Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10533
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
12 601,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"

VMware vRealize Operations 7 Enterprise je komplexná platforma na riadenie prevádzky pre moderné dátové centrá a cloudy. Poskytuje integrovanú správu výkonu, kapacity a konfigurácie v rámci softvérovo definovaného dátového centra. vRealize Operačný systém Operations 7 poskytuje pokročilú analýzu na optimalizáciu pracovných záťaží s cieľom zvýšiť efektivitu a skrátiť čas uvedenia na trh.

vRealize Operačný systém 7 Enterprise je navrhnutý tak, aby zákazníkom pomáhal ľahko spravovať ich heterogénne prostredia. Platforma poskytuje využiteľné poznatky vďaka schopnosti zhromažďovať údaje z rôznych zdrojov vrátane VMware vSphere ® , Microsoft Hyper-V®, Amazon AWS, IBM SoftLayer®, OpenStack® Clouds a ďalších verejných Cloud poskytovateľov. Tieto poznatky umožňujú zákazníkom identifikovať problémy skôr, ako spôsobia narušenie prevádzky alebo ovplyvnia dohody o úrovni Service (SLA).

Vydaním vRealize Operations 7 Enterprise pokračuje VMware v tradícii poskytovania inovatívnych produktov. Tento produkt nadväzuje na úspech svojich predchodcov a ponúka ešte viac funkcií, ktoré pomáhajú podnikom zlepšiť výkon a dostupnosť.

VMware vRealize Operations 7 Enterprise je komplexné riešenie na správu prevádzky pre moderné dátové centrá a cloudy. Poskytuje inteligentnú správu výkonu, kapacity a konfigurácie v rámci celého zásobníka softvérovo definovanej infraštruktúry. Pomocou vRealize Operations 7 Enterprise môžete optimalizovať svoje virtuálne počítače (VM), aplikácie a základnú infraštruktúru s cieľom znížiť náklady a zvýšiť efektivitu.

vRealize Operačný systém 7 Enterprise má intuitívne používateľské rozhranie, ktoré vám umožňuje ľahko identifikovať a riešiť problémy v prostredí. Riešenie poskytuje aj pokročilú analytiku, ktorá vám poskytne hlboký prehľad o stave vašich virtuálnych počítačov, aplikácií, úložných zariadení, sietí a ďalších. To vám umožní lepšie rozhodovať o tom, ako spravovať infraštruktúru na dosiahnutie optimálneho výkonu a efektívnosti.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.