Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

169,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business - osvedčený softvér pre firemných používateľov...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business - osvedčený softvér pre firemných používateľov

Office 2019 pre macOs je najnovšia verzia osvedčeného softvéru spoločnosti Microsoft na produktívnu prácu - s výkonnými, všestrannými programami na vytváranie a navrhovanie textov, zložitých výpočtov a prehľadných prezentácií a ich bezpečnú komunikáciu, a to tak interne so zamestnancami, ako aj externe s obchodnými partnermi.

Verzia Home and Business Edition balíka Office 2019 pre Mac poskytuje široké portfólio používateľsky prívetivých funkcií a vlastností na efektívne vykonávanie všetkých typických úloh v každodennom kancelárskom živote.

Využívajte rozsiahle nástroje programu Word na tvorbu profesionálnych textov, vytvárajte zmysluplné tabuľky v programe Excel a používajte program PowerPoint s mnohými možnosťami na ilustráciu a prezentáciu výsledkov.

V Office for Mac je v týchto troch programoch k dispozícii aj mimoriadne praktická funkcia voľnej ruky. To vám umožňuje vkladať diagramy a vzorce priamo do dokumentu, a to buď perom tabletu, alebo myšou či prstom.

Optimalizovaná kontrola prístupnosti - dostupná v aplikáciách Word, Excel, PowerPoint a OneNote - uľahčuje zrozumiteľnosť dokumentov pre všetky zúčastnené osoby prostredníctvom praktických návrhov a zlepšuje tak spoluprácu. A pomocou osobného digitálneho poznámkového bloku OneNote si môžete svoje nápady okamžite zaznamenať a použiť ich priamo v príslušných programoch.

Okrem toho si pomocou aplikácie Outlook ešte efektívnejšie zorganizujete správu denného množstva e-mailov, aby ste mohli rýchlejšie a lepšie komunikovať so svojimi obchodnými partnermi a kolegami.

Osvedčené funkcie, ako je prevencia straty údajov, chránia pred stratou dôležitých údajov a sú doplnené komplexnými bezpečnostnými opatreniami, ktoré umožňujú priradiť dokumentom individuálne prístupové práva a zároveň sú v súlade s platnými nariadeniami EÚ o ochrane údajov.

Zakúpením balíka Office aktuálnej verzie Home and Business Edition 2019 for Mac tak získate všetko, čo potrebujete na profesionálnu spoločnú prácu s dokumentmi a ich výmenu - najmä v cloude - z jedného zdroja. Všetky zahrnuté programy Office sú k dispozícii aj ako webové aplikácie Office na mobilné použitie cez iPhone.

 Office Mac 2019 Home and Business Edition si môžete zakúpiť od spoločnosti Wiresoft v obchode so softvérom ako mimoriadne lacnú jednu licenciu! V nasledujúcom podrobnom prehľade sú opísané všetky výhody, ktoré získate, keď si kúpite Microsoft Office Mac 2019 Home and Business .

Ešte komplexnejšia používateľská prívetivosť v Office Mac 2019 Home and Business

V edícii Home and Business balík Office 2019 pre macOS zaujme nielen novými funkciami programu, ale aj optimalizáciou doteraz známych funkcií, ktoré prispievajú k ešte väčšej používateľskej prívetivosti. Prístupnosť je v aplikácii Office 2019 pre Mac najvyššou prioritou - pre používateľov, ako aj pre adresátov a spolupracovníkov dokumentov.

Ako používateľ balíka Office Home and Business 2019 pre Mac môžete využívať ďalšie možnosti, ktoré máte k dispozícii, napríklad v časti "Jednoduchosť používania": Medzi ne patria možnosti zvukových signálov so širokou škálou tónov v časti "Poskytnúť spätnú väzbu pomocou zvuku". Word v Office Mac 2019 na to poskytuje jemnejšie pozadie s tmavými témami Tmavosivá a Čierna, ktoré vám umožnia pracovať ešte sústredenejšie, ako aj funkciu prevodu textu na reč, ktorá vám počas práce alebo na cestách nahlas prečíta obsah.

Ako už bolo spomenuté, nástroj na voľnú ruku pre aplikácie Word, Excel a PowerPoint poskytuje celý rad možností na vkladanie kresieb a náčrtov voľnou rukou a vo viacerých farbách vrátane rôznych efektov priamo do dokumentu - v závislosti od koncového zariadenia perom (tablet), prstom (dotyková obrazovka) alebo dokonca myšou (stolný počítač). To vám umožní vytvárať zmysluplné diagramy a vzorce, ktoré dokonale vyjadrujú vaše vlastné myšlienky.

Na zvýšenie čitateľnosti vašich dokumentov pre zamestnancov a externých adresátov sú vo všetkých programoch k dispozícii funkcie na optimalizáciu prístupnosti. Okrem podpory medzinárodne platných noriem obsahuje aj praktické návrhy na dizajn. Po kliknutí na kartu "Kontrola prístupnosti" príslušný program zobrazí zoznam chýb a varovaní, ako aj tipy a odporúčania na ich opravu alebo odstránenie. Pri odosielaní prostredníctvom aplikácie Outlook zahraničným príjemcom môžete okrem iného zobrazením časového pásma zistiť, či sú práve prítomní.

Na sprístupnenie spoločného spracovania dokumentov a súborov viacerými zamestnancami je v Office 2019 pre Mac k dispozícii cloudová služba OneDrive od Microsoftu, ktorá umožňuje súčasný prístup k dátam vrátane ich aktualizácie v reálnom čase odkiaľkoľvek. Komplexné prístupové a modifikačné práva zabezpečujú bezpečnú výmenu aj kritických údajov a informácií prostredníctvom cloudu.

Prehľad ďalších nových funkcií v programoch Office 2019 pre Mac

Na stránke Office Mac 2019 Home and Business nájdete okrem už spomínaných optimalizácií aj množstvo nových funkcií v programoch Word, Excel, PowerPoint a Outlook:

 • Word 2019 uľahčuje tvorbu textu pomocou celého radu praktických nástrojov, ako je napríklad funkcia "Review", ktorá umožňuje okamžité vyhľadávanie cudzích slov alebo cudzojazyčných výrazov bez toho, aby používateľ musel otvoriť okno prehliadača. Funkcia výskumu im tiež umožňuje vyhľadávať témy a na tento účel je k dispozícii aj vyhľadávač Microsoft Academic Search. To tiež uľahčuje správne citovanie.
 • Excel 2019 teraz ponúka aj spoluprácu v reálnom čase, pomocou ktorej môžu používatelia synchrónne pracovať na tabuľkových dokumentoch. Okrem toho sú k dispozícii nové možnosti ilustrácie vo forme mapových a lievikových grafov. Excel teraz ponúka aj rozšírenia PowerPivot a PowerQuery. Novinkou v aplikácii Excel je aj integrácia ochrany pred stratou údajov na vyhľadávanie dôverných údajov, ako sú čísla kreditných kariet a podobne, ako aj spájanie textov.
 • AplikáciaPowerPoint 2019 poskytuje nové vizuálne efekty na animáciu prezentácií: Zoomy a morfingové prechody zvyšujú dynamiku sekvencie snímok. Okrem toho sú k dispozícii nové ikony, vektorové súbory SVG a 3D modely na ilustráciu, ktoré možno tiež upravovať. Na zvýraznenie textových pasáží možno v aplikácii PowerPoint použiť aj textovú značku známu z aplikácie Word.
 • Outlook 2019 obsahuje nové praktické funkcie na správu e-mailov: Patrí medzi ne inteligentný nástroj, ktorý automaticky triedi e-maily podľa ich dôležitosti a významu, a vďaka funkcii prevodu textu na reč ich možno čítať aj nahlas, čo je praktické najmä pri používaní cez iPhone. Okrem toho osvedčená ochrana pred stratou údajov - DLP - zabezpečuje ochranu kritických údajov pred prístupom neoprávnených osôb.

Ďalšie exkluzívne funkcie v Office Mac 2019 Home and Business

Kupujúci balíka Office Home and Business Edition for Mac 2019 budú mať okrem už spomenutých funkcií prístup k viacerým ďalším, ktoré uľahčujú správu alebo ovládanie najmä správcom a zároveň poskytujú vyššiu bezpečnosť.

Zásady skupiny - s usmerneniami pre vyššie zabezpečenie

Takzvaný objekt skupinových politík - GPO - poskytuje správcom účinné skupinové politiky, pomocou ktorých možno Office 2019 pre Mac zabezpečiť prostredníctvom šablón ADMX, okrem iného pri kontrole aktualizácií, ako aj makier v dokumentoch, na zvýšenie bezpečnosti.

Používanie balíka Office Mac 2019 Home and Business s terminálovými službami / službami vzdialenej plochy

 Office Mac 2019 Home and Business edition obsahuje možnosť používať všetky aplikácie prostredníctvom terminálu alebo servera vzdialenej plochy, čo umožňuje používať aj staršie počítače Mac.

Telemetrická aplikácia

Aplikácia Telemetria, ktorá je predvolene zapnutá na Mac v Office Home and Business 2019 , je nástroj na zlepšenie používateľského zážitku. Telemetria prenáša spoločnosti Microsoft technické údaje (telemetrické údaje) o používanom operačnom systéme.

Kontrola aktualizácie pre Office

Ovládanie aktualizácií poskytuje rôzne možnosti aktivácie v kontexte aktualizácií funkcií alebo vlastností, ako aj aktualizácií kvality dôležitých z hľadiska bezpečnosti (záplaty a opravy): Napríklad menej dôležité aktualizácie funkcií možno ignorovať, zatiaľ čo dôležité aktualizácie možno odložiť až o 5 týždňov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office Mac 2019 Home and Business

Nižšie uvedené systémové požiadavky sa vzťahujú na MS Office Mac 2019 Home and Business , ako aj na všetky ostatné edície pre Mac. Môžu sa uplatňovať aj ďalšie požiadavky.

 • Operačný systém: verzia troch najnovších a najaktuálnejších operačných systémov macOS (Big Sur, Catalina, Mojave alebo High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta vo formáte HFS+ (macOS Extended) alebo APFS
 • Rozlíšenie obrazovky: 1 280 x 800 pixelov

Na čo by som mal myslieť pri inštalácii Office Mac 2019 Home and Business?

Keďže spoločnosť Apple od verzie macOS 10.5 štandardne podporuje 64-bitovú verziu, odporúča sa používať túto verziu. Softvér Office sa inštaluje výlučne pomocou inštalačného programu Click2Run ("súbor klikni a zavri").

Aké sú licenčné podmienky pre Microsoft Office Mac 2019 Home and Business?

Domáca a firemná edícia Microsoft Office Mac 2019 je licencovaná pre veľmi špecifické koncové zariadenie - stolný počítač, notebook atď. Zahŕňa aj inštaláciu kópie na sieťový server s cieľom používať ju na diaľku alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) s koncovým zariadením licencovaným na tento účel. Predpokladom je inštalácia príslušného softvéru spoločnosti Microsoft.

Kúpte si Microsoft Office Mac 2019 Home and Business za skvelú cenu v obchode so softvérom Wiresoft

 Microsoft Office 2019 Home and Business Edition for Mac je k dispozícii aj od spoločnosti Wiresoft ako jedna licencia za mimoriadne nízku cenu - vrátane týchto výhod:

 • Okamžite po dokončení platby je vaša jedna licencia Office Mac 2019 Home and Business k dispozícii ako elektronický softvér na stiahnutie (ESD) na inštaláciu do vášho počítača Mac.
 • Licencia Microsoft Office Mac 2019 Home and Business zakúpená v obchode Wiresoft Shop je jedna licencia.
 • V prípade všetkých dostupných licencií Microsoft Office dostanete od spoločnosti Wiresoft softvérový produkt určený len na vaše vlastné použitie.
 • Pôvodne nainštalovaný softvér prvého používateľa bol počas predaja spoločnosti Wiresoft odstránený, takže príslušná licencia Office je opäť 100 % voľná a použiteľná.
 • Všetky takéto individuálne licencie boli pred predajom dôkladne skontrolované spoločnosťou Wiresoft z hľadiska absolútnej použiteľnosti.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru neponúka testovacie verzie, ktoré sú platné len obmedzený čas alebo ktoré možno používať len s obmedzeniami.
 • Pri každomnákupe licencie od spoločnosti Wiresoft si môžete byť úplne istí, že kupujete originálny produkt spoločnosti Microsoft - v súlade so všetkými zákonnými požiadavkami.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu Microsoft Office Mac 2019 Home and Business, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené