu využívať všetky výhody, ktoré ponúkajú klasické programy Office Word, Excel a PowerPoint: vytvárať profesionálne dokumenty v profesionálnych aj súkromných často používaných formátoch, rýchlo formátovať a analyzovať rozsiahle údaje, ako aj zobrazovať a zdieľať informatívne prezentácie, a to aj na webe.

Úplnou novinkou na stránke Office for Mac je Outlook, ktorý vďaka mnohým praktickým nástrojom na organizáciu e-mailovej prevádzky, kontaktov a koordináciu schôdzok ponúka značné výhody oproti doteraz používanej aplikácii Entourage.

Microsoft Office 2011 pre Mac v edícii Standard je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako cenovo výhodná jednotlivá licencia na zakúpenie s okamžitým stiahnutím. Nižšie nájdete prehľad celého radu výhod, ktoré Office 2011 for Mac ponúka svojim používateľom.

Všeobecné inovácie Office for Mac 2011 Standard

Vizuálne má táto verzia Office pre Mac nový vzhľad v porovnaní s predchádzajúcou verziou, pretože prijala typický vzhľad pásky Windows. Viac informácií nájdete nižšie. Okrem toho je tu množstvo optimalizácií a výhod, vďaka ktorým je práca s Office for Mac 2011 ešte efektívnejšia a praktickejšia:

Zobrazenie pásu kariet teraz aj v aplikácii Office for Mac

Typická lišta s páskami, ktorú poznajú používatelia Windows, je teraz k dispozícii aj na Macu v tejto verzii Office. Typické funkcie sú tematicky zoradené v jednotlivých lištách alebo pásoch a sú prístupné prostredníctvom rôznych kariet. V závislosti od aktuálnej činnosti v dokumente programu sa používateľovi zobrazí tematicky vhodný výber nástrojov a funkcií na úpravu, napríklad na formátovanie textov vo Worde alebo úpravu obrázkov v prezentácii PowerPoint.

Výhodou vzhľadu pásu je, že vhodné funkcie sú teraz priamo prístupné a používateľ ich už nemusí hľadať v rôznych podponukách.

Okrem toho je možné stuhy prispôsobiť.

Tí, ktorí však chcú používať známe používateľské rozhranie z predchádzajúcej verzie, môžu tiež skryť zobrazenie pásu a pristupovať k požadovaným funkciám prostredníctvom klasickej ponuky, ktorá je stále k dispozícii.

Integrované funkcie na úpravu fotografií v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint

Úprava obrázkov a grafiky v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint bola výrazne zjednodušená novými funkciami a aj inak vylepšená. Ak chcete vložiť obrázok do dokumentu, stačí ho teraz jednoducho pretiahnuť z plochy alebo z priečinka na príslušné miesto. Potom je možné presne nastaviť veľkosť alebo orezanie formátu. K dispozícii sú aj ďalšie funkcie na úpravu farebných tónov a sýtosti alebo na pridanie rôznych efektov a filtrov. Je možné nastaviť aj stupeň priehľadnosti. To umožňuje napríklad použiť fotografiu ako celostránkovú ilustráciu na pozadí.

V rámci toho sa zlepšila aj tvorba grafiky. Na tento účel obsahujú takzvané SmartArty množstvo grafických prvkov, pomocou ktorých možno napríklad vizualizovať hierarchické diagramy alebo toky procesov v programe Excel podľa vlastných potrieb.

Rozšírený katalóg šablón

Microsoft vo verzii pre Mac 2011 výrazne rozšíril aj ponuku šablón pre Word, Excel a PowerPoint. Výber vhodnej šablóny uľahčuje skutočnosť, že v prehľade formátov sa zobrazuje prvá strana každej z nich. Hneď ako prejdete myšou na konkrétnu šablónu, zobrazia sa postupne všetky ostatné stránky.

Visual Basic je opäť k dispozícii s Office 2011 pre Mac

Na stránke Office 2011 sa pre Mac vracia podpora výkonného skriptovacieho jazyka Visual Basic. To umožňuje vytvárať formáty dokumentov založené na XML pri zachovaní kódu makier VBA. VBA na Macu ponúka najmä aplikáciám Office, ako sú Excel, Word, Access atď., možnosť používať opakujúce sa úlohy automatizovaným spôsobom tak, že ich vhodne naprogramujete prostredníctvom makier.

Používanie MS Web Apps v počítači Mac

V balíku Office pre Mac Microsoft prepojil rôzne programy s Web Apps. Dokumenty Word, Excel a PowerPoint tak možno upravovať online v prehliadači bez ohľadu na lokálne nainštalovanú verziu Office alebo príslušný operačný systém. Predpokladom je bezplatná registrácia v službách Windows-Live.

Zlepšená spolupráca na dokumentoch

Keď na tom istom dokumente v aplikácii Word a PowerPoint spolupracuje viac používateľov, program uzamkne odseky, na ktorých práve pracuje konkrétny používateľ, pre ostatných spolupracovníkov. Tým sa zabráni vytváraniu viacerých verzií toho istého dokumentu. Používatelia zároveň vždy vidia, kto práve vykonáva aké zmeny.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger je integrovaný aj v aplikácii Office for Mac 2011. Používatelia tak môžu priamo komunikovať s kolegami bez toho, aby museli používať externé funkcie chatu. Messenger ponúka aj upravený prenos zvuku a videa.

Optimalizácie jednotlivých aplikácií Office pre Mac 2011

Okrem týchto všeobecných doplnkov a vylepšení balíka Office pre Mac 2011 ponúka aj niekoľko nových funkcií štandardných aplikácií:

Nové nástroje v aplikácii Word 2011

Okrem nových šablón je práca s programom Word ešte praktickejšia vďaka viacerým novo integrovaným možnostiam zobrazenia:

 • "Rozloženie publikácie" slúži výlučne na rozvrhnutie dokumentu programu Word, v ktorom možno meniť formát a umiestnenie textu a grafiky bez možnosti upravovať samotný text. Tým sa zabráni náhodným zmenám textu.
 • Zobrazenie "Poznámkový blok" sa používa na okamžité zaznamenávanie kľúčových slov, pričom je možné integrovať aj hlasové poznámky.
 • Režim "Celá obrazovka" umožňuje lepšie sústredenie na obsah dokumentu skrytím všetkých funkcií úprav.
 • Keď sa ukazovateľ myši presunie do hornej časti obrazovky, program na chvíľu zobrazí panel nástrojov s najdôležitejšími funkciami formátovania.

Vylepšenia v programe Excel 2011 pre Mac

Excel pre Mac 2011 teraz obsahuje funkcie, ktoré boli predtým dostupné len vo verzii Windows. To tiež umožňuje lepšiu výmenu údajov medzi oboma operačnými systémami. Tieto nové funkcie si zaslúžia osobitnú zmienku:

 • Pivotné tabuľky sa teraz v programe Excel pre Mac vytvárajú jednoduchšie ako predtým.
 • Sparklines - malé slovné grafiky - sprehľadňujú tabuľky, možno ich umiestniť ako malé diagramy priamo do jedného poľa, napríklad na rýchlu vizualizáciu výsledku výpočtu.
 • Vnorené funkcie možno vytvárať pomocou generátora vzorcov pomocou funkcie if. Je možné použiť maximálne sedem vnorených if-podmienok.

PowerPoint 2011 pre Mac

Prezentácie v programe PowerPoint môžete navrhovať ešte praktickejšie a realizovať ich pomocou verzie Mac 2011. Novo sú integrované tieto funkcie:

 • Pomocou funkcie "Broadcast" môžete prezentácie prenášať naživo cez internet. Účastníci dostanú webové prepojenie a po prihlásení môžu sledovať prezentáciu na akomkoľvek zariadení. Priebeh prezentácie má ako zvyčajne pod kontrolou prezentujúci.
 • V zobrazení "Prezentujúci" vidí prezentujúci na svojej obrazovke nielen aktuálny slajd, ale aj náhľad nasledujúceho, vrátane svojich poznámok a času.
 • 3D prechody snímok pomáhajú sledovať prezentáciu zobrazením každej vrstvy samostatne. Skryté alebo prekrývajúce sa položky môžete jednoducho zmeniť pomocou myši.

Outlook je k dispozícii na Office Mac 2011

Nová verzia Office for Mac teraz obsahuje program Outlook, ktorý konečne nahrádza predchádzajúci program Entourage. Outlook sa používa na komplexnú správu a organizáciu

E-maily a stretnutia a ponúka rovnaké komplexné funkcie ako verzia Windows. Pri prechode zo stránky Windows do počítača Mac sa všetky údaje dajú importovať bez problémov. Outlook 2011 ponúka okrem iného tieto funkcie

 • Lepšia prehľadnosť pri dlhšej e-mailovej korešpondencii: Viaceré e-maily od rôznych účastníkov na určitú tému sa môžu zobrazovať aj v rôznych priečinkoch vo forme vlákien ako súvislé konverzácie. To znamená, že máte vždy prehľad o všetkých dôležitých príspevkoch a účastníkoch.
 • Súbory osobného úložiska (PST) pre e-maily, úlohy, poznámky a záznamy v kalendári možno importovať z PC do Macu, ak chce používateľ prejsť na macOS.
 • Pri organizovaní schôdzok môžete náhľad kalendára pohodlne zobraziť priamo v programe Outlook.

požiadavky na hardvér macOS pre Office for Mac 2011 Standard

Pri inštalácii stránky Office for Mac 2011 upozorňujeme, že MS Office for Mac 2011 už nie je podporovaný operačným systémom macOS Catalina 10.15 a vyšším! Balík Office pre Mac je k dispozícii len v 32-bitovom režime.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: minimálne Mac OS X 10.5.8 alebo vyšší
 • Upozornenie: Office for Mac 2011 Standard nie je kompatibilný s Catalinou a vyššími verziami!
 • Pamäť: aspoň 1 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 2,5 GB vo formáte HFS+ (tiež: Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Rozlíšenie monitora: aspoň 1 280 x 800

MS Office 2011 pre Mac Standard kúpiť lacno v internetovom obchode Wiresoft

Wiresoft ponúka na stiahnutie Standard-vydanie Office 2011 pre Mac - s týmito zabudovanými aplikáciami:

 • Word 2011 pre Mac - na spracovanie textu
 • Excel 2011 pre Mac - pre tabuľky
 • PowerPoint 2011 pre Mac - na vytváranie prezentácií
 • Outlook 2011 pre Mac - na komunikáciu a organizáciu

Pri kúpe Standard edície Office 2011 for Mac môžete okrem nízkej ceny použitého softvéru využiť aj tieto výhody spoločnosti Wiresoft:

 • Softvér MS Office 2011 for Mac Standard je k dispozícii na okamžité stiahnutie ako licenčná sada Medialess, ktorú si môžete zaregistrovať na svoje meno.
 • Ide o lacnú licenciu pre jedného používateľa, ktorá pochádza z objemovej licencie. Softvér je v nemčine.
 • Ak priloženú licenciu použil pôvodný kupujúci, bola pri predaji spoločnosti Wiresoft opäť odstránená, takže je opäť 100 % bezplatná a použiteľná.
 • Všetky jednotlivé licencie pre Office for Mac z množstevných licencií boli dôkladne testované spoločnosťou Wiresoft na správnu použiteľnosť.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka také jednorazové licencie, ktoré sú platné len na obmedzený čas, alebo ktoré sú testovacími verziami s obmedzenými funkciami, alebo také licencie Office, ktoré sú odomknuté prostredníctvom licenčného kľúča, ktorý môžu používať tretie strany.
 • Pri každom nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft si môžete byť istí, že vždy kupujete originálny softvérový produkt spoločnosti Microsoft v súlade s právne platnými predpismi v EÚ, takže ani vy, ani spoločnosť Wiresoft sa nenachádzate v šedej zóne.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu Microsoft Office 2011 for Mac Standard alebo iných softvérových produktov spoločnosti Microsoft dostupných v obchode Wiresoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie