Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10606
  • HZ8-STC-10
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
1 146,90 € * 1 274,90 € * (10,04% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"

VMware Horizon 8 Standard: budúcnosť infraštruktúry virtuálnych desktopov (VDI)

So softvérom VMware Horizon 8 Standard vstupujete do novej éry infraštruktúry virtuálnych desktopov (VDI), ktorá spôsobí revolúciu vo vašom podnikovom IT. Toto výkonné riešenie poskytuje komplexnú platformu na poskytovanie, správu a zabezpečenie virtuálnych desktopov a aplikácií a umožňuje vašim zamestnancom produktívne pracovať odkiaľkoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Bezproblémová používateľská skúsenosť

VMware Horizon 8 Standard poskytuje bezproblémové a konzistentné používateľské prostredie na všetkých zariadeniach. Vďaka jeho pokročilej technológii virtualizácie desktopov môžu používatelia pristupovať k svojim desktopom a aplikáciám odkiaľkoľvek bez toho, aby bol ohrozený výkon alebo bezpečnosť. Či už ide o klienta so systémom Windows, Mac, iOS alebo Android, VMware Horizon 8 Standard poskytuje plynulé a intuitívne používateľské prostredie.

Škálovateľnosť a flexibilita

Jednou z výnimočných vlastností VMware Horizon 8 Standard je jeho výnimočná škálovateľnosť a flexibilita. Či už ste malé oddelenie alebo veľká organizácia, VMware Horizon 8 Standard sa prispôsobí vašim individuálnym požiadavkám. Vďaka možnosti rýchleho a jednoduchého škálovania desktopov a aplikácií môžete infraštruktúru virtuálnych desktopov ľahko prispôsobiť meniacim sa potrebám vašej organizácie.

Centralizovaná správa a zabezpečenie

VMware Horizon 8 Standard poskytuje centralizované rozhranie správy, ktoré umožňuje správcom efektívne spravovať a monitorovať infraštruktúru virtuálnych desktopov. VMware Horizon 8 Standard poskytuje všetky nástroje potrebné na optimálne fungovanie prostredia - od poskytovania nových desktopov a aplikácií až po monitorovanie výkonu a zabezpečenia. VMware Horizon 8 Standard navyše poskytuje najlepšie bezpečnostné funkcie vo svojej triede, ktoré chránia vaše dáta a aplikácie pred hrozbami a zabezpečujú súlad s predpismi.

Nákladová efektívnosť a návratnosť investícií

Konsolidáciou desktopovej infraštruktúry na VMware Horizon 8 Standard môžete dosiahnuť výraznú úsporu nákladov a zároveň maximalizovať návratnosť investícií do IT. Znížením hardvérových a prevádzkových nákladov, zjednodušením správy a zvýšením produktivity zamestnancov môžete znížiť celkové náklady na vlastníctvo a zároveň zvýšiť výkon a efektívnosť vašej IT infraštruktúry.

Záver

VMware Horizon 8 Standard je ideálnym riešením pre organizácie, ktoré hľadajú výkonnú a flexibilnú infraštruktúru virtuálnych desktopov (VDI). Vďaka svojim vynikajúcim funkciám a špičkovej technológii je VMware Horizon 8 Standard budúcnosťou virtualizácie desktopov a posunie vašu firmu do novej éry produktivity a efektivity.

Zistite ešte dnes, ako môže VMware Horizon 8 Standard zmeniť vaše podnikanie.

Ďalšie odkazy na "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie