Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
49,90 € * 54,90 € * (9,11% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x
Systém  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Trvanie Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky


Kúpa Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL   znamená umožniť (ďalšiemu) zamestnancovi jednoduchý prístup k firemným dokumentom a spoluprácu na projektoch odkiaľkoľvek. Či už v kancelárii, v teréne alebo v domácej kancelárii - s SharePoint sa dajú príslušné informácie vymieňať bezpečne a jednoducho. Softvér na spoluprácu   ponúka rôzne spôsoby tímovej práce. U nás môžete okrem iného získať SharePoint 2019 originálne prístupové licencie . Na rozdiel od licencie na zariadenie CAL je licencia na používateľa CAL určená pre konkrétnu osobu. Táto osoba môže pristupovať k firemnému serveru SharePoint so všetkými svojimi zariadeniami. Licencia Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL je teda vhodná najmä pre zamestnancov, ktorí pracujú striedavo na firemnom počítači, na notebooku a na mobilnom telefóne. 

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Kúpa Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL znamená umožniť (ďalšiemu) zamestnancovi jednoduchý prístup k firemným dokumentom a spoluprácu na projektoch odkiaľkoľvek. Či už v kancelárii, v teréne alebo v domácej kancelárii - s SharePoint sa dajú relevantné informácie vymieňať bezpečne a jednoducho. Softvér na spoluprácu   ponúka rôzne spôsoby tímovej práce. U nás môžete okrem iného získať originálne prístupové licencie SharePoint 2019 . Na rozdiel od aplikácie Device CAL je aplikácia User CAL zameraná na konkrétnu osobu. Táto osoba má prístup k firemnému serveru SharePoint pomocou všetkých svojich zariadení. Preto je Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL vhodná najmä pre zamestnancov, ktorí pracujú striedavo na firemnom počítači, na notebooku a na mobilnom telefóne. 

SharePoint 2019 Standard CAL správna licencia pre každého

Výrobca SharePoint Server 2019 vyvinul licenčný systém, kde sú možné kombinácie. V každom prípade spoločnosť potrebuje jednu alebo viac licencií servera. Tie sú k dispozícii u nás, rovnako ako dodatočne použiteľné licencie Enterprise. Na to, aby zamestnanci mohli skutočne pristupovať k serveru SharePoint, sú potrebné licencie CAL. Tento pojem znamená licenciu na prístup klienta. Stránka CAL môže byť zameraná na používateľa (ako v prípade tohto výrobku) alebo na zariadenie ("Device CAL"). V tejto ponuke si zakúpite používateľskú licenciu pre Standard verziu SharePoint 2019. Ak chce používateľ využívať aj funkcie Enterprise, potrebuje ďalšiu licenciu Enterprise CAL. V spoločnosti alebo oddelení je možné kombinovať licencie CAL pre zariadenia a používateľov. Takto možno zvážiť, pre koho konkrétne má zmysel kúpiť Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL a pre koho by bola vhodnejšia Device license. 

Hlavné funkcie SharePoint Server 2019 Standard 

Cieľom služby SharePoint je v podstate sprístupniť informácie a digitálne pracovné nástroje zamestnancom, ktorí sú oprávnení ich používať. Okrem toho sa výrazne zjednodušila tímová práca - skupiny môžu pracovať spoločne na projektoch, pričom program sa okrem iného postará o dokumentáciu. Ako komunikačný softvér ponúka SharePoint napríklad infraštruktúru pre firemné stránky na internete a intranete. Program sa tiež považuje za ľahko pochopiteľný softvér na správu podnikového obsahu (ECM). Dôležitým prvkom pri každodennej práci je diferencované vyhľadávanie. Okrem iného zobrazuje náhľady výsledkov a umožňuje vyhľadávať osoby alebo témy. 

Množstvo vylepšení a zjednodušení

Používatelia Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL môžu využívať inovácie 2019 verzie SharePoint. Okrem iného sa rozšírila ponuka funkcií o Flow pre OneDrive a formátovanie zoznamov. Pre jednoduchšie spracovanie informácií je teraz možné nové záznamy oznamovať e-mailom alebo prostredníctvom oznámení v Microsoft Teams. Okrem toho je teraz možné ľahko integrovať moderné webové časti s dynamickým obsahom, ako sú napríklad kanály Twitter. Dôležité je aj prepracované používateľské rozhranie, ktoré používateľom umožňuje rýchlejšie nájsť mnohé prvky. Vo funkcii vyhľadávania sa napríklad zlepšilo indexovanie - teraz sú okrem iného zahrnuté aj písma a objekty na obrázkoch. 

Premyslené detaily na SharePoint 2019

Samozrejme, existujú aj ďalšie novinky, pre ktoré sa možno oplatí kúpiť Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL. Bezpečnosť možno zvýšiť napríklad tým, že spoločnosti v prípade potreby uložia svoje údaje v regionálnych dátových centrách. Pokiaľ ide o spracovanie údajov, došlo k niekoľkým menším vylepšeniam. Napríklad vo verzii 2019 je teraz možné súčasne pracovať s dokumentmi Excel a k dispozícii je náhľad dokumentov pre viac ako 270 typov súborov. Tí, ktorí používajú Microsoft Teams, si všimnú hlbšiu integráciu a predplatitelia Office365 môžu využívať funkcie zdieľania vo všetkých súčastiach Office.

Licencia Microsoft SharePoint Server 2019 používateľa je dobrou voľbou, keď do tímu nastupuje nový zamestnanec alebo sa prestavuje oddelenie. Mimochodom, licenciu SharePoint 2019 CAL možno použiť aj na prístup k serveru SharePoint 2016.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie