Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013

MICROSOFT POWERPOINT 2013

29,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint 2013 - klasický softvér balíka Office ako samostatný program PowerPoint...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - klasický softvér balíka Office ako samostatný program

PowerPoint je typickou súčasťou balíkov Microsoft Office a je nevyhnutný na vytváranie presvedčivých prezentácií, ktoré sa konajú naživo alebo aj prostredníctvom videa ako prednáška, s cieľom zrozumiteľne odovzdať informácie kolegom a obchodným partnerom. Verzia PowerPoint 2013 je presvedčivá vďaka všestranným možnostiam použitia; možno ju používať nielen profesionálne, ale aj v škole a pri štúdiu na úspešnú komunikáciu s inými ľuďmi. PowerPoint 2013 podporuje začiatočníkov aj profesionálov širokou ponukou šablón a prvkov dizajnu, ktoré umožňujú vytvárať prehľadné prezentácie a živo komunikovať témy.

Používateľsky prívetivé rozhranie programu Microsoft PowerPoint 2013 uľahčuje prácu s programom aj neskúseným používateľom. Intuitívne nástroje a veľký výber štandardizovaných šablón snímok a grafických typov uľahčujú vytváranie profesionálne vyzerajúcich prezentácií a dodávajú im individuálny vzhľad. Inteligentné navádzacie čiary pomáhajú používateľom pri optimálnom a presnom umiestnení jednotlivých prvkov návrhu a aktuálny stav úprav možno kedykoľvek okamžite skontrolovať prostredníctvom živého náhľadu.

PowerPoint 2013 ponúka aj podporu pre tablety, čo výrazne rozširuje možnosti použitia programu. Pre tímové použitie boli do tejto verzie integrované aj stĺpce s komentármi, takže ostatní zamestnanci môžu k snímkam prezentácie pridávať svoje komentáre.

V porovnaní s novšími verziami má verzia PowerPoint 2013 tú výhodu, že beží pod operačným systémom Windows 7 alebo Windows Server 2008. Softvér je preto možné používať aj na starších počítačoch, čo je ekonomickou výhodou najmä pre súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činné osoby alebo študentov, ale aj pre menšie spoločnosti, ktoré hľadajú finančne výhodné riešenie na pokrytie svojich softvérových potrieb bez nutnosti výmeny hardvéru.

PowerPoint 2013 už má možnosť používať cloudovú službu SkyDrive spoločnosti Microsoft na ukladanie prezentácií online, aby boli k dispozícii ostatným používateľom; možno ich zdieľať prostredníctvom služby SharePoint a upravovať aj inými používateľmi.

Program PowerPoint 2013 je k dispozícii aj od spoločnosti Wiresoft ako súčasť príslušnej verzie balíka Office, ale môžete si ho u nás kúpiť aj samostatne!

Kúpa programu PowerPoint 2103 ako samostatného programu od spoločnosti Wiresoft má okrem nízkej ceny aj tú výhodu, že nejde o predplatné softvéru, ale o zakúpenú verziu. Nasledujúci prehľad predstavuje všetky dôležité funkcie a nástroje tohto osvedčeného kancelárskeho softvéru.

Okrem programu PowerPoint 2013 nájdete v internetovom obchode Wiresoft aj staršie a novšie verzie tohto softvéru - aj ako lacnú verziu pre jedného používateľa bez povinnosti predplatného.

Používanie praktických funkcií a vlastností v aplikácii PowerPoint 2013

PowerPoint 2013 rozširuje možnosti grafického návrhu prezentácií. Na tento účel sú okrem iného k dispozícii tieto nástroje a funkcie:

  • Používanie efektov SmartArt: Nástroj SmartArt, ktorý je k dispozícii v aplikácii PowerPoint 2013, umožňuje integrovať dynamické, plynulé prechody medzi jednotlivými snímkami, a tým ešte viac oživiť prezentáciu. Na tento účel sú k dispozícii rôzne šablóny alebo rozloženia formátu SmartArt, ktoré možno použiť na grafiku SmartArt: Efekty, ako sú štýly čiar, skosenia alebo 3D zobrazenia, je možné kombinovať, prípadne je možné na tvary grafiky SmartArt použiť farebné variácie. Okrem toho niektoré typy grafiky SmartArt obsahujú zástupné symboly, do ktorých možno integrovať vlastné ilustrácie alebo fotografie.
  • Nové varianty dizajnu pre návrhy snímok : PowerPoint 2013 bol rozšírený aj o ďalšie palety farieb a rodiny písiem. Novinkou sú aj širokouhlé vzory ako alternatíva k predchádzajúcim štandardným veľkostiam. Nový štandardný formát snímok v aplikácii PowerPoint je 16:9, čo je vhodné pre prezentácie s beamerom, ale stále je k dispozícii aj starší formát 4:3 - okrem toho je možné vytvoriť aj individuálny formát snímok.
  • Pipetovací nástroj na individuálny výber farby: Kliknutím môžete okamžite zmeniť jednotlivé farby snímky programu PowerPoint. To znamená, že okrem štandardných odtieňov je možné vybrať a použiť na návrh aj farby mimo palety ponúknutej v aplikácii PowerPoint 2013.
  • Zlúčte snímky z dvoch rôznych súborov programu PowerPoint: PowerPoint 2013 má teraz vlastné dialógové okno, napríklad na zlúčenie návrhu a opravnej verzie do jedného súboru. Do pôvodného súboru je možné vybrať a začleniť len určité časti súboru. Po zlúčení je možné zmeny prijať alebo zrušiť jednotlivo.
  • Vkladanie obrázkov z online médií: Obrázky a grafiku zo sociálnych médií, ako sú Facebook a Flickr, je teraz možné integrovať priamo do prezentácie programu PowerPoint bez toho, aby museli byť najskôr uložené lokálne v počítači. Jediné, čo sa vyžaduje, je, aby sa používateľ prihlásil do príslušnej služby. To platí aj pre vyhľadávanie obrázkov v službe Bing, ktoré však môžete používať bez prihlásenia.

Okrem toho PowerPoint 2013 ponúka aj ďalšie praktické funkcie, ktoré ďalej rozširujú možnosti použitia - tak pri spolupráci, ako aj pri samotnej prezentácii:

  • Režim kompatibility : V aplikácii PowerPoint 2013 môžu používatelia používať režim kompatibility nielen na otváranie a úpravu súborov .PPT, ktoré boli vytvorené v staršej verzii softvéru, ale aj na ich opätovné uloženie, aby ich bolo možné naďalej používať. Kontrola kompatibility poskytuje dodatočné zabezpečenie, aby nedošlo k problémom so zobrazením akýchkoľvek prvkov.
  • Otvorený formát XML: Súbory aplikácie PowerPoint možno teraz ukladať aj vo formáte Microsoft XML - skratka pre Extensible Markup Language - ako napríklad .PPTX. V závislosti od toho, či sú napríklad integrované aj makrá alebo doplnky atď., sú na tento účel k dispozícii aj iné formáty XML. XML ponúka množstvo výhod: Súbory uložené pomocou neho sa automaticky komprimujú, čím sa dosiahne podstatne väčšia redukcia ako predtým. To znamená, že odosielanie súborov PowerPoint ako príloh spôsobuje ešte menej problémov, ako sa to môže stať v prípade príliš veľkej veľkosti údajov. Ochrana integrovaných údajov je tiež podstatne vyššia: citlivé informácie sa ľahšie identifikujú a môžu sa tiež zverejňovať výlučne dôverne.
  • Používajte službu Microsoft OneDrive: Cloudové služby spoločnosti Microsoft môžete používať s aplikáciou PowerPoint 2013, a to buď na vlastnú prácu na prezentácii odkiaľkoľvek, alebo na jej prezentáciu ako prednášku, prípadne na jej sprístupnenie ostatným kolegom na úpravu alebo komentovanie.
  • Sledovanie pripomienok od kolegov: Pripomienky rôznych zamestnancov k prezentácii v aplikácii PowerPoint sú nielen prehľadne rozdelené podľa jednotlivých osôb vrátane možností kontaktu, ako je napríklad e-mailová adresa, ale možno ich pridať aj kdekoľvek na okraji jednotlivých snímok prezentácie, a tak ich možno zobraziť počas úprav aj počas prezentácie.
  • Zobrazenie rečníka: Toto nové zobrazenie je k dispozícii pre režim prezentácie na obrazovke, čo je praktická funkcia, ktorá rečníkovi zobrazuje prezentáciu PowerPoint súčasne v dvoch zobrazeniach: na jednej strane, tak ako predtým, čisté snímky prezentácie, ktoré vidí aj publikum, a na druhej strane zobrazenie rečníka, ktoré ich zobrazuje vrátane všetkých poznámok a anotácií alebo komentárov. Okrem toho tento režim ponúka prehľad všetkých snímok, čo uľahčuje navigáciu, ako aj nástroje, ako sú perá a laserové ukazovátka, a v prípade potreby aj funkciu zväčšenia na zväčšenie grafiky a diagramov.
  • Používajte video na prezentácie: Prezentácie možno v aplikácii PowerPoint 2013 exportovať alebo uložiť aj ako video, čo ponúka ďalšiu možnosť ich jednoduchého prehrávania na externom zariadení.
  • Používajte PowerPoint pre sociálne médiá: Prezentácie vytvorené v aplikácii PowerPoint 2013 sú kompatibilné aj so sociálnymi sieťami, ako sú Twitter a Facebook. Tým sa rozširuje aj okruh adresátov online, a tým sa ponúkajú ďalšie možnosti rozšírenia dosahu a zvýšenia pozornosti.

Systémové požiadavky na hardvér pre aplikáciu PowerPoint 2013:

PowerPoint 2013 sa štandardne ponúka na prevzatie ako verzia pre systém Windows v 32-bitovej a 64-bitovej verzii; požiadavky na hardvér sa preto môžu líšiť. 64-bitová verzia je predvolene nainštalovaná automaticky, ale v 32-bitovom operačnom systéme s procesorom x86 je možné nainštalovať iba 32-bitovú verziu. Inak musia byť dodržané tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Procesor: aspoň 1 GHz, x86 alebo 64-bitový procesor
 • Pamäť: min. 1 GB (32 bitov) alebo min. 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, grafická karta s akceleráciou Direct X10

Kúpte si PowerPoint 2013 ako jeden program z identického balíka Office za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Softvér PowerPoint je bežnou súčasťou balíkov Microsoft Office. Z tohto dôvodu nie je program k dispozícii samostatne v bežných obchodoch, ale ponúka sa len spolu s ostatnými programami balíka Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete kúpiť PowerPoint 2013, ako aj iné verzie tohto softvéru úplne samostatne ako samostatný program.

Vašou veľkou výhodou pri kúpe softvéru od spoločnosti Wiresoft je, že ponúkaná licencia PowerPoint 2013 pre jedného používateľa je čisto nákupná verzia, ktorá vás preto nezaväzuje k dlhodobému a prípadne drahšiemu predplatnému softvéru, ani neznamená obvyklé povinné aktualizácie alebo časovo obmedzené používanie funkcií. Z tohto dôvodu sa nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft oplatí dokonca dvojnásobne, najmä ak nechcete používať ostatné programy balíka Office 2013. To znamená, že nielen súkromní používatelia, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a malé a stredné podniky môžu využívať všetky výhody aplikácie MS PowerPoint 2013 a ušetriť tak peniaze.

Nákup softvéru u spoločnosti Wiresoft je v každom prípade stávkou na istotu: táto licencia PowerPoint 2013 pre jedného používateľa, ktorá sa ponúka na predaj v našom obchode so softvérom, pochádza z väčšej objemovej licencie, aké sa inak používajú len vo firmách, takže ide o takzvaný použitý softvér - jeden z dôvodov mimoriadne priaznivej ceny u spoločnosti Wiresoft! To však pre vás neznamená žiadne nevýhody, pretože licencia použitého softvéru PowerPoint, ktorú si zakúpite, je z hľadiska funkčnosti úplne totožná s programom PowerPoint 2013, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2013 s rovnakým názvom.

Pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft si tiež môžete byť istí, že ani my, ani vy sami sa pri používaní použitého softvéru nedostanete do právne neriešiteľnej situácie, pretože: Obchodovanie s použitým softvérom je absolútne legálne a povolené súdmi!

Každý program spoločnosti Microsoft, ktorý je súčasťou takejto objemovej licencie a ktorý ponúka spoločnosť Wiresoft, bol predtým spoločnosťou Wiresoft skontrolovaný z hľadiska jeho bezchybnej a neobmedzenej použiteľnosti, takže program PowerPoint 2013 je pre vás po zakúpení a aktivácii dodaným licenčným kľúčom 100 % použiteľný.

Spoločnosť Wiresoft tiež ponúka iba plné verzie programov Microsoft, ktoré sú identické s príslušnými edíciami dostupnými od spoločnosti Microsoft. Okrem verzie PowerPoint 2013 si môžete v obchode Wiresoft Software Shop samostatne zakúpiť novšie aj staršie verzie tohto softvéru  , ako aj ďalšie programy balíka Office, servera a iné programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu PowerPoint 2013 alebo iného programu MS, najlepšie je využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené