Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Windows 8.1 Pro - výkonná verzia inovatívneho operačného systému Microsoft ako používaný softvér Windows 8.1 Professional je presvedčivá odpoveď spoločnosti Microsoft pre všetkých používateľov, ktorí neboli spokojní s predchádzajúcou...
21,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE
Windows 8.1 Enterprise - zakúpte si maximálnu účinnosť ako jednu licenciu Windows 8.1 Enterprise je najkomplexnejšia verzia operačného systému 8.1 od spoločnosti Microsoft - ponúka zásadnú revíziu predchádzajúcej verzie, pričom zachováva...
34,90 € *

Windows 8.1: Operačný systém pre väčšiu efektivitu a používateľskú prívetivosť

Windows 8.1 je operačný systém od spoločnosti Microsoft, ktorý v porovnaní so svojím predchodcom Windows 8 ponúka množstvo vylepšení a aktualizácií. V texte tejto kategórie upozorníme na najdôležitejšie funkcie a výhody systému Windows 8.1.

Nové funkcie v systéme Windows 8.1

  • Tlačidlo Štart a ponuka Štart: V systéme Windows 8.1 sa vrátilo obľúbené tlačidlo Štart, ktoré uľahčuje navigáciu a prístup k programom. Vylepšená bola aj ponuka Štart, ktorá poskytuje lepší prehľad a možnosť prispôsobenia.
  • Vylepšené používateľské rozhranie: Windows 8.1 priniesol vylepšenia používateľského rozhrania, aby bolo používateľsky prívetivejšie a efektívnejšie. Moderné používateľské rozhranie (predtým Metro) bolo optimalizované tak, aby podporovalo používanie dotykových obrazoviek a tradičných kombinácií myši a klávesnice.
  • Viac možností prispôsobenia: Používatelia majú teraz väčšiu kontrolu nad prispôsobením používateľského rozhrania. Môžu meniť usporiadanie dlaždíc na domovskej obrazovke, meniť ich veľkosť a upravovať farby podľa svojich individuálnych preferencií.

Väčšia efektivita a výkon

Vďaka systému Windows 8.1 môžu používatelia využívať mnohé výhody:

  • Rýchlejší výkon: Windows 8.1 ponúka vyšší výkon a rýchlosť systému, čo skracuje čas odozvy pri spúšťaní aplikácií a prepínaní medzi úlohami.
  • Vylepšené vyhľadávanie: Vylepšená funkcia vyhľadávania bola optimalizovaná tak, aby používatelia mohli rýchlo nájsť svoje súbory, aplikácie a nastavenia.
  • Väčšia bezpečnosť: Windows 8.1 ponúka vylepšené bezpečnostné funkcie vrátane antivírusového programu Windows Defender a funkcie SmartScreen, ktoré chránia používateľov pred hrozbami.

Kompatibilita a aktualizácie

Windows 8.1 je rozumnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú stabilný a moderný operačný systém. Ponúka podporu širokej škály aplikácií a je kompatibilný s väčšinou hardvérových konfigurácií. Používatelia systému Windows 8 môžu bezplatne aktualizovať na Windows 8.1 a využívať tak nové funkcie a vylepšenia.

Celkovo systém Windows 8.1 ponúka zjednodušené používateľské prostredie, vyšší výkon a viac možností prispôsobenia. Je to vynikajúca voľba pre používateľov, ktorí uprednostňujú efektívnosť a jednoduchosť používania.

Kategórie