Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10004
 • 021-09707
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
29,90 € * 31,90 € * (6,27% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Edícia MS Office 2010 Standard  je jednou z najobľúbenejších verzií kancelárskeho balíka od spoločnosti Microsoft. Jej rozsiahle portfólio programov a funkcií obsahuje všetko, čo používatelia potrebujú na profesionálnu prácu, a to ako súkromnú, tak predovšetkým profesionálnu - vo všetkých oblastiach: od tvorby textových dokumentov v rôznych formátoch v programe Word 2010 a analýzy rozsiahlych tabuľkových údajov v programe Excel 2010, cez všestrannú komunikáciu a plánovanie v programe Outlook 2010 a tvorbu informačných prezentácií v programe PowerPoint 2010 až po spontánne zaznamenávanie a zdieľanie nápadov v programe OneNote 2010 a ich kreatívne prepracované publikovanie v programe Publisher 2010 - to všetko je súčasťou edície MS Office 2010 Standard.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - komplexný kancelársky softvér ako kúpna verzia

MS Office-Edition 2010 Standard patrí k najobľúbenejším Office-verziám od spoločnosti Microsoft, ktorých komplexné portfólio programov a funkcií obsahuje všetko, čo používatelia potrebujú súkromne, ale predovšetkým aj profesionálne, aby mohli pracovať profesionálne - vo všetkých oblastiach: od tvorby textových dokumentov v rôznych formátoch v programe Word 2010 a analýzy rozsiahlych tabuľkových údajov v programe Excel 2010, cez všestrannú komunikáciu a plánovanie v programe Outlook 2010 a koncipovanie informatívnych prezentácií v programe PowerPoint 2010, spontánne zaznamenávanie a zdieľanie nápadov v programe OneNote 2010 až po ich kreatívne prepracované publikovanie v programe Publisher 2010 - to všetko nájdete v edícii MS Office 2010 Standard.

Microsoft Office 2010 Standard Edition sa v bežnom obchode ponúka len ako množstevná licencia, pretože ju používajú väčšie spoločnosti s mnohými pracovnými stanicami. Spoločnosť Wiresoft však ponúka edíciu aj ako jednu licenciu, takže súkromní používatelia a samostatne zárobkovo činné osoby, ako aj malé a stredné podniky si môžu zakúpiť všetky programy Office-Vydanie Standard 2010 je možné zakúpiť a používať.

Kúpa vozidla z roku 2010 Office-Výhodou edície je aj to, že je stále podporovaná operačným systémom Microsoft Windows 7 - ktorý stále používa mnoho kupujúcich, a preto je rozhodujúcim prvkom pri kúpe. V internetovom obchode Wiresoft Onlineshop si môžete zakúpiť edíciu 2010 Office Standard , ako aj ďalšie edície a iné verzie Office. V nasledujúcom prehľade sú podrobne predstavené všetky jednotlivé programy obsiahnuté na stránke Office 2010 Standard.

MS Office 2010 Standard

Okrem osvedčených programov Standard Word, Excel, PowerPoint a Outlook obsahuje balík Office aj Standard Rok 2016 obsahuje praktický digitálny poznámkový blok OneNote, ako aj aplikáciu Microsoft Publisher, ktorú možno použiť na vytváranie publikácií na tlač na takmer akýkoľvek účel. Tieto aplikácie rozširujú možnosti profesionálneho využitia a umožňujú tak komplexnú profesionálnu prácu v akejkoľvek oblasti. Rozhranie počítača bolo tiež zmodernizované a jeho používanie je teraz ešte intuitívnejšie.

Prehľad jednotlivých programov v MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Publisher 2010

Word 2010

Neprekonateľný softvér na spracovanie textu z dielne spoločnosti Microsoft ponúka vo verzii 2010 opäť veľké množstvo funkcií a vlastností na vytváranie dokumentov a listov pre najrôznejšie oblasti použitia, na profesionálne formátovanie textov podľa požiadaviek a na vkladanie grafiky, obrázkov atď.

 • Vďaka formátu súborov XML sú dokumenty aplikácie Word nielen kompaktnejšie, ale aj bezpečnejšie a kompatibilnejšie s inými systémami.
 • Ponuky v štýle kariet usporiadané podľa funkcií uľahčujú prístup k príkazom a možnostiam formátovania. Novo navrhnutá páska zobrazuje ešte viac funkcií ako predtým. Ribbon a karty si tiež môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb a napríklad všetky nepotrebné funkcie môžete dokonca skryť.
 • Zobrazenie Backstage zobrazuje základné informácie o aktuálne otvorenom dokumente.
 • Štandardné šablóny možno niekoľkými kliknutiami prispôsobiť individuálnym potrebám: to zahŕňa veľkosť písma, veľkosť odseku a riadkovanie. Všetky zmeny je možné uložiť aj ako novú personalizovanú predvolenú šablónu.
 • K väčšine funkcií programu Word možno pristupovať aj pomocou klávesových skratiek, čo predstavuje výhodu pri práci s textom, najmä pre profesionálnych používateľov.
 • Kontrola pravopisu: V položke ponuky "Kontrola dokumentov" možno nastaviť alebo deaktivovať rôzne možnosti automatickej opravy.
 • V aplikácii Word 2010 môžete nielen zdieľať dokumenty s ostatnými, ale aj sledovať zmeny iných používateľov a pridávať k nim komentáre. Kliknutím na ne ich môžete prijať alebo odmietnuť.
 • Obzvlášť praktická je funkcia spájania pošty s tromi prvkami "Hlavný dokument", ktorý obsahuje rovnaký text pre všetky spájania pošty, ako aj "Polia pre spájanie pošty" pre personalizované údaje a "Zdroj údajov", ktorý sa používa na správu všetkých údajov o adresách - napr. z programu Outlook. Sprievodca zlúčením pošty podporuje používateľov pomocou pokynov krok za krokom.

Excel 2010

Výkonný výpočtový softvér obsahuje veľkú zbierku vzorcov, pomocou ktorých možno rýchlo vykonávať výpočty - to je nepostrádateľná výhoda pri analýze a správe údajov z obzvlášť veľkých tabuliek. Excel 2010 obsahuje mnoho nových funkcií a nástrojov, ktoré vám pomôžu ešte rýchlejšie filtrovať údaje, vytvárať minikarty v bunke, používať webové rozhranie a ďalšie:

 • Nový pás aplikácií Excel 2010 prehľadne konsoliduje mnohé nastavenia a funkcie, ktoré boli predtým roztrúsené v mnohých podponukách.
 • Pomocou prehľadových riadkov je možné integrovať celé grafy do jednej bunky ako vizuálne zhrnutie, ktoré poskytuje väčšiu prehľadnosť.
 • Dátové rezy filtrujú veľké množstvo údajov v otočných tabuľkách bez toho, aby ste museli najprv otvoriť zoznam na zobrazenie každého filtra
 • Obnova verzie podporuje opätovné použitie omylom uzavretých hárkov s novými šablónami a pomocníkmi grafov.
 • Zobrazenie Backstage zobrazuje všetky dôležité funkcie v rozšírenom stavovom riadku.
 • Spoločná práca na tabuľkách je možná aj prostredníctvom webovej aplikácie alebo bezplatného doplnku.
 • Excel 2010 podporuje tieto formáty: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla a .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint je všestranný nástroj na vytváranie informatívnych prezentácií, a to ako súkromných, tak predovšetkým obchodných. Program Office ponúka širokú škálu funkcií a šablón Standard, pomocou ktorých môžete rýchlo vytvoriť profesionálne navrhnuté prezentácie aj bez rozsiahlych skúseností. Stačí niekoľko kliknutí a do každej prezentácie možno integrovať grafiku, obrázky a videá, ktoré jej dodajú individuálny charakter. Novinky v aplikácii PowerPoint 2010:

 • Nový formát XML pre prezentácie je nielen kompaktnejší, ale aj spoľahlivejší a vyžaduje menej úložného priestoru.
 • Všetky prvky snímky sú v aplikácii PowerPoint 2010 vložené priamo do dokumentu - pre plynulé prehrávanie bez oneskorenia.
 • Grafika SmartArt poskytuje dynamické efekty, napríklad plynulé prechody, ktoré zvyšujú zapojenie publika.
 • Integrácia videí a hudby prináša ďalšie spestrenie prostredníctvom multimediálneho zážitku. Ponuka funkcií umožňuje rôzne možnosti počas prehrávania vrátane nekonečného prehrávania.
 • Nové nástroje Shape umožňujú voľne navrhovať rôzne objekty pre informačnú grafiku.

Outlook 2010

Tento celosvetovo najobľúbenejší e-mailový klient opäť presvedčil v Office Tento najobľúbenejší e-mailový klient na svete vo verzii 2010 opäť zaujme svojimi všestrannými funkciami, ktoré zahŕňajú nielen odosielanie e-mailov, ale aj správu kontaktov, schôdzok, úloh a poznámok. Multi-talent od spoločnosti Microsoft poskytuje rozsiahlu zbierku funkcií, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na komunikáciu v práci, ale aj v súkromnom živote.

 • Pridanie e-mailového podpisu do správ: Možnosti dizajnu podpisov pre e-mailové správy zahŕňajú nielen text, ale napríklad aj osobný obrázok alebo logo, elektronickú vizitku a dokonca aj obrazový súbor vlastnoručného podpisu.
 • Zobrazenie "Konverzácie" umožňuje zoskupiť e-maily alebo ich zoradiť podľa témy/predmetu, čo poskytuje lepší prehľad v poštovej schránke. Proces vymazania sa môže použiť aj na celú konverzáciu.
 • Rýchle kroky umožňujú zoskupiť typické, často používané rutinné úlohy s cieľom automatizovať procesy.
 • Pohodlné funkcie vyhľadávania ponúkajú vylepšené možnosti filtrovania - vrátane filtrovania podľa kategórií - ktoré možno tiež uložiť na ďalšie použitie.

OneNote 2010

OneNote je elektronickou alternatívou pre rozsiahle zbierky poznámok - program však ponúka oveľa lepší prehľad a je určený aj na spoluprácu s kolegami v práci prostredníctvom cloudu. Dôležité dokumenty sú centrálne evidované a sú vždy k dispozícii, napr. na prípravu prezentácií, robenie poznámok a vyhľadávanie na internete. Program na písanie poznámok je intuitívny a ľahko sa používa vrátane týchto funkcií:

 • OneNote automaticky vytvorí osobný poznámkový blok, ktorý už obsahuje karty "Všeobecné" a "Nezapísané poznámky", ako aj prednastavené stránky: "Pracovné", "Najčastejšie používané" a "Novinky".
 • Všetky zápisníky možno prispôsobiť a rozdeliť na ďalšie časti, ktoré sa potom zobrazia ako karty na príslušnom paneli nástrojov. Tieto údaje môžete kedykoľvek znova zmeniť.
 • Okrem vytvárania prázdnych stránok je k dispozícii aj možnosť používať štandardizované šablóny stránok, napr. "Business", a v prípade potreby ich neskôr rozdeliť na ďalšie časti.

Publisher 2010

Tento softvér na publikovanie na pracovnom stole je špeciálne zahrnutý v MS Office 2010 Standard a je určený na vytváranie vysokokvalitných publikácií pre širokú škálu oblastí profesionálnym spôsobom pripraveným na tlač.

 • Okrem jednoduchých dokumentov, ako sú vizitky a blahoželania, sa dá použiť aj na tvorbu letákov, katalógov na tlač, ako aj informačných e-mailových bulletinov.
 • Na tento účel je k dispozícii veľký výber šablón, ktoré sa veľmi približujú typickému vzhľadu publikácií a ktoré možno ďalej individuálne prispôsobiť.
 • Obrázky môžete vkladať z počítača, priamo z internetu alebo ako ClipArt prostredníctvom stránky Office.com.
 • Na ďalšiu manipuláciu s obrázkami je k dispozícii celý rad efektov, ako napríklad tieň, svetlo a 3D. Mnohé efekty sa dajú použiť aj na text.

Systémové požiadavky pre MS Office 2010 Standard

Office 2010 Standard Edícia je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitový aj 64-bitový. V predvolenom nastavení je na počítači nainštalovaná 32-bitová verzia, čím sa predchádza problémom s kompatibilitou so 64-bitovou verziou na starších počítačoch alebo operačných systémoch. 64-bitová verzia so 4 GB pamäte ponúka výhody najmä pri úprave súborov programu Excel väčších ako 2 GB. Nové páskové rozhranie si v porovnaní s predchádzajúcou verziou vyžaduje aj viac miesta na pevnom disku. V ostatných prípadoch platia tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7 až max. Windows 10 alebo min. Windows Server 2003
 • Procesor: min. 500 MHz - odporúča sa 1 GHz, aby bolo možné používať všetky funkcie aplikácie Microsoft Outlook
 • Pamäť: min. 256 MB RAM - odporúča sa 512 MB na používanie všetkých služieb aplikácie Outlook
 • Miesto na pevnom disku: min. 3,5 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akceleráciou DirectX9c

Kúpiť MS Office 2010 Standard lacno v internetovom obchode Wiresoft

Táto edícia Office 2010 Standard nie je k dispozícii v bežnej obchodnej sieti, pretože inak sa ponúka len ako množstevná licencia pre firmy. V internetovom obchode Wiresoft je softvér Office 2010 Standard k dispozícii aj ako licencia pre jedného používateľa, ako nákup a bez ďalších záväzkov predplatného; pri nákupe prostredníctvom Wiresoftu teda pre vás vznikajú len jednorazové náklady a získavate plnú verziu programu, ktorá má identický rozsah programov, ako sú obsiahnuté v príslušnej objemovej licencii Office.

Kúpte si softvér bezpečne od spoločnosti Wiresoft: MS Office 2010 Standard je v spoločnosti Wiresoft k dispozícii nielen za mimoriadne nízku cenu, ale nákup je pohodlný prostredníctvom okamžitého stiahnutia a tiež bezpečný: táto licencia pre jedného používateľa Office 2010 Standard bola súčasťou väčšej objemovej licencie, akú Microsoft ponúka len väčším spoločnostiam. Zakúpenie objemovej licencie zahŕňa právo na ďalší predaj prebytočných softvérových licencií alebo celej objemovej licencie - bez ohľadu na to, či sa nevyužili jednotlivé alebo všetky licencie. Pri predaji sa objemová licencia rozdelí a prevedie na jednotlivé licencie - pričom tieto sa označujú ako použitý softvér. Toto rozdelenie nemá žiadny vplyv na funkčnosť alebo rozsah obsiahnutých programov.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre našich zákazníkov cenovo dostupný spôsob, ako si zakúpiť edície Office, ako napríklad MS Standard 2010. Z našej ponuky lacného softvéru preto profitujú nielen živnostníci a malé a stredné podniky, ale aj súkromní používatelia!

Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie MS Office Standard alebo iné verzie a programy spoločnosti Microsoft Office, ktoré sú identické s pôvodnými produktmi spoločnosti Microsoft; pochádzajú výlučne z legálnych zdrojov.

Kúpa Office 2010 Standard ako použitého softvéru v internetovom obchode Wiresoft Software-Shop pre vás neznamená žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je zákonom povolené, čo bolo potvrdené mnohými rozsudkami.

Tento softvér Office 2010 Standard je možné nainštalovať do počítača ihneď po dokončení procesu nákupu a prevzatia a aktivovať a plne používať pomocou dodaného objemového licenčného kľúča - (MAK).

V internetovom obchode Wiresoft Software-Shop nájdete okrem Office 2010 Standard Edition aj iné Office-Editions alebo verzie, ako aj iné programy Microsoft ako kúpiteľné verzie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Office 2010 Standard alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft Office, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie