Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10001
  • 021-09110
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
13,90 € * 14,90 € * (6,71% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit)
Terminálový server Kompatibilný


Microsoft Office 2007 Standard  je k dispozícii od júna 2007 a umožňuje nepretržitú produktívnu prácu na počítačoch, mobilných telefónoch a webových prehliadačoch. Kancelársky balík Microsoft Office 2007 si tu môžete zakúpiť vo forme softvérovej licencie za výhodnú cenu ako množstevnú licenciu. Váš počítač musí spĺňať určité požiadavky, aby ste mohli programy bez problémov používať. Proces sťahovania vyžaduje procesor s frekvenciou 500 MHz, 256 MB RAM a 2 GB voľného miesta na pevnom disku. Na inštaláciu softvéru potrebujete operačný systém Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista alebo Microsoft Windows XP SP3.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD"

Tu je niekoľko informácií o Microsoft Office 2007 Standard ako online MLK na stiahnutie v nemčine a mnohých ďalších jazykoch:

Informácie o produkte: Microsoft Office 2007 Standard  je k dispozícii od júna 2007 a umožňuje nepretržitú produktívnu prácu na počítačoch, mobilných telefónoch a webových prehliadačoch. Microsoft Office 2007 si tu môžete kúpiť vo forme softvérovej licencie za nízku cenu ako množstevnú licenciu. Súčasťou tohto softvérového balíka sú tieto aplikácie:

Keďže licencia pochádza z objemovej licencie, môžeme vám ponúknuť stiahnutie softvéru obzvlášť výhodné. Plnú verziu dostanete ako licenciu pre jedného používateľa vrátane práva na druhé použitie. Softvérový balík obsahuje tieto programy:

  • Microsoft Word 2007
  • Microsoft Excel 2007
  • Microsoft PowerPoint 2007
  • Microsoft Outlook 2007

Odporúčané požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Office 2007 Standard.

Aby ste mohli programy bez problémov používať, musí váš počítač spĺňať určité požiadavky. Proces sťahovania vyžaduje procesor s frekvenciou 500 MHz, 256 MB pamäte RAM a 2 GB voľného miesta na pevnom disku. Na inštaláciu softvéru budete potrebovať operačný systém Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista alebo Microsoft Windows XP SP3.
Pred zakúpením vám radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa stiahnutia aplikácie Microsoft Office 2007 Standard. Jednoducho kontaktujte člena nášho personálu telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. Ak si chcete kúpiť softvérové kancelárske riešenie od spoločnosti Microsoft Office, ale nie ste si istí, ako prebieha inštalácia, pomôžeme vám.

Kúpte si softvér lacno a ušetrite - inštalácia na nasledujúce operačné systémy:

Microsoft Office 2007 Standard je kompatibilný s Windows XP (SP3, 32-bit), Windows Server 2003 SP2 (32-bit), Windows Vista (SP1, 32-bit/64-bit), Windows Server 2008 (SP1, 32-bit/64-bit), Windows 7 (SP1, 32-bit/64-bit) a Windows 8 (SP1, 32-bit/64-bit), Windows 8.1 (SP1, 32-bit/64-bit), Windows 10 (SP1, 32-bit/64-bit). Softvér môžete nainštalovať, ak máte na pevnom disku najmenej 3,5 gigabajtu (GB) miesta. Optimálna funkčnosť softvéru a všetky špeciálne požiadavky závisia od operačného systému a konfigurácie systému.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa licencie a používania softvéru, neváhajte nás kontaktovať.

Prečo by ste si mali kúpiť licenciu Microsoft Office Standard 2007?

Vykonajte svoju prácu čo najlepšie bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Tento všestranný softvér môžete používať v práci alebo doma. Nezáleží na tom, či používajú počítač, telefón alebo webový prehliadač. Od prehľadných aktualizácií aplikácií Excel, PowerPoint a Word až po prehľadný prehľad o vašej elektronickej pošte prostredníctvom aplikácie Outlook - Office 2007 Standard vás udrží produktívnych. Zapôsobte atraktívnym textom v programe Word, vytvárajte zložité výpočty v programe Excel alebo zaujmite pútavými prezentáciami v programe PowerPoint. Keď si kúpite Microsoft Office 2007 Standard, objavíte možnosti, ktoré na vás čakajú.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie