Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10412
 • 381-02255
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
112,90 € * 123,90 € * (8,88% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 5x User CAL
Systém  Exchange Server
CAL User CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky


Na prístup k službám Server Microsoft Exchange Server 2016 vo vydaniach Standard a Enterprise potrebuje každý používateľ okrem vlastnej serverovej licencie aj osobnú klientsku prístupovú licenciu: Exchange Server 2016 User CAL . Len na tento účel zaregistrovaná konkrétna osoba získava príslušné prístupové práva.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa výrobku, kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"

5 User CALs pre Microsoft Exchange Server 2016 ako použitý softvér

Na prístup k službám Server Microsoft Exchange Server 2016 vo vydaniach Standard a Enterprise potrebuje každý používateľ okrem vlastnej serverovej licencie aj osobnú klientsku prístupovú licenciu: Exchange Server 2016 User CAL . Len na základe toho má konkrétna osoba, ktorá je v ňom zaregistrovaná, príslušné prístupové práva.

Je to preto, že podľa ustanovení o správe licencií Microsoft licencia pre Exchange Server 2016 Standard alebo Enterprise neobsahuje žiadne ďalšie používateľské práva; tie sa preto musia získať samostatne vo forme User CAL . Registrovaný používateľ môže potom používať príslušné funkcie Exchange Server prostredníctvom voľne zvoleného koncového zariadenia.

Použité User CALs pre edície Exchange Server 2016 Standard a Enterprise sú k dispozícii za rozumnú cenu na Wiresoft - aj jednotlivo pre flexibilné licencovanie podľa potrieb. Tento používaný softvér ponúka rovnaké funkcie ako licencie pre klientsky prístup User pre Exchange Server 2016, ktoré sa ponúkajú ako nové prostredníctvom oficiálneho programu objemových licencií Microsoft.

Používajte všetky funkcie MS Exchange Server 2016 s použitým User CAL

Exchange Server 2016 tvorí základ pre kontrolu a riadenie procesov komunikačného systému v modernej spoločnosti. Prepája zamestnancov a oddelenia na rôznych miestach ako interné a externé rozhranie a zvyšuje efektívnosť procesov: Pomocou Exchange Server 2016 možno centrálne spravovať a prehľadne archivovať kontakty aj e-maily; spoločná práca na dokumentoch sa tak okrem iného zlepšuje vďaka správe verzií. Optimalizovaná architektúra Server znižuje počet serverových rolí na dve: poštová schránka a okrajový transport; zjednodušilo sa aj škálovanie a zlepšila sa podpora rôznych služieb Cloud. Ďalšie funkcie:

 • Architektúra vyhľadávania eDiscovery teraz využíva viacero stránok Server, a preto funguje asynchrónne a decentralizovane.
 • Kontextové filtre pomáhajú ľahšie nájsť hľadané informácie.
 • Vylepšená škálovateľnosť vyhľadávania zvyšuje počet poštových schránok s možnosťou vyhľadávania, ako aj archívnych poštových schránok na celkový počet 20 000.
 • Outlook 2016 alebo Outlook na webe ponúka lepšie Management pri odosielaní údajov, vrátane individuálne prispôsobených prístupových práv.
 • Podpora hybridných scenárov pre poštové schránky.
 • Prevencia straty údajov (DLP) ponúka zvýšenú bezpečnosť údajov, ako aj pri prijímaní e-mailov so škodlivým softvérom.
 • Štandardný protokol Outlook - MAPI over HTTP - zvyšuje spoľahlivosť a stabilitu pripojení Exchange.

Prehľad User CALs pre Exchange Server 2016 Standard- a Enterprise-edícia ako používaný softvér

V zásade sa User-CALs, ktoré sú ponúkané na Wiresoft ako použitý softvér, nelíšia od porovnateľného nového CALs: obsahujú rovnaké možnosti ako tieto, aby bolo možné používať Services dostupné vo vydaniach Exchange Server 2016 Standard, resp. Enterprise. Preto je softvér z druhej ruky na User CALs pre mnohé firmy a organizácie lacnou alternatívou, ako poskytnúť zamestnancom prístupovú licenciu Exchange Server . Všetky výhody a špeciálne funkcie sú vysvetlené v nasledujúcom prehľade.

Informácie o správe licencií na Microsoft pre Exchange Server 2016 s CALs

Správa licencií Microsoft obsahuje ustanovenia o dodatočnom licencovaní User s prístupovými právami vo vydaniach Standard a Enterprise Exchange Server 2016, aby mohli pristupovať k e-mailom atď. Stránky CALs, ktoré sú už súčasťou licencie servera, sú určené výlučne pre správcov a nesmú sa používať na Exchange-typické stránky Services. Iba klientská prístupová licencia, ako napríklad User CAL , tak dáva zamestnancovi osobné práva na používanie funkcií Exchange Server - na akomkoľvek koncovom zariadení, ktoré podporuje Windows. Tento User CAL neobsahuje žiadny ďalší softvér okrem osobných prístupových práv pre prostredie klient/server Exchange Server 2016.

Aké stránky CALs sú k dispozícii pre vydania Exchange Server 2016 Standard a Enterprise?

Licencovanie založené na CAL pre Standard- a Enterprise-vydanie Exchange Server 2016 umožňuje správu prístupových práv pre všetkých zamestnancov v spoločnosti. Licenčný model Microsoft ponúka dva typy CALs pre Exchange Server 2016:

 • User CAL pre Exchange Server 2016 - platí pre vyhradený User
 • Device CAL pre Exchange Server 2016 - platí pre vyhradené koncové zariadenie (PC, notebook, tablet, telefón) Server-prístupové práva

Aké sú rozdiely medzi User CALs a Device CALs pre Exchange Server 2016?

A User CAL pre Exchange Server 2016 v podstate ponúka rovnaké funkcie ako Device CAL - obe sa však líšia v príslušných možnostiach pri prístupe na Exchange Server . Z toho vyplývajú rôzne výhody:

Každý zamestnanec s oprávnením na prístup na User CAL môže na prístup na Exchange-Services použiť akýkoľvek terminál s podporou Windows. Neexistujú ani žiadne obmedzenia týkajúce sa miesta, pokiaľ je k dispozícii internetové pripojenie, takže je možné pristupovať k Exchange Server lokálne nezávisle buď pomocou vlastného mobilného počítača alebo smartfónu na cestách a na Home-Office, alebo aj prostredníctvom iného počítača dostupného na mieste.

Stránka User CAL preto ponúka dobré možnosti mobilného používania, pretože používateľ s licenciou si môže slobodne vybrať, ktoré koncové zariadenie bude používať, a môže sa do nej prihlásiť aj na cudzom počítači.

Okrem počtu zamestnancov a vybavenia pracovných staníc počítačom alebo podobným zariadením zohráva v podniku úlohu aj pracovný postup, v rámci ktorého používatelia pristupujú na stránku Exchange Server : Najmä v malých a stredných podnikoch môže User často zdieľať niekoľko rôznych koncových zariadení a striedavo pristupovať k Exchange Server na načítanie a správu e-mailov.

Aké sú rozdiely medzi CALs pre Exchange Server 2016 pre edície Standard a Enterprise?

User CALs pre MS Exchange Server 2016 sa líšia podľa edícií Standard a Enterprise určitými rozšíreniami funkcií, ako aj v škálovateľnosti edície - typické požiadavky na poštové schránky pre Enterprise. Služby Server edície Enterprise je však možné využívať aj s User CAL pre edíciu Standard - v tomto prípade má User zodpovedajúcu obmedzenú funkcionalitu edície Standard, ako aj menší počet databáz poštových schránok. User CALs pre edíciu Enterprise preto ponúka v súvislosti s licenciou servera Enterprise väčší rozsah funkcií, ktoré sú potrebné najmä vo väčších firmách a organizáciách či inštitúciách; okrem iného sem patrí aj prevencia straty dát.

Zabezpečenie kompatibility verzie User CALs pre Exchange Server 2016

Okrem vyššie uvedených možností v závislosti od edície, User CAL pre jednu z edícií Exchange Server 2016 vybaví používateľa nielen prístupovými právami práve pre túto verziu Server, ale zahŕňa aj prístupové práva pre staršie verzie Exchange, ako napríklad 2013 (downgrade). Na prístup k vyššej verzii Exchange Server 2019 (aktualizácia) však nemožno použiť stránku User CAL pre verziu servera 2016.

Pri nákupe User CALs by sa preto okrem dostupných funkcií špecifických pre danú edíciu mala vždy venovať pozornosť aj kompatibilite použitej serverovej licencie a licencií pre klientsky prístup.

Čo treba zohľadniť pri licencovaní Exchange Server 2016 s User CALs ?

Ako bolo uvedené, User CAL verzia 2016 vybavuje presne jeden User osobnými prístupovými právami pre Exchange Server 2016. Po dokončení registrácie tohto používateľa už nie je možné túto stránku User CAL preniesť na inú osobu. Je tiež vylúčené zmeniť typ CAL, v tomto prípade: použiť User CAL ako Device CAL .

Cieľom týchto ustanovení správy licencií Microsoft je zabrániť akémukoľvek nesprávnemu prístupu k službám Exchange Server 2016. Poskytujú tiež väčšiu bezpečnosť pre podnik a jeho komunikáciu, pretože nelicencované osoby nemajú právo používať e-mailové služby a pristupovať k údajom na serveri.

Záver na User CALs pre Exchange Server 2016

Ktorý typ CAL pre Windows Exchange Server 2016 ponúka viac výhod pre konkrétne použitie v podniku, sa preto môže líšiť od prípadu k prípadu. Rozhodujúcu úlohu zohráva prevládajúci typ prístupu prostredníctvom používaných koncových zariadení: akonáhle väčšina zamestnancov striedavo používa rôzne mobilné koncové zariadenia alebo samostatné zariadenia, ktoré sa môžu nachádzať na rôznych pracoviskách alebo mimo podniku, aby prostredníctvom nich pristupovali na Windows Exchange Server , osobne viazaný User CAL ponúka viac výhod, pretože User si môže slobodne vybrať počítač a potrebuje na to len svoj osobný Account.

Znalosť typického pracovného postupu spoločnosti je preto východiskovým bodom pre výber správneho typu CAL pre Exchange Server 2016. Pre spoločnosť môže byť preto výhodnejšie licencovanie pomocou User CALs ako pomocou Device CALs , pretože celkovo je potrebných menej licencií.

Použité User CALs pre Microsoft Exchange Server 2016 - dostupné z jednej licencie v internetovom obchode Wiresoft

User CALs pre Exchange Server 2016 sú k dispozícii aj ako individuálne klientské prístupové licencie v internetovom obchode Wiresoft - na použité licencie sa nevzťahujú žiadne ustanovenia o objemových licenciách Microsoft na základe kĺzavej stupnice; inak s tým nie sú spojené žiadne nevýhody ani obmedzenia použiteľnosti - nielen preto, že softvér sa z princípu nemôže opotrebovať.

Odkiaľ pochádza použitý softvér Wiresoft pre User CALs pre Exchange Server 2016?

Licencie User CALs pre MS Exchange Server 2016 ponúkané ako použité na Wiresoft sú pôvodné licencie Microsoft, keďže sú ponúkané aj v rámci licenčného programu Microsoft; jediným rozdielom oproti nim je, že použité User CALs boli predtým súčasťou objemovej licencie na Exchange Server 2016, ktorú predtým získala ako vlastník európska spoločnosť. Túto User-objemovú licenciu alebo jednotlivé nevyužité User-prístupové licencie odpredala Wiresoft, pričom Wiresoft rozpustila objemové licencie na jednotlivé licencie. Tieto výsledné jednotné licencie User CALs sú označené ako použitý softvér. Napriek tomuto označeniu ako použité licencie sa môžu používať ako nové licencie na prístup k Exchange Server 2016, pretože sa od týchto licencií nelíšia ani obmedzeniami funkčnosti, ani dobou používania.

User CALs pre Exchange Server 2016 ako použitý softvér ponúkajú kupujúcemu bezpečnosť

User CALs pre Exchange Server 2016, ktoré ponúka Wiresoft ako použitý softvér, sú pre zákazníkov nízkonákladovou formou licencií pre Exchange Server 2016, pretože ich používanie je bezpečné a legálne! Použité stránky User CALs preto obsahujú aj obvyklú bezpečnosť kupujúceho: s okamžitým stiahnutím po dokončení nákupu vrátane okamžitej aktivácie licencie prostredníctvom platného licenčného kľúča.

Je nákup a používanie použitého softvéru na User CALs pre Exchange Server 2016 legálne?

Licencie User-CALs pre Exchange Server 2016 ponúkané na Wiresoft, ako aj všetky ostatné licencie pre prístup klientov pochádzajú zo súpisu licencií rôznych spoločností. Pri obchodovaní s použitými CALs sa teda uplatňuje platná jurisdikcia, ktorá výslovne umožňuje nákup a predaj, ako aj používanie Microsoft použitých licencií, čo bolo opakovane jasne potvrdené rôznymi súdnymi rozhodnutiami.

Zákazníci Wiresoft tak majú právnu istotu pri použitých User CALs pre Exchange Server 2016 ako kupujúci a tiež ako User, pretože pri tomto procese neporušujú žiadne právne predpisy.

Ďalšia výhoda: Použitý softvér z Wiresoft je vďaka kompletným dokladom o všetkých predchádzajúcich kupujúcich tiež odolný voči auditu!

Prehľad všetkých výhod User-CALs pre Exchange Server 2016 ako používaného softvéru

User CALs pre Exchange Server 2016 ako použitý softvér z Wiresoft sú cenovo výhodnou alternatívou k porovnateľnému novému softvéru od bežných poskytovateľov softvéru - táto výhoda sa vzťahuje aj na príslušné prístupové licencie pre iný softvér Server z Microsoft.

Pri licencovaní pomocou použitej stránky CALs, neexistujú ani žiadne obmedzenia, ako napríklad rozsah, v ktorom je potrebné zakúpiť stránku User CALs , takže ju môžete použiť na vlastné licencovanie presného počtu zamestnancov, ktorý zodpovedá vášmu skutočnému využívaniu služieb Server. Wiresoft User Zákazníci tak môžu vďaka flexibilnému prispôsobeniu znížiť aj náklady na licencie na prístup na Exchange Server .

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete nielen User CALs pre Exchange Server 2016, ale aj Device CALs , ako aj oba typy klientskych prístupových licencií ako používaný softvér pre iné verzie MS Exchange Server , a tiež softvérové licencie Plus prístupové licencie pre mnohé ďalšie populárne Microsoft Server programy. Licencie z druhej ruky od Wiresoft tak predstavujú ekonomický spôsob, ako doplniť softvérové zásoby v iných oblastiach podnikania za rozumnú cenu, čím sa tiež predíde problémom s kompatibilitou, ktoré by mohli byť spôsobené používaním nejednotných verzií softvéru, a tým sa znížia náklady na nový hardvér.

Okrem rôznych typov serverových licencií nájdete v obchode so softvérom Wiresoft aj ďalšie softvérové programy Microsoft ako použitý softvér - so všetkými vyššie uvedenými výhodami. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa User CALs pre MS Exchange Server 2016 alebo akéhokoľvek iného produktu Microsoft, neváhajte využiť naše kompetentné poradenstvo v chate alebo e-mailom či telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie