Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Microsoft Office Standard 2021 pre Mac MS Office 2021 Standard for Mac je v súčasnosti najnovšie vydanie osvedčeného kancelárskeho softvéru Microsoft pre počítače Apple, ktoré je k dispozícii aj na stiahnutie. Používatelia tak môžu opäť...
162,90 € *

Office 2021 pre Mac: Výkonný kancelársky softvér pre používateľov Apple

V kategórii Office 2021 pre Mac vám predstavíme najnovšiu verziu osvedčeného kancelárskeho softvéru od spoločnosti Microsoft pre operačné systémy Mac. V tomto článku nájdete komplexný prehľad balíka Office 2021 pre Mac a dozviete sa, prečo je tento balík vynikajúcou voľbou pre používateľov počítačov Mac, ktorí hľadajú výkonné kancelárske aplikácie.

Čo ponúka Office 2021 pre Mac?

Známe aplikácie v špičkovej podobe

Office 2021 pre Mac obsahuje osvedčené aplikácie, ako sú Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Outlook v ich najlepšej podobe. Tieto aplikácie boli špeciálne optimalizované pre platformu Mac a ponúkajú bezproblémové používateľské prostredie.

Nové funkcie a vylepšenia

So sadou Office 2021 pre Mac získate prístup k novým funkciám a vylepšeniam, ktoré zvýšia vašu produktivitu. Od vylepšených prezentačných funkcií až po zdokonalené analýzy údajov - Office 2021 pre Mac ponúka množstvo inovácií.

Prečo si vybrať Office 2021 pre Mac?

Bezproblémová integrácia do prostredia Mac

Office 2021 pre Mac je navrhnutý tak, aby sa bez problémov integroval do prostredia Mac. Aplikácie sa vizuálne prispôsobujú a používajú funkcie špecifické pre Mac.

Nevyžaduje sa predplatné

Na rozdiel od predplatného balíka Office nemusíte za Office 2021 pre Mac platiť pravidelný mesačný poplatok. Softvér si zakúpite raz a používate ho natrvalo.

Maximálna kontrola ochrany údajov

S Office 2021 pre Mac máte plnú kontrolu nad svojimi dátami, pretože sa nemusíte spoliehať na cloudové úložisko. Vaše súbory zostanú v bezpečí na vašom počítači Mac.

Záver

Office 2021 pre Mac je ideálne riešenie kancelárskeho softvéru pre používateľov počítačov Mac, ktorí potrebujú výkonné a známe aplikácie. Vďaka novým funkciám, vylepšenému výkonu a bezproblémovej integrácii do prostredia Mac ponúka Office 2021 for Mac najlepšie riešenie vo svojej triede pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoju produktivitu.

Či už ste študent, profesionál alebo kreatívny pracovník, Office 2021 for Mac vám umožní efektívne vytvárať dokumenty, prezentácie a tabuľky na počítači Mac. Investujte do balíka Office 2021 pre Mac a využite mnohé výhody tohto výkonného a ľahko použiteľného kancelárskeho softvéru. Zvýšte svoju produktivitu a majte plnú kontrolu nad svojimi údajmi pri prístupe k známym a vylepšeným aplikáciám.

Kategórie