Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

44,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - používateľsky prívetivejší ako predtým Microsoft...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - používateľsky prívetivejší ako predtým

Microsoft Office je tiež nevyhnutnou súčasťou každodennej práce na mnohých počítačoch Mac. Pri vydaní tejto edície pre používateľov počítačov Mac sa preto kladie dôraz nielen na lepšiu kompatibilitu systému macOS so systémom Windows na praktickú spoluprácu, ale aj na všeobecnú používateľskú prívetivosť a pridanie funkcií, ktoré uľahčujú používanie programov Office online.

Používatelia počítačov Mac teraz môžu využívať všetky výhody klasických programov Office Word, Excel a PowerPoint: vytvárať profesionálne dokumenty vo formátoch, ktoré sa často používajú v profesionálnej aj súkromnej sfére, rýchlo formátovať a analyzovať rozsiahle údaje, ako aj zobrazovať a zdieľať informatívne prezentácie, a to aj na webe.

Úplnou novinkou v balíku Office pre Mac je Outlook, ktorý vďaka mnohým praktickým nástrojom na organizáciu e-mailovej prevádzky a kontaktov a koordináciu schôdzok ponúka významné výhody oproti predtým dodávanému programu Entourage.

Microsoft Office 2011 pre Mac vo verzii Standard je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako lacná jednotlivá licencia na okamžité stiahnutie. Nižšie nájdete prehľad celého radu výhod, ktoré Office 2011 pre Mac ponúka svojim používateľom.

Všeobecné inovácie balíka Office for Mac 2011 Standard

Táto verzia balíka Office pre Mac má v porovnaní s predchádzajúcou verziou aj nový vzhľad, pretože prevzala vzhľad stuhy typický pre systém Windows, viac informácií nájdete nižšie. Okrem toho je tu množstvo optimalizácií a výhod, vďaka ktorým je práca s Office for Mac 2011 ešte efektívnejšia a praktickejšia:

Zobrazenie pásu kariet teraz aj v Office for Mac

Typická lišta s pásmom, ktorú poznajú používatelia systému Windows, je teraz v tejto verzii balíka Office k dispozícii aj na Macu. Typické funkcie sú tematicky zoradené v jednotlivých lištách alebo pásoch a sú prístupné prostredníctvom rôznych kariet. V závislosti od aktuálnej činnosti v dokumente programu sa používateľovi zobrazí tematicky vhodný výber nástrojov a funkcií na úpravu, napríklad na formátovanie textov vo Worde alebo úpravu obrázkov v prezentácii PowerPoint.

Výhodou vzhľadu pásu je, že vhodné funkcie sú teraz priamo prístupné a používateľ ich už nemusí hľadať v rôznych podponukách.

Okrem toho je možné stuhy prispôsobiť.

Tí, ktorí však chcú používať známe používateľské rozhranie z predchádzajúcej verzie, môžu tiež skryť zobrazenie pásu a pristupovať k požadovaným funkciám prostredníctvom klasickej ponuky, ktorá je stále k dispozícii.

Integrované funkcie na úpravu fotografií v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint

Úprava obrázkov a grafiky v aplikáciách Word, Excel a PowerPoint sa výrazne zjednodušila vďaka novým funkciám a zlepšila sa aj v iných ohľadoch. Ak chcete vložiť obrázok do dokumentu, stačí ho teraz jednoducho pretiahnuť myšou z plochy alebo z priečinka na príslušné miesto. Potom je možné presne nastaviť veľkosť alebo orezanie formátu. K dispozícii sú aj ďalšie funkcie na úpravu farebných tónov a sýtosti alebo na pridanie rôznych efektov a filtrov. Je možné nastaviť aj stupeň priehľadnosti. To umožňuje napríklad použiť fotografiu ako celostránkovú ilustráciu na pozadí.

V rámci toho sa zlepšila aj tvorba grafiky. Na tento účel obsahujú takzvané SmartArty množstvo grafických prvkov, pomocou ktorých možno napríklad vizualizovať hierarchické diagramy alebo procesné toky v programe Excel podľa vlastných potrieb.

Rozšírený katalóg šablón

Vo verzii Mac 2011 Microsoft výrazne rozšíril aj ponuku šablón pre programy Word, Excel a PowerPoint. Výber vhodnej šablóny uľahčuje skutočnosť, že prvá stránka sa zobrazí v prehľade formátov. Keď prejdete myšou na konkrétnu šablónu, zobrazia sa postupne aj všetky ostatné stránky.

Visual Basic opäť k dispozícii s Office 2011 pre Mac

Office 2011 opäť podporuje Visual Basic, výkonný skriptovací jazyk pre Mac. To umožňuje vytvárať formáty dokumentov založené na XML pri zachovaní kódu makier VBA. VBA ponúka v počítačoch Mac najmä možnosť automatizovaného používania opakujúcich sa úloh pre aplikácie balíka Office, ako sú Excel, Word, Access atď., a to ich naprogramovaním pomocou makier.

Používanie MS Web Apps v počítači Mac

V balíku Office pre Mac Microsoft prepojil rôzne programy s webovými aplikáciami. Dokumenty Word, Excel a PowerPoint možno upravovať online v prehliadači, nezávisle od lokálne nainštalovanej verzie balíka Office alebo príslušného operačného systému. Predpokladom je bezplatná registrácia v službe Windows Live Services.

Zlepšená spolupráca na dokumentoch

Keď na tom istom dokumente v aplikáciách Word a PowerPoint spolupracuje viacero používateľov, program uzamkne odseky, na ktorých práve pracuje konkrétny používateľ, pre ostatných spolupracovníkov. Tým sa zabráni vytváraniu viacerých verzií dokumentu. Používatelia zároveň vždy vidia, kto práve vykonáva aké zmeny.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger je integrovaný aj do balíka Office for Mac 2011. Používatelia tak môžu komunikovať priamo s kolegami bez použitia externých funkcií chatu. Messenger ponúka aj upravený prenos zvuku a videa.

Optimalizácie jednotlivých programov Office pre Mac 2011

Okrem týchto všeobecných doplnkov a vylepšení balíka Office pre Mac 2011 ponúkajú štandardné programy aj pomerne veľa noviniek:

Nové nástroje v aplikácii Word 2011

Okrem nových šablón je práca s programom Word ešte praktickejšia vďaka viacerým novo integrovaným možnostiam zobrazenia:

 • "Rozloženie publikácie" sa používa výlučne na rozvrhnutie dokumentu programu Word, v ktorom možno meniť formát a umiestnenie textu a grafiky bez možnosti upravovať samotný text. Tým sa zabráni náhodným zmenám textu.
 • Zobrazenie "Poznámkový blok" slúži na okamžité zaznamenávanie kľúčových slov a je možné doň integrovať aj hlasové poznámky.
 • Režim "celej obrazovky" umožňuje lepšie sústredenie na obsah dokumentu skrytím všetkých funkcií úprav.
 • Hneď ako sa ukazovateľ myši presunie do hornej časti obrazovky, program na chvíľu zobrazí panel nástrojov s najdôležitejšími funkciami formátovania.

Optimalizácie v programe Excel 2011 pre Mac

Excel pre Mac 2011 teraz obsahuje aj funkcie, ktoré boli predtým dostupné len vo verzii pre Windows. To tiež umožňuje lepšiu výmenu údajov medzi oboma operačnými systémami. Tieto nové funkcie si zaslúžia osobitnú zmienku:

 • Pivotné tabuľky možno teraz v programe Excel pre Mac vytvárať jednoduchšie ako predtým.
 • Sparklines - malé slovné grafiky - sprehľadňujú tabuľky; možno ich umiestniť ako malé diagramy priamo do jedného poľa, napríklad na rýchlu vizualizáciu výsledku výpočtu.
 • Vnorené funkcie možno vytvárať pomocou generátora vzorcov pomocou funkcie if. Je možné použiť maximálne sedem vnorených if-podmienok.

PowerPoint 2011 pre Mac

Prezentácie v aplikácii PowerPoint môžete navrhovať a realizovať ešte praktickejšie pomocou verzie Mac 2011. Novo sú integrované tieto funkcie:

 • Pomocou funkcie "Broadcast" môžete prezentácie prenášať naživo cez internet. Účastníci dostanú webové prepojenie a po prihlásení môžu sledovať prezentáciu na akomkoľvek zariadení. Moderátor má ako zvyčajne kontrolu nad priebehom prezentácie.
 • V zobrazení "Prezentujúci" vidí prezentujúci na svojej obrazovke nielen aktuálny slajd, ale aj náhľad nasledujúceho, vrátane svojich poznámok a času.
 • Prechody 3D snímok pomáhajú zachovať prehľad tým, že zobrazujú každú úroveň samostatne. Skryté alebo prekrývajúce sa prvky môžete jednoducho zmeniť pomocou myši.

Outlook dostupný v Office Mac 2011

Nová verzia balíka Office pre Mac teraz obsahuje aj program Outlook, ktorý konečne nahrádza predchádzajúci program Entourage. Outlook sa používa na komplexnú správu a organizáciu

Outlook sa používa na komplexnú správu a organizáciu e-mailov a schôdzok a ponúka rovnaké komplexné funkcie ako verzia pre systém Windows. Pri prechode zo systému Windows na Mac sa všetky údaje dajú importovať bez problémov. Outlook 2011 ponúka okrem iného aj tieto funkcie:

 • Lepšia prehľadnosť pri dlhšej e-mailovej korešpondencii: Niekoľko e-mailov od rôznych účastníkov na určitú tému sa môže zobrazovať aj v rôznych priečinkoch vo forme vlákien ako súvislé konverzácie. To znamená, že máte vždy prehľad o všetkých dôležitých príspevkoch a účastníkoch.
 • Súbory osobného úložiska (PST) pre e-maily, úlohy, poznámky a záznamy v kalendári možno importovať z PC do Macu, ak chce používateľ prejsť na macOS.
 • Pri organizovaní schôdzok môžete náhľad kalendára pohodlne zobraziť priamo v programe Outlook.

požiadavky na hardvér macOS pre Office for Mac 2011 Standard

Pri inštalácii balíka Office for Mac 2011 upozorňujeme, že operačný systém macOS Catalina 10.15 a vyšší už nepodporuje balík MS Office for Mac 2011! Balík Office pre Mac je k dispozícii len v 32-bitovom režime.

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: minimálne Mac OS X 10.5.8 alebo vyšší
 • Upozornenie: Office for Mac 2011 Standard nie je kompatibilný s Catalinou a vyššími verziami!
 • Pamäť: aspoň 1 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: 2,5 GB vo formáte HFS+ (tiež: Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Rozlíšenie monitora: aspoň 1 280 x 800

MS Office 2011 pre Mac Kúpte si štandard za rozumnú cenu v internetovom obchode Wiresoft

Spoločnosť Wiresoft ponúka na stiahnutie štandardnú edíciu balíka Office 2011 pre Mac s týmito integrovanými aplikáciami:

 • Word 2011 pre Mac - na spracovanie textu
 • Excel 2011 pre Mac - pre tabuľky
 • PowerPoint 2011 pre Mac - na vytváranie prezentácií
 • Outlook 2011 pre Mac - na komunikáciu a organizáciu

Keď si kúpite štandardnú verziu balíka Office 2011 pre Mac od spoločnosti Wiresoft, okrem nízkej ceny za použitý softvér získate aj tieto výhody:

 • Softvér MS Office 2011 for Mac Standard je k dispozícii na okamžité stiahnutie ako licenčná sada Medialess, ktorú môžete zaregistrovať na svoje meno.
 • Ide o lacnú licenciu pre jedného používateľa, ktorá pochádza z objemovej licencie. Softvér je v nemčine.
 • Ak priloženú licenciu použil pôvodný kupujúci, bola pri predaji spoločnosti Wiresoft opäť odstránená, takže je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Všetky individuálne licencie pre Office for Mac pochádzajúce z objemových licencií boli dôkladne skontrolované spoločnosťou Wiresoft, aby sa zabezpečilo, že sú vhodné na používanie.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka také jednorazové licencie, ktoré sú platné len na obmedzený čas, alebo ktoré sú testovacími verziami s obmedzenými funkciami, alebo také licencie Office, ktoré sú odomknuté prostredníctvom licenčného kľúča, ktorý môžu používať tretie strany.
 • Pri každom nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft si môžete byť istí, že vždy kupujete originálny softvérový produkt spoločnosti Microsoft v súlade s právne platnými predpismi v EÚ, takže ani vy, ani spoločnosť Wiresoft sa nenachádzate v šedej zóne.

V prípade otázok týkajúcich sa nákupu balíka Microsoft Office 2011 for Mac Standard alebo iných softvérových produktov spoločnosti Microsoft dostupných v obchode Wiresoft Shop nás jednoducho kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené