Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT POWERPOINT 2010 MICROSOFT POWERPOINT 2010
Microsoft PowerPoint 2010 na stiahnutie Microsoft PowerPoint 2010 (tvorba prezentácií) Vytvárajte profesionálne prezentácie pomocou aplikácie Microsoft PowerPoint 2010. Uľahčite si vytváranie individuálnych šablón pomocou rozsiahlych...
17,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2013 MICROSOFT POWERPOINT 2013
Microsoft PowerPoint 2013 - klasický softvér Office ako samostatný program PowerPoint je typickou súčasťou balíkov Microsoft Office a je nevyhnutný na vytváranie presvedčivých prezentácií, ktoré sa konajú naživo alebo aj prostredníctvom...
21,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2021 MICROSOFT POWERPOINT 2021
Microsoft PowerPoint 2021 ako samostatný program Microsoft PowerPoint je klasický softvér na navrhovanie presvedčivých vizualizácií informácií a vytváranie názorných prezentácií. S aplikáciou PowerPoint 2021 je k dispozícii najnovšia...
85,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2016 MICROSOFT POWERPOINT 2016
Microsoft PowerPoint 2016 ako samostatný program Office Microsoft PowerPoint je všestranný softvérový program na navrhovanie presvedčivých prezentácií a prednášok a na prehľadné prezentovanie informácií. Verzia PowerPoint 2016...
42,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2019 MICROSOFT POWERPOINT 2019
Microsoft PowerPoint 2019 ako samostatný program Microsoft PowerPoint je klasický softvérový program, pomocou ktorého možno navrhovať presvedčivé vizualizácie informácií a vytvárať názorné prezentácie. S aplikáciou PowerPoint 2019 je k...
51,90 € *

Microsoft PowerPoint: Kreatívne prezentácie pre pôsobivé vystúpenia

Zistite, ako vám Microsoft PowerPoint pomôže vytvárať pútavé prezentácie a efektívne prezentovať vaše myšlienky. V tomto článku sa zoznámite s najnovšími funkciami a možnosťami programu Microsoft PowerPoint, ktoré vám pomôžu posunúť vaše prezentácie na vyššiu úroveň.

Používateľské rozhranie a možnosti dizajnu

Používateľské rozhranie aplikácie Microsoft PowerPoint je navrhnuté tak, aby bolo intuitívne a užívateľsky prívetivé. Objavte rozmanité možnosti dizajnu, ktoré vám umožnia prispôsobiť si prezentácie. Pomocou panelov nástrojov a ponúk môžete jednoducho organizovať a formátovať obsah.

Multimediálne prvky a animácie

Oživte svoje prezentácie integráciou multimediálnych prvkov a animácií. Microsoft PowerPoint umožňuje jednoduché vkladanie obrázkov, videí a zvukových súborov. Pomocou animačných efektov presvedčivo odovzdáte svoje posolstvá.

Spolupráca a integrácia cloudu

Optimalizujte spoluprácu na prezentáciách vďaka bezproblémovej integrácii aplikácie Microsoft PowerPoint so službou Microsoft 365 Cloud. Zdieľajte svoju prácu v reálnom čase a umožnite spoločné úpravy. Synchronizácia s cloudom zaručuje, že vždy pracujete s najnovšou verziou prezentácie.

Šablóny a grafika SmartArt

Urýchlite proces vytvárania prezentácií pomocou mnohých šablón a grafiky SmartArt z aplikácie Microsoft PowerPoint. Vyberte si zo širokej ponuky návrhov a vytvorte profesionálne vyzerajúce prezentácie. Pomocou grafiky SmartArt prezentujte zložité informácie vizuálne príťažlivým spôsobom.

Režim prezentácie a nahrávanie obrazovky

Pomocou režimu prezentácie aplikácie Microsoft PowerPoint môžete svoj obsah efektívne prezentovať publiku. Funkcia nahrávania obrazovky vám umožňuje integrovať živé ukážky alebo vysvetlenia priamo do prezentácie.

Interaktívne prvky a hypertextové odkazy

Zvýšte interaktivitu svojich prezentácií integráciou hypertextových odkazov a interaktívnych prvkov. Prepojte prezentácie alebo externý obsah a zabezpečte tak plynulú navigáciu. Microsoft PowerPoint vám ponúka nástroje na aktívne zapojenie publika.

Aktualizácie a podpora

Udržujte aplikáciu Microsoft PowerPoint aktuálnu pravidelnou kontrolou aktualizácií. Neustále vylepšenia prinášajú nielen nové funkcie, ale aj aktualizácie zabezpečenia. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov je vám k dispozícii asistenčná služba spoločnosti Microsoft.

Celkovo možno povedať, že aplikácia Microsoft PowerPoint ponúka komplexné riešenie na vytváranie profesionálnych prezentácií. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu, kreatívnym možnostiam dizajnu a moderným funkciám je ideálnou aplikáciou na presvedčivú prezentáciu vašich myšlienok.

Kategórie