Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Microsoft PowerPoint pre Mac 2021 ako jeden kancelársky program Pokiaľ ide o presvedčivú a živú prezentáciu obsahu, Microsoft PowerPoint je stále klasickým softvérom na tento účel. Vďaka mnohým možnostiam dizajnu a podporným funkciám je...
85,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Microsoft PowerPoint pre Mac 2016 ako samostatný program balíka Office PowerPoint pre Mac je univerzálny softvérový program spoločnosti Microsoft pre používateľov Apple, ktorý umožňuje efektívne plánovať a navrhovať živé prezentácie v...
50,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Microsoft PowerPoint pre Mac 2019 ako jeden kancelársky program Pokiaľ ide o presvedčivé a živé prezentovanie obsahu vo forme prezentácie, Microsoft PowerPoint je stále klasickým softvérovým programom na tento účel. Vďaka mnohým...
63,90 € *

Microsoft PowerPoint pre Mac: Jednoduché tvorivé prezentácie

Zistite, ako vám Microsoft PowerPoint pre Mac pomôže vytvárať, upravovať a zdieľať úžasné prezentácie. V tomto článku nájdete prehľad najnovších funkcií a možností aplikácie Microsoft PowerPoint pre Mac, ktoré posunú vaše prezentácie na vyššiu úroveň.

Používateľské rozhranie a možnosti dizajnu

Používateľské rozhranie aplikácie Microsoft PowerPoint for Mac je intuitívne navrhnuté tak, aby vám poskytlo bezproblémový zážitok. Objavte rôzne možnosti dizajnu, ktoré vám umožnia prispôsobiť si prezentácie. Pomocou panelov nástrojov a ponúk môžete jednoducho organizovať a formátovať obsah.

Multimediálne prvky a animácie

Oživte svoje prezentácie integráciou multimediálnych prvkov a animácií. Microsoft PowerPoint pre Mac umožňuje bezproblémové vkladanie obrázkov, videí a zvukových súborov. Pomocou animačných efektov môžete svoje posolstvá prezentovať ešte presvedčivejšie.

Spolupráca a integrácia cloudu

Optimalizujte spoluprácu na prezentáciách vďaka integrácii cloudu v aplikácii Microsoft PowerPoint for Mac. Zdieľajte svoju prácu s kolegami v reálnom čase a umožnite spoločné úpravy. Vďaka automatickej synchronizácii máte vždy k dispozícii najnovšiu verziu prezentácie.

Šablóny a grafika SmartArt

Urýchlite proces vytvárania prezentácií pomocou širokej ponuky šablón a grafiky SmartArt v aplikácii Microsoft PowerPoint for Mac. Vyberte si zo širokej ponuky návrhov a vytvorte profesionálne vyzerajúce prezentácie. Pomocou grafiky SmartArt prezentujte zložité informácie vizuálne príťažlivým spôsobom.

Režim prezentácie a nahrávanie obrazovky

Pomocou režimu prezentácie aplikácie Microsoft PowerPoint for Mac môžete efektívne prednášať svoje prezentácie pred publikom. Funkcia nahrávania obrazovky vám umožňuje integrovať živé ukážky alebo vysvetlenia priamo do prezentácie.

Interaktívne prvky a hypertextové odkazy

Zvýšte interaktivitu svojich prezentácií integráciou hypertextových odkazov a interaktívnych prvkov. Prepojte prezentácie alebo externý obsah a zabezpečte tak plynulú navigáciu. Microsoft PowerPoint for Mac vám poskytuje nástroje na aktívne zapojenie publika.

Aktualizácie a podpora

Udržujte aplikáciu Microsoft PowerPoint for Mac v aktuálnom stave vďaka najnovším aktualizáciám. Pravidelné aktualizácie nielenže zlepšujú výkon, ale prinášajú aj nové funkcie a vylepšenia zabezpečenia. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov je vám k dispozícii asistenčná služba spoločnosti Microsoft, ktorá vám rýchlo a účinne pomôže.

Celkovo možno povedať, že Microsoft PowerPoint pre Mac ponúka komplexné riešenie na vytváranie profesionálnych prezentácií. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu, kreatívnym možnostiam dizajnu a moderným funkciám je ideálnou aplikáciou pre používateľov počítačov Mac, ktorí chcú efektívne prezentovať svoje nápady.

Kategórie