Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

42,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2010 Standard - komplexný kancelársky softvér na predaj MS Office 2010...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - komplexný kancelársky softvér na predaj

MS Office 2010 Standard edition je jednou z najobľúbenejších verzií kancelárskeho balíka od spoločnosti Microsoft. Jeho rozsiahle portfólio programov a funkcií obsahuje všetko, čo používatelia potrebujú na profesionálnu prácu, a to tak súkromnú, ako aj predovšetkým profesionálnu - vo všetkých oblastiach: od vytvárania textových dokumentov v rôznych formátoch v programe Word 2010 a analýzy rozsiahlych tabuľkových údajov v programe Excel 2010, cez všestrannú komunikáciu a plánovanie v programe Outlook 2010 a tvorbu informatívnych prezentácií v programe PowerPoint 2010, spontánne zaznamenávanie a zdieľanie nápadov v programe OneNote 2010 až po ich kreatívne prepracované publikovanie v programe Publisher 2010 - to všetko nájdete v balíku MS Office 2010 Standard Edition.

V bežnom obchode sa Microsoft Office 2010 Standard Edition ponúka len ako objemová licencia, ktorú používajú väčšie spoločnosti s mnohými pracovnými stanicami. Na druhej strane spoločnosť Wiresoft ponúka túto edíciu aj ako jednu licenciu, takže súkromní používatelia, samostatne zárobkovo činné osoby, ako aj malé a stredné podniky si môžu kúpiť a používať všetky programy edície Office 2010 Standard Edition.

Výhodou kúpy edície Office 2010 je aj to, že je stále podporovaná operačným systémom Microsoft Windows 7, ktorý stále používa mnoho kupujúcich, a preto je rozhodujúcim prvkom pri kúpe. V internetovom obchode Wiresoft si môžete kúpiť edíciu 2010 Office Standard, ako aj iné edície a iné verzie balíka Office. V nasledujúcom prehľade sú podrobne predstavené všetky jednotlivé programy, ktoré sú súčasťou balíka Office 2010 Standard.

MS Office 2010 Standard

Okrem osvedčených štandardných programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook obsahuje balík Office Standard 2016 aj praktický digitálny poznámkový blok OneNote, ako aj aplikáciu Microsoft Publisher, ktorú možno použiť na vytváranie publikácií na tlač na takmer akýkoľvek účel. Tieto aplikácie rozširujú možnosti profesionálneho využitia a umožňujú tak komplexnú odbornú prácu v každej oblasti. Rozhranie počítača bolo tiež zmodernizované a jeho používanie je teraz ešte intuitívnejšie.

Prehľad jednotlivých programov v MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Vydavateľstvo 2010

Word 2010

Neprekonateľný softvér na spracovanie textu z dielne spoločnosti Microsoft ponúka vo verzii 2010 opäť veľké množstvo funkcií a vlastností na vytváranie dokumentov a listov pre najrôznejšie oblasti použitia, na profesionálne formátovanie textov podľa požiadaviek a na súčasné vkladanie grafiky, obrázkov atď.

 • Vďaka formátu súborov XML sú dokumenty aplikácie Word nielen kompaktnejšie, ale aj bezpečnejšie a kompatibilnejšie s inými systémami.
 • Ponuky rozumne usporiadané podľa funkčných oblastí v štýle kariet umožňujú mimoriadne prehľadný prístup k príkazom a možnostiam formátovania. Novo navrhnutá páska zobrazuje ešte viac funkcií ako predtým. Ribbon a karty si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb a napríklad všetky nepotrebné funkcie môžete dokonca skryť.
 • Zobrazenie Backstage zobrazuje základné informácie o práve otvorenom dokumente.
 • Štandardné šablóny možno niekoľkými kliknutiami prispôsobiť individuálnym potrebám: to zahŕňa veľkosť písma, veľkosť odseku a riadkovanie. Všetky zmeny je možné uložiť aj ako novú personalizovanú štandardnú šablónu.
 • K väčšine funkcií programu Word možno pristupovať aj pomocou klávesových skratiek, čo predstavuje výhodu pri práci s textom, najmä pre profesionálnych používateľov.
 • Kontrola pravopisu: V položke ponuky "Kontrola dokumentov" môžete nastaviť alebo deaktivovať rôzne možnosti automatickej opravy.
 • V aplikácii Word 2010 môžete dokumenty nielen zdieľať s ostatnými používateľmi a spoločne ich upravovať, ale môžete tiež sledovať zmeny iných používateľov a pridávať k nim komentáre. Kliknutím na ne ich môžete prijať alebo odmietnuť.
 • Mimoriadne praktická je funkcia zlúčenia pošty s tromi prvkami "Hlavný dokument", ktorý obsahuje rovnaký text pre všetky zlúčenia pošty, ako aj "Polia pre zlúčenie pošty" pre personalizované údaje a "Zdroj údajov", ktorý sa používa na správu všetkých údajov o adresách - napr. z programu Outlook. Sprievodca zlúčením pošty podporuje používateľov pomocou pokynov krok za krokom.

Excel 2010

Výkonný výpočtový softvér obsahuje rozsiahlu zbierku vzorcov, pomocou ktorých možno rýchlo vykonávať výpočty, čo je nepostrádateľná výhoda pri analýze a správe údajov z obzvlášť rozsiahlych tabuliek. Excel 2010 obsahuje množstvo nových funkcií a nástrojov na ešte rýchlejšie filtrovanie údajov, vytváranie minikariet v bunke, používanie webového rozhrania atď:

 • Nový panel aplikácie Excel 2010 prehľadne zoskupuje mnohé nastavenia a funkcie, ktoré boli predtým roztrúsené v mnohých podponukách.
 • Vďaka prehľadovým riadkom je možné integrovať celé grafy ako vizuálne zhrnutie do jednej bunky, čo zvyšuje prehľadnosť.
 • Dátové rezy filtrujú veľké množstvo údajov v otočných tabuľkách bez toho, aby ste museli najprv otvoriť zoznam na zobrazenie príslušných filtrov
 • Obnova verzie podporuje opätovné použitie náhodne uzavretých dátových listov s novými šablónami a pomôckami pre grafy.
 • Zobrazenie Backstage zobrazuje všetky dôležité funkcie v rozšírenom stavovom riadku.
 • Spoločná práca na tabuľkách je možná aj prostredníctvom webovej aplikácie alebo bezplatného doplnku.
 • Excel 2010 podporuje tieto formáty: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla a .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint je všestranný nástroj na vytváranie informatívnych prezentácií v súkromí, ale predovšetkým v podnikaní. Program Office ponúka širokú škálu funkcií a štandardných šablón, pomocou ktorých môžete rýchlo a bez väčších skúseností vytvoriť profesionálne navrhnuté prezentácie. Stačí niekoľko kliknutí a do každej prezentácie možno integrovať grafiku, obrázky a videá, ktoré jej dodajú individuálny charakter. Toto je novinka v aplikácii PowerPoint 2010:

 • Nový formát XML pre prezentácie je nielen kompaktnejší, ale aj spoľahlivejší a vyžaduje menej úložného priestoru.
 • Všetky prvky snímky sú v aplikácii PowerPoint 2010 integrované priamo do dokumentu - pre bezproblémové prehrávanie bez oneskorenia.
 • Grafika SmartArt ponúka dynamické efekty, napríklad plynulé prechody, a tým zvyšuje pozornosť publika.
 • Integrácia videí a hudby prináša ďalšie spestrenie prostredníctvom multimediálneho zážitku. Ponuka funkcií umožňuje rôzne možnosti počas prehrávania vrátane nekonečného prehrávania.
 • Nové nástroje na vytváranie tvarov umožňujú voľne navrhovať rôzne objekty pre informačnú grafiku.

Outlook 2010

Tento najobľúbenejší e-mailový klient na svete opäť presvedčil vo verzii Office 2010 svojimi všestrannými funkciami, ktoré zahŕňajú nielen odosielanie e-mailov, ale aj správu kontaktov, schôdzok, ako aj úloh a poznámok. Tento všestranný nástroj od spoločnosti Microsoft poskytuje ucelenú zbierku funkcií, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na komunikáciu v práci, ale aj v súkromnom živote.

 • Pridanie e-mailového podpisu do správ: Možnosti dizajnu podpisov pre e-mailové správy zahŕňajú nielen text, ale napríklad aj osobný obrázok alebo logo, elektronickú vizitku a dokonca aj obrazový súbor vlastnoručného podpisu.
 • Prostredníctvom zobrazenia "Konverzácie" možno e-maily zoskupovať alebo triediť podľa tém/objektov, čím sa vytvorí lepší prehľad v poštovej schránke. Proces vymazania sa môže použiť aj na celú konverzáciu.
 • Pomocou funkcie QuickSteps možno typické, často používané rutinné úlohy zoskupiť a automatizovať tak procesy.
 • Pohodlné funkcie vyhľadávania ponúkajú vylepšené možnosti filtrovania - vrátane filtrovania podľa kategórií - ktoré možno tiež uložiť na ďalšie použitie.

OneNote 2010

OneNote je elektronickou alternatívou pre rozsiahle zbierky poznámok - program však ponúka oveľa lepší prehľad a je určený aj na spoluprácu s kolegami v práci prostredníctvom cloudu. Dôležité dokumenty sú centrálne evidované a sú vždy k dispozícii, napr. na prípravu prezentácií, robenie poznámok a vyhľadávanie na internete. Program na písanie poznámok je intuitívny a ľahko sa používa vrátane týchto funkcií:

 • OneNote automaticky vytvorí osobný poznámkový blok, ktorý už obsahuje karty "Všeobecné" a "Nezapísané poznámky", ako aj prednastavené stránky: "Pracovné", "Najčastejšie používané" a "Novinky".
 • Všetky zápisníky si môžete prispôsobiť a rozdeliť do ďalších sekcií, ktoré sa potom zobrazia ako karty na príslušnom paneli nástrojov. Tieto údaje môžete kedykoľvek znova zmeniť.
 • Okrem vytvárania prázdnych stránok je k dispozícii aj možnosť používať štandardizované šablóny stránok, napr. "Business", a v prípade potreby ich neskôr rozdeliť na ďalšie časti.

Vydavateľstvo 2010

Softvér na publikovanie na pracovnom stole je súčasťou balíka MS Office 2010 Standard a je určený na profesionálne vytváranie vysokokvalitných publikácií pre širokú škálu oblastí, ktoré sú pripravené na tlač.

 • Okrem jednoduchých dokumentov, ako sú vizitky a blahoželania, sa dá použiť aj na tvorbu letákov, katalógov na tlač, ako aj informačných e-mailových bulletinov.
 • Na tento účel je k dispozícii veľký výber šablón, ktoré sa veľmi približujú typickému vzhľadu publikácií a ktoré možno ďalej prispôsobovať.
 • Obrázky môžete vkladať buď z počítača, priamo z internetu alebo ako ClipArt prostredníctvom služby Office.com.
 • Na ďalšie spracovanie obrázkov je k dispozícii celý rad efektov, ako sú tiene, svetlo a 3D. Mnohé efekty sa dajú použiť aj na texty.

Systémové požiadavky pre MS Office 2010 Standard

Office 2010 Standard Edition je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. V predvolenom nastavení je na počítači nainštalovaná 32-bitová verzia, čím sa predchádza problémom s kompatibilitou so 64-bitovou verziou na starších počítačoch alebo operačných systémoch. 64-bitová verzia so 4 GB pamäte ponúka výhody najmä pri úprave súborov Excel s veľkosťou nad 2 GB. Nové páskové rozhranie tiež vyžaduje viac miesta na pevnom disku ako predchádzajúca verzia. V ostatných prípadoch platia tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7 až max. Windows 10 alebo min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - odporúča sa 1 GHz, aby ste mohli používať všetky funkcie programu Microsoft Outlook
 • RAM: min. 256 MB RAM - odporúča sa 512 MB na používanie všetkých služieb aplikácie Outlook
 • Miesto na pevnom disku: min. 3,5 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akceleráciou DirectX9c

Kúpte si MS Office 2010 Standard lacno v našom internetovom obchode Wiresoft

Táto edícia Office 2010 Standard Edition nie je dostupná v bežnom obchode, pretože inak sa ponúka len ako objemová licencia pre firmy. V internetovom obchode Wiresoft je softvér Office 2010 Standard k dispozícii aj ako licencia pre jedného používateľa, ako nákup a bez ďalších záväzkov predplatného; pri nákupe cez Wiresoft vám teda vzniknú len jednorazové náklady. Získate plnú verziu programu, ktorá má rovnaký rozsah programov, ako obsahuje príslušná objemová licencia Office.

Kúpte si softvér bezpečne od spoločnosti Wiresoft: MS Office 2010 Standard je v spoločnosti Wiresoft dostupný nielen za mimoriadne výhodnú cenu, ale aj pohodlne prostredníctvom okamžitého stiahnutia a tiež bezpečne: táto licencia Office 2010 Standard pre jedného používateľa bola súčasťou väčšej objemovej licencie, keďže Microsoft ju ponúka len väčším spoločnostiam. Zakúpenie objemovej licencie zahŕňa právo na ďalší predaj prebytočných softvérových licencií alebo celej objemovej licencie - bez ohľadu na to, či sa jednotlivé alebo všetky licencie nevyužili. Pri predaji sa objemová licencia rozpustí a prevedie sa na jednotlivé licencie - pričom tieto sa označujú ako použitý softvér. Toto rozdelenie nemá žiadny vplyv na funkčnosť alebo rozsah obsiahnutých programov.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre našich zákazníkov cenovo dostupný spôsob nákupu edícií balíka Office, ako je napríklad MS Standard 2010. Okrem samostatne zárobkovo činných osôb a malých a stredných podnikov môžu našu ponuku lacného softvéru využívať aj súkromní používatelia!

Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie balíka MS Office Standard alebo iných verzií balíka Microsoft Office a programov, ktoré sú identické s pôvodnými produktmi spoločnosti Microsoft; pochádzajú výlučne z legálnych zdrojov.

Kúpa balíka Office 2010 Standard ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop pre vás neznamená žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je povolené zákonom, čo bolo potvrdené mnohými rozsudkami.

Tento softvér Office 2010 Standard môžete nainštalovať do svojho počítača ihneď po dokončení procesu nákupu a prevzatia a aktivovať a plne ho používať pomocou dodaného licenčného kľúča (MAK).

Okrem balíka Office 2010 Standard Edition nájdete v predajni softvéru Wiresoft aj iné vydania alebo verzie balíka Office, ako aj ďalšie programy spoločnosti Microsoft v zakúpenej verzii. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa balíka Office 2010 Standard alebo iného softvéru Microsoft Office, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené