Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OUTLOOK 2013 MICROSOFT OUTLOOK 2013
Microsoft Outlook 2013 - osvedčený softvér Office na komplexnú komunikáciu v kancelárii a každodennom živote - ako samostatný program Každodenná správa e-mailov, súkromných a obchodných kontaktov, ako aj organizácia dôležitých stretnutí...
21,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2010 MICROSOFT OUTLOOK 2010
Microsoft Outlook 2010 Na stiahnutie Microsoft Outlook 2010 (správa pošty, kalendára a kontaktov) Microsoft Outlook vám umožňuje sústrediť sa na to najdôležitejšie vďaka prehľadnému zobrazeniu e-mailov, kalendárov a kontaktov. Spravujte...
17,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2021 MICROSOFT OUTLOOK 2021
Microsoft Outlook 2021 - všestranný softvér balíka Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program Microsoft Outlook 2021 je aktuálna verzia osvedčeného programu balíka Office na profesionálnu...
85,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2016 MICROSOFT OUTLOOK 2016
Microsoft Outlook 2016 - všestranný softvér Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program Microsoft Outlook 2016 je stále obľúbená verzia osvedčeného programu Office na efektívne spracovanie...
42,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2019 MICROSOFT OUTLOOK 2019
Microsoft Outlook 2019 - všestranný softvér Office na správu e-mailov, kontaktov, úloh a ďalších vecí - ako samostatný program Microsoft Outlook 2019 je najnovšia verzia osvedčeného Office-programu na profesionálnu organizáciu e-mailovej...
51,90 € *

Microsoft Outlook: Efektívne e-mailové a organizačné riešenia

Zistite, ako vám Microsoft Outlook môže pomôcť organizovať e-maily, spravovať stretnutia a efektívne plniť úlohy. V tomto článku nájdete komplexný prehľad najnovších funkcií a možností aplikácie Microsoft Outlook na optimalizáciu vašej komunikácie a organizácie.

Používateľské rozhranie a správa e-mailov

Používateľské rozhranie aplikácie Microsoft Outlook je intuitívne navrhnuté a ponúka prehľadnú štruktúru na jednoduchú navigáciu. Objavte panely nástrojov a ponuky na bezproblémovú organizáciu e-mailov. Vďaka funkcii vyhľadávania môžete rýchlo a jednoducho nájsť e-maily, ktoré potrebujete.

Kalendár a plánovanie

Sledujte svoje stretnutia pomocou integrovaného kalendára aplikácie Microsoft Outlook. Bez námahy vytvárajte udalosti, nastavujte pripomenutia a organizujte stretnutia. Možnosť zdieľania a schvaľovania kalendárov uľahčuje koordináciu stretnutí s kolegami.

Správa úloh a poznámky

Optimalizujte svoju produktivitu pomocou funkcie správy úloh aplikácie Microsoft Outlook. Vytvárajte zoznamy úloh, nastavujte priority a sledujte nadchádzajúce úlohy. Funkcia poznámok umožňuje zaznamenávať dôležité informácie priamo v programe Outlook.

Jednoduchá e-mailová komunikácia

Microsoft Outlook zjednodušuje e-mailovú komunikáciu pomocou mnohých funkcií. Integrácia okamžitých správ umožňuje rýchlu koordináciu, zatiaľ čo funkcia "Ignorovať" znižuje zbytočný e-mailový neporiadok. Inteligentná funkcia automatického dokončovania vás podporí pri adresovaní správ.

Integrácia cloudových služieb

Vďaka integrácii s cloudovými službami Microsoft 365 môžete pristupovať k svojim e-mailom, kalendárom a úlohám z rôznych zariadení. Automaticky synchronizujte svoje údaje a buďte vždy aktuálni - bez ohľadu na to, kde pracujete.

Bezpečnosť a ochrana údajov

Microsoft Outlook prikladá veľký význam bezpečnosti a ochrane údajov. Využívajte možnosti šifrovania na ochranu dôverných informácií a využívajte najnovšie aktualizácie zabezpečenia, aby bolo vaše e-mailové konto chránené pred hrozbami.

Aktualizácie a pomoc pri problémoch

Udržujte aplikáciu Microsoft Outlook aktuálnu vďaka pravidelným aktualizáciám. Softvér sa neustále vylepšuje, aby vám poskytoval tie najlepšie funkcie a výkon. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov je vám pripravená okamžite pomôcť asistenčná služba spoločnosti Microsoft.

Celkovo Microsoft Outlook ponúka komplexné riešenie na e-mailovú komunikáciu a správu schôdzok. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu, množstvu funkcií a bezproblémovej integrácii je ideálnou voľbou pre efektívnu prácu a organizovaný spôsob práce.

Kategórie