Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT 2013

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10040
 • 079-01714
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


PowerPoint je typickou súčasťou Microsoft Office balíkov a je nevyhnutný na vytváranie presvedčivých prezentácií, ktoré sa konajú naživo alebo prostredníctvom videa ako prednáška, s cieľom zrozumiteľne odovzdať informácie kolegom a Business partnerom. Stránka PowerPoint verzia 2013 je presvedčivá vďaka všestranným možnostiam použitia; možno ju používať nielen profesionálne, ale aj v škole a pri štúdiu na úspešnú komunikáciu s inými ľuďmi. Vďaka širokej škále šablón a dizajnových prvkov podporuje stránka PowerPoint 2013 začiatočníkov aj profesionálov pri vytváraní prehľadných prezentácií a živej komunikácii tém.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasický softvér Office ako samostatný program

PowerPoint je typickou súčasťou balíkov Microsoft Office a je nevyhnutný na vytváranie presvedčivých prezentácií, ktoré sa konajú naživo alebo aj prostredníctvom videa ako prednáška, s cieľom zrozumiteľne odovzdať informácie kolegom a obchodným partnerom. Verzia PowerPoint 2013 presvedčí všestrannosťou možností aplikácie, možno ju používať nielen profesionálne, ale aj v škole a pri štúdiu na úspešnú komunikáciu s inými ľuďmi. PowerPoint 2013 podporuje začiatočníkov aj profesionálov prostredníctvom širokej škály šablón a dizajnových prvkov, ktoré umožňujú vytvárať prehľadné prezentácie a živým spôsobom sprostredkovať témy.

Používateľsky prívetivé rozhranie programu Microsoft PowerPoint 2013 uľahčuje prácu s programom aj neskúseným používateľom. Intuitívne nástroje a veľký výber štandardizovaných šablón snímok a grafických typov uľahčujú vytváranie profesionálne vyzerajúcich prezentácií a dodávajú im individuálny vzhľad. Inteligentné vodiace čiary pomáhajú používateľom optimálne a presne umiestniť jednotlivé prvky návrhu a živý náhľad umožňuje kedykoľvek okamžite skontrolovať aktuálny stav úprav.

PowerPoint 2013 ponúka aj podporu pre tablety, čo výrazne rozširuje možnosti použitia programu. Pre tímové použitie boli do tejto verzie integrované aj stĺpce s komentármi, takže ostatní zamestnanci môžu k snímkam prezentácie pridávať svoje komentáre.

V porovnaní s novšími vydaniami má PowerPoint vo verzii 2013 tú výhodu, že funguje na operačných systémoch Windows 7 alebo Windows Server 2008. Softvér je preto možné používať aj na starších počítačoch, čo je ekonomickou výhodou najmä pre súkromných používateľov, ako aj pre samostatne zárobkovo činné osoby alebo študentov, ale aj pre menšie spoločnosti, ktoré hľadajú finančne výhodné riešenie na pokrytie svojich softvérových potrieb bez nutnosti obnovy hardvéru.

PowerPoint 2013 už má možnosť používať cloudovú službu SkyDrive spoločnosti Microsoft na ukladanie prezentácií online, aby boli k dispozícii ostatným používateľom; prostredníctvom služby SharePoint ich môžu zdieľať a upravovať aj ostatní používatelia.

Program PowerPoint 2013 je k dispozícii aj v spoločnosti Wiresoft ako súčasť príslušnej verzie Office, ale môžete si ho u nás kúpiť aj samostatne!

Kúpa programu PowerPoint 2103 ako samostatného programu od spoločnosti Wiresoft má okrem nízkej ceny aj tú výhodu, že nejde o predplatné softvéru, ale o zakúpenú verziu. Nasledujúci prehľad predstavuje všetky dôležité funkcie a nástroje tohto osvedčeného softvéru Office.

Okrem programu PowerPoint 2013 nájdete v internetovom obchode Wiresoft aj staršie a novšie verzie tohto softvéru - aj ako lacnú verziu pre jedného používateľa bez povinnosti predplatného.

Používanie praktických funkcií a vlastností v aplikácii PowerPoint 2013

Aplikácia PowerPoint 2013 rozširuje predchádzajúci rozsah grafického návrhu prezentácií. Na tento účel sú okrem iného k dispozícii tieto nástroje a funkcie:

  • Používanie efektov SmartArt: Nástroj SmartArt, ktorý je k dispozícii v aplikácii PowerPoint 2013, vám umožňuje zakomponovať dynamické a plynulé prechody medzi jednotlivými snímkami, čím sa prezentácia stáva živšou. Na tento účel sú k dispozícii rôzne šablóny alebo rozloženia formátu SmartArt, ktoré možno použiť na grafiku SmartArt: Efekty, ako sú štýly čiar, skosenia alebo 3D zobrazenia, je možné kombinovať, prípadne je možné na tvary grafiky SmartArt použiť farebné variácie. Okrem toho niektoré typy grafiky SmartArt obsahujú zástupné symboly, do ktorých možno integrovať vlastné ilustrácie alebo fotografie.
  • Nové varianty dizajnu pre návrhy snímok : PowerPoint 2013 bol rozšírený aj o ďalšie palety farieb a rodiny písiem. Novinkou sú aj širokouhlé vzory ako alternatíva k predchádzajúcim štandardným veľkostiam. Nový formát snímok v aplikácii PowerPoint Standard je 16:9, čo je vhodné pre prezentácie s beamerom, ale stále je k dispozícii aj starší formát 4:3 - je možné vytvoriť aj vlastný formát snímok.
  • Nástroj Eyedropper na výber jednotlivých farieb: Kliknutím môžete okamžite zmeniť jednotlivé farby snímky programu PowerPoint. To znamená, že okrem štandardných odtieňov je možné vybrať a použiť na návrh aj farby mimo palety ponúknutej v aplikácii PowerPoint 2013.
  • Zlúčte snímky z dvoch rôznych súborov programu PowerPoint: PowerPoint 2013 má teraz vlastné dialógové okno na zlúčenie napríklad pracovnej a opravnej verzie do jedného súboru. Do pôvodného súboru je možné vybrať a začleniť len určité časti súboru. Po zlúčení je možné zmeny prijať alebo zrušiť jednotlivo.
  • Vkladanie obrázkov z online médií: Obrázky a grafiku zo sociálnych médií, ako sú Facebook a Flickr, teraz môžete integrovať priamo do prezentácie programu PowerPoint bez toho, aby ste ich museli najskôr uložiť lokálne do počítača. Jedinou požiadavkou je, aby sa používateľ prihlásil do príslušnej služby. To platí aj pre vyhľadávanie obrázkov v službe Bing, ktoré však môžete používať bez prihlásenia.

Okrem toho PowerPoint 2013 ponúka aj ďalšie praktické funkcie, ktoré ďalej rozširujú možnosti použitia - tak pri spolupráci, ako aj pri samotnej prezentácii:

  • Režim kompatibility: V aplikácii PowerPoint 2013 môžu používatelia používať režim kompatibility nielen na otváranie a úpravu súborov .PPT vytvorených v staršej verzii softvéru, ale aj na ich opätovné uloženie, aby ich bolo možné používať aj naďalej. Kontrola kompatibility poskytuje dodatočné zabezpečenie, aby nedošlo k problémom so zobrazením akýchkoľvek prvkov.
  • Otvorený formát XML: Súbory aplikácie PowerPoint možno teraz ukladať aj vo formáte Microsoft XML - skratka pre Extensible Markup Language - ako napríklad .PPTX. V závislosti od toho, či sú napríklad integrované aj makrá alebo doplnky atď., sú na tento účel k dispozícii aj iné formáty XML. XML ponúka množstvo výhod: Súbory uložené pomocou neho sa automaticky komprimujú s oveľa väčšou redukciou ako predtým. To znamená, že odosielanie súborov PowerPoint ako príloh spôsobuje ešte menej problémov, ako sa to môže stať v prípade príliš veľkej veľkosti údajov. Ochrana integrovaných údajov je v tomto prípade tiež oveľa vyššia: citlivé informácie sa ľahšie identifikujú a môžu sa tiež zdieľať výlučne dôverne.
  • Používajte službu Microsoft OneDrive: Cloudové služby spoločnosti Microsoft môžete používať s aplikáciou PowerPoint 2013 buď na vlastnú prácu na prezentácii odkiaľkoľvek na cestách, alebo na jej prezentáciu ako prednášku, prípadne na jej sprístupnenie ostatným kolegom na úpravu alebo komentovanie.
  • Sledujte pripomienky spolupracovníkov: Komentáre od rôznych spolupracovníkov k prezentácii v aplikácii PowerPoint sú nielen prehľadne rozdelené podľa osôb vrátane možností kontaktov, ako je napríklad e-mailová adresa, ale možno ich pridať aj kdekoľvek na okraji jednotlivých snímok prezentácie, takže ich možno zobraziť počas úprav aj počas prezentácie.
  • Zobrazenie rečníka: Toto nové zobrazenie je k dispozícii pre režim prezentácie na obrazovke, čo je praktická funkcia, ktorá rečníkovi zobrazuje prezentáciu PowerPoint súčasne v dvoch zobrazeniach: na jednej strane, tak ako predtým, čisté snímky prezentácie, ktoré vidí aj publikum, a na druhej strane zobrazenie rečníka, ktoré ich zobrazuje vrátane všetkých poznámok a anotácií alebo komentárov. Okrem toho tento režim ponúka prehľad všetkých snímok, čo uľahčuje navigáciu, ako aj nástroje, ako sú perá a laserové ukazovátka, a v prípade potreby aj funkciu zväčšenia grafiky a diagramov.
  • Používanie videa pri prezentáciách: Prezentácie možno v aplikácii PowerPoint 2013 exportovať alebo uložiť aj ako video, čo poskytuje ďalšiu možnosť ich jednoduchého prehrávania na externom zariadení.
  • Používanie aplikácie PowerPoint pre sociálne médiá: Prezentácie vytvorené v aplikácii PowerPoint 2013 sú kompatibilné aj so sociálnymi sieťami, ako je Twitter alebo Facebook. Tým sa rozširuje aj okruh adresátov online, čo ponúka ďalšie možnosti rozšírenia dosahu a zvýšenia povedomia.

Systémové požiadavky na hardvér pre aplikáciu PowerPoint 2013:

Program PowerPoint 2013 je štandardne ponúkaný na prevzatie ako verzia Windows v 32-bitovej a 64-bitovej verzii; v dôsledku toho sa môžu individuálne hardvérové požiadavky líšiť. 64-bitová verzia je predvolene nainštalovaná automaticky, ale na 32-bitový operačný systém s procesorom x86 je možné nainštalovať iba 32-bitovú verziu. Inak musia byť dodržané tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: min. Windows 7 až Windows 10, Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: aspoň 1 GHz, x86 alebo 64-bitový procesor
 • Hlavná pamäť: aspoň 1 GB (32 bitov) alebo aspoň 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: aspoň 1 024 x 576, grafická karta s akceleráciou Direct X10

Kúpte si PowerPoint 2013 ako jeden program z identického balíka Office za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Softvér PowerPoint je bežnou súčasťou balíkov Microsoft Office. Z tohto dôvodu nie je program dostupný samostatne v bežných obchodoch, ale ponúka sa len spolu s ostatnými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete kúpiť PowerPoint 2013, ako aj iné verzie tohto softvéru úplne samostatne ako samostatný program.

Vaša veľká výhoda pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft spočíva v tom, že ponúkaná licencia PowerPoint 2013 pre jedného používateľa je čisto nákupná verzia, ktorá vás preto nezaväzuje k dlhodobému a prípadne drahšiemu predplatnému softvéru, ani neznamená obvyklé povinné aktualizácie alebo časovo obmedzené obmedzenia používania funkcií. Z tohto dôvodu sa nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft oplatí dokonca dvakrát, najmä ak nechcete používať ostatné programy balíka Office 2013. Všetky výhody aplikácie MS PowerPoint 2013 tak môžu využívať nielen súkromní používatelia, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a malé a stredné podniky, a tak ušetriť peniaze.

Nákup softvéru u Wiresoftu je v každom prípade aj stávkou na istotu: Táto licencia PowerPoint 2013 pre jedného používateľa, ktorá sa ponúka na nákup v našom obchode so softvérom, pochádza z väčšej objemovej licencie, pretože sa inak používa len vo firmách, preto ide o tzv. použitý softvér - dôvod mimoriadne nízkej ceny u Wiresoftu! To však pre vás neznamená žiadne nevýhody, pretože zakúpená licencia použitého softvéru PowerPoint je z hľadiska funkčnosti úplne totožná s programom PowerPoint 2013, ktorý je tiež súčasťou rovnomenného balíka Office Suite 2013.

Pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft si tiež môžete byť istí, že ani my, ani vy sa pri používaní použitého softvéru nedostanete do právne neriešiteľnej situácie, pretože: Obchodovanie s použitým softvérom je absolútne legálne a povolené súdmi!

Každý program spoločnosti Microsoft, ktorý pochádza z takejto objemovej licencie a je ponúkaný v spoločnosti Wiresoft, spoločnosť Wiresoft vopred skontrolovala na jeho bezchybnú a neobmedzenú použiteľnosť, takže PowerPoint 2013 je pre vás po zakúpení a aktivácii dodaným licenčným kľúčom 100 % použiteľný.

Spoločnosť Wiresoft tiež ponúka iba plné verzie programov Microsoft, ktoré sú identické s príslušnými edíciami dostupnými od spoločnosti Microsoft. Okrem verzie PowerPoint 2013 si môžete v obchode Wiresoft Software Shop samostatne zakúpiť novšie aj staršie verzie tohto softvéru  , ako aj ďalšie Office-, serverové a iné programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu PowerPoint 2013 alebo iného programu MS, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie