Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit)
Terminalserver Kompatibilné


MS Office 2007 - a teda aj edícia 2007 Professional Plus   - predstavuje míľnik v histórii balíkov Office: V porovnaní so staršími verziami a predchodcami ponúka Plus z hľadiska funkčnosti a efektivity, čo z neho vďaka obsiahnutým programom robí nepostrádateľný nástroj pre firmy, ale uľahčuje aj súkromným používateľom a živnostníkom efektívne vykonávanie všetkých každodenných kancelárskych a administratívnych úloh: Word 2007 na vytváranie textov v najrôznejších formátoch, Excel 2007 na komplexné výpočty, Outlook 2007 na komplexnú komunikáciu a plánovanie úloh a PowerPoint 2007 na navrhovanie prehľadných správ a prezentácií. Plus Okrem toho Office edícia 2007 Professional Plus ponúka širokú škálu ďalších programov: s Publisher 2007 pre rôzne možnosti v publikáciách v tlačených médiách, ale aj na internete, s Access 2007 pre rôzne databázové aplikácie a napokon aj s InfoPath 2007 na vytváranie formulárov pre praktický zber a analýzu údajov. Kupujúci edície Professional Plus tak získajú prepracovanú verziu Office, ktorá umožňuje profesionálnu prácu a komplexnú komunikáciu.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - všetky aplikácie pre profesionálov v jednom balíku ako jedna licencia

MS Office 2007 - a s ním aj edícia 2007 Professional Plus - predstavuje míľnik v histórii balíkov Office: V porovnaní so staršími verziami a predchodcami ponúka plusové funkcie a efektivitu, ktoré z neho spolu s priloženými programami robia nepostrádateľný nástroj pre firmy, ale uľahčujú aj súkromným používateľom a samostatne zárobkovo činným osobám efektívne plnenie všetkých každodenných kancelárskych a administratívnych úloh: Word 2007 na vytváranie textov v najrôznejších formátoch, Excel 2007 na komplexné výpočty, Outlook 2007 na komplexnú komunikáciu a plánovanie úloh a PowerPoint 2007 na navrhovanie živých správ a prezentácií. Najmä Office-Edition 2007 Professional Plus ponúka navyše veľké plus pri ďalších programoch: s Publisher 2007 pre rôzne možnosti publikácií tlačených médií, navyše pre on-line, s Access 2007 pre množstvo databázových aplikácií a nakoniec aj s InfoPath 2007, aby bolo možné poskytovať formuláre pre praktický zber a vyhodnocovanie údajov. Kupujúci edície Professional Plus tak získajú vyspelú verziu Office, ktorá umožňuje profesionálnu prácu a komplexnú komunikáciu.

Toto je novinka v MS Office 2007 Professional Plus

EdíciaProfessional Plus ponúka okrem iného tieto nové funkcie v rôznych programoch:

 • Nová stuha: Aktualizované používateľské rozhranie umožňuje rýchlejšiu a intuitívnejšiu navigáciu.
 • Prispôsobiteľné nastavenia s témami a rozloženiami zvyšujú produktivitu.
 • Nový živý náhľad zobrazuje šablóny a návrhy na základe údajov v reálnom čase v okne dokumentu.
 • Podpora formátu XML poskytuje vyššiu bezpečnosť, znižuje veľkosť dokumentu a umožňuje rýchlejšie načítanie.
 • Outlook teraz ponúka funkciu na vyhľadávanie v e-mailoch, ako aj prihlásenie na odber kanálov RSS a filter nevyžiadanej pošty.
 • Access ponúka pripravené formáty Standard, ktoré možno upravovať.
 • Automatizované vzorce v programe Excel urýchľujú výpočty.

Nové rozhranie Ribbon

Všetky tieto klasické aplikácie Microsoftu obsiahnuté v Professional Plus 2007 sa tak prezentujú v úplne nanovo navrhnutom vzhľade: Minulá štruktúra menu Office- predchodcov je v jednotlivých programoch Office 2007 nahradená prehľadným multifunkčným panelom - tiež Ribbonom tzv. Ribbon teraz ponúka pre každý Office-Program v jednotlivých skupinách súhrnné príkazy, ktoré sú ďalej doplnené zoznamami a dialógovými oknami. Tie sú potom všeobecne k dispozícii ako karty, ktoré sú ďalej rozdelené podľa kontextu. Týmto spôsobom sú všetky príkazy alebo funkcie potrebné na vykonanie konkrétnej činnosti zoskupené a okamžite dostupné na jednom prehľadnom mieste, napríklad na formátovanie dokumentu programu Word podľa vlastných špecifikácií alebo na vloženie a úpravu grafiky v dokumente.

Ribbon okrem toho ponúka aj možnosť používateľsky definovaných nastavení v príslušných ponukách, a tak ich prispôsobiť vlastným potrebám, takže často používané funkcie sú priamo dostupné, čo tiež predstavuje plus v efektivite práce.

Nový živý náhľad

Okrem toho je na stránke Office 2007 Professional Plus ako aj ďalšie vydania

takzvaný živý náhľad: V závislosti od otvoreného programu táto funkcia zobrazuje šablóny a návrhy, ale aj formátovacie funkcie v okne dokumentu v náhľade v reálnom čase.

Nový formát súborov OpenXML

Vďaka OpenXML poskytuje verzia Office 2007 v edícii Professional Plus aj nový formát súborov založený na XML Standard, ktorý ponúka celý rad výhod dôležitých v modernom svete podnikania: Napríklad podpora XML znižuje veľkosť súborov, čo na jednej strane šetrí miesto v počítači a na druhej strane výrazne skracuje čas načítania dokumentov na webových stránkach.

Podpora XML na webových stránkach zabezpečuje efektívne zníženie veľkosti dokumentov, čo vedie k príjemne kratším časom načítania. Súbory XML ponúkajú aj lepšiu ochranu pred stratou údajov pomocou funkcie Data Loss Prevention - DLP.

Nový režim kompatibility

V programe Microsoft Office 2007 je možné dokumenty vytvorené v starších verziách programov Office(Office 97) otvárať, upravovať a ukladať v tzv. režime kompatibility, čím sa opäť sprístupnia pre staršie verzie Office pre Windows a Mac OS a zároveň sa umožní ich úprava. To sa okrem iného dosahuje tým, že všetky funkcie, ktoré v staršej verzii programu neexistujú, tu nie sú k dispozícii, takže nevznikajú problémy s kompatibilitou.

Microsoft Office Professional Plus 2007 Edition v spoločnosti Wiresoft

Kúpa edície MS Professional Plus2007 Office má pre mnohých kupujúcich na jednej strane veľkú výhodu v tom, že je stále podporovaná staršími operačnými systémami Microsoft od verzie Windows XP SP3, ktoré sa stále používajú na staršom hardvéri, takže táto široká kompatibilita je dosť rozhodujúcim faktorom pri kúpe. Na druhej strane, táto edícia je v bežných obchodoch dostupná len ako množstevná licencia. V spoločnosti Wiresoft si však zákazníci môžu kúpiť Professional Plus 2007 aj ako jednotlivú licenciu vo forme použitého softvéru.

V obchode so softvérom spoločnosti Wiresoft si môžete zakúpiť Office 2007 Professional Plus, ako aj ďalšie edície tejto verzie a novšie balíky Office. Predstavenie jednotlivých programov obsiahnutých v Professional Plus 2007 vrátane ich noviniek Office 2007 Professional Plus ponúka nasledujúci prehľad.

MS Office 2007 Professional Plus - všetky obchodné nástroje zjednotené v jednom balíku

Okrem osvedčených Office- klasických aplikácií Word, Excel, PowerPoint a Outlook obsahuje edícia Professional Plus 2007 nielen DTP program Microsoft Publisher 2007, ale aj databázovú aplikáciu Access 2007 a nástroj na tvorbu formulárov InfoPath 2007.

Prehľad všetkých programov zahrnutých v MS Office Edition 2007 Professional Plus:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Microsoft Word 2007 ponúka mnohé vylepšenia, ako aj niektoré nové funkcie a vlastnosti: K dispozícii je mnoho štandardných šablón na okamžité vytvorenie textových dokumentov na obchodné aj súkromné účely, ktoré sú profesionálne predformátované a možno ich aj ďalej prispôsobovať. K dispozícii sú aj nové efekty, napríklad priehľadnosť a 3D, ktoré texty zatraktívnia. V aplikácii Word je možné vytvoriť aj makrá, ktoré umožňujú efektívnejšie vykonávať určité kroky úpravy textu. Veľkou výhodou je aj centrálna správa verzií alebo zmien, ako aj komentárov.

Excel 2007

Výkonný tabuľkový program teraz ponúka rozšírené funkcie na vytváranie vzorcov a vizualizáciu údajov, vrátane otočných tabuliek a možnosti vytvárať profesionálne popisné diagramy v niekoľkých krokoch. Pripojenie k službe Microsoft SharePoint Services chráni dôverné údaje pri komunikácii s ostatnými.

PowerPoint 2007

Program PowerPoint 2007 poskytuje vďaka predlohe snímok účinný nástroj na správu všetkých šablón, ktorý zabezpečuje jednotný vzhľad všetkých prezentácií vytvorených pomocou tohto programu a tiež šetrí čas. Pre dizajn je k dispozícii množstvo nových textových a typografických efektov, ako aj formátovacích nástrojov, z ktorých väčšinu možno okamžite použiť jediným kliknutím.

Integrovaný kontrolór dokumentov pred publikovaním alebo zdieľaním prezentácie spoľahlivo odstráni komentáre, skrytý text alebo osobné informácie a digitálny podpis tiež zabezpečí, že obsah nebude možné zmeniť. Vďaka novo dostupnému formátu Office Open XML .pptx možno prezentácie vytvorené v tomto formáte publikovať aj ako webové stránky HTML.

Outlook 2007

Osvedčený komunikačný softvér ponúka účinné funkcie na správu dennej e-mailovej prevádzky, okrem iného pomocou Sofortsuche, na vyhľadávanie e-mailov vrátane príloh podľa určitých výrazov alebo kľúčových slov, ako aj na účelové uvoľňovanie údajov a informácií pre jednotlivých používateľov a účely, a tiež filter spamu. Zostavovanie správ vrátane formátovania je tiež intuitívnejšie, a teda jednoduchšie. Integrovaný panel úloh s kalendárom ponúka veľa možností na koordináciu stretnutí a projektov. Obsah môže byť farebne označený a označený napríklad podľa jednotlivých osôb alebo dôležitosti.

InfoPath 2007

InfoPath 2007 sa používa na vytváranie, správu a výmenu formulárov na zber rôznych údajov. Keďže sú založené na XML, môžu byť dostupné aj na webe prostredníctvom Office SharePoint Server 2007 s integrovanými službami "Forms Services", a tak ich možno vyplniť bez softvéru InfoPath.

Scenáre využívajúce InfoPath 2007 zahŕňajú sledovanie zásob, správy o stave projektu, správy o výdavkoch a poistné zmluvy. InfoPath 2007 je tiež navrhnutý na integráciu s programom Outlook 2007, čo používateľom umožňuje otvárať a upravovať formuláre InfoPath z programu Outlook 2007.

Publisher 2007

Tento výkonný program DTP je navrhnutý na okamžité a jednoduché vytváranie vysokokvalitných publikácií na rôzne účely, od letákov a personalizovaných formulárov až po veľké brožúry. Šablóny obsiahnuté v aplikácii Publisher 2007 pokrývajú nielen tlačové produkty, ale aj formáty na posielanie e-mailových bulletinov a navrhovanie webových stránok. Vďaka rozsiahlej kompatibilite s ostatnými programami Office možno používať aj texty, obrázky a tabuľky z programov Word, Excel, Access, Outlook a PowerPoint.

Access 2007

Osvedčený databázový program sa používa na centrálne zhromažďovanie a štruktúrovanie údajov z rôznych zdrojov s cieľom sprístupniť ich interne v rámci spoločnosti alebo externe pre zákazníkov na ďalšie spracovanie. Vďaka rôznym formátom šablón možno zozbierané informácie lepšie analyzovať a používať a tiež ich prezentovať v zrozumiteľnej forme ako zmysluplné správy.

Prostredníctvom služby Windows SharePoint Services majú používatelia programu Access 2007 možnosť kedykoľvek upravovať zachytené údaje, obnovovať vymazané informácie a nastavovať individuálne oprávnenia na prístup.

Systémové požiadavky pre MS Office 2007 Professional Plus

Office Edition 2007 Professional Plus je kompatibilný s mnohými staršími Windows operačnými systémami, ale už nie je podporovaný Windows 10. Nové rozhranie s páskou, ktoré sa objavilo vo verzii Office 2007, si však v porovnaní s predchádzajúcimi verziami vyžaduje viac miesta na disku. Na správne vykonanie všetkých žiadostí sa vo všeobecnosti vzťahujú tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: od Microsoft Windows XP Service Pack 3 po Windows 8.1 alebo Microsoft Windows Server 2003 alebo vyšší
 • Procesor: min. 500 MHz - aby ste mohli používať všetky funkcie programu Outlook, odporúča sa 1 GHz
 • Pamäť: min. 256 MB RAM - na správne používanie služieb Outlook sa odporúča 512 MB
 • Miesto na pevnom disku: min. 2 GB
 • Rozlíšenie obrazovky: min. 1 024 x 768

Kúpte si MS Office 2007 Professional Plus v spoločnosti Wiresoft ako jednu licenciu za nízku cenu

2007 Professional Plus Edition od spoločnosti Microsoft patrí medzi Office-Editions, ktoré sú v bežnom obchode ponúkané len ako objemové licencie pre podniky a nie sú tam preto dostupné ako jednotlivé licencie. Office V obchode Wiresoft Software Shop si môžete zakúpiť edíciu 2007 Professional Plus ako licenciu pre jedného používateľa bez povinnosti predplatného; pri nákupe v obchode Wiresoft Shop musíte zaplatiť iba jednorazové náklady za plnú verziu tejto edície Office, ktorá ponúka rovnaký rozsah funkcií ako príslušná objemová licencia.

Základná objemová licencia zvyčajne pochádza od väčšej spoločnosti a bola zakúpená spoločnosťou Wiresoft. Pri nákupe objemových licencií má spoločnosť tiež právo ďalej predávať prebytočné softvérové licencie alebo celú objemovú licenciu - bez ohľadu na to, či sa jednotlivé licencie v nej obsiahnuté alebo celá objemová licencia použili alebo nie. Predajom sa objemová licencia rozpustí a prevedie na jednotlivé licencie, ktoré sa potom označujú ako použitý softvér. Toto rozdelenie alebo označenie nemá žiadny vplyv na všeobecnú funkčnosť ponúkaného Office 2007 Professional Plus Edition alebo obsiahnutých programov. Spoločnosť Wiresoft potom ponúka tieto licencie pre jedného používateľa za mimoriadne nízku cenu ako kúpnu verziu.

Nákup softvéru v spoločnosti Wiresoft je nielen lacný, ale aj bezpečný: softvér Office 2007 Professional Plus môžete nainštalovať do svojho počítača po úspešnom dokončení procesu nákupu a okamžitom stiahnutí a aktivovať ho pomocou príslušného dodaného licenčného kľúča, ktorý je platný a funkčný len pre vašu osobnú licenciu. Pretože spoločnosť Wiresoft predáva iba softvér Office 2007 Professional Plus alebo iné Office edície alebo verzie, ktoré sú identické s originálnymi produktmi spoločnosti Microsoft; spoločnosti, od ktorých tieto bývalé objemové licencie pochádzajú, sídlia výlučne v Európe, takže nákup tejto Office 2007 Professional Plus edície ako použitého softvéru nepredstavuje žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je povolené zákonom, čo bolo niekoľkokrát potvrdené aj súdnymi rozhodnutiami.

Nákup použitého softvéru v obchode Wiresoft Shop je pre vás ako zákazníka výhodnou možnosťou, ako využiť inak nedostupný Office-Inak nedostupné edície, ako napríklad Professional Plus 2007. Medzi našich klientov preto patria malé a stredné podniky, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromné osoby, ktoré využívajú našu cenovo výhodnú ponuku programov Microsoft.

V internetovom obchode Wiresoft Software-Shop nájdete MS Office-Edition 2007 Professional Plus, ako aj ďalšie edície tejto verzie a novšie edície a iné programy Microsoft na stiahnutie ako cenovo výhodné kúpiteľné verzie. Otázky týkajúce sa Professional Plus alebo iného softvéru Microsoft Office, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie