Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

179,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Professional Plus - pre všetky požiadavky profesionálov Aktuálny...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - pre všetky požiadavky profesionálov

Aktuálny balík Office Suite vo verzii 2019 ponúka profesionálnym používateľom (okrem edícií Home & Business, Professional a Standard), najmä v edícii Professional Plus, bezprecedentnú úroveň funkčnosti a pohodlia pri tvorbe a úprave dokumentov, ako aj pri komunikácii, ktorá umožňuje aj spoluprácu v cloude na novej úrovni. Softvér zároveň zohľadňuje mnohé bezpečnostné normy vrátane aktuálnych nových nariadení o ochrane údajov.

Okrem toho nájdete mnoho vylepšení a doplnkov osvedčených programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Spoločnú prácu v tímoch uľahčuje najmä zjednodušené vydávanie dokumentov a editácia v reálnom čase.

Okrem toho je vo verzii Professional Pro Edition k dispozícii množstvo ďalších nástrojov: Access, Publisher a Skype for Business.

Balík Office Professional Plus je bežne dostupný len prostredníctvom hromadných licenčných zmlúv - v obchode so softvérom spoločnosti Wiresoft je tento balík k dispozícii aj ako jedna licencia - a za mimoriadne výhodnú cenu. Nižšie nájdete podrobné informácie o mnohých aplikáciách, ako aj o exkluzívnych funkciách, ktoré sú k dispozícii len v tejto edícii.

Osvedčené aplikácie balíka Office sú v aplikácii Professional Plus ešte výkonnejšie

Programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook stále tvoria dôležitý základ všetkých balíkov Microsoft Office. Vo verzii Microsoft Office 2019 boli tieto funkcie ďalej optimalizované a rozšírené o základné funkcie:

 • Microsoft Word obsahuje niekoľko funkcií, ktoré urýchľujú prácu na dokumentoch, ako napríklad integrovaný nástroj na preklad, funkciu diktovania a tiež hlasový výstup, ktorý počas písania paralelne číta texty nahlas. Vylepšená oprava pravopisu teraz ponúka aj opravu gramatiky. A aby ste šetrili svoj zrak, Word sa dá zobraziť aj v tmavom režime.
 • ProgramMicrosoft Excel bol rozšírený o celý rad funkcií na profesionálnu analýzu a úpravu tabuliek vrátane filtrov časovej osi a ďalších funkcií na prehľadnú prezentáciu v správach.
 • AplikáciaMicrosoft PowerPoint prináša ďalšie možnosti animácie živých prezentácií vrátane morfingových efektov a funkcie priblíženia, ktoré možno vykonávať aj pomocou digitálneho pera.
 • Microsoft Outlook zjednodušuje globálnu spoluprácu s kolegami a partnermi na miestach v inom časovom pásme: program teraz automaticky prepočítava vzniknutý časový rozdiel; okrem toho si môžete prispôsobiť gestá, ako sú napríklad pohyby prstom.
 • Microsoft OneNote môžete používať ako svoj osobný zápisník , do ktorého si môžete spontánne zapisovať dôležité nápady alebo úlohy a ktorý možno prepojiť aj s Cortanou.
 • Microsoft Publisher slúži na publikovanie vytvorenej grafiky.
 • Pomocou programuMicrosoft Access môžete vytvárať profesionálne databázy podľa svojich osobných požiadaviek.

Využite mnohé výhody pre svoje podnikanie s balíkom Office 2019 Professional Plus

Okrem osvedčených funkcií vám Office 2019 Edition Professional Plus ponúka množstvo ďalších výhod:

 • Medzi ne patrí nielen podpora intuitívnej spolupráce na dokumentoch, tabuľkách alebo prezentáciách v tíme, ale aj vzájomná komunikácia, ktorá je vďaka balíku Office Professional Plus ešte jednoduchšia.
 • Prehľadnejšie je aj používateľské rozhranie balíka Office 2019 - pre flexibilnú a efektívnu prácu.
 • Jednoduché používanie mnohých funkcií balíka Office je možné aj prostredníctvom mobilného prístupu na smartfóne alebo tablete - na úpravu dokumentov na cestách sú webové aplikácie mimoriadne praktické, pretože jednotlivé funkcie a prvky možno nájsť ešte rýchlejšie.
 • Súbory v cloude môžete otvárať a zdieľať aj s inými zariadeniami ako s osobným počítačom - potrebujete len svoje osobné prístupové údaje.
 • Online úložisko tiež minimalizuje riziko zlyhania dát; OneDrive vám poskytuje  5 GB úložného priestoru v cloude.
 • Na zvládnutie neutíchajúcej záplavy každodenných e-mailov je v programe Outlook 2019 dôležitou novou funkciou "Clutter". Táto inteligentná funkcia automaticky oddeľuje dôležité správy od nedôležitých a len tie prvé preposiela priamo do priečinka doručených správ.

Okrem toho je v balíku Office 2019 Professional Plus používateľom k dispozícii množstvo ďalších funkcií.

Všetky exkluzívne funkcie balíka Office Professional Plus na prvý pohľad

Nižšie nájdete prehľad exkluzívnych nástrojov a aplikácií funkcií edície Office Professional Plus, ktoré ešte viac zefektívňujú komunikáciu a spoluprácu so zamestnancami a obchodnými partnermi a zároveň podporujú dodržiavanie zákonom predpísaných, ako aj interných firemných noriem pre bezpečnosť údajov v e-mailovej prevádzke.

Ochrana dôležitého obsahu e-mailov a súborov pomocou správy práv k informáciám

Správa práv k informáciám (IRM) chráni citlivé a dôverné informácie v e-mailoch a kancelárskych súboroch: Pomocou IRM môžete zabrániť neoprávneným osobám v ich čítaní, kopírovaní, tlačení alebo preposielaní.

Spoločnosti a organizácie môžu využívať IRM na presadzovanie zásad, ktoré chránia informácie nielen pred ich interným odovzdávaním, ale aj pri komunikácii s externými obchodnými partnermi alebo inými stranami. Príslušné obmedzenia alebo oprávnenia sú uložené v samotnom súbore, takže platia aj bez ohľadu na adresáta správy.

Uchovávanie e-mailov na ukladanie správ

Pomocou funkcie E-Mail Retention môžu používatelia vytvárať rôzne zásady uchovávania správ a priečinkov vo webovej aplikácii Outlook. Zásady uchovávania napríklad definujú, ako dlho sa e-mail uchováva, zatiaľ čo zásady archivácie definujú, ako dlho sa e-mail uchováva v priečinku, kým sa automaticky presunie do archívu.

Prevencia straty údajov zabraňuje strate a zverejneniu údajov

Prevencia straty údajov (DLP) je osvedčený nástroj spoločnosti Microsoft na ochranu dôverných informácií alebo kancelárskych údajov pred náhodným alebo úmyselným zverejnením zamestnancami. Organizácie alebo spoločnosti môžu vďaka nemu chrániť osobné údaje pred neoprávneným prístupom, ako to vyžaduje napríklad zákon DSVGO.

Dynamická kontrola založená na obsahu monitoruje všetky pohyby údajov a blokuje ich prenos prostredníctvom e-mailu alebo internetových aplikácií.

Aplikácia Data Loss Prevention for MS Office Professional Plus ponúka niekoľko optimalizácií vrátane vylepšeného zabezpečenia, ktoré možno využiť na lepšie definovanie obsahu, ktorý sa oplatí chrániť pri spracovaní v dokumentoch balíka Office.

Správcovia môžu tiež nastaviť pravidlá na obmedzenie alebo dokonca zablokovanie prístupu ku konkrétnym údajom, ako aj upozorniť používateľov na potenciálne riziká v prípade hrozby straty údajov.

Cloudové služby, ako napríklad OneDrive, chránia aj pred stratou údajov v prípade zlyhania servera alebo poškodenia hardvéru.

Poštové schránky na doručovanie tímového obsahu

Webové poštové schránky (alebo poštové schránky stránok) sú obzvlášť praktickým spôsobom spolupráce na dokumentoch. Môžete ich použiť na to, aby ste svojmu tímu, napríklad v rámci projektu, poskytli zdieľané centrálne úložisko na webovej lokalite, ktoré umožňuje prístup k dokumentom Microsoft SharePoint a e-mailom Exchange len oprávneným členom. Môžu k nim pristupovať a upravovať ich priamo.

Webové schránky tak môžu zvýšiť produktivitu členov tímu prostredníctvom spoločného používania a urýchliť efektivitu pracovných procesov.

Archivácia jedným kliknutím

Archivácia jedným kliknutím v programe Outlook ponúka rýchly spôsob presunu vybraných e-mailov z priečinka Doručená pošta alebo iného priečinka do archívneho priečinka. Ak to chcete urobiť, jednoducho kliknite na príslušnú správu pomocou tlačidla backspace. Ak chcete odstrániť správy, stačí stlačiť tlačidlo DEL a správy sa presunú do priečinka Odstránené položky.

Nástroje tabuľky v programe Excel

V edícii Professional Plus pre balík Office poskytuje aplikácia Spreadsheet Inquire používateľom rôzne nástroje na diagnostiku pracovných hárkov v programe Excel, pomocou ktorých možno analyzovať rôzne možnosti.

Napríklad aplikácia Spreadsheet Compare umožňuje vykonať sériu porovnaní, ktoré sa aktivujú alebo deaktivujú pomocou začiarkavacieho políčka "Enable" (Povoliť). Všetky zistené nezrovnalosti medzi vybranými zošitmi sa nielen farebne zvýraznia v tabuľke ako interaktívna správa, ale môžu sa zobraziť aj ako zoznam.

Cloudová telefónia s Enterprise-VoIP

Podniková VoIP vám poskytuje širokú škálu možností v rámci VDI - Virtual Desktop Infrastructure - na komunikáciu s obchodnými partnermi po celom svete alebo internými tímami. Prostredníctvom aplikácie Lync alebo Skype for Business môžete okrem iného presúvať alebo parkovať hovory medzi rôznymi zariadeniami, pristupovať k hlasovej pošte, integrovať chatové správy a zobrazovať stav prítomnosti partnerov v hovore.

Pomocou služby Windows Rights Management Services - RMS - môžete spravovať zásady na ochranu informácií pred neoprávneným prístupom iných osôb a prispieť tak k vyššej bezpečnosti citlivých údajov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na všetky vydania MS Office 2019,

pre Office 2019 Professional Plus platia ďalšie požiadavky pre jednotlivé aplikácie:

 • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: aspoň 1,6 GHz alebo rýchlejší, dvojjadrový procesor
 • Pamäť: najmenej 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bitov)
 • Pevný disk: min. 4 GB voľného miesta na disku
 • Rozlíšenie obrazu/grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov

Ďalšie systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019 Professional Plus

Skype pre firmy:

 • min. 2,0 GHz alebo rýchlejšie

Akcelerácia grafického hardvéru:

 • DirectX 9 alebo vyššia verzia
 • Grafická pamäť 128 MB
 • Farebná hĺbka 32 bitov na pixel

Ďalšie funkcie:

.NET 3.5 alebo 4.6 alebo vyššia verzia

Ktorá verzia systému Windows je kompatibilná so sadou Office 2019?

Ako je opísané v systémových požiadavkách, všetky edície balíka Microsoft Office 2019 vyžadujú na správne spustenie operačný systém Windows 10. Microsoft Office 2019 Professional Plus nie je kompatibilný so systémami Windows 8, 7 ani so staršími verziami.

Ktorá bitová verzia balíka Office je najvhodnejšia?

Pri aktivácii balíka Microsoft Office 2019 Professional Plus sa predvolene nainštaluje 32-bitová verzia balíka Office. Spoločnosť Microsoft odporúča vždy používať túto verziu, a to aj v prípade, že v danom počítači je nainštalovaná 64-bitová verzia systému Windows. Dôvod: 32-bitová verzia je lepšie kompatibilná s väčšinou aplikácií a doplnkov, ktoré môžete používať spolu s balíkom Office. Nie je možné nainštalovať 32-bitovú a 64-bitovú verziu balíka Office do toho istého počítača súčasne.

Ako je licencovaný balík Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 je vždy licencovaný pre konkrétne koncové zariadenie, ktoré k softvéru pristupuje. Máte tiež právo nainštalovať si na tento počítač ľubovoľný počet kópií tejto verzie a všetkých predchádzajúcich verzií. To zahŕňa sprístupnenie kópií na sieťovom serveri na vzdialený prístup alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) z licencovaného zariadenia.

Kúpte si Microsoft Office 2019 Professional Plus v obchode so softvérom Wiresoft

Na rozdiel od ostatných edícií jeMicrosoft Office 2019 Professional Plus k dispozícii len ako jedna licencia od renomovaných predajcov softvéru, ako je napríklad Wiresoft - a u nás za mimoriadne nízku cenu. Využívate nasledujúce výhody:

 • Office 2019 Professional Plus je k dispozícii ihneď po zakúpení prostredníctvom elektronického dodávania softvéru (ESD).
 • Všetky licencie Office ponúkané na predaj v spoločnosti Wiresoft nie sú obmedzené platné ani obmedzené testovacie verzie.
 • Office 2019 Professional Plus dostanete ako jednu licenciu, ktorá pochádza z objemovej licencie.
 • Nainštalovaný softvér Office pôvodného kupujúceho bol počas predaja spoločnosti Wiresoft odstránený, takže licencia je opäť 100 % voľne dostupná.
 • Všetky takéto licencie zakúpené od spoločnosti Wiresoft sme tiež otestovali z hľadiska ich plnej použiteľnosti.
 • To znamená, že pri kúpe licencie od spoločnosti Wiresoft si môžete byť istí, že kupujete legálny a originálny produkt spoločnosti Microsoft.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa nákupu licencií Microsoft Office Professional 2019 Plus, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
15.11.2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

20.10.2020

Super Service. Bezahlt und nach einer Woche immer noch nichts erhalten.

Weiter so,
Es braucht so Leute.

18.10.2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26.9.2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13.9.2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14.8.2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

4.8.2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27.3.2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

24.3.2020

Die Software funktioniert nach 1 Monat nicht mehr! Nie wieder kaufen!

So ein schlechter Service! Betrug! Niemand ist erreichbar und keine Antwort auf meine Mail! Nie wieder Bestellen!

17.2.2020

Bewertungen

13.2.2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

31.12.2019

1234

24.12.2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené