Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10603
  • WS17-PLAY-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
110,90 € * 123,90 € * (10,49% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"

Objavte svet virtualizácie s VMware Workstation Player 17 pre Windows

Úvod do programu VMware Workstation Player 17

Vitajte vo svete virtuálnych počítačov! VMware Workstation Player 17 pre Windows otvára dvere k mnohým možnostiam pre vývojárov, IT profesionálov aj začiatočníkov. Tento výkonný softvér umožňuje nastaviť a spustiť virtuálne počítače v počítači so systémom Windows, a to všetko pomocou intuitívneho používateľského rozhrania.

Flexibilita a kompatibilita

S programom VMware Workstation Player 17 môžete vytvárať, spúšťať a zdieľať virtuálne počítače bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený profesionál. Vďaka širokej škále podporovaných operačných systémov vrátane systémov Windows, Linux a ďalších máte možnosť vybrať si prostredie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Či už chcete testovať aplikácie, vyvíjať nový softvér alebo simulovať zložité siete, VMware Workstation Player 17 ponúka tie správne nástroje pre vaše projekty.

Výkonné funkcie pre produktivitu a bezpečnosť

Pracujte efektívnejšie vďaka funkciám, ako sú snímky, ktoré umožňujú zachytiť stav virtuálneho počítača v určitom časovom okamihu a v prípade potreby ho obnoviť. VMware Workstation Player 17 navyše poskytuje bezpečné prostredie sandboxu, v ktorom môžete testovať nový softvér alebo spúšťať podozrivé súbory v izolácii bez toho, aby ste ohrozili hostiteľský operačný systém. Vďaka možnosti izolovať virtuálne počítače a kontrolovať sieťové pripojenia môžete chrániť svoje údaje a súkromie, zatiaľ čo budete pracovať.

Bezproblémová integrácia a jednoduché používanie

Bezproblémová integrácia programu VMware Workstation Player 17 do pracovného prostredia vám umožní jednoducho vytvárať, spravovať a zdieľať virtuálne počítače. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu a intuitívnemu ovládaniu môžete rýchlo začať pracovať a využívať plný potenciál virtualizácie bez nutnosti vykonávať zložité konfigurácie. Vďaka podpore displejov s vysokým rozlíšením a viacmonitorových zostáv môžete svoje virtuálne počítače ľahko spravovať a plynule prepínať medzi rôznymi systémami.

Spoznajte budúcnosť IT s VMware Workstation Player 17 pre Windows a objavte nový rozmer flexibility, produktivity a bezpečnosti. Zvýšte svoju efektivitu, minimalizujte riziká a spoznajte neobmedzené možnosti virtualizácie - to všetko so softvérom navrhnutým špeciálne pre vaše potreby. Začnite ešte dnes a ponorte sa do sveta inovácií a možností!

Ďalšie odkazy na "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE WORKSTATION PLAYER 17 FOR WINDOWS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie