Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - najkomplexnejší operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálnych používateľov S novým systémom Windows 11 Enterprise získajú väčšie spoločnosti, ktoré kladú mimoriadne vysoké nároky na bezpečnosť...
130,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - nový operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálnych používateľov S novým systémom Windows 11 Pro majú používatelia, ktorí kladú na operačný systém mimoriadne vysoké nároky, k dispozícii množstvo funkcií a...
57,90 € *

Windows 11: Najnovšie operačné systémy

Prehľad systému Windows 11

Windows 11 je najnovší operačný systém od spoločnosti Microsoft, ktorý si podmanil svet používateľov osobných počítačov. Táto verzia so sebou prináša množstvo nových funkcií a vylepšení, ktoré posúvajú používateľský zážitok na novú úroveň. V tomto článku sa bližšie pozrieme na systém Windows 11.

Najdôležitejšie prvky systému Windows 11

Moderný dizajn

Windows 11 ponúka úplne prepracované používateľské rozhranie s moderným dizajnom prispôsobeným potrebám používateľov zariadení s dotykovou obrazovkou a tradičných počítačov. Nová ponuka Štart, vycentrovaný panel úloh a optimalizované funkcie správy okien dodávajú systému Windows 11 svieži vzhľad.

Vylepšený výkon

V systéme Windows 11 môžu používatelia využívať vylepšené výkonnostné funkcie. Podpora DirectX 12 Ultimate a DirectStorage umožňuje lepšie hranie hier, zatiaľ čo zvýšená efektivita a rýchlosť spríjemňujú každodenné používanie operačného systému.

Integrácia Microsoft Teams

Microsoft Teams je bez problémov integrovaný do systému Windows 11, čo zjednodušuje spoluprácu a komunikáciu medzi používateľmi. Videohovory, chat a nástroje na spoluprácu sú integrované priamo do panela úloh.

Hardvérové požiadavky

Špeciálne požiadavky na hardvér

Windows 11 sa dodáva aj so špeciálnymi hardvérovými požiadavkami, aby ste mohli naplno využívať nové funkcie. To znamená, že staršie počítače nemusia byť kompatibilné. Pred aktualizáciou si skontrolujte minimálne požiadavky, aby ste sa uistili, že je vaše zariadenie kompatibilné.

Aktualizácia zo systému Windows 10

Používatelia systému Windows 10 môžu bezplatne upgradovať na systém Windows 11, ak ich hardvér spĺňa požiadavky. Aktualizácia poskytuje prístup k najnovším funkciám a vylepšeniam.

Záver

Windows 11 je vzrušujúci nový operačný systém s moderným dizajnom, vylepšenými výkonnostnými funkciami a bezproblémovou integráciou s Microsoft Teams. Posúva používateľský zážitok na novú úroveň, vyžaduje si však špecifické hardvérové požiadavky. Ak je váš počítač kompatibilný, Windows 11 ponúka vzrušujúcu príležitosť optimalizovať používanie počítača a využívať najnovšie inovácie. Pred aktualizáciou si nezabudnite skontrolovať minimálne požiadavky.

Kategórie